Показати меню
» » Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

  - Як змінилося життя у Визирці за останні 10 років?

Різниця з тим, що було 10 років тому і зараз - величезна! Через динамічно зростаючі доходи Визирка перетворилася. Люди стали більше дбати про зовнішній вигляд своїх будинків, про прибудинкові території. З'явилося більше квітів, більше доріжок і тротуарів. Є зручна схема переміщення по території Визирки. Існують моменти, які закладені та передбачені на майбутнє і про які звичайний житель не знає. А саме: реконструйовані повністю система водопостачання та вуличного освітлення. Зараз вже почали висвітлювати навіть провулки, а не лише центральні вулиці. Ведеться робота по з’єднанню деяких ділянок газопостачання та поліпшенню якості подачі газу. Припинилися перебої з водою. Якщо й бувають пориви, то вони швидко локалізуються нашим комунальним підприємством. Зовнішня автодорожна інфраструктура залишає бажати кращого. Але це питання часу. У зв'язку з реалізацією спільного проекту з американськими партнерами, Визирська об'єднана територіальна громада буде отримувати величезні доходи від діяльності цього підприємства на десятиліття вперед.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Як забезпечити контроль за використанням коштів громади та охопити благоустроєм і комфортом всі населені пункти?

Є тільки один засіб: важливо, щоб депутати обиралися з гідних і перевірених часом людей, які заслужили довіру жителів громади. Вони повинні бути фахівцями з ім'ям в різних сферах народного господарства. Важливо, щоб вони розбиралися в інженерній інфраструктурі, в її формуванні та функціонуванні. Вони повинні стратегічно розуміти, як формувати й розвивати надалі населені пункти та територію громади.

  - "Команда розвитку" складається з таких людей?

Так. Але ми такі ж люди, як і всі інші. Ми точно також працюємо і заробляємо свою заробітну плату. З восьмої ранку і до 17-ої, а хтось й до 21-ої години. Ми соціально активні та в силу особистого досвіду, в силу наших знань, ми більше розбираємося в рішенні тих чи інших завдань. У нас є вихід і на природних монополістів інфраструктури нашої громади - це постачальники газу, води та електроенергії. З ними вже збудовані взаємини для створення комфорту і розвитку інженерних мереж в населених пунктах громади. З таких навичок і взаємозв'язків і складається кваліфікація та оперативність команди. Серед нас немає популістів і ми не маємо права так ризикувати. Адже в наших руках добробут нашої об'єднаної територіальної громади.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Чому важливо, щоб кошти, які прийдуть у громаду, депутати могли контролювати?

За ці гроші, зароблені тяжкою працею громади, ми маємо моральне право грати не останню скрипку в оркестрі. Як уберегти від спокуси зловживання? Є тільки один спосіб - забезпечити гідну заробітну плату. Тоді менше спокус вкрасти у бабусі замість того, щоб відремонтувати їй водопровід. Ядро "Команди розвитку" було створено ще за життя Олексія Михайловича Ставніцера на підставі взаємодії та участі в масштабних інфраструктурних і промислових проектах. Ми розуміємо один одного з півслова. Ми однодумці в баченні розвитку внутрішнього середовища населених пунктів. Важливо, щоб люди не виїжджали за довгим рублем, куди-небудь в Польщу. А брали участь у розвитку свого населеного пункту і працювали тут, поруч зі своїм будинком, створюючи матеріальні блага для громади та для себе!

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Які проекти реалізуються зараз на території Визирської громади?

Розпочато роботу зі створення проекту для збору й утилізації господарсько-побутових стоків. Цей досвід буде потім поширений на інші населені пункти громади. Крім цього важливо передбачити автономне електропостачання. Всі пам'ятають надзвичайний стан три-п'ять років тому, коли ожеледь скувала все. Провід обірвалися і населений пункт був знеструмлений. Наше завдання на майбутнє не допустити, щоб в ситуації з зовнішніми погодними катаклізмами, село залишалося кинутим напризволяще і не мало жодних альтернативних джерел для нормального функціонування. Але крім інженерної інфраструктури є ще інфраструктура соціальна. Я вважаю, що надалі важливо створення ветеринарної служби та ветеринарного центру в громаді для обслуговування домашніх тварин. Є такі населені пункти, наприклад, як Любопіль. Там роботи непочатий край у всіх напрямках. Потенційно, тільки на основі бюджету, який генерується зараз у Визирці, можна перетворити й поліпшити всі населені пункти громади.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Які Ваші побажання напередодні виборів депутатів і керівництва громади?

Необхідно пам'ятати, що ми живемо в сучасному світі й рухаємося в Європу. Ми хочемо, щоб жителі були вільними у своєму виборі, та ніякі пройдисвіти не впливали на їх думку щодо того, що реально робиться і змінюється в кращу сторону. Всім своїм сусідам і місцевим жителям громади я хочу побажати зробити свій вибір усвідомлено. Не купуйтеся на дешеві популістські обіцянки. Все в цьому житті доводиться тільки реальними справами! Якщо подивитися на факти, то ясно, хто працював на результат для жителів громади. Керуйтеся цим!
Друк
Схожі новини:
Лиманська райдержадміністрація розглянула питання стосовно ситуації з "Агропівднем" (фото)10:00
20 чер
Чудеса української децентралізації. Який вектор розвитку обере Визирська ОТГ?09:00
20 чер
Нове обладнання з'явилося у борців з Першотравневого (фото)17:30
19 чер
На Одещині планують зайнятися паспортизацією доріг (фото)17:12
19 чер
Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)16:00
19 чер
Одеська облрада знову провалила проект Перспективного плану розвитку громад (фото)15:00
19 чер
Об’єднання задля того, щоб стати сильнішими. В Одесі відбувся XV Український муніципальний форум (фото)14:00
19 чер
У Коблевому пройшов фестиваль "EKO FEST KOBLEVO" (фото)13:00
19 чер
В одному з китайських міст з'явиться сквер на честь Южного (фото)12:00
19 чер
Гості фестивалю "EKO FEST" в Коблево оцінили оновлений пляж на Тилігулі (фото)11:00
19 чер
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
TOP