» » Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)

  При кворумі у 14 осіб, з 26 депутатів на IX позачерговій сесії Визирської сільської ради були присутніми 16 народних обранців. Керуючись інтересами громади та її жителів, вони розглянули 14 питань порядку денного. Проєкти рішень з поясненнями були представлені на засіданнях постійних комісій напередодні.Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради.  Серед питань подальшого функціонування закладів музичної освіти, культури, центрів первинної медико-санітарної допомоги, затвердження символіки - гербу та прапору Визирської громади, слід зазначити, що керівництво ОТГ продовжує перейматися підвищенням комфорту проживання своїх громадян. Так, 5-те та 6-те питання порядку денного були присвячені саме цьому. Ремонт вуличного освітлення - це пріоритет. Тому він триватиме по вулицях Чорноморській та Середньоканській у Визирці.Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради.

Буде встановлено більш сучасний чотирьохжильний кабель та LED-лампи. Передбачено диспетчерське обслуговування. А з метою економії вночі освітлення буде забезпечуватись через одну або дві опори, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  У 2019 році капітальний ремонт вуличного освітлення відбувся у Визирці по вулицях Центральній, Миру та Новозаградієвській. Особливо це важливо у холодну пору року, коли навантаження на електромережі збільшується у рази. Жителі вдячні, адже це зменшить аварійність мереж та підвищить їх енергоефективність.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Окрім цього у Визирці ми збільшили потужність автоматів на будівлі сільської ради, Будинку культури та гуртожитку. Аналогічні роботи ми будемо проводити по всім населеним пунктам громади для того, щоб було надійне енергозабезпечення громадських будівель та вуличного освітлення, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Не менше уваги депутати приділили проблематиці, що стосується територій, які лише приєднуються до Визирської громади. Йдеться про великий інфраструктурний проєкт з водозабезпечення. Побудова насосної станції життєво необхідна Сичавці.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Визирська ОТГ хоче допомогти Сичавській сільраді у здійсненні побудови насосної станції. Оскільки Сичавка вже входить у нашу громаду, ми виділили їй на сесії 1 млн. 600 тисяч гривень для створення проєкту, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Соціальна відповідальність перед особами, які потребують допомоги та обслуговування вдома - це ще один окремий напрямок, що здійснюється у Визирській громаді. Дві людини похилого віку у Любопілі та три у Першотравневому потребують особливої підтримки. Для фізичних осіб, що будуть надавати їм соціальні послуги, передбачено виплати.Іван Ососкало, секретар Визирської сільської ради.

Ми надаємо управлінню соціального захисту субвенцію для того, щоб продовжити виплати тим громадянам, які надають ці послуги. На п’ять осіб ця сума складатиме 20 тис. гривень на рік, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільської ради.

Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради.  Підвищення соціальних стандартів, поліпшення умов життєдіяльності по населених пунктах громади, бюджетне планування - таким пріоритетам буде присвячена X сесія - остання у 2019 році. Як заплановано, вона відбудеться 18 грудня та її порядок денний буде налічувати понад 35 питань. Тому вже зараз депутатів запросили приступити до уважного вивчення сесійних матеріалів, бо від прийнятих рішень залежатиме добробут громади у наступному 2020 році.

Друк
Від Одеської ОДА очікують кошти на спасіння Куяльнику (фото)15:05
19 вер
Фотовиставка Ігоря Ландера відкрилася в Одеському літературному музеї (фото)14:30
19 вер
В частині Лиманського району відключать водопостачання13:44
19 вер
Як Krupp AG допомогли ТІСу13:37
19 вер
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
TOP