» » У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

  У селі Нова Вільшанка на День Михайла відзначили Престольне свято. До храму приїхали священнослужителі з Визирки, міста Южне, Ізмаїлу та інших населених пунктів Одещини. Для настоятеля храму отця Олександра це була перша святкова служба.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

Вона пройшла дуже святково, молитовно. Ми раді, що до нас приїхали священники з нашого благочиння. Раді, що прийшли люди, які з нами молилися і підносили нашу молитву до Бога і до всіх небесних сил. Господь послав мене сюди, митрополит Агафангел поставив мене на цей прихід. Я задоволений тим, що тут є храм, є люди, які хочуть молитися і прославляти Бога і ми будемо разом це робити, - отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Отець Олександр нещодавно приїхав до Нової Вільшанки. У селі була проблема з житлом для священника, але її вирішили. Допомогли небайдужі меценати.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Храм працює з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела і при підтримці єпископа Діодора. Приходять люди і це дуже приємно. Зараз тут новий настоятель отець Олександр. І вже майже закінчено будівництво його будинку, де він проживатиме. Це добре, коли в селі є можливість прийти до чудової церкви, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Храм Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі теж з’явився завдяки меценатам. Активно йдуть роботи з облаштування храму всередині.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.

У нас ще дуже багато роботи в храмі. Завдяки тому, що нам допомагають наші спонсори, в цьому селі є храм, де можна помолитись. Я хочу подякувати Олегу Джумберовичу і Валентині Костянтинівні за те, що вони нас не залишають і допомагають. Для священника будують дім, для людей - храм, дім Божий, в якому люди зможуть молитися і прославляти Бога, - отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Попри те, що в селі проживає не так багато людей, храм на свято був переповнений. Тепер людям є куди прийти на службу, поставити свічку, помолитися, або ж попросити благословення у настоятеля.

Друк
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
TOP