» » Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку (фото)

  У сучасному світі під паркові території освоюються різноманітні об’єкти рельєфу. Особливе місце займають парки на порушених територіях - в ярах, балках, місцях вироблення гірських порід, кар'єрів, відвалів розкривних порід, териконів. У ландшафтному мистецтві рельєф має особливе значення. У цьому сенсі центру Визирської ОТГ дуже пощастило - мальовнича балка зустрічає усіх гостей у самому центрі населеного пункту. Біля неї зосереджена вся інфраструктура. Саме тому ідея перетворити марну та складну за своєю структурою територію у місце відпочинку, прийшла одночасно різним людям, розповідає Олександр Токменінов.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Розробка проєкту паркової зони це не тільки моя ідея, але і Віталія Олеговича Кутателадзе та Олександра Леонідовича Чебручана - керівника підприємства "ТІС-Руда". Ми неодноразово зустрічалися з цього приводу. Він уже провів геологічні вишукування і передав частину проєкту в комунальну власність. Крім того він вже провів частину робіт з розчищення балки, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Нещодавно відбулася нарада з проєктувальниками з Києва за участю депутатів-голів комісій Визирської сільської ради. Виконавцю проєкту було поставлено завдання здійснити проєкт так, щоб будівництво нового спортивного комплексу об'єднало всю територію паркової зони і балки в єдиному стилі. Благоустрій з’єднає площу центру Визирки з пришкільною територією, існуючим футбольним полем, меморіалом пам’яті загиблим та подарує ландшафтний парк з виходом до водоймища.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Перша зона розпочнеться від вулиці Миру до мосту, друга - від мосту до ротонди, яка вже є. Остання зона – це амфітеатр для проведення різних заходів у літній час, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Складність освоєння цієї території пов'язана з цілим рядом місцевих умов. І в першу чергу - з рельєфом, який є пластичною основою майбутнього різноманіття рельєфу парку. Балка у Визирці у цьому сенсі кладень. Її початок, крутий поворот, місток та приголомшливий вихід до води відкривають масу перспектив для освоєння території. Розчищення балки відкрило водоносний горизонт, який живить водоймище.Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.

Було дуже багато ідей, навіть прокласти труби та засипати балку. Але київські та одеські науковці не рекомендують цього робити. Так підніметься рівень ґрунтових вод та вода з’явиться на жилих об’єктах, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Територію балки у центрі Визирки перетворять на мальовниче місце відпочинку.  Майбутній парк буде мати ярусну багатоступеневу композицію, в яку вміло будуть включені різні зони. Спортивна, дитяча, масових дій, зона відкритого театру розкинуться по її різни боки. Особливістю парку стане архітектурна обробка рельєфу у вигляді прямолінійних терас і підпірних стін в поєднанні з природними формами, що лише підкреслить унікальність ландшафту. Створення етнічного музею старого села стане родзинкою майбутнього туристичного маршруту.

У нас теж є можливості створення етнічного музею. А з огляду на високий рівень ферми "Ластівка", можна буде прокласти маршрут через геомагнітну станцію у Першотравневому та завершити етномузеєм у Визирці. Я хочу, щоб наша громада славилася не тільки підприємствами, але й екологічним туризмом, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Визирська громада стоїть перед новими можливостями поповнення бюджету громади. Попереду її чекає реалізація цікавих проєктів. Будівництво спортивно-оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном на одному боці балки – це один з елементів комплексного масштабного проєкту благоустрою центу громади.

Друк
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)13:00
05 гру
"Професії моєї громади": стартував районний фотоконкурс12:00
05 гру
Центральна районна лікарня провела зустріч з Національною службою здоров’я (фото)11:00
05 гру
Лиманський підрозділ енергопостачальної компанії змінив адресу10:00
05 гру
Лиманський центр соціальних служб провів інтерактивний урок для школярів з Доброслава (фото)16:00
04 гру
Южненці проігнорували вакцинацію проти дифтерії15:00
04 гру
У Доброславі пройшла 37-а чергова сесія Лиманської районної ради (фото)14:00
04 гру
TOP