Світлана Шефер працює вчителем початкових класів у школі Першотравневого вже 28 років. Відданий своїй справі фахівець, вона багато читає про новітні методики виховання та навчання дітей, що добре зарекомендували себе в усьому світі, але в рамках вітчизняної шкільної програми, впроваджувати їх було складно. Це відомі методики Марії Монтессорі та Глена Домана. Втілити їх допоміг хаб - "Центр освіти впродовж життя", який відкрився у Першотравневому, на базі рідної школи, завдяки допомозі благодійного фонду Олексія Ставніцера. Коли почали опитувати жителів села, які освітні програми їм були б цікаві, батьки маленьких дітей зробили запит до Центру розвитку для малюків.
Яскраві меблі, стелажі, заповнені комплектами ігор, куточок для активного відпочинку і навіть сухий басейн з різнокольоровими кульками - все це дозволяє дитині повноцінно і корисно для себе провести відведений на заняття час. Склад групи не більше 7 осіб, це та кількість дітей, яким можна індивідуально приділити увагу на занятті. Дитина втягується в гру. Хоче, грає сама, хоче, разом з іншими. На такі уроки Валентина Гладченко, мешканка Першотравневого, возила свого старшого сина до обласного центру.
У Світлани Сергіївни великий досвід роботи з дітьми і вона знає основні проблеми, з якими доводиться стикатися при навчанні, це погано розвинена логіка, малий словниковий запас, а іноді, на жаль і недоброзичливе ставлення до оточуючих.
На думку керівника "Центр розвитку протягом життя" Наталії Кириченко, школа дитячого розвитку "Смайлик" сьогодні найзатребуваніша у Першотравневому хабі. Вона складається з трьох вікових груп і бажаючих її відвідувати дедалі більшає.
На кошти благодійного фонду імені Олексія Ставніцера було закуплено не тільки все необхідне для школи дитячого розвитку "Смайлик", а ще й оснащено комп'ютерний клас, проведено ремонт приміщень крила школи, відведеного під хаб. Тепер важливо, щоб діти і дорослі різних сіл Визирської об'єднаної громади мали можливість відвідувати Першотравневий хаб і отримувати безкоштовно додаткову освіту. На думку членів громадської організації "Команда розвитку", важливо якнайшвидше ремонтувати місцеві дороги та організовувати систематичне автобусне сполучення між селами громади.