» » Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)

Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)

Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)

  Чудовий храм, Будинок культури, мальовнича й масштабна курортна зона та майже 4,5 тисячі дач - такі скарби знаходяться в управлінні жителів трьох сіл Калинівки, Широкого та Тилігульського, яке раніше мало назву Червона Нива. Зараз всі вони входять в одну сільську раду - Калинівську. Кількість населення - 595 мешканців, доросла частина яких найбільш за все прагне працювати.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

Наше унікальне місцерозташування створює перспективи. Наше головне завдання - рекреація. Завдяки нашим депутатам Одеської обласної ради, а саме, Олегу Джумберовичу Кутателадзе, в нас зараз є повноцінний лиман. А три роки тому ми майже його втратили, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

  Для розвитку рекреації, зеленого туризму та риболовного промислу необхідно впорядкувати межі сільради. Саме цим зараз займаються у Калинівці. Визначення земель регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" стане запорукою прозорості та тривалості відносин з майбутніми підприємцями та потенційними інвесторами.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.

В нас є 4,3 гектара земель рекреаційного призначення. Тут можна розвивати й пляжі, і човнові станції, і бази відпочинку. Для наших людей це все - робочі місця, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

  Соціальна сфера та освіта - ще один дуже важливий напрям, який тут розвивають разом з райдержадміністрацією, відділом освіти та депутатським корпусом. У Калинівському НВК навчається 87 дітей: 61 учень у школі та 26 у дитячому садочку. Тут оснащено спортзал, замінено двері, відремонтовано дах. Комп’ютери, принтери та інтерактивні дошки для Нової української школи створюють сучасну атмосферу для навчального процесу.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.Наталія Ніколаєва, директор Калинівського НВК.

Завдяки нашому сільському голові наші діти отримали 1 вересня такий сюрприз - нові ворота на вході у школу. Він завжди про нас турбується та допомагає у всіх питаннях. Ще нам допомагають наші фермери та батьки. Зараз є така домовленість, щоб облаштувати у наступному році наш спортивний майданчик у сучасному стилі, - Наталія Ніколаєва, директор Калинівського НВК.

Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.  У Калинівці займаються розвитком інженерних мереж. Одна артезіанська свердловина повністю забезпечує потреби у воді.

Ми провели повну заміну центрального водогону, лише одна вулиця у нас залишилася на наступний рік в планах. Друга та дуже велика проблема - сміттєзвалище та перероблення сміття, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

  Саме тому з квітня 2019 року тут створили волонтерський рух та екологічний патруль на узбережжі. А ще у Калинівці дуже радіють відремонтованим дорогам. Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.

По селу у нас здійснюється ямковий ремонт. Асфальт, постелений до храму, - новий. І все це завдяки нашому голові сільської ради. Він за допомогою своїх односельців це все зробив, - Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.

  В народі кажуть, що коли відроджуються храми, відроджується духовність. А до цієї місії в Калинівці причетні багато небайдужих людей. Архієпископ Южненський Владика Діодор до храмового свята подарував образи святих великомучениць Катерини та Варвари та преподобних святих Серафима Саровського та Кукши Одеського. Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.

Це вже святині Калинівки, вони будуть служити духовним еталоном для цього села та його парафіян. Владика Діодор дуже піклується про цей нещодавно освячений храм та подарував ще чудовий іконостас. Для Калинівки - це друга Пасха, день народження Святої Церкви, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.

  Свою допомогу та підтримку святині надав й Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.

Хочу виразити подяку від православної спільноти у першу чергу Олегу Джумберовичу Кутателадзе, який в Калинівці приклав дуже багато зусиль, щоб ця святиня була у такому стані. В першу чергу люди перетворюються духовно. В храмі душа очищається, а потім йде культура та поведінка. А якщо у людині в серці та душі порядок, то буде порядок і в селі, і в державі, і в суспільстві, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.

  У Калинівці, місцева влада разом з жителями сільради, не покладаючи рук постійно дбають про всі сторони місцевого життя: про культуру, економіку, освіту та духовний розвиток.

Друк
Лиманщина відсвяткувала День захисника України посвятою першачків до козачат (фото)15:35
14 жов
У Лиманському районі відбувся фінальний етап мотоперегонів "Hard Enduro Series of Ukraine" (фото)14:41
14 жов
У Доброславі урочисто відкриють новий сквер і пам'ятник14:00
14 жов
"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)13:26
14 жов
У селі Красносілка відсвяткували створення військової частини (фото)12:00
14 жов
У Першотравневому оновлюють та реконструюють центр села (фото)11:00
14 жов
Курорт на Тилігульському лимані: які перешкоди стоять перед Кордонською сільрадою (фото)10:00
14 жов
Лиманська райдержадміністрація взяла участь у заходах, присвячених боротьбі з високопатогенним грипом птиці (фото)12:00
12 жов
У Сичавці мешканці поважного віку надали соціальну допомогу (фото)11:00
12 жов
У Першотравневому подбали про тепло в будівлі дитячого садочка (фото)10:00
12 жов
Лиманський РЕМ повідомляє про планове відключення електроенергії15:30
11 жов
Президент України представив в Одесі нового губернатора14:48
11 жов
У Кремидівському та Новобілярському навчальних закладах будуть нові директори14:18
11 жов
У Доброславській школі пройшли змагання з настільного тенісу (фото)14:00
11 жов
У Южному триває будівництво реабілітаційного центру (фото)13:00
11 жов
Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час12:00
11 жов
Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)11:00
11 жов
Визирська сільрада створила комісію задля розвитку тваринництва громади (фото)10:00
11 жов
Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)15:31
10 жов
Цієї суботи у Коблевому відбудуться довгоочікувані мотоперегони IRONmaracas14:00
10 жов
Є така професія - змінний заступник начальника складу13:29
10 жов
Володимир Новацький: "Моя мрія - європейське місто, яким пишаються його мешканці"12:32
10 жов
Почалося відновлення унікальної екосистеми Тилігульського лиману (фото)11:00
10 жов
Доброслав готується до святкування Дня захисника України10:00
10 жов
3D-принтери: відбиток майбутнього в "ТІС" (фото)15:00
09 жов
TOP