Архів
Грудень 2023 (2)
Листопад 2023 (43)
Жовтень 2023 (29)
Вересень 2023 (31)
Серпень 2023 (46)
Липень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » "Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів (фото, відео)

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів (фото, відео)

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів (фото, відео)

  13 грудня у відомому концерт-холі "Сады Победы" в Одесі відбулась урочиста церемонія нагородження видатних жителів Південної Пальміри "Народне визнання - Одесит року 2019"."Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Відкрився вечір хвилиною мовчання, аби вшанувати пам’ять загиблих у страшній пожежі в Одеському економічному коледжі на вулиці Троїцькій. Після цього ведучі оголосили першу номінацію "Моряки року", нагороду у якій отримали звільнені у вересні 2019-го українські військові моряки, що були затримані минулого року під час подій у Керченській протоці. Аби вручити кубки, хлопців запросили до сцени. До речі, один з них виходець саме з Лиманського району Юрій Без’язичний.Петро Галчанський, голова ради директорів компанії "Південноукраїнський Медіа Холдинг".

Критерій один: найдостойніші та найкращі. Обирає не лише оргкомітет, а й інтернет-користувачі, наші читачі, наші слухачі, - Петро Галчанський, голова ради директорів компанії "Південноукраїнський медіа-холдинг".

  В номінації "Подія року" отримав перемогу 10-й Одеський Міжнародний кінофестиваль. Нагороду "Одесит року" отримала й відома акторка Лариса Удовиченко, яка виросла у Південній Пальмірі, та завжди з великим задоволенням приїздить до свого рідного міста."Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Пишається Одещина й людьми, які досягли успіху у розвитку економіки нашого краю. В номінації "Лідер морегосподарської галузі" перемогу здобув колектив компанії "ТІС"."Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/Сергій Паращенко, голова Одеської обласної ради.

Для мене велика честь за запрошенням організаторів заходу вручати почесне звання "кращого з кращих" Олегу Джумберовичу Кутателадзе. Це наш друг, ця людина створила підприємство. Ця людина створила цілу епоху, ми захоплюємося цією людиною та безмежно любимо. Поважаємо за ділові якості, благодійність, - Сергій Паращенко, голова Одеської обласної ради.

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/Олег Кутателадзе, співзасновник приватного підприємства "ТІС".

Компанія існує 25 років, вклала 800 млн. доларів, створила понад 4 тисячі робочих місць, перевалить 32 млн. тонн за 2019 рік та обробить більш ніж 410 тис. вагонів. Я впевнений, що це - рекорд за всі періоди життя українських портів, за всю історію. Наш транспортний вузол нині складає 21 відсоток перевалки вантажів всіх портів України, - Олег Кутателадзе, співзасновник приватного підприємства "ТІС".

  Пишаються успіхами компанії "ТІС" поважні люди Одеси, фахівці з економіки.Світлана Бедрега, директор департаменту фінансів Одеської міської ради.

Приємно, що підприємство робить дуже вагомий внесок в нашу економіку, а нещодавно Визирська об’єднана територіальна громада була відзначена як одна з найкращих в області, - Світлана Бедрега, директор департаменту фінансів Одеської міської ради.

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Успіх підприємства - це і його соціальна спрямованість.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради, директор підприємства "ТІС-Вугілля".

Будь-яке досягнення - завдяки людям. Це командна робота. Люди повинні відчувати себе у комфортних умовах. Це полягає в тому, що підприємство повинно створити гідні умови для роботи та життя на території, де розташоване, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради, директор підприємства "ТІС-Вугілля".

"Народне визнання - Одесит року 2019": відбулась урочиста церемонія нагородження видатних одеситів/  Ще одним дуже важливим пунктом успіху будь-якого підприємства є сплата податків, в тому числі у місцевий бюджет, який надає можливість розвивати ті населені пункти громади, на території якої вони розташовані. Вітаємо компанію "ТІС" з ще однією перемогою та бажаємо подальшого стрімкого розвитку.

Друк
Які зміни відбулися в роботі закладів культури Визирської СТГ з початку війни (відео)12:00
01 гру
Вийшов десятитисячний номер районної газети «Слава хлібороба» (фото)10:00
01 гру
Воїни, які житимуть вічно: Кирило Обеременко (фото)12:00
30 лис
Працівники культури Визирської СТГ допомагають воїнам з перших днів війни (відео)10:00
30 лис
Воїни, які житимуть вічно: Кирило Обеременко (відео)12:00
29 лис
Заклади культури Визирської громади з початку війни допомагають захисникам (фото)10:00
29 лис
Комунальникам Визирської громади видали нову зимову форму (фото)12:00
28 лис
Як у Визирській СТГ відзначили День Гідності та Свободи (відео)10:00
28 лис
У Визирській громаді відзначили День Гідності та Свободи (фото)14:00
27 лис
Воїни, які житимуть вічно: Артем Костенко (фото)12:00
27 лис
У Визирській СТГ комунальники отримали зимовий спецодяг (відео)10:00
27 лис
До ювілею: історія Першотравневого будинку культури (відео)10:55
24 лис
У Визирській громаді створили проєкт, присвячений пам’яті захисників (відео)15:50
23 лис
У Першотравневому провели концерт до 55-річчя місцевого будинку культури (фото)09:43
23 лис
У Визирській СТГ плетуть маскувальні сітки для українських військових (відео)10:59
17 лис
У Визирській громаді плетуть маскувальні сітки для українських захисників (фото)12:00
16 лис
До Визирської СТГ завітав начальник Одеської РВА з робочим візитом (відео)10:00
16 лис
Як у Визирській громаді відсвяткували Всеукраїнський день працівників культури (відео)12:00
15 лис
Начальник Одеської РВА з робочим візитом відвідав Визирську громаду (фото)10:00
15 лис
У Визирській громаді відзначили день працівників культури (фото)12:05
14 лис
Жителі Визирської громади можуть швидко отримати пенсійну картку від «МТБ БАНК» (відео)10:00
14 лис
«МТБ БАНК» спростив процедуру оформлення карток для пенсіонерів Визирської СТГ (фото)09:03
13 лис
Підприємці відкрили дитячий майданчик у Любополі Визирської громади (відео)12:00
10 лис
У Любополі провели капітальний ремонт старої гілки водогону (фото)10:00
10 лис
В Любополі відкрили ігровий майданчик для дітей (фото)12:00
09 лис
TOP