Показати меню
» » Н. Кириченко: "Команда розвитку - мої однодумці" (фото)

Н. Кириченко: "Команда розвитку - мої однодумці" (фото)

Н. Кириченко: "Команда розвитку - мої однодумці" (фото)

  Відповідальність перед об'єднаною територіальною громадою, можливості та ініціативи, які змінюють навколишній світ в зв'язку з проведенням реформи децентралізації - про це ведуча програми "5 Днів" Марина Жуковська спілкувалася із заступником директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК Наталією Кириченко.Н. Кириченко: Команда розвитку - мої однодумці  - Об'єднання громад змінює життя людей?

Зараз такий час, що багато чого змінюється у людській свідомості. Якщо раніше говорили про проблеми, які існують, тихенько за сімейним столом, то сьогодні ці проблеми виносяться на загал. В соціальних мережах є багато обговорень з цього приводу. Змінюються погляди людини на своє соціальне життя. І я гадаю, що в нашій місцевості значну роль відіграє в цьому і утворення нашої Визирської об'єднаної громади. Люди розуміють, що до них небайдужі, що за них є кому боротися, вирішити їхні проблеми. Вони можуть звернутися із будь-яким питанням і це матиме певний результат. Ми вже громада! Це можна побачити навіть по школі. Саме з децентралізацією почали вирішувати багато питань, які для цього не вирішувалися.

Н. Кириченко: Команда розвитку - мої однодумці  - Є зміни у Вашій сфері, в освіті?

Так. Це масштабні ремонти у школі і благодійна допомога талановитої молоді. Завдяки цьому ми можемо виявляти таланти і направляти далі цю обдаровану молодь і дітей. Наша учениця їздила в Емірати на Чемпіонат світу з джиу-джитсу і здобула там перемогу. Це сталося тільки завдяки тому, що знайшлися спонсори - наш благодійний фонд Ставніцера. Було надано можливість їй заявити про себе на весь світ. Честь країни та наша об'єднаної громади захищала Пігнаста Аліна разом зі своїм тренером. Це її старший брат Володимир Пігнастий. Він працює у нас в школі і до нього сьогодні дуже багато батьків звертаються, щоб він працював з їхніми дітьми. Взагалі, діти його поважають. По відношенню дітей до нього, ми бачимо, що він для них звичайно сенсей. Ми пишаємося тим, що в нас є такі діти. А також тим, що в нас є такі можливості, є до кого звернутись. Таких людей не треба далеко шукати - вони завжди поруч з нами.

Аліна Пігнаста  - Враховуючи нові можливості, які відкриваються перед об'єднаною територіальною громадою, якими повинні бути Ваші учні, мешканці громад?

В першу чергу я хотіла б звернутися до своїх колег-педагогів та побажати їм гарного, доброго відпочинку по завершенню навчального року. Щоб зуміли набратися сил для роботи. Бо роботи буде дуже багато. Хочу подякувати батькам за розуміння та співпрацю. В нас все так добре виходить і ми розуміємо один одного. Звичайно, хотілося подякувати дітям за те, що вони є такими, що допомагають рухатись вперед. Вони - стимул у моїй праці.

  - Ви відчуваєте себе повноцінним членом "Команди розвитку"? Це дійсно команда розвитку?

Я, в першу чергу, відчуваю на собі велику відповідальність. Тому що команда складається з людей, які готові працювати. Головне, що вони вже вміють працювати. В них є певні здобутки на професійній ниві. Вони мають бажання і можливості творити зміни. Хочеться йти вперед з такими людьми. Я ще ніколи не несла такої відповідальності перед громадою. Я вперше йду до депутатського корпусу, а ця команда - вони мої однодумці.

  - Є для Вас приклад когось із депутатів, із громадських лідерів, на який Ви маєте бажання рівнятися?Наталія Кириченко

Хочу згадати Бабалика Євгена Пилиповича. Він дуже багато допомагає школі. Коли адміністрація не звернеться до нього - він завжди йде назустріч. З "Агропівднем" ми співпрацюємо, це Іванов Олександр. Прикладом великої людини, яка досягла значних результатів, я вважаю Олега Джумберовича Кутателадзе. Він організував таку надійну команду однодумців, яка стала йому опорою. Це дуже добре, якщо людина має можливості і направляє їх на добрі справи. Саме так і має бути.

  - Якщо буде добре навкруги, то добре буде і в школі?

Так. При умові, що всі будуть хотіти цього і працювати на результат. Саме нічого не приходить. Я згадую про те, як Олег Джумберович розповідав притчу про рибу та вудочку. Риби через день не буде. Все з'їдять. Тому нам потрібна вудочка. Децентралізація - це саме та вудочка, яка допоможе мати громаді гарний улов. З нею буде смачна рибна юшка. Ми на це сподіваємося іми це вже бачимо!
Друк
Визирка отримає свій герб та прапор (фото)11:00
20 тра
У Будинку культури села Першотравневе Лиманського району вітали багатодітних мам (фото)10:00
20 тра
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
TOP