Показати меню
» » Юрій Никифоров: "Соціальна відповідальність - це невід’ємна риса цивілізованого суспільства"

Юрій Никифоров: "Соціальна відповідальність - це невід’ємна риса цивілізованого суспільства"

Юрій Никифоров: "Соціальна відповідальність - це невід’ємна риса цивілізованого суспільства"

  - Наскільки сьогодні комфортно жити у Любополі?

Є така мета відкрити аптеку. Щоб вона запрацювала і люди не їхали кудись по ліки, а купляли тут, на місці. І дуже у нас така проблема велика - це дитячий садок. Є поруч в сусідніх селах, але в Любополі нема. Так трапляється, що молоді родини, які мають дитину, не можуть піти на роботу. Мусять її глядіти до самої школи. Зараз батько працює, а мати сидить з дитиною. Іншого виходу немає. Не у всіх є бабусі, з ким можна залишати малюка. Зі звеличенням бюджетів, плануємо розв'язати цю проблему і це дуже важливе питання.

Юрій Никифоров: "Соціальна відповідальність - це невід’ємна риса цивілізованого суспільства".  - Що таке "Команда розвитку" і які у Вас були аргументи для приєднання до цієї команди?

Ну ось дивіться, сама навіть назва - "Команда розвитку". Це дієва назва, бо треба працювати на результат. Добре, що Визирка простягає руку допомоги. В нас спроможна громада на базі сіл Визирки, Першотравневого та Любополю. Плідно буде взаємодіяти й допомагати одне одному.

Юрій Никифоров: "Соціальна відповідальність - це невід’ємна риса цивілізованого суспільства".  - Як "Команда розвитку" буде працювати в об’єднаній громаді, які є надії на майбутнє?

Буде краще, бо всі надходження будуть потрапляти у бюджет Визирської ОТГ. Тут діє дуже багато підприємств. Надихає те, що 60 % надходжень буде залишатися у громаді та буде витрачатись на розвиток і Першотравневого, і Любополю, і Визирки. Впевнений, що всім вистачить на розвиток.

Юрій Никифоров: "Соціальна відповідальність - це невід’ємна риса цивілізованого суспільства".  - Ви депутат із досвідом. Як треба працювати, щоб перспектива розвитку була у громаді?

Важливо, щоб всі депутати, що з Визирки, що з Першотравневого та Любополю, розуміли одне одного з півслова. Якщо пріоритетом є побудова дитячого садка, то всі повинні це підтримати. Згуртовано легше працювати. У нашій громаді так воно і буде. На прикладі нашої "Команди розвитку" можу сказати, що в нас є це розуміння вже зараз. Треба підтримувати соціально незахищені верстви населення. У Любополі з "Командою розвитку" ще взимку ми забезпечували вугіллям малозабезпечених та пенсіонерів. Важко людям, навіть субсидій не вистачає. Тому і підтримуємо осіб похилого віку та тих, хто найбільше потребує допомоги. На свята ми доставляли соціальні пакети - на Новий Рік, на Пасху. Такі елементи соціальної відповідальності - це невід’ємна риса цивілізованого суспільства.

  - Які Ваші побажання односельцям напередодні виборів у Визирську об’єднану територіальну громаду?

Обирати треба серцем і по тим результатам, які кожен претендент вже має. Нехай всі мешканці громади і кожна родина будуть щасливі і заможні. Моє побажання громаді - жити тільки краще. Я впевнений, що разом із "Командою розвитку" у нашій Визирській об’єднаній територіальній громаді так і буде!
Друк
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
TOP