» » У хабі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання (фото)

У хабі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання (фото)

У хабі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання (фото)

  Світлана Шефер працює вчителем початкових класів у школі Першотравневого вже 28 років. Відданий своїй справі фахівець, вона багато читає про новітні методики виховання та навчання дітей, що добре зарекомендували себе в усьому світі, але в рамках вітчизняної шкільної програми, впроваджувати їх було складно. Це відомі методики Марії Монтессорі та Глена Домана. Втілити їх допоміг хаб - "Центр освіти впродовж життя", який  відкрився у Першотравневому, на базі рідної школи, завдяки допомозі благодійного фонду Олексія Ставніцера. Коли почали опитувати жителів села, які освітні програми їм були б цікаві, батьки маленьких дітей зробили запит до Центру розвитку для малюків.

Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК

Все, напевно, розпочалося з того, що до нас звернулася мама маленької дівчинки. Одну кімнату ми обладнали для того, аби створити невеличку школу раннього розвитку для дітей від 2,5 до 3,5 років. Так і вийшло, що до нас приєдналася ще й група першачків по бажанню їхніх батьків, - Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

У ХАБі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого вихованняУ ХАБі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання  Яскраві меблі, стелажі, заповнені комплектами ігор, куточок для активного відпочинку і навіть сухий басейн з різнокольоровими кульками - все це дозволяє дитині повноцінно і корисно для себе провести відведений на заняття час. Склад групи не більше 7 осіб, це та кількість дітей, яким можна індивідуально приділити увагу на занятті. Дитина втягується в гру. Хоче, грає сама, хоче, разом з іншими. На такі уроки Валентина Гладченко, мешканка Першотравневого, возила свого старшого сина до обласного центру.Валентина Гладченко, мешканка Першотравневого

Старшого сина я відвозила до Одеси у школу раннього розвитку. Коли з'явився хаб, ми відразу прийшли сюди. Це великий розвиток. Якби це ще й було частиною дитсадка, було б взагалі прекрасно, - Валентина Гладченко, мешканка Першотравневого.

  У Світлани Сергіївни великий досвід роботи з дітьми і вона знає основні проблеми, з якими доводиться стикатися при навчанні, це погано розвинена логіка, малий словниковий запас, а іноді, на жаль і недоброзичливе ставлення до оточуючих.Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

Ми не стільки вчимо літери, як розвиваємо пам'ять, увагу, мислення, всі психічні процеси для того, щоб дитина прийшла в школу підготовленою для сприйняття матеріалу. Граючись, ми звичайно не можемо обійтися без навчального матеріалу, ми постійно повертаємося до математики, до логіки, тому, що всі наші ігри спрямовані на розвиток дитини, всебічний, гармонійний. Ігри вчать спілкуватися, якщо 7 дітей грають в одну гру, вони при цьому не лаються. Ми навчилися за кілька місяців домовлятися, поступатися один одному, а це зараз дуже важливо, - Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

  На думку керівника "Центр розвитку протягом життя" Наталії Кириченко, школа дитячого розвитку "Смайлик" сьогодні найзатребуваніша у Першотравневому хабі. Вона складається з трьох вікових груп і бажаючих її відвідувати дедалі більшає.Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.

Ми задумували її, чесно кажучи, платною, але завдяки благодійному фонду, який нас взяв "під своє крило", за всі ці заняття оплати немає. Єдине - не було місця в групі і батьки придбали ще меблі, щоб з'явилося додаткове місце для відвідування. Коли батьки хочуть зробити благодійні внески, ми їм не відмовляємо, - Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.

  На кошти благодійного фонду імені Олексія Ставніцера було закуплено не тільки все необхідне для школи дитячого розвитку "Смайлик", а ще й оснащено комп'ютерний клас, проведено ремонт приміщень крила школи, відведеного під хаб. Тепер важливо, щоб діти і дорослі різних сіл Визирської об'єднаної громади мали можливість відвідувати Першотравневий хаб і отримувати безкоштовно додаткову освіту. На думку членів громадської організації "Команда розвитку", важливо якнайшвидше ремонтувати місцеві дороги та організовувати систематичне автобусне сполучення між селами громади. 

Друк
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
TOP