» » Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)

Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)

Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)

  Позачергова сесія Визирської сільської ради 6 грудня розглянула 30 питань порядку денного. Серед них вирішальними для подальшої долі чотирьох сільських рад стали рішення стосовно приєднання до Визирської сільської ради. Отже, вже в новому 2020 році склад громади збільшиться ще на чотири сільради - Сичавську, Кордонську, Калинівську та Дмитрівську.Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради.  Розпочалася позачергова сесія Визирської сільської ради зі створення депутатської групи "Команди розвитку" на чолі з Тетяною Казак. Депутати, які ввійшли до її складу, вже встигли себе добре зарекомендувати.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

На сьогоднішній сесії нам представили групу "Команди розвитку" з 19 депутатів. Ця команда готова й надалі продовжувати працювати на благо громади, на благо наших жителів, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Цифра 7 символічна - саме стільки сільських рад об’єднає Визирська ОТГ. Вже в оновленому та розширеному складі шляхом приєднання ще чотирьох сільських рад вона вдихне на повні груди у новому році. А зараз на позачерговій сесії надання згоди на добровільне приєднання отримали Калинівська та Дмитрівська сільські ради. Їх очільники зробили все, щоб цей процес був демократичним.Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

Ми навіть і мріяти не могли, що отримаємо підтримку на рівні Одеської області. Зокрема дякуючи депутату Одеської обласної ради Олегу Кутателадзе, який вніс відповідні зміни до перспективного плану розвитку ОТГ області. Це нам дасть змогу розвивати туризм, створювати робочі місця. Калинівка стане перлиною туризму, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

Наталія Муравйова, голова Дмитрівської сільської ради.

Питання про входження Дмитрівки у Визирську громаду обговорювалося ще у 2018 році. Як голова я не бачила нашу сільраду у Доброславській громаді. Про це я говорила на інших рівнях в Лиманський РДА та райраді. Я впевнена, що перспектива Визирської ОТГ буде сприяти розвитку соціальної інфраструктури Дмитрівки, - Наталія Муравйова, голова Дмитрівської сільської ради.

  Якщо для Калинівської та Дмитрівської сільських рад лише розпочався перший етап приєднання, то Сичавка та Кордон прибули з відповідними сесійними рішеннями та схваленням від своїх сільських рад. Для них наступним кроком стане погодження в Одеській обласній державній адміністрації.Оксана Третякова, голова Кордонської сільської ради.

Ми проводили попереднє опитування людей та вони висловили своє бажання приєднатися саме до Визирської громади. Тому ми й пішли по цьому напрямку. Все залежало не від депутатів чи сільського голови, а саме від рішення людей. Я є слугою народу, тому всебічно підтримую їх рішення, - Оксана Третякова, голова Кордонської сільської ради.

Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

Ми пройшли довгий та тернистий шлях до цього. Нам залишилося лише одне сесійне рішення - затвердити висновок, який буде зроблено Одеською обласною адміністрацією, - Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

  Тепер, з приєднанням ще чотирьох сільських рад Визирська громада значно розширить свої можливості та отримає нові напрямки розвитку.Олег Сологуб, депутат Визирської сільської ради, голова постійної комісії з фінансів та бюджету.

На сьогоднішній сесії ми прийняли у свою громаду цілий ряд сіл. Вони до нас стукали давно. Роботи в нас стане більше. Адмініструвати такий бюджет буде не просто Важливо враховувати життя у всіх куточках нашої громади та приймати зважені рішення. Але ми до цього готові й це наша місія, - Олег Сологуб, депутат Визирської сільської ради, голова постійної комісії з фінансів та бюджету.

Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради.

Це буде велика громада з населенням майже 12 тисяч - дуже велика територія. Наша громада буде спроможною, бо тут зосереджено все: порто-промислова зона, узбережжя моря та лиману. Будемо розвивати зелений туризм та промисловість. Це дасть гідні надходження в бюджет громади, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Серед інших рішень, прийнятих на сесії стосовно життєдіяльності громади, важливим стало відведення земельних ділянок та надання їх в оренду на 49 років ТОВ "Лиманська вітроелектростанція". Новітні технології на служінні у людини - так схарактеризували цей новий проєкт.

