» » У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

  У селі Нова Вільшанка на День Михайла відзначили Престольне свято. До храму приїхали священнослужителі з Визирки, міста Южне, Ізмаїлу та інших населених пунктів Одещини. Для настоятеля храму отця Олександра це була перша святкова служба.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

Вона пройшла дуже святково, молитовно. Ми раді, що до нас приїхали священники з нашого благочиння. Раді, що прийшли люди, які з нами молилися і підносили нашу молитву до Бога і до всіх небесних сил. Господь послав мене сюди, митрополит Агафангел поставив мене на цей прихід. Я задоволений тим, що тут є храм, є люди, які хочуть молитися і прославляти Бога і ми будемо разом це робити, - отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Отець Олександр нещодавно приїхав до Нової Вільшанки. У селі була проблема з житлом для священника, але її вирішили. Допомогли небайдужі меценати.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Храм працює з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела і при підтримці єпископа Діодора. Приходять люди і це дуже приємно. Зараз тут новий настоятель отець Олександр. І вже майже закінчено будівництво його будинку, де він проживатиме. Це добре, коли в селі є можливість прийти до чудової церкви, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Храм Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі теж з’явився завдяки меценатам. Активно йдуть роботи з облаштування храму всередині.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.

У нас ще дуже багато роботи в храмі. Завдяки тому, що нам допомагають наші спонсори, в цьому селі є храм, де можна помолитись. Я хочу подякувати Олегу Джумберовичу і Валентині Костянтинівні за те, що вони нас не залишають і допомагають. Для священника будують дім, для людей - храм, дім Божий, в якому люди зможуть молитися і прославляти Бога, - отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Попри те, що в селі проживає не так багато людей, храм на свято був переповнений. Тепер людям є куди прийти на службу, поставити свічку, помолитися, або ж попросити благословення у настоятеля.

Друк
Валерій Стоілакі: «Максимум через 4 роки Визирська громада буде об'єднана сучасними дорогами»16:35
10 сер
У Новій Вільшанці йде розпис храму (фото)14:47
10 сер
Бібліотека Першотравневого чекає на перезавантаження (фото)13:00
10 сер
Доброславський дитсадочок «Теремок» прикрасив мурал (фото)12:09
10 сер
Нові Білярі розраховують на перемогу в обласному конкурсі з благоустрою (фото)11:54
10 сер
Будівельники ТІС, крім транспортного вузла, обслуговують і підприємства регіону10:00
10 сер
У Визирському храмі складено розклад богослужінь на серпень12:00
08 сер
ТІС — лідер серед 55 найбільших зернових портових терміналів України (фото)11:00
08 сер
Для розвитку Чорноморська «зоряним» був період спрощеного оподаткування10:00
08 сер
У понеділок дитсадок «Пролісок» у Визирці працювати не буде09:00
08 сер
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
TOP