» » Обмін досвідом: Визирську громаду відвідала делегація з Березівської міської ОТГ (фото)

Обмін досвідом: Визирську громаду відвідала делегація з Березівської міської ОТГ (фото)

Обмін досвідом: Визирську громаду відвідала делегація з Березівської міської ОТГ (фото)

  Березівську міську територіальну громаду було створено у 2017 році. Окрім міста, вона має у своєму підпорядкуванні колишню Вікторівську сільраду, до якої входять села Ланове, Роздол та Вікторівка. За невеликий проміжок часу в цій ОТГ зроблено вже чимало: відкрито новий ЦНАП, прийнята стратегія розвитку громади, молодь долучається до праці на перспективу та розвиток власних населених пунктів. Минулого тижня голова громади та представник відділу освіти завітали до Визирської ОТГ, аби познайомитися зі своїми "колегами по лиману" (бо й у Березівської ОТГ також є вихід до Тилігулу). Першою зупинкою став Першотравневий НВК.

  Сюди також завітали директори шкіл з Любополя та Визирки. Зустрілися у хабі "ПростоСвіт" за круглим столом. Обговорювали освіту, питання подальшого розвитку, роботи з бюджетом. Валентина Харламбова, начальник відділу освіти Визирської сільради, розповіла про те, як навчають учнів у громаді, чим вони харчуються та багато іншого.   Після цього, для гостей провели екскурсію. Вони відвідали початкову школу, пройшлися хабом та кімнатою для розвитку найменших жителів села.   Депутат Визирської сільради Наталія Кириченко розповіла про те, що ця кімната користується дуже великим попитом серед місцевих.

З Першотравневого гості вирушили до Визирки. Йшли до школи та до Будинку культури, але їх зупинила центральна площа.   Точніше млинці, якими пригощали жителів та гостей Визирки представники ГО "Команда розвитку". Голові Березівки Валерію Григорашу така ідея - до смаку.Валерій Григораш, голова Березівської міської ради.

Ми бачили той доброустрій, який зробили у населених пунктах. Вразила площа у Визирці, млинці, які роздавали людям. Така сімейна атмосфера. І дуже добре, що люди, об'єднавшись у громаду, утворили одну родину. А влада робить для населення все, щоб вони були сім'єю, - Валерій Григораш, голова Березівської міської ради.

  Відвідавши місцеву школу, Будинок культури та КП "Визирське джерело" - гості рушили до сільради.

  Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови, розповів гостям більш детально про майбутній розвиток громади та плани з будівництва нового містечка. І, звичайно, на зустрічі не оминути питання Тилігульського лиману.  Обидві громади мають вихід до його узбережжя. А враховуючи те, що цю водну перлину наразі активно відроджують - стало доцільним спільно обговорити подальші кроки.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Наша громада розташувалася з одного кінця Тилігульського лиману, а Березівська - з іншого. Ми обговорювали питання про співпрацю, в тому числі й з містом Южне, оскільки вважаємо, що у перспективі на цій території може буде сформовано цілий округ. І важливою складовою його успіху буде розвиток рекреації. Я сподіваюся, що це місце біля Чорного моря та Тилігульського лиману дійсно стане найуспішнішою курортно-рекреаційною зоною України, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Обмін досвідом дійсно корисний, особливо між тими громадами, які прагнуть розвиватися та дружити з сусідами.Оксана Іщенко, в.о. начальника управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконкому Березівської міської ради.

Це має дуже великий вплив на кожного з нас. Я сподіваюся, що наше спілкування буде продовжено. Ми запросимо наших сусідів до себе. Наш міський голова дуже комунікабельний і підтримує гарні відносини з усіма, а ми йому у цьому допомагаємо, - Оксана Іщенко, в.о. начальника управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконкому Березівської міської ради.

Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Їм сподобалася група терміналів "ТІС". Вони побачили великий масштаб компанії та виробництва, велику кількість людей. Саме завдяки цьому наша Визирська громада росте, бо йдуть кошти від податків. Ми вирішили, що будемо з ними й надалі співпрацювати, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

  Після екскурсій Березівська міська громада запросила Визирську ОТГ на таку ж зустріч, але вже на їхній території.

Друк
Схожі новини:
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
TOP