Показати меню
» » У ХАБі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання (фото)

У ХАБі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання (фото)

У ХАБі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання (фото)

  Світлана Шефер працює вчителем початкових класів у школі Першотравневого вже 28 років. Відданий своїй справі фахівець, вона багато читає про новітні методики виховання та навчання дітей, що добре зарекомендували себе в усьому світі, але в рамках вітчизняної шкільної програми, впроваджувати їх було складно. Це відомі методики Марії Монтессорі та Глена Домана. Втілити їх допоміг ХАБ - "Центр освіти впродовж життя", який  відкрився у Першотравневому, на базі рідної школи, завдяки допомозі благодійного фонду Олексія Ставніцера. Коли почали опитувати жителів села, які освітні програми їм були б цікаві, батьки маленьких дітей зробили запит до Центру розвитку для малюків.

Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК

Все, напевно, розпочалося з того, що до нас звернулася мама маленької дівчинки. Одну кімнату ми обладнали для того, аби створити невеличку школу раннього розвитку для дітей від 2,5 до 3,5 років. Так і вийшло, що до нас приєдналася ще й група першачків по бажанню їхніх батьків, - Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

У ХАБі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого вихованняУ ХАБі Першотравневого втілюють новітні методики дитячого виховання  Яскраві меблі, стелажі, заповнені комплектами ігор, куточок для активного відпочинку і навіть сухий басейн з різнокольоровими кульками - все це дозволяє дитині повноцінно і корисно для себе провести відведений на заняття час. Склад групи не більше 7 осіб, це та кількість дітей, яким можна індивідуально приділити увагу на занятті. Дитина втягується в гру. Хоче, грає сама, хоче, разом з іншими. На такі уроки Валентина Гладченко, мешканка Першотравневого, возила свого старшого сина до обласного центру.Валентина Гладченко, мешканка Першотравневого

Старшого сина я відвозила до Одеси у школу раннього розвитку. Коли з'явився ХАБ, ми відразу прийшли сюди. Це великий розвиток. Якби це ще й було частиною дитсадка, було б взагалі прекрасно, - Валентина Гладченко, мешканка Першотравневого.

  У Світлани Сергіївни великий досвід роботи з дітьми і вона знає основні проблеми, з якими доводиться стикатися при навчанні, це погано розвинена логіка, малий словниковий запас, а іноді, на жаль і недоброзичливе ставлення до оточуючих.Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

Ми не стільки вчимо літери, як розвиваємо пам'ять, увагу, мислення, всі психічні процеси для того, щоб дитина прийшла в школу підготовленою для сприйняття матеріалу. Граючись, ми звичайно не можемо обійтися без навчального матеріалу, ми постійно повертаємося до математики, до логіки, тому, що всі наші ігри спрямовані на розвиток дитини, всебічний, гармонійний. Ігри вчать спілкуватися, якщо 7 дітей грають в одну гру, вони при цьому не лаються. Ми навчилися за кілька місяців домовлятися, поступатися один одному, а це зараз дуже важливо, - Світлана Шефер, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

  На думку керівника "Центр розвитку протягом життя" Наталії Кириченко, школа дитячого розвитку "Смайлик" сьогодні найзатребуваніша у Першотравневому ХАБі. Вона складається з трьох вікових груп і бажаючих її відвідувати дедалі більшає.Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.

Ми задумували її, чесно кажучи, платною, але завдяки благодійному фонду, який нас взяв "під своє крило", за всі ці заняття оплати немає. Єдине - не було місця в групі і батьки придбали ще меблі, щоб з'явилося додаткове місце для відвідування. Коли батьки хочуть зробити благодійні внески, ми їм не відмовляємо, - Наталія Кириченко, заступник директора Першотравневого НВК.

  На кошти благодійного фонду імені Олексія Ставніцера було закуплено не тільки все необхідне для школи дитячого розвитку "Смайлик", а ще й оснащено комп'ютерний клас, проведено ремонт приміщень крила школи, відведеного під ХАБ. Тепер важливо, щоб діти і дорослі різних сіл Визирської об'єднаної громади мали можливість відвідувати Першотравневий ХАБ і отримувати безкоштовно додаткову освіту. На думку членів громадської організації "Команда розвитку", важливо якнайшвидше ремонтувати місцеві дороги та організовувати систематичне автобусне сполучення між селами громади. 

Друк
Визирка отримає свій герб та прапор (фото)11:00
20 тра
У Будинку культури села Першотравневе Лиманського району вітали багатодітних мам (фото)10:00
20 тра
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
TOP