» » Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)

  При кворумі у 14 осіб, з 26 депутатів на IX позачерговій сесії Визирської сільської ради були присутніми 16 народних обранців. Керуючись інтересами громади та її жителів, вони розглянули 14 питань порядку денного. Проєкти рішень з поясненнями були представлені на засіданнях постійних комісій напередодні.Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради.  Серед питань подальшого функціонування закладів музичної освіти, культури, центрів первинної медико-санітарної допомоги, затвердження символіки - гербу та прапору Визирської громади, слід зазначити, що керівництво ОТГ продовжує перейматися підвищенням комфорту проживання своїх громадян. Так, 5-те та 6-те питання порядку денного були присвячені саме цьому. Ремонт вуличного освітлення - це пріоритет. Тому він триватиме по вулицях Чорноморській та Середньоканській у Визирці.Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради.

Буде встановлено більш сучасний чотирьохжильний кабель та LED-лампи. Передбачено диспетчерське обслуговування. А з метою економії вночі освітлення буде забезпечуватись через одну або дві опори, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  У 2019 році капітальний ремонт вуличного освітлення відбувся у Визирці по вулицях Центральній, Миру та Новозаградієвській. Особливо це важливо у холодну пору року, коли навантаження на електромережі збільшується у рази. Жителі вдячні, адже це зменшить аварійність мереж та підвищить їх енергоефективність.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Окрім цього у Визирці ми збільшили потужність автоматів на будівлі сільської ради, Будинку культури та гуртожитку. Аналогічні роботи ми будемо проводити по всім населеним пунктам громади для того, щоб було надійне енергозабезпечення громадських будівель та вуличного освітлення, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Не менше уваги депутати приділили проблематиці, що стосується територій, які лише приєднуються до Визирської громади. Йдеться про великий інфраструктурний проєкт з водозабезпечення. Побудова насосної станції життєво необхідна Сичавці.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Визирська ОТГ хоче допомогти Сичавській сільраді у здійсненні побудови насосної станції. Оскільки Сичавка вже входить у нашу громаду, ми виділили їй на сесії 1 млн. 600 тисяч гривень для створення проєкту, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Соціальна відповідальність перед особами, які потребують допомоги та обслуговування вдома - це ще один окремий напрямок, що здійснюється у Визирській громаді. Дві людини похилого віку у Любопілі та три у Першотравневому потребують особливої підтримки. Для фізичних осіб, що будуть надавати їм соціальні послуги, передбачено виплати.Іван Ососкало, секретар Визирської сільської ради.

Ми надаємо управлінню соціального захисту субвенцію для того, щоб продовжити виплати тим громадянам, які надають ці послуги. На п’ять осіб ця сума складатиме 20 тис. гривень на рік, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільської ради.

Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради.  Підвищення соціальних стандартів, поліпшення умов життєдіяльності по населених пунктах громади, бюджетне планування - таким пріоритетам буде присвячена X сесія - остання у 2019 році. Як заплановано, вона відбудеться 18 грудня та її порядок денний буде налічувати понад 35 питань. Тому вже зараз депутатів запросили приступити до уважного вивчення сесійних матеріалів, бо від прийнятих рішень залежатиме добробут громади у наступному 2020 році.

Друк
Золоті розсипи педагогіки Миколая Палтишева (фото)17:24
28 лют
Двом родинам у Визирці, у зв'язку зі збитком після урагану, нададуть матеріальну допомогу (фото)14:00
28 лют
В Одеській області стартував другий етап конкурсу відеороликів "Професії моєї громади"13:00
28 лют
Економія енергоресурсів дозволяє субсидіанту акумулювати кошти на власні потреби12:00
28 лют
У Березівській громаді гуляють Масляну11:07
28 лют
Ініціативні та відповідальні: слюсарі на підприємстві ТІС - це майстри найвищого рівня (фото)11:00
28 лют
Бізнесмени Коблевого готові допомагати співвітчизникам, евакуйованим із Китаю10:00
28 лют
Южне готується до Масляної (фото)16:00
27 лют
"Юлія": у Лиманському районі вже виявлено понад 80 пошкоджених приватних будинків (фото)15:18
27 лют
Сичавська школа оговтується від негоди (фото)13:45
27 лют
За 2019 рік доходи Лиманського району зросли на 180 млн грн (фото)13:31
27 лют
Ураган "Юлія" не оминула устричну ферму на березі Тилігульського лиману (відео)12:00
27 лют
У Визирській громаді за підтримки "Команди розвитку" відзначать Масляну (фото)11:00
27 лют
Школа в Новофедорівці має великі плани на майбутнє (фото)10:00
27 лют
У Визирській громаді працюють над усуненням наслідків після урагану (фото)16:25
26 лют
У Лиманському районі визначили переможців конкурсу "Професії моєї громади" (фото)14:00
26 лют
Лиманський район: Шомполи пережили негоду без тяжкої шкоди (фото)13:00
26 лют
Микола Палтишев: "У Визирці діють дуже розумно"12:00
26 лют
Лиманська райрада оприлюднила передбачувані тарифи на медпослуги в лікарні11:00
26 лют
Екоферма з Визирської ОТГ потрапила у додаток "Odessa Region Guide" (фото)10:00
26 лют
У Лиманському районі локалізують наслідки негоди (фото)18:44
25 лют
У Крижанівці та Лісках перевірили всі відкриті об’єкти на предмет безпеки (фото)17:46
25 лют
"Юлія" завдала Одеському регіону вагомої шкоди (фото, відео)17:34
25 лют
Учні Рибаківської школи готуються до обласного конкурсу (фото)13:00
25 лют
Денис Шмигаль: "Місцеві вибори-2020 мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі"12:00
25 лют
TOP