Чудовий храм, Будинок культури, мальовнича й масштабна курортна зона та майже 4,5 тисячі дач - такі скарби знаходяться в управлінні жителів трьох сіл Калинівки, Широкого та Тилігульського, яке раніше мало назву Червона Нива. Зараз всі вони входять в одну сільську раду - Калинівську. Кількість населення - 595 мешканців, доросла частина яких найбільш за все прагне працювати.
Наше унікальне місцерозташування створює перспективи. Наше головне завдання - рекреація. Завдяки нашим депутатам Одеської обласної ради, а саме, Олегу Джумберовичу Кутателадзе, в нас зараз є повноцінний лиман. А три роки тому ми майже його втратили, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.
Для розвитку рекреації, зеленого туризму та риболовного промислу необхідно впорядкувати межі сільради. Саме цим зараз займаються у Калинівці. Визначення земель регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" стане запорукою прозорості та тривалості відносин з майбутніми підприємцями та потенційними інвесторами.
В нас є 4,3 гектара земель рекреаційного призначення. Тут можна розвивати й пляжі, і човнові станції, і бази відпочинку. Для наших людей це все - робочі місця, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.
Соціальна сфера та освіта - ще один дуже важливий напрям, який тут розвивають разом з райдержадміністрацією, відділом освіти та депутатським корпусом. У Калинівському НВК навчається 87 дітей: 61 учень у школі та 26 у дитячому садочку. Тут оснащено спортзал, замінено двері, відремонтовано дах. Комп’ютери, принтери та інтерактивні дошки для Нової української школи створюють сучасну атмосферу для навчального процесу.
Завдяки нашому сільському голові наші діти отримали 1 вересня такий сюрприз - нові ворота на вході у школу. Він завжди про нас турбується та допомагає у всіх питаннях. Ще нам допомагають наші фермери та батьки. Зараз є така домовленість, щоб облаштувати у наступному році наш спортивний майданчик у сучасному стилі, - Наталія Ніколаєва, директор Калинівського НВК.
У Калинівці займаються розвитком інженерних мереж. Одна артезіанська свердловина повністю забезпечує потреби у воді.
Ми провели повну заміну центрального водогону, лише одна вулиця у нас залишилася на наступний рік в планах. Друга та дуже велика проблема - сміттєзвалище та перероблення сміття, - Микола Ткаченко, голова Калинівської сільради.
Саме тому з квітня 2019 року тут створили волонтерський рух та екологічний патруль на узбережжі. А ще у Калинівці дуже радіють відремонтованим дорогам.
По селу у нас здійснюється ямковий ремонт. Асфальт, постелений до храму, - новий. І все це завдяки нашому голові сільської ради. Він за допомогою своїх односельців це все зробив, - Юрій Пудан, житель дачного кооперативу Калинівки.
В народі кажуть, що коли відроджуються храми, відроджується духовність. А до цієї місії в Калинівці причетні багато небайдужих людей. Архієпископ Южненський Владика Діодор до храмового свята подарував образи святих великомучениць Катерини та Варвари та преподобних святих Серафима Саровського та Кукши Одеського.
Це вже святині Калинівки, вони будуть служити духовним еталоном для цього села та його парафіян. Владика Діодор дуже піклується про цей нещодавно освячений храм та подарував ще чудовий іконостас. Для Калинівки - це друга Пасха, день народження Святої Церкви, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.
Свою допомогу та підтримку святині надав й Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.
Хочу виразити подяку від православної спільноти у першу чергу Олегу Джумберовичу Кутателадзе, який в Калинівці приклав дуже багато зусиль, щоб ця святиня була у такому стані. В першу чергу люди перетворюються духовно. В храмі душа очищається, а потім йде культура та поведінка. А якщо у людині в серці та душі порядок, то буде порядок і в селі, і в державі, і в суспільстві, - Микола Сікора, виконувач обов’язків настоятеля храму Преподобного Сергія Радонежського.
У Калинівці, місцева влада разом з жителями сільради, не покладаючи рук постійно дбають про всі сторони місцевого життя: про культуру, економіку, освіту та духовний розвиток.