» » Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

  У сучасному світі під паркові території освоюються різноманітні об’єкти рельєфу. Особливе місце займають парки на порушених територіях - в ярах, балках, місцях вироблення гірських порід, кар'єрів, відвалів розкривних порід, териконів. У ландшафтному мистецтві рельєф має особливе значення. У цьому сенсі центру Визирської ОТГ дуже пощастило - мальовнича балка зустрічає усіх гостей у самому центрі населеного пункту. Біля неї зосереджена вся інфраструктура. Саме тому ідея перетворити марну та складну за своєю структурою територію у місце відпочинку, прийшла одночасно різним людям, розповідає Олександр Токменінов.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Розробка проєкту паркової зони це не тільки моя ідея, але і Віталія Олеговича Кутателадзе та Олександра Леонідовича Чебручана - керівника підприємства "ТІС-Руда". Ми неодноразово зустрічалися з цього приводу. Він уже провів геологічні вишукування і передав частину проєкту в комунальну власність. Крім того він вже провів частину робіт з розчищення балки, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Нещодавно відбулася нарада з проєктувальниками з Києва за участю депутатів-голів комісій Визирської сільської ради. Виконавцю проєкту було поставлено завдання здійснити проєкт так, щоб будівництво нового спортивного комплексу об'єднало всю територію паркової зони і балки в єдиному стилі. Благоустрій з’єднає площу центру Визирки з пришкільною територією, існуючим футбольним полем, меморіалом пам’яті загиблим та подарує ландшафтний парк з виходом до водоймища.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Перша зона розпочнеться від вулиці Миру до мосту, друга - від мосту до ротонди, яка вже є. Остання зона – це амфітеатр для проведення різних заходів у літній час, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Складність освоєння цієї території пов'язана з цілим рядом місцевих умов. І в першу чергу - з рельєфом, який є пластичною основою майбутнього різноманіття рельєфу парку. Балка у Визирці у цьому сенсі кладень. Її початок, крутий поворот, місток та приголомшливий вихід до води відкривають масу перспектив для освоєння території. Розчищення балки відкрило водоносний горизонт, який живить водоймище.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Було дуже багато ідей, навіть прокласти труби та засипати балку. Але київські та одеські науковці не рекомендують цього робити. Так підніметься рівень ґрунтових вод та вода з’явиться на жилих об’єктах, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Майбутній парк буде мати ярусну багатоступеневу композицію, в яку вміло будуть включені різні зони. Спортивна, дитяча, масових дій, зона відкритого театру розкинуться по її різни боки. Особливістю парку стане архітектурна обробка рельєфу у вигляді прямолінійних терас і підпірних стін в поєднанні з природними формами, що лише підкреслить унікальність ландшафту. Створення етнічного музею старого села стане родзинкою майбутнього туристичного маршруту.

У нас теж є можливості створення етнічного музею. А з огляду на високий рівень ферми "Ластівка", можна буде прокласти маршрут через геомагнітну станцію у Першотравневому та завершити етномузеєм у Визирці. Я хочу, щоб наша громада славилася не тільки підприємствами, але й екологічним туризмом, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Визирська громада стоїть перед новими можливостями поповнення бюджету громади. Попереду її чекає реалізація цікавих проєктів. Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном на одному боці балки – це один з елементів комплексного масштабного проєкту благоустрою центу громади.

Друк
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
З початку жовтня в малі села Визирської ОТГ приїжджає трактор з причепом для збору ТПВ (відео)16:46
24 лис
МОЗ розпочало співпрацю з COVAX щодо подолання пандемії COVID-19 за допомогою вакцин16:30
24 лис
Любопільська гімназія, попри карантин, бере участь у творчих конкурсах та акціях (відео)16:24
24 лис
У Визирській ОТГ створено фінансове управління (фото)15:08
24 лис
У Лиманському районі вирішували, як передати майно новоствореним громадам (фото)13:08
24 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з урахуванням вимог карантину (фото)12:00
24 лис
Створення КНП «ЦПМСД» Визирської сільради — усвідомлена необхідність (фото)10:22
24 лис
Визирська ОТГ серед лідерів у топ-10 успішних громад країни09:33
24 лис
Соцпрацівники та представники БФ ім. Ставніцера відвідали любопільську багатодітну сім’ю (відео)19:30
23 лис
Члени Визирського виконкому розглядали питання щодо ЦПМСД та ЦНАП (відео)19:19
23 лис
У Першотравневому ліцеї пройшов третій етап конкурсу «Учитель року» (відео)19:00
23 лис
У частині Лиманського району 24 листопада не буде води18:58
23 лис
Визирська ОТГ відзначила День гідності та свободи (фото)15:39
23 лис
Визирська сільрада: завершальна сесія депутатів VII скликання видалася плідною (фото)14:00
23 лис
ТІС створює зручні сервіси для працівників (фото)13:30
23 лис
Децентралізація в Україні офіційно завершена12:00
23 лис
У Любопільській гімназії одночасно проводять ремонт та позашкільну діяльність (фото)10:30
23 лис
У Першотравневому НВК сподіваються на перемогу своєї колеги (фото)09:00
23 лис
Археологи виявили на дні Чорного моря затоплене місто13:30
21 лис
За перебування у громадських місцях без засобів захисту передбачено штраф12:00
21 лис
За такими, як Володимир Перегіняк — спортивна слава України10:30
21 лис
Півтора місяця знадобилося на розбирання аварійної споруди в центрі Визирки (фоторепортаж)16:32
20 лис
Безкоштовний вивіз ТПВ дає позитивний результат по всіх селах Визирської громади (фото)15:12
20 лис
Валерій Стоілакі: дякую усім мешканцям громади, що підтримали мене та вибрали потужну команду депутатів (відео)15:10
20 лис
TOP