» » Юні спортсмени з Першотравневого у складі збірної України вибороли три медалі (фото)

8-9 листопада в Баку (Азербайджан) відбувся Чемпіонат Світу з греплінгу. До складу збірної України увійшли учениця 10 класу Аліна Пігнаста та випускник Андрій Виноградов, які у скарбницю збірної вибороли 3 медалі. Аліна вкотре стала чемпіонкою світу і срібною призеркою, Андрій здобув бронзу.Юні спортсмени з Першотравневого у складі збірної України вибороли три медалі.Юні спортсмени з Першотравневого у складі збірної України вибороли три медалі.  Видатний результат був досягнутий титанічними зусиллями спортсменів, а також їх наставника - сенсея Володимира Пігнастого. Участь у цих змаганнях талановитих спортсменів і їх тренера стала можливою завдяки фінансуванню підприємства "ТІС".Юні спортсмени з Першотравневого у складі збірної України вибороли три медалі.  За матеріалами ГО "Команда розвитку".

Друк
Золоті розсипи педагогіки Миколая Палтишева (фото)17:24
28 лют
Двом родинам у Визирці, у зв'язку зі збитком після урагану, нададуть матеріальну допомогу (фото)14:00
28 лют
В Одеській області стартував другий етап конкурсу відеороликів "Професії моєї громади"13:00
28 лют
Економія енергоресурсів дозволяє субсидіанту акумулювати кошти на власні потреби12:00
28 лют
У Березівській громаді гуляють Масляну11:07
28 лют
Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)11:00
28 лют
Бізнесмени Коблевого готові допомагати співвітчизникам, евакуйованим із Китаю10:00
28 лют
Южне готується до Масляної (фото)16:00
27 лют
"Юлія": у Лиманському районі вже виявлено понад 80 пошкоджених приватних будинків (фото)15:18
27 лют
Сичавська школа оговтується від негоди (фото)13:45
27 лют
За 2019 рік доходи Лиманського району зросли на 180 млн грн (фото)13:31
27 лют
Ураган "Юлія" не оминула устричну ферму на березі Тилігульського лиману (відео)12:00
27 лют
У Визирській громаді за підтримки "Команди розвитку" відзначать Масляну (фото)11:00
27 лют
Школа в Новофедорівці має великі плани на майбутнє (фото)10:00
27 лют
У Визирській громаді працюють над усуненням наслідків після урагану (фото)16:25
26 лют
У Лиманському районі визначили переможців конкурсу "Професії моєї громади" (фото)14:00
25 лют
У Крижанівці та Лісках перевірили всі відкриті об’єкти на предмет безпеки (фото)17:46
25 лют
"Юлія" завдала Одеському регіону вагомої шкоди (фото, відео)17:34
25 лют
Учні Рибаківської школи готуються до обласного конкурсу (фото)13:00
25 лют
Денис Шмигаль: "Місцеві вибори-2020 мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі"12:00