» » У селі Визирка упорядковують територію балки (фото)

У селі Визирка упорядковують територію балки (фото)

У селі Визирка упорядковують територію балки (фото)

  Поки ще не має снігових заметів у Визирці переймаються благоустроєм та готуються до реалізації робіт з розвитку території балки по вулиці Олексія Ставніцера. "Команда розвитку" має багато планів, як зробити ще один куточок Визирки більш мальовничим та комфортним для місцевих жителів. Торік тут побудували спортивний майданчик з тренажерами. Потім з’явилися тротуарні доріжки.У селі Визирка упорядковують територію балки.Євген Пожар, депутат Визирської сільської ради.

Перший етап - це паркова зона. Допомогли дуже мої колеги. Я звернувся до депутатів та вони мене підтримали на чолі з Валерієм Стоілакі. Підтримало комунальне господарство та підприємства "ТІС" і "Карго". Була виділена техніка та люди. А ще приєдналися місцеві небайдужі жителі. Вже видно результат - дерева посаджені. Сподіваюся, вони будуть добре рости, - Євген Пожар, депутат Визирської сільської ради.

У селі Визирка упорядковують територію балки.  Зелені насадження прибули у Визирку з розплідника під Миколаєвом. Клени, берізки та маслинка срібляста, з одного боку, додадуть більше тіні у літні сонячні дні спортивній зоні майданчика. З іншого боку, їх коренева система дозволить зробити укріплення краю балки.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ми за цю балку взялися торік. Тут були проведені суботники, вивезено сміття. Було встановлено спортивний майданчик. Продовжуємо благоустрій. Сесією було виділено додаткові кошти на закупівлю дерев саме для цієї ділянки, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

У селі Визирка упорядковують територію балки.  Така масштабна висадка дерев не може обійтись без допомоги команди пожежних Визирки. Рясний полив насаджень стане запорукою їх доброї зимівлі та росту кореневої системи по весні.В’ячеслав Стрижов, пожежний МПК Визирки.

Балка тут була повністю засмічена. Але завдяки сільській раді все перетворюється. Та дуже "ТІС" допомагає поліпшувати село. Хочеться, щоб кожен міг потім сюди прийти, посидіти й відпочити, - це все буде сприятливо для села, - В’ячеслав Стрижов, пожежний МПК Визирки.

  Місцевий житель разом із сином прийшов саджати дерева - він впевнений, що через декілька років це місце та спортивний майданчик стануть центром тяжіння молоді Визирки.Сергій Слайко, житель Визирки.

Зелена зона буде дуже гарною. Особливо літом діткам тут буде добре бігати. Тай взагалі у нас тут красивий ландшафт, - Сергій Слайко, житель Визирки.

  Старожили Визирки теж радіють змінам - балка перетворюється на очах.Василь Щербань, житель Визирки.

Балку треба засипати ґрунтом, та засадити більше деревами, труби прокласти, щоб водичка текла. Тоді буде дуже гарно, - Василь Щербань, житель Визирки.

  Основний обсяг робіт планується зробити вже по весні. Ландшафтний дизайн дозволить додати функціональності та мальовничості цій місцевості.

Ми хочемо зробити озеленення, потім замовити візуалізацію та проєкт ландшафтного дизайну по балці з можливим терасуванням та посадкою різних рослин, які прив'язані до наших кліматичних умов. Надалі хочемо цей проєкт обговорити з жителями. Якщо вони його приймуть - ми будемо виконувати. Вже посадили 11 берізок та 10 кленів. Загадували бажання, щоб був мир в Україні, щоб діти не хворіли й щоб всі були щасливі, - Євген Пожар, депутат Визирської сільської ради.

У селі Визирка упорядковують територію балки.

У майбутньому тут планується зробити красиву зону відпочинку. З ліхтарями, з підсвічуванням та лавками, щоб Визирка дійсно була справжнім європейським селом, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  На балку ще чекають багато змін. Головне, що тут буде проведено терасування, що зупинить процес корозії боків балки. А ще важливо, що мешканці Визирки вже зараз дбають та долучились до благоустрою свого населеного пункту.

Друк
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
Укрпошта випустила поштову марку з гербом села Фонтанка17:02
15 вер
ТІС відзначив 26-річчя (відео)15:30
15 вер
Першотравневий НВК чекає на новий харчоблок (відео)14:30
15 вер
Олег Кутателадзе: «Якщо людина хоче брати участь в процесі розвитку, вона завжди знайде кошти»14:00
15 вер
TOP