» » Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

  30 червня відбудуться перші вибори депутатів і голови сільради ОТГ. Це останній рубіж, пройшовши який, Визирська об’єднана громада стане повноцінною окремою територіальною одиницею. У зв'язку з цим, кандидати в депутати сільради активно зустрічаються з жителями вулиць сіл громади.

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ.  Така зустріч відбулася і на вулиці Шкільній. Юрій Никифоров є чинним депутатом Любопільської сільради, також він керує місцевим фермерським господарством "Ніка". Людина в Любополі відома і шанована, він готовий докласти свої вміння та енергію, щоб відстоювати інтереси громади Любополя в сільраді Визирської об'єднаної громади.

Юрій Никифоров

Можемо зробити багато чого корисного для села, будемо домагатися, щоб ми закінчили нашу дорогу Визирка - Любопіль, а коли буде дорога, село ще більше розквітне, не буде в нас ні одного порожнього будинку, які зараз стоять, заростають бур'янами, ніхто там жити не хоче. Це все куплять, прийдуть жити люди і село буде повноцінним, - Юрій Никифоров, депутат Любопільської сільради, член "Команди розвитку".

  Деякі жителі резонно зауважили, що як тільки вибори, всі згадують про в'їздну дорогу у село. Але навіть найбільші скептики в Любополі не заперечували того факту, що завдяки ініціативі депутата обласної ради Олега Кутателадзе і підтримки Визирської сільради, третина дороги, вперше за багато десятиліть, була капітально відремонтована, а частина, що залишилася, вирівняна грейдером і має проїзний стан. Так само Юрій Никифоров, розповів, що він є членом громадської організації "Команда розвитку". В першочергових планах "Команди розвитку" у Любополі - завершення ремонту в'їзної дороги та будівництво дитячого садка. Ще два члени "Команди розвитку" йдуть депутатами у Визирську сільраду від Любополя - це жителі села Микола Білаш і Тамара Ковтун. Голова Любопільської сільради Олександр Рембач ще раз пояснив присутнім, яка ситуація з ремонтом доріг в селі й чому так важливо працювати на повну Визирській об’єднаній громаді.

Олександр Рембач

Восени була проблема з дорогою на Доброслав. Місяць автобус не ходив, але ми її вирішили разом з депутатами, з фермерами. Як можна сказати, що нічого не робиться? Три кілометри дороги зробили. Сьогодні всі говорять чому Визирка далі не зробила, так Визирка не має права витрачати гроші на цю дорогу, так само як і ми не маємо права витрачати, а ось об'єднавшись, маючи один бюджет на всі громади трьох сільрад, тоді так, - Олександр Рембач, очільник Любополю.

  Олександр Рембач визнав, що швидких змін в цьому році чекати не варто, тому що бюджет на цей рік вже сформовано районною владою.

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ.  На вулиці Шкільній розташована місцева школа і більшість працівників цього навчального закладу проживають неподалік. Тому жителям вулиці важливо знати, які перспективи очікують школу в найближчому майбутньому. Член "Команди розвитку" Тамара Ковтун розповіла, що депутати завжди опікувалися проблемами місцевого навчального закладу, будуть це продовжувати й надалі.

Тамара Ковтун

Ми в минулому році збирали з миру по нитці, починаючи від ремонту, завершуючи меблями, обладнанням першого класу тому що реформа вимагає іншого підходу і ми це зробили. Так, це тривало довго, але наші першокласники навчаються в нормальних умовах. Зараз беремо наступний клас, щоб і перший клас пішов в гідні умови, - Тамара Ковтун, член "Команди розвитку".

  Мешканці Любополю не приховують, знаходження в громаді під назвою "Лиманський район", не принесло їм особливого комфорту за всі роки незалежності України.

Вікторія, мешканка Любополю.

Нам більше немає на що сподіватися, як не на громаду. В районі ми вже пожили та бачимо, що результат геть не радує. Сподіваємося на позитивні зміни тепер, - Вікторія, мешканка Любополю.

Любов, мешканка Любополю.

Тепер будемо сподіватися, що нам буде комфортніше, що зроблять красу і ми поживемо, як люди, - Любов, мешканка Любополю.

Любов, мешканка Любополю.

У нас 1000 мешканців, у Визирці 1600, у Першотравневому - 6000. Я вважаю, що не за кількістю мешканців будуть наші прибутки, а за принципом, хто чого потребує, - Любов, мешканка Любополю.

  Так само мешканці Любополя впевнені, що самі по собі депутати нічого зробити не зможуть. Буде результат, якщо буде командна робота в сільраді, взаєморозуміння та підтримка кожного.

Друк
Визирська ОТГ об'єднала зусилля: пожежники допомагають владі вживати карантинні заходи (фото)15:31
06 кві
У Крижанівці триває будівництво дитячого садка (фотофакт)14:00
06 кві
У Першотравневому відкрилался гаряча лінія13:00
06 кві
Виклики в Лиманському районі разом з колегами обслуговує й очільник 9-ї підстанції швидкої12:32
06 кві
Микола Голубятников: щоб впоратися з коронавірусом, потрібна громадянська самоорганізація12:01
06 кві
Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій10:00
06 кві
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
ЄС допоможе Україні у боротьбі проти коронавірусу11:00
03 кві
Микола Голубятников: вантажі, що прямують до України, цілком безпечні10:00
03 кві
У Визирці почали обприскувати вулиці дезінфекційним розчином (фото)14:25
02 кві
Кабмін посилив карантинні заходи13:15
02 кві
Визирська амбулаторія отримала транспорт для виїзду до пацієнтів (фото)12:56
02 кві
Тетяна Чіфліклій: у Лиманському районі є місця, куди лікарі швидкої можуть дістатися тільки пішки12:00
02 кві
Пакет антикризових заходів. Що підтримала Верховна Рада?11:00
02 кві
Сичавська сільрада знову звернулася з проханням по допомогу до ТІСу (фото)10:00
02 кві
ЦГЗ пояснює, як довго живе COVID-1915:30
01 кві
За результатами галузевого рейтингу ТІС вийшов в лідери за двома номінаціями15:00
01 кві
У с. Кошари Лиманського району встановлено КПП (фото)13:56
01 кві
Змінено роботу гарячої лінії Красносільської сільської ради13:00
01 кві
TOP