Початок весни 2003 року для родини Обеременків з Першотравневого видався щасливим. 11 березня народився чудовий хлопчик — Кирило. І у будинку по вулиці Лесі Українки з тої пори не переставав лунати дитячий сміх. Він ріс разом зі старшою сестрою Альоною.
Альона Смірнова, сестра Кирила Обеременка
В дитинстві ми інколи з ним трошки билися, як маленькі. Потім з віком почали розуміти та поважати одне одного. Коли він був маленький, любив гратися, як хлопчик: машинки, пістолети, автомати, мечі.
Маленький бешкетник полюбляв, як і всі хлопці, ігри на дворі та всілякі пустощі, а ще Кирило захоплювався футболом. Останнє стало не просто його захопленням, а переросло у справжнє хобі, яким він продовжував займатися і у дорослому віці.
Альона Смірнова, сестра Кирила Обеременка
В шкільні роки Кирило мріяв стати футболістом, ходив на футбол.
Руслан Васькин, друг Кирила Обеременка
Ми з ним у футбол разом грали, їздили на різні змагання. Також ходили на легку атлетику, на бокс. Ми разом почали спортом займатися, років з 12.
Шкільні роки, як і у багатьох хлопчаків його віку, у Кирила пройшли яскраво та насичено. Він був дуже компанійським та відкритим, мав чимало друзів. З Русланом Васькиним, наприклад, вони виросли на одній вулиці. Потім стали однокласниками. Ця дружба була міцною та багаторічною.
Руслан Васькин, друг Кирила Обеременка
Пам’ятаю, в дитинстві їздили кожні вихідні відпочивати. Я, він і його сестра. Ходили в МакДональдз, катались на машинках.
Не дивлячись на дуже юний вік Кирило зазвичай приймав дорослі та зважені рішення. Він завжди був лідером і згуртувати навколо себе молодь йому було не важко.
Світлана Козловська, класний керівник Кирила Обеременка
Запам’яталося, що Кирило часто дивився у вікно, у нього був такий замріяний погляд, мабуть, він мріяв про своє прекрасне щасливе життя.
Одного разу треба було працювати на шкільній ділянці. Діти поприходили з лопатами, з граблями, а я тоді захворіла. Ми домовилися з дітьми, що ми після шостого уроку підемо працювати на ділянці. Закінчився шостий урок, діти беруть інструменти та йдуть додому. Я питаю: «Діти, куди ви?». А Кирило мені каже: «Ми вже все зробили. Ви ж захворіли, вам треба йти лікуватися». Тобто він згуртував дітей і вони під час перерв працювали на ділянці, щоб мені було легше. Такі приємні спогади лишились в мене про Кирила.
З самого дитинства Кирило мав одне велике бажання і мрію: бути корисним для своєї родини і всіляко допомагати мамі. Тому після закінчення школи у 2020 році він, без довгіх роздумів, пішов працювати.
Альона Смірнова, сестра Кирила Обеременка
Він одразу пішов працювати. З 15 років працював, то з нашим біологічним батьком, то з моїм чоловіком. На складах працював, на будівництві — де доведеться. В нього було бажання допомагати нам. Тоді був Ковід, було погано з роботою. Він заробляв та допомагав мені й мамі.
Але найбільшою відрадою для Кирила була його Бусінка — маленька племінничка Мілана.
Альона Смірнова, сестра Кирила Обеременка
Він її дуже любив і вона його. Ми разом дивимось фотографії, відео. Після похорон, вона завжди з нами ходить на кладовище, вона знає, що там її дядя, дядя-ангел, дядя-герой.
До лав Збройних Сил Кирило вступив у червні 2021 року, ще до повномасштабного вторгнення. Війна застала його на службі. Він, разом з побратимами, боронив Південь України від російської навали та мужньо став на захист Миколаєва. Той оптимізм, який був у Кирила, завжди давав наснагу його рідним вірити у краще.
Альона Смірнова, сестра Кирила Обеременка
Він казав, щоб ми виїжджали. Але як ми можемо виїхати, коли в мене брат там і чоловік пішов теж? Ми б не залишили його. Він нам завжди казав: «Все буде добре. Чого ви нервуєтесь? Я повернуся і все буде нормально».
Кирило завжди вірив у свої сили та безстрашність. Йому здавалося, що підкорення певної вершини — це просто питання часу, а його внутрішнього ресурсу вистачить на втілення всього задуманого. Але всі плани та мрії про майбутнє зникли 29 березня 2022 року, коли у будівлю Миколаївської адміністрації прилетіла ворожа ракета. Одна мить, яка змінила докорінно життя родини Обеременків. Одна мить, яка поділила життя на «до» та «після». Мить, яка болючою раною залишиться назавжди у душі рідних та близьких Кирила. У грудні 2022 року його нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Посмертно. Молодому Захиснику навіки 19 років. Попереду було ціле життя. А залишилася тільки пам’ять, яку пронесуть через десятки років його близькі, рідні та маленька племінниця — Бусінка. Він буде жити вічно у літописах нашої історії, за яку сьогодні ми віддаємо занадто дорогу ціну.