» » ОРІДУ НАДУ випустив 400 випускників публічного управління та адміністрування (фото)   

ОРІДУ НАДУ випустив 400 випускників публічного управління та адміністрування (фото)   

ОРІДУ НАДУ випустив 400 випускників публічного управління та адміністрування (фото)    

  За чверть століття Одеський регіональний інститут державного управління, як заклад вищої освіти з підготовки керівних кадрів та топменеджерів для бізнес-структур, випустив чимало талановитих керівників. Серед них народні депутати, керівники територіальних органів влади, голови районних, сільських та селищних рад Вінницької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. 

Микола Іжа, директор ОРІДУ НАДУ при президентові України.

Ми дякуємо всім наших головам державних атестаційних комісій за сприяння у проведенні державної атестації. Цьогоріч до управлінської еліти держави долучаються ще 400 випускників. 49 з них отримають дипломи з відзнакою, - Микола Іжа, директор ОРІДУ НАДУ при президентові України.

  На урочистий захід завітали очільники облдержадміністрацій, обласних та міських рад Півдня України, керівництво Національного агентства України з питань державної служби та його міжрегіональних управлінь. Заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло у складі екзаменаційної комісії дуже високо оцінив рівень отриманих випускниками знань. Під час завершення реформи децентралізації, саме вихідці ОРІДУ НАДУ будуть втілювати ефективне управління в ОТГ.

Юрій Дімчогло, заступник голови Одеської обласної ради.

Спеціаліст, який приходить до органів самоврядування, державних адміністрацій та особливо ті, хто обирається - сільські та голови ОТГ - обираються народом. Вони хороші політики та господарники. Але інша справа керувати певною територією. Найголовніше для нас - майбутній розвиток громад. Нехай випускники застосовують отримані знання на благо розвитку нашої держави - України, - Юрій Дімчогло, заступник голови Одеської обласної ради.

  Найбільший за історію ВНЗ випуск з 400 магістрів дуже чекають на місцях, адже втілення реформи децентралізації неможливе без кваліфікованих державних управлінців.

Володимир Клюцевський, керівник апарату Херсонської ОДА.

Херсонщина входить до п’ятірки лідерів з децентралізації. З 58 громад, які мають бути утвореними, вже функціонують 34. Вони ефективні, економічно спроможні та самодостатні. Люди вірять керівникам громад, яких вони обирають, а керівники віддають належне своєю роботою, старанністю та ефективними економічними показниками. В декілька разів збільшено бюджет дохідної частини, ніж це було до утворення ОТГ, - Володимир Клюцевський, керівник апарату Херсонської ОДА.

  Одеський регіональний інститут державного управління бере участь у багатьох програмах з міжнародного співробітництва та взаємодіє з вишами майже 25 країн. Для магістрів це можливість отримувати досвід, залучатись до проєктів й постійно підвищувати кваліфікацію.Ганна Губка, ексспеціаліст відділу надходжень та видатків Управління державної казначейської служби України у м. Южне.

Це дуже престижний ВНЗ, я вдячна декану та всім викладачам за дуже високий рівень освіти. Майбутнє нашої країни з такими фахівцями буде на високому рівні. Про нашу державу говоритимуть у всьому світі, - Ганна Губка, ексспеціаліст відділу надходжень та видатків Управління державної казначейської служби України у м. Южне.

Вікторія Мендзак, спеціаліст першої категорії з соціальних питань відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської ради.  Випускники-магістри державного управління, які розвивають Красносільську ОТГ, вже використовують усі можливості, які надала для розвитку територій реформа децентралізації. Ефективність - ось чого прагне Вікторія Мендзак, спеціаліст першої категорії з соціальних питань відділу соціального захисту населення виконавчого органу Красносільської ради.

  Магістерські дипломи отримано! Хтось з випускників продовжить навчання в аспірантурі та примкне до когорти кандидатів наук. Головне, що вже завтра почнеться сумлінна праця задля сталого розвитку держави. Як відомо, Одещина, а особливо - Лиманський район, має для цього безліч можливостей.

Друк
Схожі новини:
Доброславські депутати на сесії ухвалили 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
Крижанівку та Ліски закликали до свідомості (фото)15:03
18 лют
Одеська область долучилася до національного проєкту "Озеленення України" (фото)14:00
18 лют
У Красносільській ОТГ відсвяткували "Трифон Зарізан" (фото)13:30
18 лют
Капітальний ремонт та будівництво доріг: Доброслав розподілив бюджет (фото)13:00
18 лют
Василь Бабич: "Сичавка буде заможним та процвітаючим селом"12:00
18 лют
У Визирській ОТГ впроваджують Програму "Милосердя в дії" (фото)11:00
18 лют
Медики Лиманщини обговорили проблеми у сфері охорони здоров’я10:00
18 лют
У частині Лиманського району Одеської області 18 лютого не буде води21:01
17 лют
У Лиманській РДА вшанували учасників бойових дій (фото)15:00
17 лют
ОДА прислухалася до думки Сичавки. Черга за Кабміном14:49
17 лют
TOP