За 2019 рік у навчальному закладі в селі Коблеве встигли зробити чимало корисного. Перемоги на олімпіадах, нові розробки, реалізація успішних проєктів та освітянські особисті здобутки - перелік великий. Наразі Коблівська школа піклується про те, аби створити всі умови для навчання дітей. Класи, в яких є необхідне обладнання, дидактичні матеріали для НУШ та багато іншого. Головне - це дати максимум корисної інформації учням.
Маємо створити такі умови для дітей, які б забезпечили їм бажання, майбутнє, процвітання. Щоб вони вийшли зі школи й сказали, що вони дійсно навчилися і можуть жити у цьому соціумі, і що школа дала багато чого корисного, - Людмила Кравцова, директор Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Зокрема, Коблівський навчальний заклад намагається брати участь у різноманітних освітянських проєктах, де перемагає. І цим також можна пишатися.
За останній рік ми збільшили кількість гуртків на 8, і зараз у нас працює 18 гуртків. Гадаю, те, що ми маємо у Коблевому - це супер. Наприклад, гурток робототехніки. Чому ми його маємо? Бо ми брали участь у проєкті й виграли грант. Безкоштовно отримали обладнання, яким можуть похвалитися, напевно, не всі великі міські школи. Ми брали участь у Міжнародному конкурсі "First Lego", куди подали заявки понад 300 шкіл України й ми увійшли у дев’ятку. З 9 шкіл ми перші. Тому ми привезли класну програму, - Людмила Кравцова, директор Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Вихованцям навчального закладу, котрі займаються у гуртках робототехніки та "Лего", це дуже подобається.
Я збираю "Лего", бо мені це подобається. Я будую крани й літаки, - Даринка, учениця Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Мені цікаво, це захоплює. Я з дитинства таким цікавлюсь. Ось прилад - метеостанція, сюди приєднано датчик вологості та температури й всі результати виводяться на дисплей, - Олександр, учень Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Гуртки робототехніки та "Лего" веде Вадим Бессонов, який також викладає математику та інформатику, від своєї роботи - в захваті.
10 груп дітей у нас займається і я трьома групами керую. У нас дуже цікава тема - "Arduino". Це вже достатньо серйозне конструювання. Це плата, яка програмується на С++, мовою програмування достатньо високого рівня, вона вважається найкращою для олімпіадних завдань. Для дітей 5-6 класів це ще складнувато. А для старших - нормально, і вони спокійно займаються, - Вадим Бессонов, вчитель математики та інформатики Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Коблівська школа, хоч і сільська, але "фору" може дати багатьом міським навчальним закладам. Тут сучасно та комфортно. Директор, котра завжди прагне вислухати та допомогти. А ще, найголовніше, діти прагнуть отримувати знання. І допомагають їм у цьому педагоги-спеціалісти, котрі живуть своєю справою.