» » У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

  У Визирці днями обговорили проєкт бюджету розвитку громади. На наступний рік планів чимало, але розв'язати відразу всі проблеми, котрі не вирішувалися десятиліттями, неможливо. Тому зосередилися на найголовніших. Так, у Першотравневому планують закінчити утеплення дитячого садочку та провести ремонт у Будинку культури. Окрім того, приведуть до ладу і дороги всіх сіл колишньої сільради.У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Бюджет громади на 2020 рік буде здебільшого розрахований на дороги. Найважливіше - це дороги, освітлення та водопостачання. Останнє питання у Першотравневому вже майже вирішено, треба замінити декілька башт Рожновського, а ось 7-8 вулиць ще незаасфальтовані й не зроблене вуличне освітлення, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Найбільше на об'єднання чекав Любопіль. Головна проблема тут - дорога на Визирку. У наступному році її продовжать ремонтувати. Також у планах зробити центральну площу у селі.Олександр Рембач, в.о. старости Любопільського старостинського округу.

Головна тема - це продовження ремонту дороги між Визиркою та Любопілем й капітальний ремонт у Любопільській школі. Там і нову огорожу потрібно побудувати, й нові приміщення. Ми ще не визначилися, чи це буде харчоблок, чи ремонт фасаду, - Олександр Рембач, в.о. старости Любопільського старостинського округу.

  Продовжать реалізовувати свої плани, але вже у складі громади, й у Визирці.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

В нас є свої плани, котрі ми почали реалізовувати ще до об'єднання, й продовжимо цим займатися. Ми плануємо продовжити будівництво мосту, розпочати реконструкцію дитячого садочку, будівництво стадіону та спортивного комплексу. Це буде поетапне будівництво. Ми запропонували Київському проєктному інституту, щоб вони це будівництво розбили на три частини. Наприклад, спочатку будуємо стадіон, потім спортивний комплекс. А у майбутньому, за можливості, басейн, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  В рамках засідання було обговорено й проєкт освітянської програми Визирської громади. Новостворений відділ вже представив своє бачення майбутнього освіти в ОТГ. Наразі очікують на рішення депутатів.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Вже бачимо величезну роботу з розбудови шкіл та дитячих садків, проведення ремонтних робіт, оновлення баз, оновлення харчоблоків, благоустрій територій, наповнення класів. Сподіваємося, що у майбутньому ми побачимо вагомий результат щодо прийняття даної програми, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Ще до утворення громади багатьох мешканців хвилювало питання, як саме будуть розподіляти кошти між селами. За попередніми даними бюджет розвитку Любопіля виросте більше, ніж втричі, Першотравневого - у два рази. Бюджет Визирки теж виросте. Децентралізація дає свої позитивні зміни. Всі населені пункти отримають кошти на розвиток. А завдяки бізнесу надходження з податків будуть зростати.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ми повинні стимулювати бізнес, аби він працював на території громади, бо кошти з податків підуть на розвиток ОТГ. Сільській громаді важче, ніж міській, в котрій свого часу була побудована інфраструктура коштом держави. У Визирській громаді будуть значні зміни. Ми зробимо так, аби цей бюджет був прозорий, зрозумілий для людей. Спільно з виконкомом та депутатським корпусом прийдемо до людей і розповімо, чому приймаються ті чи інші рішення, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Остаточне рішення по проєкту бюджету розвитку Визирської громади прийме депутатський корпус у грудні цього року. Та перед цим обов'язково потрібно прийняти план соціально-економічного розвитку та обговорити його з жителями Визирської ОТГ.

Друк
Сичавська школа оговтується від негоди (фото)13:45
27 лют
За 2019 рік доходи Лиманської РДА зросли на 180 млн грн (фото)13:31
27 лют
Ураган "Юлія" не оминула устричну ферму на березі Тилігульського лиману (відео)12:00
27 лют
У Визирській громаді за підтримки "Команди розвитку" відзначать Масляну (фото)11:00
27 лют
Школа в Новофедорівці має великі плани на майбутнє (фото)10:00
27 лют
У Визирській громаді працюють над усуненням наслідків після урагану (фото)16:25
26 лют
У Лиманському районі визначили переможців конкурсу "Професії моєї громади" (фото)14:00
26 лют
Лиманський район: Шомполи пережили негоду без тяжкої шкоди (фото)13:00
26 лют
Микола Палтишев: "У Визирці діють дуже розумно"12:00
26 лют
Лиманська райрада оприлюднила передбачувані тарифи на медпослуги в лікарні11:00
26 лют
Екоферма з Визирської ОТГ потрапила у додаток "Odessa Region Guide" (фото)10:00
26 лют
У Лиманському районі локалізують наслідки негоди (фото)18:44
25 лют
У Крижанівці та Лісках перевірили всі відкриті об’єкти на предмет безпеки (фото)17:46
25 лют
"Юлія" завдала Одеському регіону вагомої шкоди (фото, відео)17:34
25 лют
Учні Рибаківської школи готуються до обласного конкурсу (фото)13:00
25 лют
Денис Шмигаль: "Місцеві вибори-2020 мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі"12:00
25 лют
Діти-пільговики з Красносільської ОТГ відправилися на оздоровлення в "Молоду гвардію" та "Артек" (фото)11:00
25 лют
Микола Палтишев: "Виховання технічної інтелігенції - це школа - ПТУ - інститут"10:00
25 лют
Де в ОТГ немає світла? Оперативна інформація по Визирській громаді21:24
24 лют
Через погоду з Доброслава на Одесу не ходять маршрутки21:18
24 лют
У Визирській ОТГ оцінюють збитки шквального вітру (фото, відео)21:06
24 лют
У Южному в АШГ відбувся урок медіаграмотності (фото)15:16
24 лют
З початку року учні Фонтанського НВК користуються новим шкільним автобусом (фото)14:41
24 лют
У Визирці вітер підірвав дах Будинку культури13:43
24 лют
Вчителі Першотравневого НВК навчаються коучингу з профорієнтації в Одесі (фото)13:00
24 лют
TOP