» » Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)

Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)

Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)

  Чудовий храм, Будинок культури, мальовнича й масштабна курортна зона та майже 4,5 тисячі дач - такі скарби знаходяться в управлінні жителів трьох сіл Калинівки, Широкого та Тилігульського, яке раніше мало назву Червона Нива. Зараз всі вони входять в одну сільську раду - Калинівську. Кількість населення - 595 мешканців, доросла частина яких найбільш за все прагне працювати.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

Наше унікальне місцерозташування створює перспективи. Наше головне завдання - рекреація. Завдяки нашим депутатам Одеської обласної ради, а саме, Олегу Джумберовичу Кутателадзе, в нас зараз є повноцінний лиман. А три роки тому ми майже його втратили, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

  Для розвитку рекреації, зеленого туризму та риболовного промислу необхідно впорядкувати межі сільради. Саме цим зараз займаються у Калинівці. Визначення земель регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" стане запорукою прозорості та тривалості відносин з майбутніми підприємцями та потенційними інвесторами.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.

В нас є 4,3 гектара земель рекреаційного призначення. Тут можна розвивати й пляжі, і човнові станції, і бази відпочинку. Для наших людей це все - робочі місця, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

  Соціальна сфера та освіта - ще один дуже важливий напрям, який тут розвивають разом з райдержадміністрацією, відділом освіти та депутатським корпусом. У Калинівському НВК навчається 87 дітей: 61 учень у школі та 26 у дитячому садочку. Тут оснащено спортзал, замінено двері, відремонтовано дах. Комп’ютери, принтери та інтерактивні дошки для Нової української школи створюють сучасну атмосферу для навчального процесу.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.Наталія Ніколаєва, директор Калинівського НВК.

Завдяки нашому сільському голові наші діти отримали 1 вересня такий сюрприз - нові ворота на вході у школу. Він завжди про нас турбується та допомагає у всіх питаннях. Ще нам допомагають наші фермери та батьки. Зараз є така домовленість, щоб облаштувати у наступному році наш спортивний майданчик у сучасному стилі, - Наталія Ніколаєва, директор Калинівського НВК.

Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.  У Калинівці займаються розвитком інженерних мереж. Одна артезіанська свердловина повністю забезпечує потреби у воді.

Ми провели повну заміну центрального водогону, лише одна вулиця у нас залишилася на наступний рік в планах. Друга та дуже велика проблема - сміттєзвалище та перероблення сміття, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.

  Саме тому з квітня 2019 року тут створили волонтерський рух та екологічний патруль на узбережжі. А ще у Калинівці дуже радіють відремонтованим дорогам. Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.

По селу у нас здійснюється ямковий ремонт. Асфальт, постелений до храму, - новий. І все це завдяки нашому голові сільської ради. Він за допомогою своїх односельців це все зробив, - Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.

  В народі кажуть, що коли відроджуються храми, відроджується духовність. А до цієї місії в Калинівці причетні багато небайдужих людей. Архієпископ Южненський Владика Діодор до храмового свята подарував образи святих великомучениць Катерини та Варвари та преподобних святих Серафима Саровського та Кукши Одеського. Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.

Це вже святині Калинівки, вони будуть служити духовним еталоном для цього села та його парафіян. Владика Діодор дуже піклується про цей нещодавно освячений храм та подарував ще чудовий іконостас. Для Калинівки - це друга Пасха, день народження Святої Церкви, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.

  Свою допомогу та підтримку святині надав й Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села.

Хочу виразити подяку від православної спільноти у першу чергу Олегу Джумберовичу Кутателадзе, який в Калинівці приклав дуже багато зусиль, щоб ця святиня була у такому стані. В першу чергу люди перетворюються духовно. В храмі душа очищається, а потім йде культура та поведінка. А якщо у людині в серці та душі порядок, то буде порядок і в селі, і в державі, і в суспільстві, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.

  У Калинівці, місцева влада разом з жителями сільради, не покладаючи рук постійно дбають про всі сторони місцевого життя: про культуру, економіку, освіту та духовний розвиток.

Друк
Мер Чорноморська задоволений тим, що місто залишилося без непотрібних «добавок»16:30
03 сер
Рятувальники Лиманського району вживають дії щодо недопущення пожеж в екосистемах (фото)14:51
03 сер
Едуард Хижняк: «Допомога кожному жителю Визирської громади, хто її потребує — наша головна мета»13:49
03 сер
У Крижанівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії Фонтанської ОТГ (фото)12:00
03 сер
У Олександрівці послаблено протиепідемічні заходи11:00
03 сер
Олег Кутателадзе: «У Южному жити набагато комфортніше, ніж у великому місті»10:00
03 сер
Біля залізничного переїзду в Ілічанці розпочався ремонт дороги (фотофакт)13:00
01 сер
Мешканці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію (фото)12:00
01 сер
У Івановому ведеться ремонт мережі водопроводу (фото)11:00
01 сер
Коронавірус та економіка. Лиманська РДА звітує про виконання бюджету за І півріччя 2020 року10:00
01 сер
Дорогу між Визиркою та Любополем ремонтують вже за обласні кошти (фото)16:09
31 лип
Молодіжна рада Визирської ОТГ пропонує небайдужим долучитися до активної роботи цієї суботи16:02
31 лип
Сичавці мають намір знов звернутися до суду (фото)13:24
31 лип
Визирська сільрада допомагає багатодітним сім’ям13:11
31 лип
Співробітники ТІСа приєдналися до велопробігу по Южному12:08
31 лип
Успішний розвиток нових ОТГ вимагає підтримки науковців11:29
31 лип
Організація дозвілля у невеликих селах Визирської ОТГ має добрі перспективи10:00
31 лип
Визирську громаду відвідала Народна артистка України (фото)15:55
30 лип
У РЛП “Тилігульський” ведуть спостереження за червонокнижними ящірками (фото)14:00
30 лип
Мер Чорноморська: близько 40% населення будь-якої країни — жителі малих міст13:00
30 лип
В екстреній медичній допомозі виклики поділять на чотири категорії12:00
30 лип
Держстат повідомив про зміни цін на харчові продукти в Одеській області11:00
30 лип
У Визирській громаді посилюють карантинні обмеження10:53
30 лип
У Красносільській ОТГ найбільший попит мають 4 види адмінпослуг (фото)10:00
30 лип
У Першотравневому оновлена велика зала Будинку культури (фото)15:00
29 лип
TOP