» » "Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів (фото, відео)

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів (фото, відео)

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів (фото, відео)

  13 грудня у відомому концерт-холі "Сады Победы" в Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження видатних жителів Південної Пальміри "Народне визнання - Одесит року 2019"."Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Відкрився вечір хвилиною мовчання, аби вшанувати пам’ять загиблих у страшній пожежі в Одеському економічному коледжі на вулиці Троїцькій. Після цього ведучі оголосили першу номінацію "Моряки року", нагороду у якій отримали звільнені у вересні 2019-го українські військові моряки, що були затримані минулого року під час подій у Керченській протоці. Аби вручити кубки, хлопців запросили до сцени. До речі, один з них виходець саме з Лиманського району Юрій Без’язичний.Петро Галчанський, голова ради директорів компанії "Південноукраїнський Медіа Холдинг".

Критерій один: найдостойніші та найкращі. Обирає не лише оргкомітет, а й інтернет-користувачі, наші читачі, наші слухачі, - Петро Галчанський, голова ради директорів компанії "Південноукраїнський медіа-холдинг".

  В номінації "Подія року" отримав перемогу 10-й Одеський Міжнародний кінофестиваль. Нагороду "Одесит року" отримала й відома акторка Лариса Удовиченко, яка виросла у Південній Пальмірі, та завжди з великим задоволенням приїздить до свого рідного міста."Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Пишається Одещина й людьми, які досягли успіху у розвитку економіки нашого краю. В номінації "Лідер морегосподарської галузі" перемогу здобув колектив компанії "ТІС"."Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/Сергій Паращенко, голова Одеської обласної ради.

Для мене велика честь за запрошенням організаторів заходу вручати почесне звання "кращого з кращих" Олегу Джумберовичу Кутателадзе. Це наш друг, ця людина створила підприємство. Ця людина створила цілу епоху, ми захоплюємося цією людиною та безмежно любимо. Поважаємо за ділові якості, благодійність, - Сергій Паращенко, голова Одеської обласної ради.

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/Олег Кутателадзе, співзасновник приватного підприємства "ТІС".

Компанія існує 25 років, вклала 800 млн. доларів, створила понад 4 тисячі робочих місць, перевалить 32 млн. тонн за 2019 рік та обробить більш ніж 410 тис. вагонів. Я впевнений, що це - рекорд за всі періоди життя українських портів, за всю історію. Наш транспортний вузол нині складає 21 відсоток перевалки вантажів всіх портів України, - Олег Кутателадзе, співзасновник приватного підприємства "ТІС".

  Пишаються успіхами компанії "ТІС" поважні люди Одеси, фахівці з економіки.Світлана Бедрега, директор департаменту фінансів Одеської міської ради.

Приємно, що підприємство робить дуже вагомий внесок в нашу економіку, а нещодавно Визирська об’єднана територіальна громада була відзначена як одна з найкращих в області, - Світлана Бедрега, директор департаменту фінансів Одеської міської ради.

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Успіх підприємства - це і його соціальна спрямованість.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради, директор підприємства "ТІС-Вугілля".

Будь-яке досягнення - завдяки людям. Це командна робота. Люди повинні відчувати себе у комфортних умовах. Це полягає в тому, що підприємство повинно створити гідні умови для роботи та життя на території, де розташоване, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради, директор підприємства "ТІС-Вугілля".

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Ще одним дуже важливим пунктом успіху будь-якого підприємства є сплата податків, в тому числі у місцевий бюджет, який надає можливість розвивати ті населені пункти громади, на території якої вони розташовані. Вітаємо компанію "ТІС" з ще однією перемогою та бажаємо подальшого стрімкого розвитку.

Друк
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
В Одеській області створено карту допомоги родинам та вразливим верствам населення (фото)10:30
30 лис
Визирська ОТГ: попри труднощі селяни все ще займаються птахівництвом09:00
30 лис
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
TOP