» » У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

  У Визирці днями обговорили проєкт бюджету розвитку громади. На наступний рік планів чимало, але розв'язати відразу всі проблеми, котрі не вирішувалися десятиліттями, неможливо. Тому зосередилися на найголовніших. Так, у Першотравневому планують закінчити утеплення дитячого садочку та провести ремонт у Будинку культури. Окрім того, приведуть до ладу і дороги всіх сіл колишньої сільради.У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Бюджет громади на 2020 рік буде здебільшого розрахований на дороги. Найважливіше - це дороги, освітлення та водопостачання. Останнє питання у Першотравневому вже майже вирішено, треба замінити декілька башт Рожновського, а ось 7-8 вулиць ще незаасфальтовані й не зроблене вуличне освітлення, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Найбільше на об'єднання чекав Любопіль. Головна проблема тут - дорога на Визирку. У наступному році її продовжать ремонтувати. Також у планах зробити центральну площу у селі.Олександр Рембач, в.о. старости Любопільського старостинського округу.

Головна тема - це продовження ремонту дороги між Визиркою та Любопілем й капітальний ремонт у Любопільській школі. Там і нову огорожу потрібно побудувати, й нові приміщення. Ми ще не визначилися, чи це буде харчоблок, чи ремонт фасаду, - Олександр Рембач, в.о. старости Любопільського старостинського округу.

  Продовжать реалізовувати свої плани, але вже у складі громади, й у Визирці.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

В нас є свої плани, котрі ми почали реалізовувати ще до об'єднання, й продовжимо цим займатися. Ми плануємо продовжити будівництво мосту, розпочати реконструкцію дитячого садочку, будівництво стадіону та спортивного комплексу. Це буде поетапне будівництво. Ми запропонували Київському проєктному інституту, щоб вони це будівництво розбили на три частини. Наприклад, спочатку будуємо стадіон, потім спортивний комплекс. А у майбутньому, за можливості, басейн, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  В рамках засідання було обговорено й проєкт освітянської програми Визирської громади. Новостворений відділ вже представив своє бачення майбутнього освіти в ОТГ. Наразі очікують на рішення депутатів.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Вже бачимо величезну роботу з розбудови шкіл та дитячих садків, проведення ремонтних робіт, оновлення баз, оновлення харчоблоків, благоустрій територій, наповнення класів. Сподіваємося, що у майбутньому ми побачимо вагомий результат щодо прийняття даної програми, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Ще до утворення громади багатьох мешканців хвилювало питання, як саме будуть розподіляти кошти між селами. За попередніми даними бюджет розвитку Любопіля виросте більше, ніж втричі, Першотравневого - у два рази. Бюджет Визирки теж виросте. Децентралізація дає свої позитивні зміни. Всі населені пункти отримають кошти на розвиток. А завдяки бізнесу надходження з податків будуть зростати.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ми повинні стимулювати бізнес, аби він працював на території громади, бо кошти з податків підуть на розвиток ОТГ. Сільській громаді важче, ніж міській, в котрій свого часу була побудована інфраструктура коштом держави. У Визирській громаді будуть значні зміни. Ми зробимо так, аби цей бюджет був прозорий, зрозумілий для людей. Спільно з виконкомом та депутатським корпусом прийдемо до людей і розповімо, чому приймаються ті чи інші рішення, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Остаточне рішення по проєкту бюджету розвитку Визирської громади прийме депутатський корпус у грудні цього року. Та перед цим обов'язково потрібно прийняти план соціально-економічного розвитку та обговорити його з жителями Визирської ОТГ.

Друк
Соцпрацівники та представники БФ ім. Ставніцера відвідали любопільську багатодітну сім’ю (відео)19:30
23 лис
Члени Визирського виконкому розглядали питання щодо ЦПМСД та ЦНАП (відео)19:19
23 лис
У Першотравневому ліцеї пройшов третій етап конкурсу «Учитель року» (відео)19:00
23 лис
У частині Лиманського району 24 листопада не буде води18:58
23 лис
Визирська ОТГ відзначила День гідності та свободи (фото)15:39
23 лис
Визирська сільрада: завершальна сесія депутатів VII скликання видалася плідною (фото)14:00
23 лис
ТІС створює зручні сервіси для працівників (фото)13:30
23 лис
Децентралізація в Україні офіційно завершена12:00
23 лис
У Любопільській гімназії одночасно проводять ремонт та позашкільну діяльність (фото)10:30
23 лис
У Першотравневому НВК сподіваються на перемогу своєї колеги (фото)09:00
23 лис
Археологи виявили на дні Чорного моря затоплене місто13:30
21 лис
За перебування у громадських місцях без засобів захисту передбачено штраф12:00
21 лис
За такими, як Володимир Перегіняк — спортивна слава України10:30
21 лис
Півтора місяця знадобилося на розбирання аварійної споруди в центрі Визирки (фоторепортаж)16:32
20 лис
Безкоштовний вивіз ТПВ дає позитивний результат по всіх селах Визирської громади (фото)15:12
20 лис
Валерій Стоілакі: дякую усім мешканцям громади, що підтримали мене та вибрали потужну команду депутатів (відео)15:10
20 лис
Співробітники САД звертаються до водіїв з проханням не засмічувати узбіччя (фото)13:32
20 лис
Сичавському будинку культури понад півстоліття (фото)12:00
20 лис
Метеорологи — творці важливої інформації10:30
20 лис
Визирський ліцей візьме участь в обласному екологічному конкурсі (фото)09:00
20 лис
У Доброславі депутати Лиманського району розподілять субвенцію на придбання житла дітям16:48
19 лис
Співвласник ТІС перерахував на проєкт «Дихай» півмільйона гривень (фото)15:00
19 лис
В любопільців після довгого очікування мрії здійснилися з подвійною силою (відео)14:00
19 лис
Міжнародний конкурс, присвячений Кобзарю, приніс Лиманському району п’ятьох переможців (фото)13:30
19 лис
Визирські учні візьмуть участь в онлайн фестивалі «Планета — наш спільний дім» (відео)13:21
19 лис
TOP