» » Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

  - Як змінилося життя у Визирці за останні 10 років?

Різниця з тим, що було 10 років тому і зараз - величезна! Через динамічно зростаючі доходи Визирка перетворилася. Люди стали більше дбати про зовнішній вигляд своїх будинків, про прибудинкові території. З'явилося більше квітів, більше доріжок і тротуарів. Є зручна схема переміщення по території Визирки. Існують моменти, які закладені та передбачені на майбутнє і про які звичайний житель не знає. А саме: реконструйовані повністю система водопостачання та вуличного освітлення. Зараз вже почали висвітлювати навіть провулки, а не лише центральні вулиці. Ведеться робота по з’єднанню деяких ділянок газопостачання та поліпшенню якості подачі газу. Припинилися перебої з водою. Якщо й бувають пориви, то вони швидко локалізуються нашим комунальним підприємством. Зовнішня автодорожна інфраструктура залишає бажати кращого. Але це питання часу. У зв'язку з реалізацією спільного проекту з американськими партнерами, Визирська об'єднана територіальна громада буде отримувати величезні доходи від діяльності цього підприємства на десятиліття вперед.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Як забезпечити контроль за використанням коштів громади та охопити благоустроєм і комфортом всі населені пункти?

Є тільки один засіб: важливо, щоб депутати обиралися з гідних і перевірених часом людей, які заслужили довіру жителів громади. Вони повинні бути фахівцями з ім'ям в різних сферах народного господарства. Важливо, щоб вони розбиралися в інженерній інфраструктурі, в її формуванні та функціонуванні. Вони повинні стратегічно розуміти, як формувати й розвивати надалі населені пункти та територію громади.

  - "Команда розвитку" складається з таких людей?

Так. Але ми такі ж люди, як і всі інші. Ми точно також працюємо і заробляємо свою заробітну плату. З восьмої ранку і до 17-ої, а хтось й до 21-ої години. Ми соціально активні та в силу особистого досвіду, в силу наших знань, ми більше розбираємося в рішенні тих чи інших завдань. У нас є вихід і на природних монополістів інфраструктури нашої громади - це постачальники газу, води та електроенергії. З ними вже збудовані взаємини для створення комфорту і розвитку інженерних мереж в населених пунктах громади. З таких навичок і взаємозв'язків і складається кваліфікація та оперативність команди. Серед нас немає популістів і ми не маємо права так ризикувати. Адже в наших руках добробут нашої об'єднаної територіальної громади.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Чому важливо, щоб кошти, які прийдуть у громаду, депутати могли контролювати?

За ці гроші, зароблені тяжкою працею громади, ми маємо моральне право грати не останню скрипку в оркестрі. Як уберегти від спокуси зловживання? Є тільки один спосіб - забезпечити гідну заробітну плату. Тоді менше спокус вкрасти у бабусі замість того, щоб відремонтувати їй водопровід. Ядро "Команди розвитку" було створено ще за життя Олексія Михайловича Ставніцера на підставі взаємодії та участі в масштабних інфраструктурних і промислових проектах. Ми розуміємо один одного з півслова. Ми однодумці в баченні розвитку внутрішнього середовища населених пунктів. Важливо, щоб люди не виїжджали за довгим рублем, куди-небудь в Польщу. А брали участь у розвитку свого населеного пункту і працювали тут, поруч зі своїм будинком, створюючи матеріальні блага для громади та для себе!

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Які проекти реалізуються зараз на території Визирської громади?

Розпочато роботу зі створення проекту для збору й утилізації господарсько-побутових стоків. Цей досвід буде потім поширений на інші населені пункти громади. Крім цього важливо передбачити автономне електропостачання. Всі пам'ятають надзвичайний стан три-п'ять років тому, коли ожеледь скувала все. Провід обірвалися і населений пункт був знеструмлений. Наше завдання на майбутнє не допустити, щоб в ситуації з зовнішніми погодними катаклізмами, село залишалося кинутим напризволяще і не мало жодних альтернативних джерел для нормального функціонування. Але крім інженерної інфраструктури є ще інфраструктура соціальна. Я вважаю, що надалі важливо створення ветеринарної служби та ветеринарного центру в громаді для обслуговування домашніх тварин. Є такі населені пункти, наприклад, як Любопіль. Там роботи непочатий край у всіх напрямках. Потенційно, тільки на основі бюджету, який генерується зараз у Визирці, можна перетворити й поліпшити всі населені пункти громади.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Які Ваші побажання напередодні виборів депутатів і керівництва громади?

Необхідно пам'ятати, що ми живемо в сучасному світі й рухаємося в Європу. Ми хочемо, щоб жителі були вільними у своєму виборі, та ніякі пройдисвіти не впливали на їх думку щодо того, що реально робиться і змінюється в кращу сторону. Всім своїм сусідам і місцевим жителям громади я хочу побажати зробити свій вибір усвідомлено. Не купуйтеся на дешеві популістські обіцянки. Все в цьому житті доводиться тільки реальними справами! Якщо подивитися на факти, то ясно, хто працював на результат для жителів громади. Керуйтеся цим!
Друк
У Южному вшанували пам'ять ліквідаторів на ЧАЕС (фото)15:33
13 гру
У Южненській школі нововведення: екокоробки для сортування сміття та інтерактивні дошки (фото)15:00
13 гру
На ремонт амбулаторії в селі Лугове витратять 300 тисяч гривень14:00
13 гру
Боксери з Доброслава взяли участь у Чемпіонаті України (фото)13:30
13 гру
Першотравневе готують до нового, сучасного режиму енергоефективності (фото)13:00
13 гру
У порту "Південний" встановили абсолютний рекорд за 41 рік роботи12:00
13 гру
У Визирці надали допомогу людям з інвалідністю (фото)11:00
13 гру
У Южненській першій школі використовують цікавий метод боротьби з гаджетами на уроках (фото)10:00
13 гру
У Южному розпочали прикрашати ялинку: планують встигнути до кінця тижня (фото)16:55
12 гру
В Лиманській філії центру зайнятості пройшов КВК "Світ професій" серед учнівської молоді (фото)14:30
12 гру
Співробітники Южненського міського центру зайнятості розповіли про свої будні (фото)14:00
12 гру
Сучасні потужні навантажувачі Volvo обробляють руду та вугілля на "ТІС" (фото)13:00
12 гру
Українська хустка: Іванівський НВК приєднався до Всеукраїнського флешмобу (фото)12:30
12 гру
Відбулася IX позачергова сесія Визирської сільської ради (фото)11:59
12 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" допомогли оновити фонд Визирської бібліотеки (фото)11:00
12 гру
У Визирській об’єднаній територіальній громаді підбили підсумки за 2019 рік (фото)10:00
12 гру
Мешканці Лиманського району залишаться без води07:30
12 гру
Оксана Помінчук: "Визирська громада активно розвивається. Культура у нас на високому рівні"15:00
11 гру
На Одеському припортовому заводі здійснюють перевантаження аміаку на експорт (фото)14:03
11 гру
Завершився конкурс "Професії моєї громади": оголошено переможців13:00
11 гру
Порт-рекордсмен "ТІС" висунули на номінацію "Лідер морегосподарської галузі" (фото, відео)12:00
11 гру
У Визирській об’єднаній громаді відсвяткували День місцевого самоврядування (фото)11:00
11 гру
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
TOP