Богомоли — найнезвичайніші комахи на території регіонального ландшафтного парку «Тилігульський». На Тилігульському лимані вони живуть на прибережних степових ділянках і є ще однією важливою ланкою в ланцюзі біорізноманіття.
Ігор Гержик, начальник науково-дослідного відділу регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», розказує, що це хижі комахи засадники, які підстерігають свою жертву, нерухомо зависнувши на якійсь стеблинці. Коли повз пролітає жертва, яка нічого не підозрює, богомоли хапають її передніми лапами з шипами й починають поглинати її живцем. На відміну від самців, які харчуються досить дрібними комахами, більші та важкі самки можуть нападати на комах такого ж, а іноді й більшого розміру, ніж вони самі.
За словами науковця, богомоли можуть поїдати й власних дитинчат, якщо ті не встигли сховатися після вилуплення з яйця. Самки іноді можуть поїдати навіть самців.
Про це Ігор Гержик написав на сторінці природоохоронної установи в Facebook, супроводивши публікацію світлинами комах. Підписники сторінки в коментарях також публікують світлини та відео незвичайних мешканців Прилимання.