Показати меню
» » Євген Бабалик: "Від того, які депутати будуть представляти інтереси населення, буде залежати майбутнє громади"

Євген Бабалик: "Від того, які депутати будуть представляти інтереси населення, буде залежати майбутнє громади"

Євген Бабалик: "Від того, які депутати будуть представляти інтереси населення, буде залежати майбутнє громади"
  - У вас дуже відома родина і дуже відоме прізвище. Яким був ваш шлях керівника підприємства "Нова Вільшанка"?Євген Бабалик: Від того, які депутати будуть представляти інтереси населення, буде залежати майбутнє громади
Я народився тут, у Лиманщині, отримав освіту, закінчивши школу у Першотравневому. Потім навчався в Одеській національній юридичній академії і повернувся сюди допомагати батькові займатись юридичними питаннями на підприємстві. Все життя він працював в районі та намагався бути корисним людям. Так сталося, що він захворів і мені потрібно було брати більш широке коло обов'язків, вирішувати не тільки юридичні, а інші економічні та організаційні питання. Вже зараз очолюю сільгосптовариство "Нова Вільшанка". Це невеличке підприємство, 1600 гектарів землі ми обробляємо на території Першотравневої сільської ради. Це населені пункти Нова Вільшанка та Міщанка.
  - Які мрії були у батька, відносно розвитку цієї території, люди про нього часто згадують?
Він дуже допомагав всім, намагався входити в становище кожного, знаходити компроміси. Тому люди і згадують про нього. Він хотів побудувати населені пункти, які б відповідали міжнародним стандартам. Створити таке село, в якому було б комфортно жити, не гірше, ніж у місті. Зараз багато що зроблено у нас у Вільшанці, Міщанці та Першотравневому - усюди проведено газ, є високошвидкісний інтернет, вирішено питання з водою. Зроблено тверде покриття і освітлення вулиць. І все це стало можливим з появою об'єднаної громади.
   - Чому підтримаєте Визирську об'єднану територіальну громаду?Євген Бабалик: Від того, які депутати будуть представляти інтереси населення, буде залежати майбутнє громади
Тому, що таке об'єднання відкриває шлях до вирішення дуже багатьох проблем. Вважаю, що так в нас з'явилася економічна самостійність. І в нас буде ресурс для того щоб розвивати територію. Ось наближаються вибори і важливо, щоб люди відповідально до цього підійшли і вибрали місцевих та відповідальних депутатів, які б вболівали за нашу територію. Від того, хто буде представляти інтереси населення, буде залежати розвиток у майбутньому. Популізм і незрозумілі обіцянки - то є загроза цьому процесу. Але важливо, щоб люди оцінювали на цих виборах претендентів за реальним справами, вчинками, діями та авторитету.
  - Чи є приклад такої відповідальності, авторитету й реальних справ?Сільський голова Стоілакі Валерій Володимирович
Так. Це нинішній сільський голова Стоілакі Валерій Володимирович. У нас з ним склалися нормальні робочі відносини. Якщо у підприємства якійсь питання є, то завжди все оперативно і швидко вирішується. З ним дуже комфортно працювати. Він багато приділяє уваги соціальній сфері та людям, які на це потребують. В нас склалася співпраця з такими об'єктами, як школа та дитячий садок. Буває, що звертається сільська рада за всілякою допомогою і ми не відмовляємо. Впевнений, що спільними зусиллями ми повинні створювати добробут. Я вважаю, що так і повинно бути щоб усі підприємства, які є на території, працювали для розвитку нашої територіальної громади.
  - У вас є особистий погляд на тему соціальної відповідальності бізнесу. Як ви ставитесь до цього питання? Що це для вас означає?
Це необхідний елемент ведення бізнесу. Якщо бізнес досяг якогось рівня і якщо дозволяє економіка підприємства, то необхідно знаходити кошти і вкладати в розвиток соціальної сфери. Проявляти цю соціальну відповідальність необхідно, тому що ми тут живемо, тут наші діти будуть жити. І без цього - ніяк. По-друге, так завжди робив мій батько. І, відповідно, я наслідую його в цьому напрямку. Для мене це - аксіома.
Друк
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
TOP