Показати меню
» » Доброслав активно готується до літнього сезону (фото)

Доброслав активно готується до літнього сезону (фото)

Доброслав активно готується до літнього сезону (фото)

  Селище Доброслав активно готується до літа. Наразі у населеному пункті тривають капітальні ремонти на деяких вулицях. Не дивлячись на те, що тут немає великих підприємств, які б наповнювали місцевий бюджет з надлишками, все одно місцева влада докладає чимало зусиль, аби відбувалися позитивні зміни, а життя мешканців Доброслава покращилось, розповідає голова селищної ради Людмила Прокопечко.Uолова селищної ради Людмила Прокопечко

Це дорога, яка веде до центральної районної лікарні - вулиця Грубніка. Вона давно потребувала ремонту і днями ми завершили роботи з асфальтування, - Людмила Прокопечко, голова Доброславської селищної ради.

Вул. ГрубнікаВул. ГрубнікаВул. ГрубнікаВул. Грубніка  За словами Людмили Прокопечко, нове асфальтне полотно постелять до відділку поліції. А трохи пізніше відремонтують дорогу і до районної лікарні. Ще одна вулиця, яка потребувала ремонту - Перемоги. Перед тим, як постелити тут асфальт, комунальники відремонтували водопровід, каже місцева мешканка Валентина.Вул. ПеремогиВул. ПеремогиВул. ПеремогиВалентина, мешканка вулиці Перемоги

Пам'ятаю її з 1982 року, тут такі були колії, що у машини могло відлетіти колесо. Наразі все змінилося, нам обіцяли і зробили. Підготовчі роботи перед тим, як стелити асфальтне покриття, проводяться й на сусідній вулиці. Її мешканці теж в очікуванні, їм до вподоби гарні зміни у Доброславі, - Валентина, мешканка вулиці Перемоги.

  Окрім ремонту вулиць у Доброславі відкривають і нові зелені зони. Наразі у селищі чекають на урочисте відкриття Болгарського парку.Володимир, місцевий мешканець.

На місці колишнього смітника будують парк. І це не єдиний приклад. Парки у нас дуже хороші, - Володимир, місцевий мешканець.

  Ми вже писали про те, що у Доброславі незабаром відкриють новий парк - Болгарський. Наразі тут тривають роботи з облагородження зеленої зони.Парк ТракіяПарк Тракія

З'явилася ідея відкрити там Болгарський парк під назвою "Тракія". Оскільки у районі дуже поширена болгарська діаспора, працює їхнє представництво, у Доброславі також, ми звернулися до болгарських колег зробити спільний проект, встановити дружні стосунки. Наші люди теж їздили до Болгарії. А 25 травня у нас відбудеться традиційний фестиваль до Дня Європи, і болгарська делегація приїде до нас, - Людмила Прокопечко, голова Доброславьскої селищної ради.

Парк ТракіяПарк Тракія  За словами Людмили Прокопечко, саме до Дня Європи, який із розмахом святкуватимуть у Доброславі, усі роботи у Болгарському парку "Тракія" буде завершено.

Друк
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
На Одещині ввели заборону на рух великих вантажівок у денний час (фото)13:04
16 тра
Доброслав запрошує на фестиваль "Веселкове рандеву" (фото)12:03
16 тра
TOP