Джеффрі Берлін, представник компанії "Ukraine Power Resources".

У наступному році ми приступимо до реалізації проєкту та будівництва. Для Визирської громади це відкриває великі перспективи. А ще для Одеської області та України, тому що це - зелена чиста енергетика. Є велика міжнародна програма "Україна - зелений тариф", тому її реалізація - це процес європейської інтеграції, - Джеффрі Берлін, представник компанії "Ukraine Power Resources".
За перебування на території громади компанія буде платити грошовий внесок на розвиток соціальної сфери. Коштом цих надходжень ми зможемо робити дороги, водогони та освітлення. Такий позитивний досвід ми будемо максимально розширювати й в майбутньому, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Запорука успіху розвитку кожної громади - ефективна команда однодумців. Об'єднані пріоритетними завданнями щодо поліпшення умов життя на території громади, депутати на цій позачерговій сесії показали конструктивну роботу та спрацьованість у прийнятті рішень. Вже зараз вони використовують всі можливості, які надає децентралізація для майбутнього розвитку спроможної Визирської громади.

Друк
Схожі новини:
Соцпрацівники та представники БФ ім. Ставніцера відвідали любопільську багатодітну сім’ю (відео)19:30
23 лис
Члени Визирського виконкому розглядали питання щодо ЦПМСД та ЦНАП (відео)19:19
23 лис
У Першотравневому ліцеї пройшов третій етап конкурсу «Учитель року» (відео)19:00
23 лис
У частині Лиманського району 24 листопада не буде води18:58
23 лис
Визирська ОТГ відзначила День гідності та свободи (фото)15:39
23 лис
Визирська сільрада: завершальна сесія депутатів VII скликання видалася плідною (фото)14:00
23 лис
ТІС створює зручні сервіси для працівників (фото)13:30
23 лис
Децентралізація в Україні офіційно завершена12:00
23 лис
У Любопільській гімназії одночасно проводять ремонт та позашкільну діяльність (фото)10:30
23 лис
У Першотравневому НВК сподіваються на перемогу своєї колеги (фото)09:00
23 лис
Археологи виявили на дні Чорного моря затоплене місто13:30
21 лис
За перебування у громадських місцях без засобів захисту передбачено штраф12:00
21 лис
За такими, як Володимир Перегіняк — спортивна слава України10:30
21 лис
Півтора місяця знадобилося на розбирання аварійної споруди в центрі Визирки (фоторепортаж)16:32
20 лис
Безкоштовний вивіз ТПВ дає позитивний результат по всіх селах Визирської громади (фото)15:12
20 лис
Валерій Стоілакі: дякую усім мешканцям громади, що підтримали мене та вибрали потужну команду депутатів (відео)15:10
20 лис
Співробітники САД звертаються до водіїв з проханням не засмічувати узбіччя (фото)13:32
20 лис
Сичавському будинку культури понад півстоліття (фото)12:00
20 лис
Метеорологи — творці важливої інформації10:30
20 лис
Визирський ліцей візьме участь в обласному екологічному конкурсі (фото)09:00
20 лис
У Доброславі депутати Лиманського району розподілять субвенцію на придбання житла дітям16:48
19 лис
Співвласник ТІС перерахував на проєкт «Дихай» півмільйона гривень (фото)15:00
19 лис
В любопільців після довгого очікування мрії здійснилися з подвійною силою (відео)14:00
19 лис
Міжнародний конкурс, присвячений Кобзарю, приніс Лиманському району п’ятьох переможців (фото)13:30
19 лис
Визирські учні візьмуть участь в онлайн фестивалі «Планета — наш спільний дім» (відео)13:21
19 лис
TOP