Показати меню
» » У Лиманському районі відзначили 75-у річницю з дня визволення від фашистських окупантів (фото)
04 кві 11:07Новини

У Лиманському районі відзначили 75-у річницю з дня визволення від фашистських окупантів (фото)

У Лиманському районі відзначили 75-у річницю з дня визволення від фашистських окупантів (фото)
Лиманський район, 75-та річниця з дня визволення від фашистських окупантів  75 років минуло з того часу, як наші діди і прадіди, борючись з ворогом, звільнили та захистили рідні землі від фашистської чуми. Область за областю, населені пункти один за одним отримували свободу. В святкові дні всі згадують події далекого 1944 року. Днями відбулася зустріч учасників естафети пам'яті "Слава визволителям України" на кордоні Миколаївської та Одеської областей. У заході прийняли участь представники ветеранських організацій Одещини та Миколаївщини, районних державних адміністрацій, депутати та громадськість. Зі словами привітання до присутніх виступив заступник голови Лиманської райдержадміністрації Ігор Чернецький.Миколаївська та Одеська області взяли участь у естафеті пам'яті
Нашим обов’язком є пам’ятати ті жахливі події, пам’ятати тих людей, які віддали своє життя за мир, за свободу, за наше мирне майбутнє. Я дуже вдячний людям, які звільняли нашу Україну, звільняли Одеську область, тому я нас всіх сьогодні вітаю з 75-річницею визволення Одеської області, - Ігор Чернецький, заступник голови Лиманської РДА.
  Після привітань, Березанський район передав естафету пам’яті "Слава визволителям України" з нагоди відзначення 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників Лиманському району.
  На святковому мітингу ветерани згадували історичні події визволення.
Будуть памятати від покоління до покоління для того, аби продовжувати святкувати ці великі перемоги. З почуттям великого задоволення я відзначаю подвиг Крижанівського командира полка, який командував полком "Катюш". Він зробив великий внесок у перемогу та звільнення Одеси та Миколаєва, - Олексій Плотніков, ветеран з Лиманського району.
Лиманський район, 75-та річниця з дня визволення від фашистських окупантів  Ветерани - жива історія, яка пройшла нелегкий шлях, тому слова побажання від них - це ті слова, які потрібно вбирати усім серцем.
Я бажаю, в першу чергу молодому поколінню, аби у них був дух патріотизму, аби молодь любила свою державу, свій народ. Якщо молоді люди будуть любити свою країну - вони будуть її захищати, - Петро Мілєєв, ветеран.
Лиманський район, 75-та річниця з дня визволення від фашистських окупантів  Сьогодні велику підтримку отримують ветерани завдяки державним, обласним та районним програмам. Це і соціальний захист, і адресна допомога, розповідає заступник голови обласної ради ветеранів Василь Усенко.

Лиманський район - один із найбільш захищених у плані надання допомоги ветеранам. Наша організація співпрацює зі спонсорами. Ми отримуємо допомогу від Олега Кутателадзе. Дуже вдячні, - Василь Усенко, заступник голови обласної ради ветеранів.
Лиманський район, 75-та річниця з дня визволення від фашистських окупантів  Окрім того, дуже велику участь у підтримці ветеранів Лиманського району надає благодійний фонд імені Олексія Ставніцера та підприємство "ТІС".

Віталій Олегович Кутателадзе

Ми раді тому, що в нашій громаді є фронтовики. Це и Філіпенко, Березовський. Кожне свято відбувається за їхньої присутності. Ми їх завжди підтримуємо і матеріально, і добрим словом, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Лиманський район, 75-та річниця з дня визволення від фашистських окупантівЛиманський район, 75-та річниця з дня визволення від фашистських окупантів  Після передачі естафети, ветеранів очікував невеликий обід. А потім вони вирушили до пам’ятника висадки Григорівського десанту та поклали квіти.

Олег Джумберович Кутателадзе

Сьогодні Миколаївщина передала нам естафету. Колись так 108 гвардійська дивізія, саме від Миколаївщини пішла до Лиманського району та звільнила його: Визирку, Сичавку, Любопіль, Першотравневе. Це пам’ятна подія. Нажаль тих, хто брав в ній участь, залишається не так багато. Ми повинні дбати про тих, хто зробив такий подвиг. І потрібно пам’ятати. Бо всі воїни живуть у пам’яті своїх нащадків,Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.
Лиманський район, 75-та річниця з дня визволення від фашистських окупантів  Всю першу половину квітня у селах Лиманщини проходитимуть святкові заходи, присвячені визволенню населених пунктів у роки Другої Світової війни.
Друк
Лиманський район відзначає Яблучний Спас (фото)15:00
19 сер
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Першотравневої сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
TOP