» » У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля (фото)

У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля (фото)

У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля (фото)

  Останні п'ять років соціально-економічні проєкти Визирки були спрямовані на розвиток інфраструктури. Тут здійснювались будівельні та ремонтні роботи, збільшувалась дохідна частина бюджету з метою формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення. Відбудоване мініфутбольне поле зі спеціальним покриттям стало довгоочікуваним подарунком. Саме воно місце тяжіння футболістів усіх вікових категорій. Особливо його полюбляють діти.У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля.

Ця територія дуже популярна. Футбол єднає усіх. Коли ми побачили, що навіть ввечері тут грають, тому що стадіон добре освітлено, то відкрили доступ на майданчик без обмежень. В усі дні тижня та в будь-який час наше мініфутбольне поле відкрито для дорослих та дітей, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Істотні висоти й перепади рельєфу - таким складним є підхід до мініфутбольного поля. В осінньо-зимовий період тут може бути дуже слизько. Але комплексне рішення вже знайдене.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Зараз ми проводимо роботи з упорядкування пішохідних доріжок навколо мініфутбольного поля. Його побудували в минулому році, але навколишню територію ще не було сплановано, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Іван Хрущ, бригадир з виконання робіт по благоустрою.

Тут було проблематично з підходом - складний рельєф. Зараз схвалено рішення зробити сходи та встановити металеві поручні. Так всім жителям буде зручніше, особливо людям похилого віку, - Іван Хрущ, бригадир з виконання робіт по благоустрою.

  По периметру вже зняли ґрунт до твердої основи. Піщана суміш та гравій - це підготовчий етап перед тим, як класти тротуарну плитку. Навіть виконавці робіт з нетерпінням очікують результату.У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля.

Учора я навіть трошки тут з дітьми пограв у м’яч. Для нашого району таке футбольне поле - це розкіш. Визирка все робить для людей, - Іван Хрущ, бригадир з виконання робіт по благоустрою.

У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля.  За останній час масштабний доброустрій центру зовсім змінив Визирку. Її неможливо уявити без нової площі, фонтану, бювету та альтанки. Розпочато будівництво пішохідного мосту через балку. Але це лише початок. Перед громадою стоять нові можливості поповнення бюджету, та попереду її чекають багато цікавих проєктів. Наступним кроком стане будівництво спортивно-оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном.У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля.

Нещодавно відбулася нарада з проєктувальниками з Києва за участю депутатів-голів комісій Визирської сільської ради. Також у нараді взяв участь наш обласний депутат Олег Кутателадзе. Проєктувальнику поставили завдання здійснити проєкт так, щоб будівництво спортивного комплексу об'єднало всю територію паркової зони та балки в єдиному стилі, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

У Визирці впорядковують територію навколо мініфутбольного поля.  Визирка впевнено крокує до своєї головної мети - підвищення добробуту мешканців села, створення для кожного жителя максимально сприятливих умов для реалізації його потреб. Нові можливості формування бюджету відкриють задля цього неосяжні горизонти.

Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP