Показати меню
» » Н. Кириченко: "Команда розвитку - мої однодумці" (фото)

Н. Кириченко: "Команда розвитку - мої однодумці" (фото)

Н. Кириченко: "Команда розвитку - мої однодумці" (фото)

  Відповідальність перед об'єднаною територіальною громадою, можливості та ініціативи, які змінюють навколишній світ в зв'язку з проведенням реформи децентралізації - про це ведуча програми "5 Днів" Марина Жуковська спілкувалася із заступником директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК Наталією Кириченко.Н. Кириченко: Команда розвитку - мої однодумці  - Об'єднання громад змінює життя людей?

Зараз такий час, що багато чого змінюється у людській свідомості. Якщо раніше говорили про проблеми, які існують, тихенько за сімейним столом, то сьогодні ці проблеми виносяться на загал. В соціальних мережах є багато обговорень з цього приводу. Змінюються погляди людини на своє соціальне життя. І я гадаю, що в нашій місцевості значну роль відіграє в цьому і утворення нашої Визирської об'єднаної громади. Люди розуміють, що до них небайдужі, що за них є кому боротися, вирішити їхні проблеми. Вони можуть звернутися із будь-яким питанням і це матиме певний результат. Ми вже громада! Це можна побачити навіть по школі. Саме з децентралізацією почали вирішувати багато питань, які для цього не вирішувалися.

Н. Кириченко: Команда розвитку - мої однодумці  - Є зміни у Вашій сфері, в освіті?

Так. Це масштабні ремонти у школі і благодійна допомога талановитої молоді. Завдяки цьому ми можемо виявляти таланти і направляти далі цю обдаровану молодь і дітей. Наша учениця їздила в Емірати на Чемпіонат світу з джиу-джитсу і здобула там перемогу. Це сталося тільки завдяки тому, що знайшлися спонсори - наш благодійний фонд Ставніцера. Було надано можливість їй заявити про себе на весь світ. Честь країни та наша об'єднаної громади захищала Пігнаста Аліна разом зі своїм тренером. Це її старший брат Володимир Пігнастий. Він працює у нас в школі і до нього сьогодні дуже багато батьків звертаються, щоб він працював з їхніми дітьми. Взагалі, діти його поважають. По відношенню дітей до нього, ми бачимо, що він для них звичайно сенсей. Ми пишаємося тим, що в нас є такі діти. А також тим, що в нас є такі можливості, є до кого звернутись. Таких людей не треба далеко шукати - вони завжди поруч з нами.

Аліна Пігнаста  - Враховуючи нові можливості, які відкриваються перед об'єднаною територіальною громадою, якими повинні бути Ваші учні, мешканці громад?

В першу чергу я хотіла б звернутися до своїх колег-педагогів та побажати їм гарного, доброго відпочинку по завершенню навчального року. Щоб зуміли набратися сил для роботи. Бо роботи буде дуже багато. Хочу подякувати батькам за розуміння та співпрацю. В нас все так добре виходить і ми розуміємо один одного. Звичайно, хотілося подякувати дітям за те, що вони є такими, що допомагають рухатись вперед. Вони - стимул у моїй праці.

  - Ви відчуваєте себе повноцінним членом "Команди розвитку"? Це дійсно команда розвитку?

Я, в першу чергу, відчуваю на собі велику відповідальність. Тому що команда складається з людей, які готові працювати. Головне, що вони вже вміють працювати. В них є певні здобутки на професійній ниві. Вони мають бажання і можливості творити зміни. Хочеться йти вперед з такими людьми. Я ще ніколи не несла такої відповідальності перед громадою. Я вперше йду до депутатського корпусу, а ця команда - вони мої однодумці.

  - Є для Вас приклад когось із депутатів, із громадських лідерів, на який Ви маєте бажання рівнятися?Наталія Кириченко

Хочу згадати Бабалика Євгена Пилиповича. Він дуже багато допомагає школі. Коли адміністрація не звернеться до нього - він завжди йде назустріч. З "Агропівднем" ми співпрацюємо, це Іванов Олександр. Прикладом великої людини, яка досягла значних результатів, я вважаю Олега Джумберовича Кутателадзе. Він організував таку надійну команду однодумців, яка стала йому опорою. Це дуже добре, якщо людина має можливості і направляє їх на добрі справи. Саме так і має бути.

  - Якщо буде добре навкруги, то добре буде і в школі?

Так. При умові, що всі будуть хотіти цього і працювати на результат. Саме нічого не приходить. Я згадую про те, як Олег Джумберович розповідав притчу про рибу та вудочку. Риби через день не буде. Все з'їдять. Тому нам потрібна вудочка. Децентралізація - це саме та вудочка, яка допоможе мати громаді гарний улов. З нею буде смачна рибна юшка. Ми на це сподіваємося іми це вже бачимо!
Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP