15 років свого плідного творчого життя відзначив народний вокальний ансамбль «Визирчанка» Визирського будинку культури. Колись його учасниці, тоді ще зовсім молоді дівчата, були зірками місцевих концертів та свят. Тож, коли 15 років тому стало питання щодо відновлення активної роботи місцевого будинку культури їх, вже поважних пані, запросили об’єднатися у творчий колектив. Так у їхньому житті з’явився ще один — новий сенс, а Визирська громада отримала ще одну власну візитівку — народний вокальний ансамбль «Визирчанка».
Іван Ососкало, секретар Визирської сільради
Звичайно, коли вони вийшли на сцену, для жителів Визирки це була несподівана новина. Вийшов вокальний колектив «Визирчанка» і ось протягом двох років вони здобули звання «народний» і продовжують сьогодні працювати.
Оксана Помінчук, директорка Визирського будинку культури
Колектив нещодавно підтвердив своє почесне звання «народний». Вже 15 років вони мають це почесне звання. Їх родзинка — це українська народна пісня.
Спочатку учасниці колективу збиралися на репетиції, щоб поспівати разом у своє задоволення. Але з роками з’явилася відповідальність за свій виступ, так відшліфувалася майстерність. Сьогодні й не скажеш, що частина співачок виконує свої партії на слух, бо не всі знають ноти.
Світлана Чуба, учасниця народного вокального ансамблю «Визирчанка»
Ми вже 15 років ходимо співати сюди у колектив «Визирчанка». Нам дуже подобається. Ми всі згуртовані. Спасибі Галині Чебан, за те що вона нас всіх навчає.
Протягом усіх цих років колектив майже не змінював свій склад. Звичайно, хтось покидав «Визирчанку», хтось приходив новенький. Але незмінною була українська пісня, яка панувала в душі кожної з учасниць колективу, а потім і у вдячних слухачів, хто був причарований нею.
Валерій Стоілакі, Визирський сільський голова
У 2014 році я приїхав до Визирки. Тоді збиралися сільські голови щодо об’єднання у громаду, і був концерт, де я вперше почув «Визирчанку». Вони дуже гарно співали. Відтоді я є прихильником цього ансамблю. Вважаю, що культуру в селі потрібно підтримувати, бо без неї не буде тут життя.
Війна, яку веде проти українського народу російський окупант, звичайно ж вплинула й на репертуар «Визирчанки». Тому на концерті, який підготував до свого ювілею цей народний ансамбль, були й слова подяки нашим воїнам, і співчуття родинам загиблих, і віра в нашу Перемогу — все це лунало словами української пісні.
Галина Чебан, керівник народного вокального ансамблю «Визирчанка»
Ми дуже хвилювалися, але результат мене порадував і я сподіваюсь, що глядачів теж. Дякую всім нашим дівчатам. Все це завдяки їм!
Валентина Семко, учасниця народного вокального ансамблю «Визирчанка»
Тільки пісня українська може так причарувати. Це наш генофонд і наш генокод. Ми любимо нашу Україну і прославляємо її у піснях. Тому, хай пісня наша ллється, звучить і процвітає. Без пісні не можна жити, не можна нікого любити.
Нагадаємо, працівники культурної сфери Визирської СТГ розповіли про зміни в роботі закладів культури.