» » Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

  У сучасному світі під паркові території освоюються різноманітні об’єкти рельєфу. Особливе місце займають парки на порушених територіях - в ярах, балках, місцях вироблення гірських порід, кар'єрів, відвалів розкривних порід, териконів. У ландшафтному мистецтві рельєф має особливе значення. У цьому сенсі центру Визирської ОТГ дуже пощастило - мальовнича балка зустрічає усіх гостей у самому центрі населеного пункту. Біля неї зосереджена вся інфраструктура. Саме тому ідея перетворити марну та складну за своєю структурою територію у місце відпочинку, прийшла одночасно різним людям, розповідає Олександр Токменінов.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Розробка проєкту паркової зони це не тільки моя ідея, але і Віталія Олеговича Кутателадзе та Олександра Леонідовича Чебручана - керівника підприємства "ТІС-Руда". Ми неодноразово зустрічалися з цього приводу. Він уже провів геологічні вишукування і передав частину проєкту в комунальну власність. Крім того він вже провів частину робіт з розчищення балки, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Нещодавно відбулася нарада з проєктувальниками з Києва за участю депутатів-голів комісій Визирської сільської ради. Виконавцю проєкту було поставлено завдання здійснити проєкт так, щоб будівництво нового спортивного комплексу об'єднало всю територію паркової зони і балки в єдиному стилі. Благоустрій з’єднає площу центру Визирки з пришкільною територією, існуючим футбольним полем, меморіалом пам’яті загиблим та подарує ландшафтний парк з виходом до водоймища.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Перша зона розпочнеться від вулиці Миру до мосту, друга - від мосту до ротонди, яка вже є. Остання зона – це амфітеатр для проведення різних заходів у літній час, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Складність освоєння цієї території пов'язана з цілим рядом місцевих умов. І в першу чергу - з рельєфом, який є пластичною основою майбутнього різноманіття рельєфу парку. Балка у Визирці у цьому сенсі кладень. Її початок, крутий поворот, місток та приголомшливий вихід до води відкривають масу перспектив для освоєння території. Розчищення балки відкрило водоносний горизонт, який живить водоймище.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Було дуже багато ідей, навіть прокласти труби та засипати балку. Але київські та одеські науковці не рекомендують цього робити. Так підніметься рівень ґрунтових вод та вода з’явиться на жилих об’єктах, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Майбутній парк буде мати ярусну багатоступеневу композицію, в яку вміло будуть включені різні зони. Спортивна, дитяча, масових дій, зона відкритого театру розкинуться по її різни боки. Особливістю парку стане архітектурна обробка рельєфу у вигляді прямолінійних терас і підпірних стін в поєднанні з природними формами, що лише підкреслить унікальність ландшафту. Створення етнічного музею старого села стане родзинкою майбутнього туристичного маршруту.

У нас теж є можливості створення етнічного музею. А з огляду на високий рівень ферми "Ластівка", можна буде прокласти маршрут через геомагнітну станцію у Першотравневому та завершити етномузеєм у Визирці. Я хочу, щоб наша громада славилася не тільки підприємствами, але й екологічним туризмом, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Визирська громада стоїть перед новими можливостями поповнення бюджету громади. Попереду її чекає реалізація цікавих проєктів. Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном на одному боці балки – це один з елементів комплексного масштабного проєкту благоустрою центу громади.

Друк
ТІСбургер — нова пропозіція у «БуфеТІС» (відео)13:30
24 вер
В Курісово школа та коледж приєдналися до акції «Чисті береги-2020» (фотофакт)13:01
24 вер
ТІС про найбільший контейнеровоз у світі «MSC Gulsun»12:33
24 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ (відео)12:30
24 вер
Богомоли на Тилігульському лимані — важлива ланка в ланцюзі біорізноманіття11:15
24 вер
Кордон, Калинівка та Дмитрівка приєдналися до обговорення Стратегії розвитку Визирської ОТГ (відео)10:27
24 вер
САД в Одеській області презентувала 2 варіанти транспортної розв’язки «Два стовпи» (фото)10:22
24 вер
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів та скоригували бюджет  (фото)14:01
23 вер
Ремонт даху у Дмитрівській школі досі не розпочато (відео)13:30
23 вер
Колектив Першотравневого НВК долучився до Всесвітнього дня прибирання (фото)13:16
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів (відео)12:30
23 вер
Нагальною проблемою для села Ранжеве залишається реконструкція електромереж (відео)11:24
23 вер
Лиманщина: Чумацький шлях — від минувшини до сьогодення17:24
22 вер
Олег Кутателадзе: «Ми почали з одного невеликого терміналу, з часом ставши найбільшим транспортним вузлом України» (відео)16:36
22 вер
У Кінному відновили об’єкти доброустрою (фото)16:17
22 вер
Проведена інспекція ходу ремонтних робіт в освітніх закладах Доброслава (фото)15:19
22 вер
Імпорт замінили на експорт. Етапи становлення ТІС12:44
22 вер
Дмитрівський НВК поки залишається без даху (фото)12:18
22 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ10:44
22 вер
Відбулась позачергова 45-а сесія районної ради (фото)16:30
21 вер
Олег Кутателадзе балотувався до облради заради розвитку Визирської ОТГ та порятунку Тилігульського лиману16:22
21 вер
TOP