Архів
Червень 2022 (36)
Травень 2022 (61)
Квітень 2022 (141)
Березень 2022 (192)
Лютий 2022 (127)
Січень 2022 (167)
ЛАН » Головні події дня » У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)

  У селі Нова Вільшанка на День Михайла відзначили Престольне свято. До храму приїхали священнослужителі з Визирки, міста Южне, Ізмаїлу та інших населених пунктів Одещини. Для настоятеля храму отця Олександра це була перша святкова служба.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

Вона пройшла дуже святково, молитовно. Ми раді, що до нас приїхали священники з нашого благочиння. Раді, що прийшли люди, які з нами молилися і підносили нашу молитву до Бога і до всіх небесних сил. Господь послав мене сюди, митрополит Агафангел поставив мене на цей прихід. Я задоволений тим, що тут є храм, є люди, які хочуть молитися і прославляти Бога і ми будемо разом це робити, - отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Отець Олександр нещодавно приїхав до Нової Вільшанки. У селі була проблема з житлом для священника, але її вирішили. Допомогли небайдужі меценати.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Храм працює з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела і при підтримці єпископа Діодора. Приходять люди і це дуже приємно. Зараз тут новий настоятель отець Олександр. І вже майже закінчено будівництво його будинку, де він проживатиме. Це добре, коли в селі є можливість прийти до чудової церкви, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Храм Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі теж з’явився завдяки меценатам. Активно йдуть роботи з облаштування храму всередині.У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.

У нас ще дуже багато роботи в храмі. Завдяки тому, що нам допомагають наші спонсори, в цьому селі є храм, де можна помолитись. Я хочу подякувати Олегу Джумберовичу і Валентині Костянтинівні за те, що вони нас не залишають і допомагають. Для священника будують дім, для людей - храм, дім Божий, в якому люди зможуть молитися і прославляти Бога, - отець Олександр, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі.

У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято.  Попри те, що в селі проживає не так багато людей, храм на свято був переповнений. Тепер людям є куди прийти на службу, поставити свічку, помолитися, або ж попросити благословення у настоятеля.

Друк
У Визирській ОТГ відбулася сесія сільради (відео)16:05
25 чер
Працівники культури Визирської громади активно допомагають ЗСУ (відео)20:35
24 чер
Одеська ОВА обмежила рух вантажівок в області20:11
24 чер
Визирська ОТГ: представники ГО «Команда розвитку» організували збір коштів для ЗСУ14:09
24 чер
Визирська ОТГ: про роботу інтернет-провайдера «Лиман-ТВ» під час воєнного часу (фото)17:18
22 чер
З 22 червня на Одещині дозволять продаж усіх алкогольних напоїв до 20:0015:30
22 чер
Визирська ОТГ: у селі Першотравневе провели роботи з покращення водопостачання (фото)02:48
21 чер
Поліцейський офіцер Визирської ОТГ: про криміногенну ситуацію та про допомогу мешканцям громади (відео)13:45
20 чер
Ярослава Ящук: про соціально-орієнтовану Визирську громаду в умовах воєнного стану (відео)02:05
20 чер
Визирська ОТГ: про роботу інтернет-провайдера «Лиман-ТВ» під час воєнного часу (відео)01:40
20 чер
Визирська ОТГ: у селі Першотравневе провели роботи з покращення водопостачання (відео)00:57
20 чер
У Визирській ОТГ змінюють назву деяких вулиць (фото)18:43
17 чер
У Визирській ОТГ змінюють назву деяких вулиць (відео)01:21
17 чер
Валерій Стоілакі про життя Визирської ОТГ в умовах воєнного часу11:55
15 чер
Робота медичних закладів Визирської ОТГ у воєнний час (фото)10:31
15 чер
Робота медичних закладів Визирської ОТГ у воєнний час (відео)02:55
13 чер
У Визирському БК відбувся концерт на честь ювілею духового оркестру «Визирські сурми» (фото)02:26
10 чер
У Визирському БК відбувся концерт на честь ювілею духового оркестру «Визирські сурми» (відео)00:22
10 чер
У Визирській ОТГ обробили та засадили практично всі сільгоспугіддя (фото)23:50
09 чер
У Визирській ОТГ переселенці отримують індивідуально різні види допомоги (фото)21:33
07 чер
У Визирській ОТГ системно проводять роботи з викошування трави (фото)20:29
07 чер
У навчальних закладах Визирської громади пролунав останній дзвінок (фото)19:15
07 чер
У Визирській ОТГ обробили та засадили практично всі сільгоспугіддя (відео)14:08
06 чер
Олексій Богуш розповів про роботу КП "Визирське джерело" в умовах воєнного часу (відео)13:54
06 чер
Еліна Концева дала рекомендації мешканцям Визирської ОТГ на випадок розливу аміаку (відео)13:25
06 чер
TOP