Чудовий храм, Будинок культури, мальовнича й масштабна курортна зона та майже 4,5 тисячі дач - такі скарби знаходяться в управлінні жителів трьох сіл Калинівки, Широкого та Тилігульського, яке раніше мало назву Червона Нива. Зараз всі вони входять в одну сільську раду - Калинівську. Кількість населення - 595 мешканців, доросла частина яких найбільш за все прагне працювати.![Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.]()
![Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.]()
Наше унікальне місцерозташування створює перспективи. Наше головне завдання - рекреація. Завдяки нашим депутатам Одеської обласної ради, а саме, Олегу Джумберовичу Кутателадзе, в нас зараз є повноцінний лиман. А три роки тому ми майже його втратили, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.
Для розвитку рекреації, зеленого туризму та риболовного промислу необхідно впорядкувати межі сільради. Саме цим зараз займаються у Калинівці. Визначення земель регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" стане запорукою прозорості та тривалості відносин з майбутніми підприємцями та потенційними інвесторами.![Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.]()
В нас є 4,3 гектара земель рекреаційного призначення. Тут можна розвивати й пляжі, і човнові станції, і бази відпочинку. Для наших людей це все - робочі місця, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.
Соціальна сфера та освіта - ще один дуже важливий напрям, який тут розвивають разом з райдержадміністрацією, відділом освіти та депутатським корпусом. У Калинівському НВК навчається 87 дітей: 61 учень у школі та 26 у дитячому садочку. Тут оснащено спортзал, замінено двері, відремонтовано дах. Комп’ютери, принтери та інтерактивні дошки для Нової української школи створюють сучасну атмосферу для навчального процесу.![Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.]()
![Наталія Ніколаєва, директор Калинівського НВК.]()
Завдяки нашому сільському голові наші діти отримали 1 вересня такий сюрприз - нові ворота на вході у школу. Він завжди про нас турбується та допомагає у всіх питаннях. Ще нам допомагають наші фермери та батьки. Зараз є така домовленість, щоб облаштувати у наступному році наш спортивний майданчик у сучасному стилі, - Наталія Ніколаєва, директор Калинівського НВК.
У Калинівці займаються розвитком інженерних мереж. Одна артезіанська свердловина повністю забезпечує потреби у воді.
Ми провели повну заміну центрального водогону, лише одна вулиця у нас залишилася на наступний рік в планах. Друга та дуже велика проблема - сміттєзвалище та перероблення сміття, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.
Саме тому з квітня 2019 року тут створили волонтерський рух та екологічний патруль на узбережжі. А ще у Калинівці дуже радіють відремонтованим дорогам.![Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.]()
По селу у нас здійснюється ямковий ремонт. Асфальт, постелений до храму, - новий. І все це завдяки нашому голові сільської ради. Він за допомогою своїх односельців це все зробив, - Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.
В народі кажуть, що коли відроджуються храми, відроджується духовність. А до цієї місії в Калинівці причетні багато небайдужих людей. Архієпископ Южненський Владика Діодор до храмового свята подарував образи святих великомучениць Катерини та Варвари та преподобних святих Серафима Саровського та Кукши Одеського.![Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.]()
![Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.]()
Це вже святині Калинівки, вони будуть служити духовним еталоном для цього села та його парафіян. Владика Діодор дуже піклується про цей нещодавно освячений храм та подарував ще чудовий іконостас. Для Калинівки - це друга Пасха, день народження Святої Церкви, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.
Свою допомогу та підтримку святині надав й Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.![Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.]()
Хочу виразити подяку від православної спільноти у першу чергу Олегу Джумберовичу Кутателадзе, який в Калинівці приклав дуже багато зусиль, щоб ця святиня була у такому стані. В першу чергу люди перетворюються духовно. В храмі душа очищається, а потім йде культура та поведінка. А якщо у людині в серці та душі порядок, то буде порядок і в селі, і в державі, і в суспільстві, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.
У Калинівці, місцева влада разом з жителями сільради, не покладаючи рук постійно дбають про всі сторони місцевого життя: про культуру, економіку, освіту та духовний розвиток.