» » На ТІСі профілактична робота для запобігання коронавірусу ведеться за кількома напрямками (фото)

На ТІСі профілактична робота для запобігання коронавірусу ведеться за кількома напрямками (фото)

На ТІСі профілактична робота для запобігання коронавірусу ведеться за кількома напрямками (фото)

  У транспортному вузлі ТІС заходи щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції почали застосовувати задовго до оголошення всеукраїнського карантину. Спочатку були видані додаткові засоби індивідуального захисту для працівників, які відвідують іноземні судна.   При появі перших випадків захворювання в країні на COVID-19 у ТІСі було створено штаб по забезпеченню профілактики проти коронавірусу.   Робота будувалася за кількома напрямками: регулярна дезінфекція приміщень, закупівля та видача персоналу противірусних засобів індивідуального захисту, переміщення офісних працівників на віддалений доступ, а тим, хто працює на виробництві, було забезпечено широку інформаційну підтримку з профілактики цього небезпечного захворювання.Роман Чміль, заступник директора з виробничого забезпечення ТІС-Вугілля.

У нас створено штаб, який очолює Віталій Котвицький. Регулярно проходять наради, ми зробили чат, й там постійно розміщується оперативна інформація. У нас виробництво не зупиняється і ті, хто на зміні, потім можуть отримати інформацію в чаті, - Роман Чміль, заступник директора з виробничого забезпечення ТІС-Вугілля.

  На ТІС не стоїть питання носити чи не носити противірусні маски, це вимога обов'язкова для всіх при відвідуванні території. А всі хто приїжджає на підприємство, обов'язково проходять контроль температури.   Внесено зміни й в планування автобусних маршрутів, які доставляють персонал з різних населених пунктів.

У зв'язку з тим, що міський транспорт зараз недоступний, на таксі їздити дорого, тому деякі маршрути були змінені, деякі нові додані. Про всі зміни ми розповідаємо керівникам підрозділів, а вони своєю чергою кажуть працівникам, - Роман Чміль, заступник директора з виробничого забезпечення ТІС-Вугілля.

  Завдяки налагодженій системі безпечного перевезення працівників ТІС, офіційно працевлаштовані мешканці села Курісове, які навіть під час карантину не залишилися без стабільного заробітку та можуть зручно дістатися до робочих місць.Геннадій Мельниченко, Курісовський сільський голова.

З Карго та ТІСу сюди ходять автобуси кілька разів на день, вони перевозять людей на роботу й з роботи. В автобусі у них масочний режим, дотримуються всіх запобіжних заходів, - Геннадій Мельниченко, Курісовський сільський голова.

  На ТІСі вважають, що стандартні епідеміологічні заходи повинні бути однаково прийняті не тільки на підприємствах, а й у сусідніх селах. Після створення Визирської ОТГ це значно простіше проконтролювати та зробити, ніж могло б бути.Віталій Котвицький, директор з виробництва ТІС.

Я навіть не уявляю, щоб зараз робила б країна, якби не сталося цієї самої адміністративної реформи! Чесно скажу, не уявляю. Якби Визирська об'єднана громада не була б створена, то жителі в найдальших селах не змогли б ефективно протидіяти такому захворюванню самостійно, - Віталій Котвицький, директор з виробництва ТІС.

  Саме проведення реформи децентралізації дозволяє зараз на місцях швидко реагувати на надзвичайні ситуації, визнає фахівець.

  Нагадаємо, на останній сесії Визирської сільради депутати виділили з бюджету громади 1 млн грн на програми з протидії можливому поширенню коронавірусної інфекції.   Серед тих, хто голосував у сесійній залі був й депутат Визирської сільради від "Команди розвитку" Віталій Котвицький. Кошти спрямовані, як на підтримку первинної медико-санітарної допомоги у Визирській громаді, так і на підтримку районної лікарні у Доброславі. За словами директора з виробництва ТІС, вкрай необхідно підтримувати всі гілки загальної медичної інфраструктури. Бо це цілеспрямовано вкладення в здоров’я населення та майбутнє країни.

Авторка: Катерина Гончар.

Друк
Схожі новини:
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів та скоригували бюджет  (фото)14:01
23 вер
Ремонт даху у Дмитрівській школі досі не розпочато (відео)13:30
23 вер
Колектив Першотравневого НВК долучився до Всесвітнього дня прибирання (фото)13:16
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів (відео)12:30
23 вер
Нагальною проблемою для села Ранжеве залишається реконструкція електромереж (відео)11:24
23 вер
Лиманщина: Чумацький шлях — від минувшини до сьогодення17:24
22 вер
Олег Кутателадзе: «Ми почали з одного невеликого терміналу, з часом ставши найбільшим транспортним вузлом України» (відео)16:36
22 вер
У Кінному відновили об’єкти доброустрою (фото)16:17
22 вер
Проведена інспекція ходу ремонтних робіт в освітніх закладах Доброслава (фото)15:19
22 вер
Імпорт замінили на експорт. Етапи становлення ТІС12:44
22 вер
Дмитрівський НВК поки залишається без даху (фото)12:18
22 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ10:44
22 вер
Відбулась позачергова 45-а сесія районної ради (фото)16:30
21 вер
Олег Кутателадзе балотувався до облради заради розвитку Визирської ОТГ та порятунку Тилігульського лиману16:22
21 вер
Як починався ТІС. Цікаві факти з історії найбільшого морського транспортного вузла України15:30
21 вер
Дмитрівські школярі зможуть грати на перервах у теніс (відео)14:30
21 вер
Визирська ОТГ: «Джерело» з Першотравневого відмічає 18-ліття (відео)13:30
21 вер
Із занедбаної балки в парковий ансамбль Визирки (відео)12:42
21 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (фото)12:17
21 вер
На чемпіонаті Одеської області доброславські боксери завоювали 19 нагород (фото)11:32
21 вер
Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів10:28
21 вер
TOP