» » Голова Красносільської сільради відзвітував перед земляками (фото)

Голова Красносільської сільради відзвітував перед земляками (фото)

Голова Красносільської сільради відзвітував перед земляками (фото)

  Красносільська ОТГ є однією з відібраних громад для участі у конкурсі на розробку планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP) по збереженню довкілля, доброустрою територій, енергозаощадження на об’єктах комунальної власності, моніторингу дій влади та навчання громади. Документ знаходиться на стадії завершення.

  Як говориться у звіті, вплив економічної кризи на фінансові показники відчувався весь минулий рік, однак він був стабільний та збалансований. Про це свідчать показники виконання дохідної частини бюджету. До загального фонду сільського бюджету надійшло майже 115 млн грн, виконання становить 101,5% до затверджених планових показників, доходи спеціального фонду виконано на 107,9% (надійшло 6,78 млн грн). Всього виконання дохідної частини по загальному та спеціальному фонду складає 101,8% (майже 121 млн грн при уточненому плані менше ніж 119 млн грн), що сприяло досягненню позитивних результатів від реалізації програмних цілей. Від 176 суб’єктів господарювання за рік податок на доходи фізичних осіб складає понад 37 млн грн.

  За кошти, які виділені Мінрегіоном, зроблено капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення 7 вулиць в с. Красносілка, с. Ілічанка, с. Іванове, та будівництво зовнішнього освітлення по 1 вулиці в с. Красносілка.

  В структурі виконавчого органу Красносільської сільради діє Центр надання адміністративних послуг, і це означає, що жителям не потрібно їхати до районного центру аби прописатися, зареєструвати смерть, народження дитини чи зареєструвати шлюб, можна відкрити/закрити чи внести зміни у юридичне підприємство. Відділ ЦНАП протягом року видав понад 8 тис. довідок та розпочав видачу закордонних паспортів та паспортів громадянина України (ID-картки). Видано 261 ID-картку та 531 закордонний паспорт. У цьому році планується запровадити додатково послуги з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

  Для безперебійної подачі води на артсвердловинах проводились планові ремонтні роботи на електрозахисних приладах та центральних водомережах; здійснено заміну глибинного насоса, труб, лічильника, електрокабелю, чистка та хлорація артсвердловин в с. Кубанка; заміна приладів електрозахисту на артсвердловині в с. Переможне; проведено ліквідацію 47 проривів на водопровідних мережах в селах: Красносілка (22), Іванове (7), Корсунці (11), Переможне (2), Кубанка (2), Ілічанка (3). Також проведено ремонт гідранту в с. Красносілка, роботи по заміні водопроводу в с. Красносілка по вул. Вчительська, протяжністю 400 м/п, організовано вивезення та утилізацію безгосподарських відходів, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ та прибирання 5 сільських кладовищ тощо.

  На балансі управління освіти ОТГ діють 9 комунальних закладів освіти: 5 закладів загальної середньої освіти, 2 заклади дошкільної освіти, 2 заклади позашкільної освіти - Центр дитячої та юнацької творчості та Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа. Вихованці КДЮСШ займали призові місця на міжнародних, Всеукраїнських змаганнях та Чемпіонатах області з різних видів спорту (художня гімнастика, бокс, легка атлетика тощо).

  У рамках ключової освітньої реформи "Нова українська школа" придбано для усіх шкіл громади комплекти одномісних парт, комп’ютерної оргтехніки та дидактичних матеріалів на загальну суму близько 448,5 тис. грн. Крім того проведено тендер на закупівлю меблів для 1 класів коштами освітньої субвенції з державного бюджету на загальну суму майже 995 тис. грн.

  У закладах загальної середньої освіти учні 1–4 класів та учні пільгової категорії забезпечуються одноразовим гарячим харчуванням.

  Влітку на базі закладів загальної середньої освіти проводилася оздоровча кампанія для 906 учнів. Ще 35 учнів проводили відпочинок на узбережжі Азовського моря у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Райський куточок" в м. Бердянськ Запорізької області.

  Продовжились роботи з капітального ремонту будівлі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проведено експертизу проєктно-кошторисної документації: "Реконструкція будівлі Іванівського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, дошкільного навчального закладу", а восени придбано ще один шкільний автобус "Еталон", оснащений вогнегасниками, аптечкою, пасками безпеки та відкидним пандусом для дітей з особливими освітніми потребами.

  У рамках реалізації Стратегічного плану "Розумний регіон" та стратегії "Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України", на базі Іванівської сільської бібліотеки у червні було відкрито сучасний медіа-центр "Синергія".

  Є в громаді три футбольні команди: "Гільдендорф", с. Красносілка; "Аджалик", с. Іванове; "Зоря", с. Переможне.

  Візитівкою Красносільської ОТГ є зразковий хореографічний колектив "Юність" - учасник та переможець обласних і Всеукраїнських конкурсів. Танцювальним мистецтвом в колективі займаються понад 80 дітей та підлітків.

  У вересні 2019 року відбулася масштабна мистецька акція - етнофестиваль "Чумацький Шлях" частина перша "Сіль". Метою проєкту є збереження елементу нематеріальної культурної спадщини - Куяльницького соляного промислу "Чумацький шлях", а також безпосередньо привернення уваги до Куяльницького лиману, як унікального грязьового курорту. Фестиваль відвідало близько 5 тис. гостей. Прийнято рішення зробити цей проєкт щорічним, тому 5-го вересня 2020 року відбудеться етнофестиваль "Чумацький шлях" частина друга "Земля", підготовка до якого вже розпочалась.

