Показати меню
» » Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади"

  - Як змінилося життя у Визирці за останні 10 років?

Різниця з тим, що було 10 років тому і зараз - величезна! Через динамічно зростаючі доходи Визирка перетворилася. Люди стали більше дбати про зовнішній вигляд своїх будинків, про прибудинкові території. З'явилося більше квітів, більше доріжок і тротуарів. Є зручна схема переміщення по території Визирки. Існують моменти, які закладені та передбачені на майбутнє і про які звичайний житель не знає. А саме: реконструйовані повністю система водопостачання та вуличного освітлення. Зараз вже почали висвітлювати навіть провулки, а не лише центральні вулиці. Ведеться робота по з’єднанню деяких ділянок газопостачання та поліпшенню якості подачі газу. Припинилися перебої з водою. Якщо й бувають пориви, то вони швидко локалізуються нашим комунальним підприємством. Зовнішня автодорожна інфраструктура залишає бажати кращого. Але це питання часу. У зв'язку з реалізацією спільного проекту з американськими партнерами, Визирська об'єднана територіальна громада буде отримувати величезні доходи від діяльності цього підприємства на десятиліття вперед.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Як забезпечити контроль за використанням коштів громади та охопити благоустроєм і комфортом всі населені пункти?

Є тільки один засіб: важливо, щоб депутати обиралися з гідних і перевірених часом людей, які заслужили довіру жителів громади. Вони повинні бути фахівцями з ім'ям в різних сферах народного господарства. Важливо, щоб вони розбиралися в інженерній інфраструктурі, в її формуванні та функціонуванні. Вони повинні стратегічно розуміти, як формувати й розвивати надалі населені пункти та територію громади.

  - "Команда розвитку" складається з таких людей?

Так. Але ми такі ж люди, як і всі інші. Ми точно також працюємо і заробляємо свою заробітну плату. З восьмої ранку і до 17-ої, а хтось й до 21-ої години. Ми соціально активні та в силу особистого досвіду, в силу наших знань, ми більше розбираємося в рішенні тих чи інших завдань. У нас є вихід і на природних монополістів інфраструктури нашої громади - це постачальники газу, води та електроенергії. З ними вже збудовані взаємини для створення комфорту і розвитку інженерних мереж в населених пунктах громади. З таких навичок і взаємозв'язків і складається кваліфікація та оперативність команди. Серед нас немає популістів і ми не маємо права так ризикувати. Адже в наших руках добробут нашої об'єднаної територіальної громади.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Чому важливо, щоб кошти, які прийдуть у громаду, депутати могли контролювати?

За ці гроші, зароблені тяжкою працею громади, ми маємо моральне право грати не останню скрипку в оркестрі. Як уберегти від спокуси зловживання? Є тільки один спосіб - забезпечити гідну заробітну плату. Тоді менше спокус вкрасти у бабусі замість того, щоб відремонтувати їй водопровід. Ядро "Команди розвитку" було створено ще за життя Олексія Михайловича Ставніцера на підставі взаємодії та участі в масштабних інфраструктурних і промислових проектах. Ми розуміємо один одного з півслова. Ми однодумці в баченні розвитку внутрішнього середовища населених пунктів. Важливо, щоб люди не виїжджали за довгим рублем, куди-небудь в Польщу. А брали участь у розвитку свого населеного пункту і працювали тут, поруч зі своїм будинком, створюючи матеріальні блага для громади та для себе!

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Які проекти реалізуються зараз на території Визирської громади?

Розпочато роботу зі створення проекту для збору й утилізації господарсько-побутових стоків. Цей досвід буде потім поширений на інші населені пункти громади. Крім цього важливо передбачити автономне електропостачання. Всі пам'ятають надзвичайний стан три-п'ять років тому, коли ожеледь скувала все. Провід обірвалися і населений пункт був знеструмлений. Наше завдання на майбутнє не допустити, щоб в ситуації з зовнішніми погодними катаклізмами, село залишалося кинутим напризволяще і не мало жодних альтернативних джерел для нормального функціонування. Але крім інженерної інфраструктури є ще інфраструктура соціальна. Я вважаю, що надалі важливо створення ветеринарної служби та ветеринарного центру в громаді для обслуговування домашніх тварин. Є такі населені пункти, наприклад, як Любопіль. Там роботи непочатий край у всіх напрямках. Потенційно, тільки на основі бюджету, який генерується зараз у Визирці, можна перетворити й поліпшити всі населені пункти громади.

Віталій Котвицький: "Бюджет, який генерується у Визирці, здатний перетворити всі населені пункти громади".  - Які Ваші побажання напередодні виборів депутатів і керівництва громади?

Необхідно пам'ятати, що ми живемо в сучасному світі й рухаємося в Європу. Ми хочемо, щоб жителі були вільними у своєму виборі, та ніякі пройдисвіти не впливали на їх думку щодо того, що реально робиться і змінюється в кращу сторону. Всім своїм сусідам і місцевим жителям громади я хочу побажати зробити свій вибір усвідомлено. Не купуйтеся на дешеві популістські обіцянки. Все в цьому житті доводиться тільки реальними справами! Якщо подивитися на факти, то ясно, хто працював на результат для жителів громади. Керуйтеся цим!
Друк
Схожі новини:
Лиманський район відзначає Яблучний Спас (фото)15:00
19 сер
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Першотравневої сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
TOP