» » Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради (фото)

Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради (фото)

Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради (фото)

  Позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради VII скликання стала останньою у 2019 році. 20 грудня червоною стрічкою всього порядку денного стали питання бюджету та соціально-економічного розвитку, які є запорукою подальшого становлення різних сфер життєдіяльності та розвитку територій Лиманського району.Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради.  На початку сесії порядок денний з 13 питань було доповнено ще одним, чотирнадцятим питанням, стосовно розширення меж Красносільської ОТГ, що входить до складу Красносільської ОТГ. Микола Майдебура, голова Красносільської сільської ради.

З розширенням меж села Іванове ми передбачаємо на його території розвивати промислову зону. Планується створення технопарку та житлова забудова. Вже зараз ми отримали позитивний висновок держекспертизи. Село має розвиватися та в бюджет громади повинні надходити кошти, - Микола Майдебура, голова Красносільської сільської ради.

  Рішення про приєднання села Іванове до Красносільської ОТГ було підтримано 24 депутатами з 26 присутніх та прийнято в ході сесії.
Ще одним об’єктом обговорення стала Стратегія економічного та соціального розвитку Лиманського району на період з 2020 по 2022 рік. Її було розроблено на підставі проведеного SWOT-аналізу.Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради.  Задля того, щоб уникнути інерційного сценарію розвитку району та вийти на оптимістичний рівень, було визначено стратегічні пріоритети. Ними є розвиток освітньої інфраструктури, підтримка закладів дошкільної та шкільної освіти, а також культури, капітальний ремонт та побудова нових інженерних мереж, очисних споруд та водогонів, створення умов з підтримки місцевих виробників та розвиток малого й середнього бізнесу. Окрім цього необхідно забезпечити ефективне функціонування агропромислової сфери та підвищувати економічну активність сільського населення.Тетяна Кушнір, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Лиманської районної державної адміністрації.

Також до другого додатку стратегії внесено такі заходи, згідно з якими сільським та селищним радам надається можливість розробляти проєкти та брати участь у конкурсах з залучення коштів на реалізацію проєктів з державного фонду регіонального розвитку, - Тетяна Кушнір, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Лиманської районної державної адміністрації.

  Стосовно розробки стратегії розвитку району, з залу поступила пропозиція використовувати надалі чіткі статистичні дані для точного прогнозування та подальшої звітності. Вказані у стратегії розвитку напрямки є дорожньою картою подальшого розвитку Лиманщини.Геннадій Тефтул, голова Лиманської районної ради.

Ми визначаємо стратегію розвитку нашого району та ОТГ, які можливі формати. Тому відзначаємо всі "болючі точки", на які треба звернути увагу сільським та селищним радам, - Геннадій Тефтул, голова Лиманської районної ради.

  Внесення змін до дохідної частини районного бюджету на 2019 рік по загальному фонду становить зменшення майже на 20 млн. 150 тис. гривень. Водночас збільшено субвенції з державного бюджету України на будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Відбулась позачергова 38-а сесія Лиманської районної ради.  Передбачається збільшення видатків на реалізацію районної програми "Захист та турбота" на 350 тис. гривень. Крім цього, з Державного фонду регіонального розвитку надано субвенцію у розмірі 22 мільйони гривень на будівництво дошкільного закладу в селі Крижанівка. А ще передбачено залишки субвенції, що надані з Одеського обласного бюджету та які не були використані, використовувати у наступному 2020 році на такі ж цілі.

  Крім того, в ході сесії народні обранці прийняли бюджет на 2020 рік. Передбачувані витрати та доходи складуть однакові суми - по 329 млн. 657 тис. грн. При цьому доходи загального фонду складуть 328 млн. 754 тис. 811 грн, а витрати - 318 млн. 574 тис. 386 грн, з яких 200 млн. грн будуть виділені в якості надання кредитів. Профіцит бюджету складе 10 млн. 180 тис. 425 грн, рівно стільки ж складе і дефіцит. При формуванні районного бюджету було враховане і те, що з нового року, окрім вже відокремленої Красносільської ОТГ, буде ще відокремлена й Визирська об’єднана територіальна громада.Ольга Задорожна, начальник фінансового управління Лиманської районної державної адміністрації.

По двох ОТГ, а це Красносільська та Визирська громади, визначено прямі міжбюджетні трансферти з держбюджету. У районному бюджеті враховано те, що майже 55% податку з доходів фізичних осіб, який формувався на території району, нині буде зараховано до Визирської ОТГ. Тому у нас значно зменшується надходження доходів до районного бюджету, - Ольга Задорожна, начальник фінансового управління Лиманської районної державної адміністрації.

  У зв’язку з тим, що в Закон України "Про державний бюджет" внесено зміни, Лиманський район не буде одержувати субвенцію на виплату всіх соціальних пільг та субсидій для населення. Вже з 2020 року фінансування буде здійснюватись напряму з Міністерства соціальної політики України. За попередніми розрахунками, сума усіх соціальних субвенцій складатиме майже 170 мільйонів гривень. Головним розпорядником коштів визначено управління соціального захисту районної державної адміністрації.
  Окрім цього, коштом медичної субвенції на 2020 рік буде здійснюватись фінансування комунального некомерційного підприємства "Лиманська центральна районна лікарня" лише у першому кварталі - тобто до 1 квітня 2020 року. Надалі функціонування закладу буде здійснюватись на основі прямих договорів з Національною службою здоров’я. Обсяг міжбюджетних трансфертів розраховано за новими критеріями та збільшено в порівнянні з попереднім періодом.

Друк
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
В Одеській області створено карту допомоги родинам та вразливим верствам населення (фото)10:30
30 лис
Визирська ОТГ: попри труднощі селяни все ще займаються птахівництвом09:00
30 лис
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
Олеся Заїка: поки в інших громадах ЦНАПи тільки формуватимуть, у Визирській ОТГ вже надаються певні процедури (фото)15:00
26 лис
Транспортний вузол ТІС прийняв новий сервіс13:30
26 лис
У «Карамельки» в Крижанівці закінчуються роботи з доброустрою території (фото)12:00
26 лис
Визирська ОТГ — переможець обласного конкурсу з найкращого доброустрою (фото)10:30
26 лис
TOP