» » Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради (фото)

Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради (фото)

Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради (фото)

  Позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради VII скликання стала останньою у 2019 році. 20 грудня червоною стрічкою всього порядку денного стали питання бюджету та соціально-економічного розвитку, які є запорукою подальшого становлення різних сфер життєдіяльності та розвитку територій Лиманського району.Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради.  На початку сесії порядок денний з 13 питань було доповнено ще одним, чотирнадцятим питанням, стосовно розширення меж Красносільської ОТГ, що входить до складу Красносільської ОТГ. Микола Майдебура, голова Красносільської сільської ради.

З розширенням меж села Іванове ми передбачаємо на його території розвивати промислову зону. Планується створення технопарку та житлова забудова. Вже зараз ми отримали позитивний висновок держекспертизи. Село має розвиватися та в бюджет громади повинні надходити кошти, - Микола Майдебура, голова Красносільської сільської ради.

  Рішення про приєднання села Іванове до Красносільської ОТГ було підтримано 24 депутатами з 26 присутніх та прийнято в ході сесії.
Ще одним об’єктом обговорення стала Стратегія економічного та соціального розвитку Лиманського району на період з 2020 по 2022 рік. Її було розроблено на підставі проведеного SWOT-аналізу.Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради.  Задля того, щоб уникнути інерційного сценарію розвитку району та вийти на оптимістичний рівень, було визначено стратегічні пріоритети. Ними є розвиток освітньої інфраструктури, підтримка закладів дошкільної та шкільної освіти, а також культури, капітальний ремонт та побудова нових інженерних мереж, очисних споруд та водогонів, створення умов з підтримки місцевих виробників та розвиток малого й середнього бізнесу. Окрім цього необхідно забезпечити ефективне функціонування агропромислової сфери та підвищувати економічну активність сільського населення.Тетяна Кушнір, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Лиманської районної державної адміністрації.

Також до другого додатку стратегії внесено такі заходи, згідно з якими сільським та селищним радам надається можливість розробляти проєкти та брати участь у конкурсах з залучення коштів на реалізацію проєктів з державного фонду регіонального розвитку, - Тетяна Кушнір, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Лиманської районної державної адміністрації.

  Стосовно розробки стратегії розвитку району, з залу поступила пропозиція використовувати надалі чіткі статистичні дані для точного прогнозування та подальшої звітності. Вказані у стратегії розвитку напрямки є дорожньою картою подальшого розвитку Лиманщини.Геннадій Тефтул, голова Лиманської районної ради.

Ми визначаємо стратегію розвитку нашого району та ОТГ, які можливі формати. Тому відзначаємо всі "болючі точки", на які треба звернути увагу сільським та селищним радам, - Геннадій Тефтул, голова Лиманської районної ради.

  Внесення змін до дохідної частини районного бюджету на 2019 рік по загальному фонду становить зменшення майже на 20 млн. 150 тис. гривень. Водночас збільшено субвенції з державного бюджету України на будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради.  Передбачається збільшення видатків на реалізацію районної програми "Захист та турбота" на 350 тис. гривень. Крім цього, з Державного фонду регіонального розвитку надано субвенцію у розмірі 22 мільйони гривень на будівництво дошкільного закладу в селі Крижанівка. А ще передбачено залишки субвенції, що надані з Одеського обласного бюджету та які не були використані, використовувати у наступному 2020 році на такі ж цілі.

  Крім того, в ході сесії народні обранці прийняли бюджет на 2020 рік. Передбачувані витрати та доходи складуть однакові суми - по 329 млн. 657 тис. грн. При цьому доходи загального фонду складуть 328 млн. 754 тис. 811 грн, а витрати - 318 млн. 574 тис. 386 грн, з яких 200 млн. грн будуть виділені в якості надання кредитів. Профіцит бюджету складе 10 млн. 180 тис. 425 грн, рівно стільки ж складе і дефіцит. При формуванні районного бюджету було враховане і те, що з нового року, окрім вже відокремленої Красносільської ОТГ, буде ще відокремлена й Визирська об’єднана територіальна громада.Ольга Задорожна, начальник фінансового управління Лиманської районної державної адміністрації.

По двох ОТГ, а це Красносільська та Визирська громади, визначено прямі міжбюджетні трансферти з держбюджету. У районному бюджеті враховано те, що майже 55% податку з доходів фізичних осіб, який формувався на території району, нині буде зараховано до Визирської ОТГ. Тому у нас значно зменшується надходження доходів до районного бюджету, - Ольга Задорожна, начальник фінансового управління Лиманської районної державної адміністрації.

  У зв’язку з тим, що в Закон України "Про державний бюджет" внесено зміни, Лиманський район не буде одержувати субвенцію на виплату всіх соціальних пільг та субсидій для населення. Вже з 2020 року фінансування буде здійснюватись напряму з Міністерства соціальної політики України. За попередніми розрахунками, сума усіх соціальних субвенцій складатиме майже 170 мільйонів гривень. Головним розпорядником коштів визначено управління соціального захисту районної державної адміністрації.
  Окрім цього, коштом медичної субвенції на 2020 рік буде здійснюватись фінансування комунального некомерційного підприємства "Лиманська центральна районна лікарня" лише у першому кварталі - тобто до 1 квітня 2020 року. Надалі функціонування закладу буде здійснюватись на основі прямих договорів з Національною службою здоров’я. Обсяг міжбюджетних трансфертів розраховано за новими критеріями та збільшено в порівнянні з попереднім періодом.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP