» » У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади (фото)

  У Визирці днями обговорили проєкт бюджету розвитку громади. На наступний рік планів чимало, але розв'язати відразу всі проблеми, котрі не вирішувалися десятиліттями, неможливо. Тому зосередилися на найголовніших. Так, у Першотравневому планують закінчити утеплення дитячого садочку та провести ремонт у Будинку культури. Окрім того, приведуть до ладу і дороги всіх сіл колишньої сільради.У селі Визирка обговорили бюджет розвитку громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Бюджет громади на 2020 рік буде здебільшого розрахований на дороги. Найважливіше - це дороги, освітлення та водопостачання. Останнє питання у Першотравневому вже майже вирішено, треба замінити декілька башт Рожновського, а ось 7-8 вулиць ще незаасфальтовані й не зроблене вуличне освітлення, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Найбільше на об'єднання чекав Любопіль. Головна проблема тут - дорога на Визирку. У наступному році її продовжать ремонтувати. Також у планах зробити центральну площу у селі.Олександр Рембач, в.о. старости Любопільського старостинського округу.

Головна тема - це продовження ремонту дороги між Визиркою та Любопілем й капітальний ремонт у Любопільській школі. Там і нову огорожу потрібно побудувати, й нові приміщення. Ми ще не визначилися, чи це буде харчоблок, чи ремонт фасаду, - Олександр Рембач, в.о. старости Любопільського старостинського округу.

  Продовжать реалізовувати свої плани, але вже у складі громади, й у Визирці.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

В нас є свої плани, котрі ми почали реалізовувати ще до об'єднання, й продовжимо цим займатися. Ми плануємо продовжити будівництво мосту, розпочати реконструкцію дитячого садочку, будівництво стадіону та спортивного комплексу. Це буде поетапне будівництво. Ми запропонували Київському проєктному інституту, щоб вони це будівництво розбили на три частини. Наприклад, спочатку будуємо стадіон, потім спортивний комплекс. А у майбутньому, за можливості, басейн, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  В рамках засідання було обговорено й проєкт освітянської програми Визирської громади. Новостворений відділ вже представив своє бачення майбутнього освіти в ОТГ. Наразі очікують на рішення депутатів.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Вже бачимо величезну роботу з розбудови шкіл та дитячих садків, проведення ремонтних робіт, оновлення баз, оновлення харчоблоків, благоустрій територій, наповнення класів. Сподіваємося, що у майбутньому ми побачимо вагомий результат щодо прийняття даної програми, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Ще до утворення громади багатьох мешканців хвилювало питання, як саме будуть розподіляти кошти між селами. За попередніми даними бюджет розвитку Любопіля виросте більше, ніж втричі, Першотравневого - у два рази. Бюджет Визирки теж виросте. Децентралізація дає свої позитивні зміни. Всі населені пункти отримають кошти на розвиток. А завдяки бізнесу надходження з податків будуть зростати.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ми повинні стимулювати бізнес, аби він працював на території громади, бо кошти з податків підуть на розвиток ОТГ. Сільській громаді важче, ніж міській, в котрій свого часу була побудована інфраструктура коштом держави. У Визирській громаді будуть значні зміни. Ми зробимо так, аби цей бюджет був прозорий, зрозумілий для людей. Спільно з виконкомом та депутатським корпусом прийдемо до людей і розповімо, чому приймаються ті чи інші рішення, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Остаточне рішення по проєкту бюджету розвитку Визирської громади прийме депутатський корпус у грудні цього року. Та перед цим обов'язково потрібно прийняти план соціально-економічного розвитку та обговорити його з жителями Визирської ОТГ.

Друк
Від Одеської ОДА очікують кошти на спасіння Куяльнику (фото)15:05
19 вер
Фотовиставка Ігоря Ландера відкрилася в Одеському літературному музеї (фото)14:30
19 вер
В частині Лиманського району відключать водопостачання13:44
19 вер
Як Krupp AG допомогли ТІСу13:37
19 вер
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
TOP