ЛАН » Головні події дня » Сергій Булишкін: про роботу в Першотравневому старостинському окрузі

Сергій Булишкін: про роботу в Першотравневому старостинському окрузі

Сергій Булишкін: про роботу в Першотравневому старостинському окрузі

  «Молодим скрізь у нас дорога», згадуються слова відомої пісні, коли спілкуєшся з депутатами Визирської сільради із молодої когорти. Усі вони дуже енергійні та віддані своїй справі люди. Серед них й Сергій Булишкін, депутат багатомандатного виборчого округу № 4, який знаходиться у Першотравневому старостаті та об'єднує 12 вулиць у селі Першотравневе, а також села Кінне та Степанівку.

Сергій Булишкін, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради.

Сергій Булишкін, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради

На цей округ три депутати. Раніше на одного депутата було чотири вулиці. Ми між собою умовно розділили територію, але за потреби допомагаємо один одному.

  Сергій Булишкін вже обирався депутатом від мешканців свого мікрорайону і багато хто його добре знає. Зараз, коли округ розширився та депутатів стало одразу три, не рідкісні випадки, коли жителі з одного й того ж питання звертаються одразу до всіх обранців, що ніяк не сприяє швидкому розв’язанню проблеми. 

Сергій Булишкін, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради

Буває з однаковим проханням звертаються одразу до трьох депутатів. Ми намагаємось допомогти й кожен це робить по-своєму. В результаті ми приходимо до єдиного знаменника. Витрачаємо неефективно свій час і час тих людей, до яких ми звертаємося.

  Сергій наполегливо рекомендував звертатися виборцям до того депутата, якому ви більше довіряєте і вести справи з ним. Чимало проблем на окрузі, які є спільними для мешканців цілої вулиці. Наприклад, така ситуація склалася в селі Кінне цього літа, коли встановлені сільською радою ліхтарі вуличного освітлення електропостачальне підприємство тривалий час не підключало до мережі. Ця проблема виходила за межі повноважень не лише депутатів сільради, а й Визирського сільського голови. А ось установка «лежачих» поліцейських на проїзних вулицях можлива, якщо депутат частіше нагадуватиме про проблему перевищення швидкості руху на новеньких дорогах його округу.

Сергій Булишкін, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради

Проїзні вулиці вимагають «лежачих» поліцейських. Люди постійно звертаються, що збивають домашніх тварин. Нещодавно була моторошна аварія, коли збили чоловіка і це вже привід не просто замислитись, а приймати рішення щодо встановлення механічних обмежувачів швидкості та, звичайно, додаткового освітлення на цих вулицях.

  Мріє Сергій Булишкін, коли на вулицях його округу буде встановлено дитячі майданчики та спортивний комплекс. До найближчої упорядкованої зони відпочинку потрібно йти хвилин 20, мамі з маленькою дитиною таку відстань долати складно.

Сергій Булишкін, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради

Щодо дитячих майданчиків, я часто про це просив, тому що найближчий у нас встановлений при в'їзді до села Кінне. У центральній частині Першотравневого сучасних ігрових майданчиків для дітей немає.

  Староста Першотравневого старостинського округу Василь Хміленко перший до кого звертаються місцеві депутати у разі виникнення проблеми.

Василь Хміленко, староста Першотравневого старостинського округу.

Василь Хміленко, староста Першотравневого старостинського округу

Сергія Булишкіна я знаю не один рік. Працює на окрузі й, відповідно, дуже часто мені дзвонить, якщо виникають питання. Я вважаю, що молодь необхідно просувати, оскільки це наше майбутнє, і ми намагаємося, щоб вони працювали. І дуже приємно, коли людина переживає за своє село, за свій округ і звертається по вирішення тієї чи іншої проблеми.

  Василь Хміленко без сумніву зазначив, що йому пощастило з депутатами в селах старостинського округу. Усі вони йшли як представники громадської організації «Команда розвитку» і свій ентузіазм не залишили за дверима виборчої дільниці, а продовжують представляти інтереси людей і надалі.

Василь Хміленко, староста Першотравневого старостинського округу

Депутати — це моя права та ліва рука одночасно. Бо без депутатів працювати було б дуже складно. Це люди, які живуть на тих ділянках, де вони обиралися. Вони проводять активну роботу із населенням, вони знають проблеми на кожній вулиці. Якщо взяти наш старостинський округ, то він є найбільшим, тому самостійно стежити, що робиться на кожній вулиці дуже складно.

  А ось депутату з цим впоратися легше. А коли на окрузі їх три, то підмінюючи один одного ці громадські діячі можуть викроїти й час для відпочинку, адже кожен із них має постійне місце роботи, інакше як прожити. А депутатська діяльність це насправді їхня місія служіння людям, бо працюють вони на безоплатній основі. До взаємодопомоги закликає своїх виборців і Сергій Булишкін.

