» » У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)

У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)

У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)

  З огляду на велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності, щорічно 7 грудня в Україні святкують День місцевого самоврядування. Вже стало доброю традицією наприкінці календарного року, коли добігають кінця всі важливі справи, намічені на рік, відзначати професійне свято.У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування.  Теплі вітання, низький уклін ветеранам місцевого самоврядування, море квітів, подяк та грамот - таким щирим та по-сімейному добрим стало це свято у Лиманському районі. Воно має широке суспільне значення, тому що у сучасній Україні територіальні громади самостійно розв’язують питання місцевого значення в межах законів та Конституції.Василь Приймак, голова Лиманської РДА.

Україна - це нація волелюбних та дружніх. Вони завжди гуртуються у важкі часи. Це стосується депутатського та волонтерського корпусу, а також жителів громад, - Василь Приймак, голова Лиманської РДА.

  Самовіддане місцеве самоврядування - це показник сили країни, непохитності її державних основ. В цьому сенсі ветерани місцевого самоврядування є запорукою та гарантом професійності та спадкоємності.Геннадій Тефтул, голова Лиманської райради.

Шановні ветерани, ви - той фундамент, на якому базуються традиції місцевого самоврядування, які є в Лиманському районі. Ваше спілкування з людьми у громаді - це взірець для нас усіх, як вести продуктивний діалог з людьми, - Геннадій Тефтул, голова Лиманської райради.

  Саме за працівниками місцевого самоврядування стоїть величезна лиманська сім’я зі своїми надіями та сподіваннями на те, що життя обов’язково стане кращим. Логічним продовженням свята стало підбивання підсумків щорічного конкурсу сільських та селищних рад з розвитку соціальної інфраструктури, благоустрою територій, охорони навколишнього середовища та забезпечення санітарного та епідеміологічного добробуту населення.У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування.  Переможцями районного конкурсу у 2019 році серед сільських рад була визнана Крижанівська сільрада, а серед селищних рад - Чорноморська селищна рада. Друге місце посіла Визирська сільрада, а третє - Курісовська сільська рада. Такі змагання - шлях до всебічного розвитку.Геннадій Мельниченко, голова Курісовської сільради.

Я думаю, що ця винагорода - це аванс, тому що є багато сільських рад, які дуже добре попрацювали в цьому році. Тому в наступному році ми теж доведемо, що ми гідні цієї нагороди, - Геннадій Мельниченко, голова Курісовської сільради.

У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування.  Окремо була відзначена робота Першотравневої сільської ради, яка не зайняла призове місце, але зробила значний внесок у розв’язанні питань добробуту, розвитку інфраструктури, збереження історичних, культурних та природних пам’яток, створення сприятливих умов для життєдіяльності. Тому Першотравневу сільраду нагородили заохочувальним призом - бензопилою. А Визирську сільраду - бензопилою та мотоблоком. Подарунки будуть корисні у вирішенні завдань з подальшого благоустрою у населених пунктах об’єднаної територіальної громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Я виходив сьогодні у двох ролях - від Першотравневої та від Визирської сільської ради. Ми зірвали овації, бо двічі були заохочені призами. Хочу сказати, що Визирка провела дуже серйозну роботу з наведення порядку, благоустрою та розвитку інфраструктури населеного пункту. Надалі ми зробимо все, щоб бути кращими не лише в районі, а й в Одеському регіоні, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Визирська сільрада ще двічі звучала на святі завдяки своїм фахівцям. Дипломами лауреатів районного щорічного конкурсу "Кращій за професією" серед посадових осіб місцевого самоврядування були відмічені Анжела Фадєєва, начальник відділу бухгалтерського обліку й фінансової звітності, та Анастасія Дорошенко, начальник відділу земельних ресурсів Визирської сільради. Їх кредо - робити максимум для розвитку та процвітання громади.У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування.  Анастасія Дорошенко вважає, що її нагорода – це показник роботи усього апарату Визирської сільради.Анастасія Дорошенко, начальник відділу земельних відносин Визирської сільради.

Я вважаю, що дана нагорода стосується всієї сільської ради, тому що це не тільки моя робота, а й усього колективу. Нам вручили нагороди, дуже приємно, будемо працювати у тому ж дусі, - Анастасія Дорошенко, начальник відділу земельних відносин Визирської сільради.

  У свою чергу, головний бухгалтер Визирської сільської ради завдячує робітникам апарату старшого покоління, ветеранам місцевого самоврядування.Анжела Фадєєва, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності, головний бухгалтер Визирської сільради.

Сьогодні ми були нагороджені почесними грамотами за призові місця у конкурсі "Кращій за професією". Це не тільки моя заслуга, а й тих людей старшого покоління, які нас навчають, які мають великий досвід за своїми плечима, - Анжела Фадєєва, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності, головний бухгалтер Визирської сільради.
Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP