В одному зведенні по колгоспу «Зоря труд» (голова тов. Сотник) написано, що кукурудзи з плану 40 га, зібрано 32 га, а на другий день звідти пишуть: зібрано за день 4 га і всього з початку — 26 га. Підписав обидва папірці голова колгоспу Микола Іванович Сотник. Подібні факти тут — не поодинокі та не випадкові, бо цей «керівник» не знає, що робиться в колгоспі. На будь-яке запитання від нього не чекайте відповіді, якщо в нього її не буде в руках, написаної на папері бухгалтером, — так в газеті «Перемога» № 57, 1945 року, згадуються факти про роботу голови колгоспу Миколи Сотника.
На полі Сотник не буває, з колгоспниками не розмовляє і добрих порад не слухає. Про нього говорять, що зараз він хоч удень не лягає спати, як було влітку. А тоді, кажуть, було спить до обіду, встає, запріг коні і їде невідомо куди.
За такого керівництва і наслідки погані. Врожай зняли низький, картоплю почали копати лише 27 жовтня і допустили, що вона частково примерзла. Колгоспникам не видано солому і вони зараз беруть самі без обліку, грошову оплату на трудодні тут ще не видано за 1944 рік 23 тис. карбованців.
В цей час Сотник уміє про себе дбати. Щомісяця йому нараховують 80 трудоднів, хоч колгосп освоїв лише 472 га землі. Зарплатню грішми він одержує з розрахунку планового прибутку. Він уже одержав авансом 1400 крб і за минулий рік — 800 крб та привласнив 400 крб колгоспних грошей, які ним не були заприбутковані по касі.
Така «діяльність» Сотника заслуговує уваги й втручання прокуратури та глибокого осягнення райземвідділу і його інструктора — бухгалтера тов. Камльова в справи цього колгоспу.
Автором був С. Кулаков.
Нагадаємо, що у газеті «Перемога» № 56, 1945 року, розповідається про акушерку із п’ятнадцятирічним досвідом роботи Надію Богданову із Визирки та її самовіддану працю.