» » Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

  У сучасному світі під паркові території освоюються різноманітні об’єкти рельєфу. Особливе місце займають парки на порушених територіях - в ярах, балках, місцях вироблення гірських порід, кар'єрів, відвалів розкривних порід, териконів. У ландшафтному мистецтві рельєф має особливе значення. У цьому сенсі центру Визирської ОТГ дуже пощастило - мальовнича балка зустрічає усіх гостей у самому центрі населеного пункту. Біля неї зосереджена вся інфраструктура. Саме тому ідея перетворити марну та складну за своєю структурою територію у місце відпочинку, прийшла одночасно різним людям, розповідає Олександр Токменінов.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Розробка проєкту паркової зони це не тільки моя ідея, але і Віталія Олеговича Кутателадзе та Олександра Леонідовича Чебручана - керівника підприємства "ТІС-Руда". Ми неодноразово зустрічалися з цього приводу. Він уже провів геологічні вишукування і передав частину проєкту в комунальну власність. Крім того він вже провів частину робіт з розчищення балки, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Нещодавно відбулася нарада з проєктувальниками з Києва за участю депутатів-голів комісій Визирської сільської ради. Виконавцю проєкту було поставлено завдання здійснити проєкт так, щоб будівництво нового спортивного комплексу об'єднало всю територію паркової зони і балки в єдиному стилі. Благоустрій з’єднає площу центру Визирки з пришкільною територією, існуючим футбольним полем, меморіалом пам’яті загиблим та подарує ландшафтний парк з виходом до водоймища.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Перша зона розпочнеться від вулиці Миру до мосту, друга - від мосту до ротонди, яка вже є. Остання зона – це амфітеатр для проведення різних заходів у літній час, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Складність освоєння цієї території пов'язана з цілим рядом місцевих умов. І в першу чергу - з рельєфом, який є пластичною основою майбутнього різноманіття рельєфу парку. Балка у Визирці у цьому сенсі кладень. Її початок, крутий поворот, місток та приголомшливий вихід до води відкривають масу перспектив для освоєння території. Розчищення балки відкрило водоносний горизонт, який живить водоймище.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Було дуже багато ідей, навіть прокласти труби та засипати балку. Але київські та одеські науковці не рекомендують цього робити. Так підніметься рівень ґрунтових вод та вода з’явиться на жилих об’єктах, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Майбутній парк буде мати ярусну багатоступеневу композицію, в яку вміло будуть включені різні зони. Спортивна, дитяча, масових дій, зона відкритого театру розкинуться по її різни боки. Особливістю парку стане архітектурна обробка рельєфу у вигляді прямолінійних терас і підпірних стін в поєднанні з природними формами, що лише підкреслить унікальність ландшафту. Створення етнічного музею старого села стане родзинкою майбутнього туристичного маршруту.

У нас теж є можливості створення етнічного музею. А з огляду на високий рівень ферми "Ластівка", можна буде прокласти маршрут через геомагнітну станцію у Першотравневому та завершити етномузеєм у Визирці. Я хочу, щоб наша громада славилася не тільки підприємствами, але й екологічним туризмом, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Визирська громада стоїть перед новими можливостями поповнення бюджету громади. Попереду її чекає реалізація цікавих проєктів. Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном на одному боці балки – це один з елементів комплексного масштабного проєкту благоустрою центу громади.

Друк
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
Колекціонер в Лиманському районі має на подвір’ї понад 500 сортів троянд10:00
01 лип
Медпрацівники Визирської громади відпочили у Вилкове (фото)15:56
30 чер
Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року (фото)14:26
30 чер
У Крижанівці каналізаційна мережа має укріпити схил (фото)12:00
30 чер
У Калинівці є усі умови для цікавого зеленого відпочинку. Залишилася сама малість11:00
30 чер
РСЦ МВС в Одеській області: диджиталізація залишається одним із пріоритетів (відео)10:00
30 чер
Керівнику з виробництва в Лиманськом районі президент надав звання16:00
29 чер
Олександрівка половину дня проведе без води15:52
29 чер
TOP