Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та Будинку побуту (фото)

У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та Будинку побуту (фото)

У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та Будинку побуту (фото)

  У Визирській ОТГ упорядковують території навколо міні-футбольного поля і прилеглі до Будинку побуту, який дуже скоро буде відкрито для зручності жителів та гостей Визирки.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.  Визирка стрімко набирає обертів та здійснює різноманітні проєкти з покращення благоустрою, веде будівельні та ремонтні роботи, а також збільшує дохідну частину свого бюджету. Формування безпечного та якісного середовища для місцевих жителів ведеться за декількома напрямками. Спорт у цьому спектрі займає важливу роль. Тому міні-футбольне поле стало довгоочікуваним подарунком. На його штучному покритті вже неодноразово проводились офіційні та неофіційні зустрічі футболістів різних вікових категорій.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ця територія дуже популярна. Футбол єднає усіх! Коли ми побачили, що навіть ввечері тут грають, тому що стадіон добре освітлено, то відкрили доступ на майданчик без обмежень. В усі дні тижня та в будь-який час наше міні-футбольне поле відкрито для дорослих та дітей, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.  Щоб привести до ладу непростий рельєф навкруги міні-футбольного поля, довелося добре продумати підхідні шляхи для гравців та вболівальників. Адже в осінньо-зимовий період тут може бути дуже слизько.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.Іван Хрущ, бригадир з виконання робіт благоустрою.

Тут було проблематично з підходом через складний рельєф. Зараз схвалено рішення зробити сходи та встановити металеві поручні. Так всім жителям буде зручніше, особливо людям похилого віку, - Іван Хрущ, бригадир з виконання робіт благоустрою.

  Вже зараз підхід до міні-футбольного поля перетворився на комфортні сходи. До ладу приведено периметр згідно з сучасними технологіями та з використанням геотекстилю. Це стане запорукою довгої експлуатації.Сергій Берегута, виконавець робіт.

Ми намагаємось душу вкладати, бо це ж для дітей! Хочемо, щоб нас добре згадували. Люди повинні жити в цивілізації. Тут ще лавки встановлять, та я думаю, що спортсмени будуть задоволені цим благоустроєм та тротуарною плиткою, - Сергій Берегута, виконавець робіт.

  Не лише спортсмени та футболісти радіють істотним змінам територій навколо спортивних споруд. За останній час масштабний благоустрій центральної частини зовсім змінив Визирку. А ще тут дбають про розвиток сфери надання побутових послуг населенню. Ця актуальна тема неодноразово підіймалася місцевими жителями практично на кожному сході села. Створення міні-будинку побуту стане ще одним кроком до побудови тут європейського села. Реконструкція та ремонт цокольного поверху гуртожитку велися в прискореному темпі все літо. Крім реконструкції підвальних приміщень, істотних змін набула і сама будівля. Зараз настав час благоустрою прилеглої території.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту/Вадим Рошка, начальник відділу ЖКГ Визирської сільської ради.

Вже завершується реконструкція підвальних приміщень гуртожитку - тут буде організовано побутове обслуговування населення. Зараз ми замовили проєктно-кошторисну документацію на здійснення благоустрою прилеглої території. Тут буде укладено тротуарну плитку. Відкриття цього об’єкту дуже чекають всі мешканці Визирки, - Вадим Рошка, начальник відділу ЖКГ Визирської сільської ради.

  Зрозуміло, що це місце буде дуже популярним. Крім салону краси та міні-ательє тут ще буде працювати спортивний зал. Місцеві зацікавлені підприємці вже виразили свою готовність працювати та надавати якісні послуги. Робочі місця та податки - такі додаткові плюси отримає Визирська громада.
  Раніше повідомлялося, які роботи проводилися для упорядкування підходу до міні-футбольного поля, а також про те, що було зроблено задля успішної роботи Будинку побуту.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP