» » У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та Будинку побуту (фото)

У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та Будинку побуту (фото)

У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та Будинку побуту (фото)

  У Визирській ОТГ упорядковують території навколо міні-футбольного поля і прилеглі до Будинку побуту, який дуже скоро буде відкрито для зручності жителів та гостей Визирки.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.  Визирка стрімко набирає обертів та здійснює різноманітні проєкти з покращення благоустрою, веде будівельні та ремонтні роботи, а також збільшує дохідну частину свого бюджету. Формування безпечного та якісного середовища для місцевих жителів ведеться за декількома напрямками. Спорт у цьому спектрі займає важливу роль. Тому міні-футбольне поле стало довгоочікуваним подарунком. На його штучному покритті вже неодноразово проводились офіційні та неофіційні зустрічі футболістів різних вікових категорій.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ця територія дуже популярна. Футбол єднає усіх! Коли ми побачили, що навіть ввечері тут грають, тому що стадіон добре освітлено, то відкрили доступ на майданчик без обмежень. В усі дні тижня та в будь-який час наше міні-футбольне поле відкрито для дорослих та дітей, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.  Щоб привести до ладу непростий рельєф навкруги міні-футбольного поля, довелося добре продумати підхідні шляхи для гравців та вболівальників. Адже в осінньо-зимовий період тут може бути дуже слизько.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту.Іван Хрущ, бригадир з виконання робіт благоустрою.

Тут було проблематично з підходом через складний рельєф. Зараз схвалено рішення зробити сходи та встановити металеві поручні. Так всім жителям буде зручніше, особливо людям похилого віку, - Іван Хрущ, бригадир з виконання робіт благоустрою.

  Вже зараз підхід до міні-футбольного поля перетворився на комфортні сходи. До ладу приведено периметр згідно з сучасними технологіями та з використанням геотекстилю. Це стане запорукою довгої експлуатації.Сергій Берегута, виконавець робіт.

Ми намагаємось душу вкладати, бо це ж для дітей! Хочемо, щоб нас добре згадували. Люди повинні жити в цивілізації. Тут ще лавки встановлять, та я думаю, що спортсмени будуть задоволені цим благоустроєм та тротуарною плиткою, - Сергій Берегута, виконавець робіт.

  Не лише спортсмени та футболісти радіють істотним змінам територій навколо спортивних споруд. За останній час масштабний благоустрій центральної частини зовсім змінив Визирку. А ще тут дбають про розвиток сфери надання побутових послуг населенню. Ця актуальна тема неодноразово підіймалася місцевими жителями практично на кожному сході села. Створення міні-будинку побуту стане ще одним кроком до побудови тут європейського села. Реконструкція та ремонт цокольного поверху гуртожитку велися в прискореному темпі все літо. Крім реконструкції підвальних приміщень, істотних змін набула і сама будівля. Зараз настав час благоустрою прилеглої території.У Визирці втілюють проєкти з благоустрою територій футбольного міні-поля та будинку побуту/Вадим Рошка, начальник відділу ЖКГ Визирської сільської ради.

Вже завершується реконструкція підвальних приміщень гуртожитку - тут буде організовано побутове обслуговування населення. Зараз ми замовили проєктно-кошторисну документацію на здійснення благоустрою прилеглої території. Тут буде укладено тротуарну плитку. Відкриття цього об’єкту дуже чекають всі мешканці Визирки, - Вадим Рошка, начальник відділу ЖКГ Визирської сільської ради.

  Зрозуміло, що це місце буде дуже популярним. Крім салону краси та міні-ательє тут ще буде працювати спортивний зал. Місцеві зацікавлені підприємці вже виразили свою готовність працювати та надавати якісні послуги. Робочі місця та податки - такі додаткові плюси отримає Визирська громада.
  Раніше повідомлялося, які роботи проводилися для упорядкування підходу до міні-футбольного поля, а також про те, що було зроблено задля успішної роботи Будинку побуту.

Друк
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
Колекціонер в Лиманському районі має на подвір’ї понад 500 сортів троянд10:00
01 лип
Медпрацівники Визирської громади відпочили у Вилкове (фото)15:56
30 чер
Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року (фото)14:26
30 чер
У Крижанівці каналізаційна мережа має укріпити схил (фото)12:00
30 чер
У Калинівці є усі умови для цікавого зеленого відпочинку. Залишилася сама малість11:00
30 чер
РСЦ МВС в Одеській області: диджиталізація залишається одним із пріоритетів (відео)10:00
30 чер
Керівнику з виробництва в Лиманськом районі президент надав звання16:00
29 чер
Олександрівка половину дня проведе без води15:52
29 чер
TOP