Показати меню
» » Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

  30 червня відбудуться перші вибори депутатів і голови сільради ОТГ. Це останній рубіж, пройшовши який, Визирська об’єднана громада стане повноцінною окремою територіальною одиницею. У зв'язку з цим, кандидати в депутати сільради активно зустрічаються з жителями вулиць сіл громади.

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ.  Така зустріч відбулася і на вулиці Шкільній. Юрій Никифоров є чинним депутатом Любопільської сільради, також він керує місцевим фермерським господарством "Ніка". Людина в Любополі відома і шанована, він готовий докласти свої вміння та енергію, щоб відстоювати інтереси громади Любополя в сільраді Визирської об'єднаної громади.

Юрій Никифоров

Можемо зробити багато чого корисного для села, будемо домагатися, щоб ми закінчили нашу дорогу Визирка - Любопіль, а коли буде дорога, село ще більше розквітне, не буде в нас ні одного порожнього будинку, які зараз стоять, заростають бур'янами, ніхто там жити не хоче. Це все куплять, прийдуть жити люди і село буде повноцінним, - Юрій Никифоров, депутат Любопільської сільради, член "Команди розвитку".

  Деякі жителі резонно зауважили, що як тільки вибори, всі згадують про в'їздну дорогу у село. Але навіть найбільші скептики в Любополі не заперечували того факту, що завдяки ініціативі депутата обласної ради Олега Кутателадзе і підтримки Визирської сільради, третина дороги, вперше за багато десятиліть, була капітально відремонтована, а частина, що залишилася, вирівняна грейдером і має проїзний стан. Так само Юрій Никифоров, розповів, що він є членом громадської організації "Команда розвитку". В першочергових планах "Команди розвитку" у Любополі - завершення ремонту в'їзної дороги та будівництво дитячого садка. Ще два члени "Команди розвитку" йдуть депутатами у Визирську сільраду від Любополя - це жителі села Микола Білаш і Тамара Ковтун. Голова Любопільської сільради Олександр Рембач ще раз пояснив присутнім, яка ситуація з ремонтом доріг в селі й чому так важливо працювати на повну Визирській об’єднаній громаді.

Олександр Рембач

Восени була проблема з дорогою на Доброслав. Місяць автобус не ходив, але ми її вирішили разом з депутатами, з фермерами. Як можна сказати, що нічого не робиться? Три кілометри дороги зробили. Сьогодні всі говорять чому Визирка далі не зробила, так Визирка не має права витрачати гроші на цю дорогу, так само як і ми не маємо права витрачати, а ось об'єднавшись, маючи один бюджет на всі громади трьох сільрад, тоді так, - Олександр Рембач, очільник Любополю.

  Олександр Рембач визнав, що швидких змін в цьому році чекати не варто, тому що бюджет на цей рік вже сформовано районною владою.

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ.  На вулиці Шкільній розташована місцева школа і більшість працівників цього навчального закладу проживають неподалік. Тому жителям вулиці важливо знати, які перспективи очікують школу в найближчому майбутньому. Член "Команди розвитку" Тамара Ковтун розповіла, що депутати завжди опікувалися проблемами місцевого навчального закладу, будуть це продовжувати й надалі.

Тамара Ковтун

Ми в минулому році збирали з миру по нитці, починаючи від ремонту, завершуючи меблями, обладнанням першого класу тому що реформа вимагає іншого підходу і ми це зробили. Так, це тривало довго, але наші першокласники навчаються в нормальних умовах. Зараз беремо наступний клас, щоб і перший клас пішов в гідні умови, - Тамара Ковтун, член "Команди розвитку".

  Мешканці Любополю не приховують, знаходження в громаді під назвою "Лиманський район", не принесло їм особливого комфорту за всі роки незалежності України.

Вікторія, мешканка Любополю.

Нам більше немає на що сподіватися, як не на громаду. В районі ми вже пожили та бачимо, що результат геть не радує. Сподіваємося на позитивні зміни тепер, - Вікторія, мешканка Любополю.

Любов, мешканка Любополю.

Тепер будемо сподіватися, що нам буде комфортніше, що зроблять красу і ми поживемо, як люди, - Любов, мешканка Любополю.

Любов, мешканка Любополю.

У нас 1000 мешканців, у Визирці 1600, у Першотравневому - 6000. Я вважаю, що не за кількістю мешканців будуть наші прибутки, а за принципом, хто чого потребує, - Любов, мешканка Любополю.

  Так само мешканці Любополя впевнені, що самі по собі депутати нічого зробити не зможуть. Буде результат, якщо буде командна робота в сільраді, взаєморозуміння та підтримка кожного.

Друк
Схожі новини:
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP