У Коблівській школі два роки тому, як і у всій державі, розпочали навчати першокласників за системою Нової української школи. Придбали необхідні меблі, техніку, дидактичні матеріали. Кошти надавала держава, виділяла сільрада. Шкільні класи майже повністю забезпечили необхідним обладнанням.
Ми повинні спільно з дитиною вчитися, й у неї повинно бути бажання йти до школи. Коли я бачу в їхніх очах бажання навчатися, я розумію, що ми на правильному шляху. Наразі НУШ надала нам оснащення, якого колишня школа просто не мала. З однією дошкою, крейдою чи підручником ми далеко не підемо і не зможемо розвивати дітей. Це і державне наповнення, хочу подякувати нашому сільському голові Володимиру Паничу та відділу освіти за розуміння проблеми, - Людмила Кравцова, директор Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Педагоги, які були першопрохідцями, новим форматом навчання задоволені.
Наочність, інтерактивні методи - у нас це все було і раніше. Я не скажу, що мені було важко. Діти інші прийшли, не такі, як були раніше. Їх потрібно навантажувати, давати цікаві завдання. А так у нас все добре. Навчаємося, досліджуємо, - Катерина Козаченко, вчитель 1-А класу Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Та цікавість полягає не лише в інтерактиві, а й у живому, наочному прикладі. Так, першачки отримали завдання - посадити вдома квасолину. Одну потрібно поставити на підвіконня, іншу - у темне місце.
І будемо досліджувати, що ж вийде через тиждень. Ось тоді й будемо висновки робити - ми це любимо і вміємо. Діти розумні, можна працювати, можна навантажувати, чим ми й займаємося, - Катерина Козаченко, вчитель 1-А класу Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
У Коблівській школі пишаються своїми викладачами. Наприклад, Євгенія Сажнєва не лише навчає школярів з села Коблеве, а ще й має свій сайт, на якому є різноманітні програми для підготовки до олімпіад, контрольних робіт, завдання для самоперевірки та багато чого іншого. Педагог пишається своїми учнями, яких готує до олімпіад.
Ми готуємося після уроків до обласної олімпіади. В мене є надія, що ми там покажемо результат, - Євгенія Сажнєва, вчитель фізики та математики Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Дітям є з чим працювати у Коблівській школі. Окрім необхідного обладнання, є інтерактивні дошки й не лише у початковій школі. Тут є різноманітні популярні гуртки. Загалом, час, проведений у навчальному закладі, приносить велику кількість корисних знань та навичок молодому поколінню.