Сергій Булишкін, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради

Ми не завжди можемо оперативно відгукнутися для допомоги нужденним, ми просимо сусідів. Я знаю, що в нас є жителі, які допомагають один одному. Ось до нас звернулися сусіди із проханням спиляти аварійне дерево. Дрова від цього дерева ми передали іншій сусідці й в неї було чим топити піч.

  Більшість вулиць на 4-му виборчому окрузі були нещодавно асфальтовані тому, як кажуть, жити тут стало краще і якось веселіше. Тут можна побачити охайні сміттєві баки, а навесні та восени сільрада організовує вивіз опалого листя або зрізаних гілок. І все-таки у питанні доброустрою тут поки що рано ставити крапку, вважає Сергій Булишкін. У 2022 році планується ремонт дорожнього покриття на ще кількох вулицях.

Сергій Булишкін, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради

Асфальтування ділянки дороги вулиці Фурмана та капітальний ремонт дороги вулиці Набережної. Там сьогодні не те що проїхати не можна у дощ, а й просто пройти.

  Депутати Першотравневого старостинського округу мають спільну Viber-групу, де оперативно сигналізують про нагальні питання. Староста Василь Хміленко під час написання стратегії розвитку сіл старостинського округу проводив із депутатами зустрічі. І побажання народних обранців лягли в основу цього стратегічного плану. Він упевнений, що надалі ці напрацювання будуть враховані для написання стратегії розвитку усієї Визирської громади.

  Нагадаємо, що причина, з якої житель Першотравневого Сергій Булишкін вирішив стати депутатом Визирської сільради, — невпорядкованість мікрорайону, де він проживає, та бажання зробити рідні вулиці більш комфортними для місцевих жителів.

Авторка: Катерина Гончар.

Друк
Схожі новини:
Ігор Гержик: «Лиска — птах, який мешкає на території РЛП «Тилігульський» (відео)17:02
03 гру
Визирська ОТГ: у Першотравневому ліцеї відкрилася виставка малюнків гуртка «Веселка» (фото)16:30
03 гру
Новопридбана техніка в КП «Визирське джерело» показала себе в роботі (фото)15:00
03 гру
Спогади минулих літ. Про комбайнера Дорошка13:30
03 гру
У Трояндовому Доброславської ОТГ пройшло відкриття парку і центральної площі (фото)12:00
03 гру
Тилігульський лиман вражає своєю природною красою (фотофакт)10:30
03 гру
У Визирському ЗДО «Пролісок» виконали запланований обсяг внутрішніх ремонтних робіт (фото)09:00
03 гру
Володимир Горіцин: «Йшов з метою залучати більше коштів на покращення життя у Дмитрівці та Бутівці»16:30
02 гру
У Доброславі Одеського району пройшла настільна гра-тренінг «Світ громад» (фото)15:00
02 гру
У Фонтанській ОТГ завтра відбудеться аварійне відключення води14:45
02 гру
Малозабезпечені жителі Визирської ОТГ отримали продуктові набори від БФ ім. Олексія Ставніцера (фото)13:30
02 гру
У селі Першотравневе Визирської ОТГ жителі отримали допомогу від БФ ім. Олексія Ставніцера (відео)12:45
02 гру
Як Володимир Горіцин став депутатом Визирської сільради (відео)12:16
02 гру
У Визирській ОТГ пройшло засідання стосовно програми «Визирська ОТГ Сovid free» (фото)12:00
02 гру
Красносільська ОТГ: у селі Павлинка проходить ремонт башти Рожновського10:30
02 гру
У Курісовському ЗЗСО до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом були проведені заходи для учнів (фото)09:45
02 гру
Учні Першотравневого та Визирського ліцеїв побували на заході «Книжкова святиня — дітям» (фоторепортаж)09:00
02 гру
Олександр Ясинський: шлях від підсобного працівника до начальника дільниці обробки вагонів підприємства ТІС 16:30
01 гру
Василь Хміленко: «Депутати — це моя права та ліва рука одночасно» (відео)16:00
01 гру
Студенти Петрівського аграрного коледжу долучилися до Всесвітнього антиСНІДівського руху15:30
01 гру
У Першотравневому ліцеї Визирської ОТГ представники проєкту DECIDE розповіли про піклувальні ради (відео)15:15
01 гру
У Центрі культури Доброславської селищної ради оголосили конкурс 15:00
01 гру
У комунальному підприємстві «Визирське джерело» з’явилася нова техніка (відео)14:45
01 гру
Спогади минулих літ. З минулого Чорного моря13:30
01 гру
Депутати Красносільської сільради погодили зміст рамкової угоди з Болгарією (фото)12:45
01 гру
TOP