» » У селі Визирка упорядковують територію балки (фото)

У селі Визирка упорядковують територію балки (фото)

У селі Визирка упорядковують територію балки (фото)

  Поки ще не має снігових заметів у Визирці переймаються благоустроєм та готуються до реалізації робіт з розвитку території балки по вулиці Олексія Ставніцера. "Команда розвитку" має багато планів, як зробити ще один куточок Визирки більш мальовничим та комфортним для місцевих жителів. Торік тут побудували спортивний майданчик з тренажерами. Потім з’явилися тротуарні доріжки.У селі Визирка упорядковують територію балки.Євген Пожар, депутат Визирської сільської ради.

Перший етап - це паркова зона. Допомогли дуже мої колеги. Я звернувся до депутатів та вони мене підтримали на чолі з Валерієм Стоілакі. Підтримало комунальне господарство та підприємства "ТІС" і "Карго". Була виділена техніка та люди. А ще приєдналися місцеві небайдужі жителі. Вже видно результат - дерева посаджені. Сподіваюся, вони будуть добре рости, - Євген Пожар, депутат Визирської сільської ради.

У селі Визирка упорядковують територію балки.  Зелені насадження прибули у Визирку з розплідника під Миколаєвом. Клени, берізки та маслинка срібляста, з одного боку, додадуть більше тіні у літні сонячні дні спортивній зоні майданчика. З іншого боку, їх коренева система дозволить зробити укріплення краю балки.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ми за цю балку взялися торік. Тут були проведені суботники, вивезено сміття. Було встановлено спортивний майданчик. Продовжуємо благоустрій. Сесією було виділено додаткові кошти на закупівлю дерев саме для цієї ділянки, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

У селі Визирка упорядковують територію балки.  Така масштабна висадка дерев не може обійтись без допомоги команди пожежних Визирки. Рясний полив насаджень стане запорукою їх доброї зимівлі та росту кореневої системи по весні.В’ячеслав Стрижов, пожежний МПК Визирки.

Балка тут була повністю засмічена. Але завдяки сільській раді все перетворюється. Та дуже "ТІС" допомагає поліпшувати село. Хочеться, щоб кожен міг потім сюди прийти, посидіти й відпочити, - це все буде сприятливо для села, - В’ячеслав Стрижов, пожежний МПК Визирки.

  Місцевий житель разом із сином прийшов саджати дерева - він впевнений, що через декілька років це місце та спортивний майданчик стануть центром тяжіння молоді Визирки.Сергій Слайко, житель Визирки.

Зелена зона буде дуже гарною. Особливо літом діткам тут буде добре бігати. Тай взагалі у нас тут красивий ландшафт, - Сергій Слайко, житель Визирки.

  Старожили Визирки теж радіють змінам - балка перетворюється на очах.Василь Щербань, житель Визирки.

Балку треба засипати ґрунтом, та засадити більше деревами, труби прокласти, щоб водичка текла. Тоді буде дуже гарно, - Василь Щербань, житель Визирки.

  Основний обсяг робіт планується зробити вже по весні. Ландшафтний дизайн дозволить додати функціональності та мальовничості цій місцевості.

Ми хочемо зробити озеленення, потім замовити візуалізацію та проєкт ландшафтного дизайну по балці з можливим терасуванням та посадкою різних рослин, які прив'язані до наших кліматичних умов. Надалі хочемо цей проєкт обговорити з жителями. Якщо вони його приймуть - ми будемо виконувати. Вже посадили 11 берізок та 10 кленів. Загадували бажання, щоб був мир в Україні, щоб діти не хворіли й щоб всі були щасливі, - Євген Пожар, депутат Визирської сільської ради.

У селі Визирка упорядковують територію балки.

У майбутньому тут планується зробити красиву зону відпочинку. З ліхтарями, з підсвічуванням та лавками, щоб Визирка дійсно була справжнім європейським селом, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  На балку ще чекають багато змін. Головне, що тут буде проведено терасування, що зупинить процес корозії боків балки. А ще важливо, що мешканці Визирки вже зараз дбають та долучились до благоустрою свого населеного пункту.

Друк
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
TOP