  Що стосується медичної допомоги, її жителям громади надають амбулаторія с. Красносілка та амбулаторія с. Іванове, а також 4 ФАПи - Корсунський, Іллічанський, Кубанський та Переможненський. У 2019 р. розпочато будівництво нової будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Красносілка. В рамках цільової програми "Здоров'я" Красносільської ОТГ було придбано необхідних лікарських засобів, медикаментів, в тому числі - на забезпечення препарату інсуліну хворим на цукровий діабет, дієтичного харчування та інше.

  Соціальними послугами було охоплено 863 сімей, в яких виховується 1877 дітей, та 425 осіб. Виявлено 34 сім’ї, в яких виховуються 46 дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах. Соціальну допомогу у себе вдома отримали 57 підопічних з-поміж одиноких громадян.

  З метою запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, у 2019 р. було прийнято соціальну цільову програму "Підтримки сім’ї та протидії домашньому насиллю на 2019-2022 роки". Додатково було затверджено "Дорожню карту" перенаправлення між суб’єктами взаємодії, для осіб, що постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми або за ознакою  статі.

  Також у минулому році було отримано субвенцію в сумі понад 1,5 млн грн на придбання 4 житлових приміщень для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

  У вересні на базі відділу у справах дітей та соціального захисту населення Красносільської сільради було створено Кабінет раннього втручання, діяльність якого спрямовується на раннє виявлення та/або профілактику порушень розвитку дітей, підтримку їхніх батьків чи інших законних представників.

  Коштом державного бюджету протягом року на оздоровлення було направлено 63 дитини, з яких: 27 дітей - до ДП "УДЦ Молода гвардія" та 36 дітей - до ДПУ МДЦ "Артек".

  З метою надання соціальної та психологічної підтримки учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб проводилося обстеження житлово-побутових умов 18 сімей демобілізованих учасників АТО та 95 сімей з числа ВПО.

  Допомога учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан та інших держав, інвалідам Другої світової війни, учасникам бойових дій Другої світової війни, учасникам Другої світової війни, учасникам ліквідації на ЧАЕС, учасникам які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС, учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників АТО, одиноким громадянам, які проживають окремо від членів родини, та не є інвалідами І-ІІ групи, репресованим, багатодітним сім’ям, ювілярам, які у 2019 році досягли ювілейних дат, а саме 90 і 95 років, ювілярам до золотого весілля склала понад 2,7 млн грн.

Микола Майдебура, сільський голова Красносільської сільської ради.

Як голова громади, я вдячний усім, хто допомагав сільській раді у цей нелегкий період розвитку практичними справами, своїм досвідом, конструктивними порадами та об’єктивними зауваженнями. Закликаю всіх і надалі трудитися з повною віддачею на благо наших жителів і переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо створити та розбудувати квітучу громаду, - Микола Майдебура, Красносільський сільський голова.

  Загальна кількість населення Красносільської сільської ради станом на 01.01.2020 року становить - 12 720 осіб. З них діти віком 0-18 років - 2 709 осіб, дітей шкільного віку - 1801. Протягом 2019 року народилося 116, а померло 89 осіб.

  За матеріалами газети "Слава хлібороба" від 29.02.20 №8 (9814).

Друк
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
ЄС допоможе Україні у боротьбі проти коронавірусу11:00
03 кві
Микола Голубятников: вантажі, що прямують до України, цілком безпечні10:00
03 кві
У Визирці почали обприскувати вулиці дезінфекційним розчином (фото)14:25
02 кві
Кабмін посилив карантинні заходи13:15
02 кві
Визирська амбулаторія отримала транспорт для виїзду до пацієнтів (фото)12:56
02 кві
Тетяна Чіфліклій: у Лиманському районі є місця, куди лікарі швидкої можуть дістатися тільки пішки12:00
02 кві
Пакет антикризових заходів. Що підтримала Верховна Рада?11:00
02 кві
Сичавська сільрада знову звернулася з проханням по допомогу до ТІСу (фото)10:00
02 кві
ЦГЗ пояснює, як довго живе COVID-1915:30
01 кві
За результатами галузевого рейтингу ТІС вийшов в лідери за двома номінаціями15:00
01 кві
У с. Кошари Лиманського району встановлено КПП (фото)13:56
01 кві
Змінено роботу гарячої лінії Красносільської сільської ради13:00
01 кві
Визирська ОТГ: жителі села Порт та Визирка отримали продукти першої необхідності від "Команди розвитку" (фото)12:00
01 кві
У селі Першотравневе Визирської сільради підтримують найбільш незахищені версти населення (фото)11:00
01 кві
У Любополі служба порятунку та інші відомства продовжують нагадувати жителям про небезпеку COVID-19 (фото)10:00
01 кві
Лиманський район: 91-а бригада екстреної меддопомоги оснащена апаратом ШВЛ та кисневим балоном (фото)14:00
31 бер
МОЗ закликає українців повідомляти про випадки відмов від тестів на COVID-1913:00
31 бер
ТІС: термінал Neptune подолав позначку перевалки 3 млн тонн12:00
31 бер
TOP