Показати меню
» » Доброслав активно готується до літнього сезону (фото)

Доброслав активно готується до літнього сезону (фото)

Доброслав активно готується до літнього сезону (фото)

  Селище Доброслав активно готується до літа. Наразі у населеному пункті тривають капітальні ремонти на деяких вулицях. Не дивлячись на те, що тут немає великих підприємств, які б наповнювали місцевий бюджет з надлишками, все одно місцева влада докладає чимало зусиль, аби відбувалися позитивні зміни, а життя мешканців Доброслава покращилось, розповідає голова селищної ради Людмила Прокопечко.Uолова селищної ради Людмила Прокопечко

Це дорога, яка веде до центральної районної лікарні - вулиця Грубніка. Вона давно потребувала ремонту і днями ми завершили роботи з асфальтування, - Людмила Прокопечко, голова Доброславської селищної ради.

Вул. ГрубнікаВул. ГрубнікаВул. ГрубнікаВул. Грубніка  За словами Людмили Прокопечко, нове асфальтне полотно постелять до відділку поліції. А трохи пізніше відремонтують дорогу і до районної лікарні. Ще одна вулиця, яка потребувала ремонту - Перемоги. Перед тим, як постелити тут асфальт, комунальники відремонтували водопровід, каже місцева мешканка Валентина.Вул. ПеремогиВул. ПеремогиВул. ПеремогиВалентина, мешканка вулиці Перемоги

Пам'ятаю її з 1982 року, тут такі були колії, що у машини могло відлетіти колесо. Наразі все змінилося, нам обіцяли і зробили. Підготовчі роботи перед тим, як стелити асфальтне покриття, проводяться й на сусідній вулиці. Її мешканці теж в очікуванні, їм до вподоби гарні зміни у Доброславі, - Валентина, мешканка вулиці Перемоги.

  Окрім ремонту вулиць у Доброславі відкривають і нові зелені зони. Наразі у селищі чекають на урочисте відкриття Болгарського парку.Володимир, місцевий мешканець.

На місці колишнього смітника будують парк. І це не єдиний приклад. Парки у нас дуже хороші, - Володимир, місцевий мешканець.

  Ми вже писали про те, що у Доброславі незабаром відкриють новий парк - Болгарський. Наразі тут тривають роботи з облагородження зеленої зони.Парк ТракіяПарк Тракія

З'явилася ідея відкрити там Болгарський парк під назвою "Тракія". Оскільки у районі дуже поширена болгарська діаспора, працює їхнє представництво, у Доброславі також, ми звернулися до болгарських колег зробити спільний проект, встановити дружні стосунки. Наші люди теж їздили до Болгарії. А 25 травня у нас відбудеться традиційний фестиваль до Дня Європи, і болгарська делегація приїде до нас, - Людмила Прокопечко, голова Доброславьскої селищної ради.

Парк ТракіяПарк Тракія  За словами Людмили Прокопечко, саме до Дня Європи, який із розмахом святкуватимуть у Доброславі, усі роботи у Болгарському парку "Тракія" буде завершено.

Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP