» » Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)

Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)

Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)

  Аліна Пігнаста та Андрій Виноградов знов у центрі уваги не лише рідного Першотравневого та Визирської об’єднаної територіальної громади. Силу духу та спортивну майстерність представників Одеського регіону вже знають далеко за межами України. Такий медальний врожай одразу - золото, срібло та бронза - це не лотерея чи несподіваний результат. До цього шли та готувались не один рік.Аліна Пігнаста та Андрій Виноградов з Першотравневого прийняли вітання з перемогою.Володимир Пігнастий, громадський діяч, тренер СК "Бушинкан" (Першотравневе).

Це був Чемпіонат світу з греплінгу в розділах "боротьба в кімоно" та "боротьба без кімоно". Ми до цього Чемпіонату дуже серйозно готувалися: пройшли всі Чемпіонати України, потрапили до збірної України. Ми готувалися кілька років, щоб гідно виступити на такому кваліфікованому турнірі. У моїх вихованців були дуже серйозні суперники та підготовка їх була виснажливою. Хочемо висловити вдячність "Команді розвитку" та підприємству "ТІС" за всіляку підтримку. А ще батьківському комітету та членам нашого клубу, які вклали багато сил у виховання чемпіонів, - Володимир Пігнастий, громадський діяч, тренер СК "Бушинкан" (Першотравневе).

  Любити свій край можна по-різному - через творчість, працю, будівництво. А от прославляти декілька разів на рік на міжнародному рівні - таке під силу цим спортсменам з Першотравневого.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Це для нас велика честь та величезний плюс для Визирської громади. Тренер Володимир Пігнастий вклав душу в спортивний клуб, який він організував у Першотравневому. Його вихованці, ставши переможцями в Азербайджані, стояли та з гордістю тримали символіку підприємства "ТІС", яке завжди їх підтримує на шляху до перемог. Ми плануємо відкрити таку секцію й у Визирці. Я впевнений, що молодь центру громади теж отримає багато спортивних перемог, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Аліна Пігнаста та Андрій Виноградов з Першотравневого прийняли вітання з перемогою.Аліна Пігнаста та Андрій Виноградов з Першотравневого прийняли вітання з перемогою.  В Аліни Пігнастої 2019 рік дуже насичений. У квітні цього року на Чемпіонаті світу в Абу-Дабі (Об'єднані Арабські Емірати) вона завоювала золоту медаль. Крім цього, команда клубу дуже вдало з’їздила у березні на Чемпіонат з джиу-джитсу у Молдову. Тепер в руках Аліни блищать золотом та сріблом дві медалі з Азербайджану. Чергова золота медаль - вже сьома у її колекції.Аліна Пігнаста, переможниця Чемпіонату світу з греплінгу "Азербайджан-2019" (СК "Бушинкан", Першотравневе).

Секрету успіху немає ніякого - просто працюю на тренуваннях та викладаюся на всі 100 відсотків, слухаю тренера. А ще - завжди йду до кінця і не здаюся, - Аліна Пігнаста, переможниця Чемпіонату світу з греплінгу "Азербайджан-2019" (СК "Бушинкан", Першотравневе).

  Майстер-клас від чемпіонів - такий подарунок отримали вихованці спортивного клубу "Бушинкан" від переможців. Тренер Володимир Пігнастий технологічно супроводжував та коментував для інших демонстрацію усіх спортивних технік. Молодші майбутні чемпіони не приховували захоплення від того, що їм відкрили завісу таємниці боїв майстерності світового рівня.
  Андрію Виноградову, який привіз з Азербайджану бронзу, прийшлося нелегко. В його категорії було 12 спортсменів-конкурентів. Але він вистояв.Андрій Виноградов, спортсмен СК "Бушинкан" (Першотравневе).

Потрібно відпрацьовувати техніку, ставити мету і досягати її. А ще - брати участь у змаганнях і кожен день тренуватися, - Андрій Виноградов, спортсмен СК "Бушинкан" (Першотравневе).

Аліна Пігнаста та Андрій Виноградов з Першотравневого прийняли вітання з перемогою.  На завершення майстер-класу від чемпіонів, тренер Володимир Пігнастий зосередив увагу самих юних вихованців клубу "Бушинкан" на тому, що медалі - це не головне у житті. Найважливішим є шлях до перемоги та подолання перешкод і велика працездатність. Саме вона є запорукою перемоги над собою, яка відкриває неосяжні горизонти можливостей у житті перед кожною людиною.

Друк
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
В Одеській області створено карту допомоги родинам та вразливим верствам населення (фото)10:30
30 лис
Визирська ОТГ: попри труднощі селяни все ще займаються птахівництвом09:00
30 лис
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
TOP