» » Рекомендації щодо запровадження запобіжних заходів розповсюдження COVID-19

Рекомендації щодо запровадження запобіжних заходів розповсюдження COVID-19

Рекомендації щодо запровадження запобіжних заходів розповсюдження COVID-19

  Способи запобігти поширенню COVID-19 на робочому місці дуже прості. Роботодавці повинні запроваджувати профілактичні заходи, навіть якщо випадки COVID-19 не зареєстровані у місті, де вони здійснюють свою господарську діяльність, наполягають фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Треба переконатися, що робочі місця працівників чисті та гігієнічні. Поверхні (наприклад, столи та усі робочі поверхні, телефони, клавіатури тощо) потрібно регулярно протирати засобом, що дезінфікує, тому що забруднення на поверхнях, які торкаються співробітники та замовники, є одним з основних джерел поширення COVID-19.

  Фото з відкритих джерел.
  Потрібно сприяти регулярному та ретельному миттю рук працівниками, підрядниками та замовниками (споживачами). Для цього треба розмістити диспенсери із дезінфікуючими засобами у всіх видних місцях (біля робочих місць) та дбати щоб вони регулярно заправлялися.        Необхідно, щоб персонал, підрядники та замовники (клієнти) мали доступ до місць, де є вода з милом. Також треба розмістити постери (плакати) на видних місцях, що рекламують миття рук (про це можна запитати у місцевому органі охорони здоров’я). У ВООЗ підкреслюють, що миття рук вбиває вірус на руках і запобігає поширенню COVID-19.

  Необхідно сприяти й наявності чистого повітря на робочому місці. Крім того, маски для обличчя, інші тканинні засоби індивідуального захисту мають бути доступні на робочих місцях, де є скупчення людей із нежитю (кашлем) на роботі. Для утилізації одноразових масок (фільтрів для масок) мають бути передбачені спеціальні урни.

  COVID-19 може почати розповсюджуватись у середовищі в разі наявності осіб з температурою 37.3 ºC. Особам з такою температурою необхідно залишатись вдома (або працювати вдома). Особам з температурою, вищою за 37.3 ºC приймання жарознижувальних ліків таких, як парацетамол/ацетамінофен, ібупрофен або аспірин, може тільки замаскувати захворювання (інфікування).

  Перед будь-якою поїздкою треба переконатися, що організація, співробітники організації мають актуальну інформацію про райони, де поширюється COVID-19. Її можна знайти за адресоюВООЗ також рекомендує розглянути питання про видачу працівникам, які збираються подорожувати, невеликими пляшками (до 100 мл) дезінфікуючих засобів для рук на основі спирту. Це може полегшити регулярне миття рук.

  Треба будь-де триматися не менше одного метра від людей, які кашляють або чхають. Люди, які повернулися з району, де розповсюджується COVID-19, повинні контролювати симптоми протягом 14 днів та проводити виміри температури тіла двічі на день.

  Якщо у них навіть м’який кашель або не дуже висока температура (тобто температура 37,3 ºС і більше) вони повинні залишатися вдома і самоізолюватися, уникаючи близького контакту (один метр або ближче) з іншими людьми, включаючи членів сім’ї. Вони також повинні телефонувати до закладу охорони здоров’я або місцевого управління охорони здоров’я, надаючи їм детальну інформацію про свій стан здоров’я та недавні подорожі.

  У ВООЗ підкреслюють, коли хвора людина чи носій захворювання з COVID-19 кашляє або видихає, виділяються краплі зараженої рідини.      Більшість з них потрапляють у навколишнє середовище, поверхні та предмети - наприклад, письмовий стіл, телефони.

  Тому люди можуть інфікуватися COVID-19 торкаючись забруднених поверхонь чи предметів, а потім торкаючись очей, носа чи рота; через повітряно-крапельний шлях від хворого на COVID-19, стоячи на відстані одного метра від інфікованої особи. Іншими словами, COVID-19 поширюється аналогічно грипу.

  Фото з відкритих джерел.
  Більшість осіб, які інфіковані COVID-19, відчувають легкі симптоми хвороби та з часом одужують. Однак перебіг хвороби може бути складнішим та супроводжуватись ускладненнями такими як пневмонія. Такі хворі потребують термінової госпіталізації.

  Ризик ускладнень захворювання зростає з віком. Більш вразливими є люди старші 40 років, люди з ослабленою імунною системою та люди з такими захворюваннями, як діабет, захворювання серця та легенів тощо.

  Нагадаємо, у січні 2020 року ВООЗ заявила про спалах нової коронавірусної хвороби в провінції Хубей, Китай. ВООЗ оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в інші країни світу.

  Загальна кількість випадків захворювання COVID-19 у світі перебільшила 100 тис. осіб. ВООЗ та органи охорони здоров’я в усьому світі вживають заходів щодо стримування спалаху COVID-19. Усі верстви суспільства - включаючи бізнес, роботодавців - повинні приєднатись до профілактичних заходів, для того, аби зупинити поширення цієї хвороби. В організації вважають, що стримати вірус ще можливо, якщо перервати ланцюжок його передачі.

Друк
Схожі новини:
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
ЄС допоможе Україні у боротьбі проти коронавірусу11:00
03 кві
Микола Голубятников: вантажі, що прямують до України, цілком безпечні10:00
03 кві
У Визирці почали обприскувати вулиці дезінфекційним розчином (фото)14:25
02 кві
Кабмін посилив карантинні заходи13:15
02 кві
Визирська амбулаторія отримала транспорт для виїзду до пацієнтів (фото)12:56
02 кві
Тетяна Чіфліклій: у Лиманському районі є місця, куди лікарі швидкої можуть дістатися тільки пішки12:00
02 кві
Пакет антикризових заходів. Що підтримала Верховна Рада?11:00
02 кві
Сичавська сільрада знову звернулася з проханням по допомогу до ТІСу (фото)10:00
02 кві
ЦГЗ пояснює, як довго живе COVID-1915:30
01 кві
За результатами галузевого рейтингу ТІС вийшов в лідери за двома номінаціями15:00
01 кві
У с. Кошари Лиманського району встановлено КПП (фото)13:56
01 кві
Змінено роботу гарячої лінії Красносільської сільської ради13:00
01 кві
Визирська ОТГ: жителі села Порт та Визирка отримали продукти першої необхідності від "Команди розвитку" (фото)12:00
01 кві
У селі Першотравневе Визирської сільради підтримують найбільш незахищені версти населення (фото)11:00
01 кві
У Любополі служба порятунку та інші відомства продовжують нагадувати жителям про небезпеку COVID-19 (фото)10:00
01 кві
Лиманський район: 91-а бригада екстреної меддопомоги оснащена апаратом ШВЛ та кисневим балоном (фото)14:00
31 бер
МОЗ закликає українців повідомляти про випадки відмов від тестів на COVID-1913:00
31 бер
ТІС: термінал Neptune подолав позначку перевалки 3 млн тонн12:00
31 бер
TOP