Показати меню
» » Велика допомога для маленької дівчинки з Любополю (фото)

Велика допомога для маленької дівчинки з Любополю (фото)

Велика допомога для маленької дівчинки з Любополю (фото)

  Діти - наше майбутнє. Для них ми робимо все можливе і неможливе, аби забезпечити їх всім необхідним та оточити любов'ю. Саме так ставляться до своїх дітей у родині Максимчуків, що проживають у селі Любопіль Лиманського району. Складається вона з батьків - Світлани і Віталія, та трьох дітей: старшого та середнього синів Дмитра й Валерія, а також донечки Наталочки. Саме про неї далі піде мова. Але повернемося у недалеке минуле, коли сталася страшна подія - нещасний випадок, пов'язаний із Наталкою.Велика допомога для маленької дівчинки з Любополю

Це сталося 10 жовтня 2015 року. Я готувала їжу, а донька вирішила мені допомогти і взяла качалку, бігала навколо мене, зачепила вушко казана і вилила на себе олію, - розповідає Світлана Максимчук, мама Наталочки.

  Звісно - це був шок для матері. Треба було негайно рятувати дитину, продовжує Світлана Максимчук.

  Спочатку був шок. Ми зняли одяг разом зі шкірою. Відразу обмотали дитину у покривало і відвезли до Южненської лікарні. 

Після Южненської лікарні Наталку відправили до Одеського опікового центру. Там була серія коштовних операцій, зокрема - з пересадки шкіри, адже постраждало обличчя, шкіра на руках та тілі, попечена також була ніжка. Родина Максимчуків потребувала допомоги, бо не мала таких грошей. На щастя, знайшлися добрі люди, каже сама Світлана Максимчук.
В той момент, коли ми потрапили до лікарні, відразу всі сусіди, друзі відгукнулися і почали збирати кошти. Наші односельці звернулися до сільради. Нам допомагало дуже багато людей, навіть з Італії кошти надіслали. Я дуже вдячна тим людям, які допомогли зібрати необхідну суму на операцію дитині. Тому що в той момент гроші витрачалися просто щохвилини на порятунок життя, - Світлана Максимчук, мама Наталочки.

  Завдяки своєчасно наданій допомозі Наталочку вдалося врятувати, і тепер це здорова та щаслива дитина. Про нещасний випадок зовсім нічого не пам'ятає. До речі, ходить у перший клас і дуже полюбляє вчитися.Велика допомога для маленької дівчинки з Любополю

Я люблю досліджувати світ, читати та писати, - Наталка Максимчук.

  А ще Наталка - справжня домогосподарочка, помічниця свої матері Світлани. Про родину Максимчуків у Любополі кажуть лише добрі слова. Наприклад, секретар Любопільскої сільської ради Тамара Ковтун, яка багато років знайома з сім'єю.

Максимчук Світлана Андріївна дуже скромна жінка. Вона не говорить, що вона багатодітна мати. У неї два хлопчики та донька Наталочка. Виховала дуже працелюбних дітей, має господарство. Діти допомагають, дуже виховані, чемні, - Тамара Ковтун, секретар Любопільської сільської ради.

  Тамара Іванівна Ковтун добре пам'ятає той момент, коли стався нещасний випадок із донькою Світлани, маленькою Наталкою.Велика допомога для маленької дівчинки з Любополю

Коли до сільради звернулася сусідка Світлани Людмила Радченко, волею випадку у сільраді був Олег Джумберович Кутателадзе. Він, очільник села Олександр Рембач та Євген Банов виділили кошти на лікування, - Тамара Ковтун, секретар Любопільської сільської ради.

  Тамара Ковтун впевнена, що справа не лише тільки в грошах. Дуже важливе ставлення до людей і вони це відчувають. На дворі 2019 рік.    Маленька Наталочка дорослішає і вже ходить у школу. Вона задоволена життям і дуже радіє, що в неї така дружна родина.

Друк
У Березанській ОТГ засідала робоча група з розвитку громади (фото)18:00
23 тра
На найбільшому підприємстві Лиманського району провели день відкритих дверей (фото)16:20
23 тра
Села Визирської ОТГ стали переможцями першого етапу конкурсу з благоустрою (фото)15:00
23 тра
У Визирці обговорили будівництво централізованої каналізації (фото)14:00
23 тра
Курортні населені пункти залишаться без води13:30
23 тра
Хутко вкрав і швидко втік. Поліція по гарячим слідам затримала крадія (фото)13:00
23 тра
У Любополі вирішують питання сміття, яке накопичилося на звалищі (фото)12:00
23 тра
Южне відсвяткує День хіміка11:00
23 тра
У Першотравневому НВК на канікулах стартує ремонт і благоустрій (фото)09:00
23 тра
Суд зобов'язав "ОПЗ" виплатити велику суму компанії "Ostchem"18:00
22 тра
Енергоефективність понад усе - у Першотравневому розпочинають утеплення фасаду дитячого садочку (фото)17:00
22 тра
Тилігульський лиман приймає перших відпочиваючих (фото)16:00
22 тра
Відомі борці з Першотравневого знову з медалями (фото)15:00
22 тра
Правоохоронці Лиманського району взяли участь у змаганнях з міні-футболу (фото)14:03
22 тра
Сесія Лиманської райради знову відклала у "довгий ящик" питання дороги на Визирку (фото)13:02
22 тра
У Курісово всім селом гасили пожежу (фото)12:34
22 тра
Красносільська громада на два дні залишиться без світла (фото)11:32
22 тра
TOP