Показати меню
» » Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)

  30 червня відбудуться перші вибори депутатів і голови сільради ОТГ. Це останній рубіж, пройшовши який, Визирська об’єднана громада стане повноцінною окремою територіальною одиницею. У зв'язку з цим, кандидати в депутати сільради активно зустрічаються з жителями вулиць сіл громади.

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ.  Така зустріч відбулася і на вулиці Шкільній. Юрій Никифоров є чинним депутатом Любопільської сільради, також він керує місцевим фермерським господарством "Ніка". Людина в Любополі відома і шанована, він готовий докласти свої вміння та енергію, щоб відстоювати інтереси громади Любополя в сільраді Визирської об'єднаної громади.

Юрій Никифоров

Можемо зробити багато чого корисного для села, будемо домагатися, щоб ми закінчили нашу дорогу Визирка - Любопіль, а коли буде дорога, село ще більше розквітне, не буде в нас ні одного порожнього будинку, які зараз стоять, заростають бур'янами, ніхто там жити не хоче. Це все куплять, прийдуть жити люди і село буде повноцінним, - Юрій Никифоров, депутат Любопільської сільради, член "Команди розвитку".

  Деякі жителі резонно зауважили, що як тільки вибори, всі згадують про в'їздну дорогу у село. Але навіть найбільші скептики в Любополі не заперечували того факту, що завдяки ініціативі депутата обласної ради Олега Кутателадзе і підтримки Визирської сільради, третина дороги, вперше за багато десятиліть, була капітально відремонтована, а частина, що залишилася, вирівняна грейдером і має проїзний стан. Так само Юрій Никифоров, розповів, що він є членом громадської організації "Команда розвитку". В першочергових планах "Команди розвитку" у Любополі - завершення ремонту в'їзної дороги та будівництво дитячого садка. Ще два члени "Команди розвитку" йдуть депутатами у Визирську сільраду від Любополя - це жителі села Микола Білаш і Тамара Ковтун. Голова Любопільської сільради Олександр Рембач ще раз пояснив присутнім, яка ситуація з ремонтом доріг в селі й чому так важливо працювати на повну Визирській об’єднаній громаді.

Олександр Рембач

Восени була проблема з дорогою на Доброслав. Місяць автобус не ходив, але ми її вирішили разом з депутатами, з фермерами. Як можна сказати, що нічого не робиться? Три кілометри дороги зробили. Сьогодні всі говорять чому Визирка далі не зробила, так Визирка не має права витрачати гроші на цю дорогу, так само як і ми не маємо права витрачати, а ось об'єднавшись, маючи один бюджет на всі громади трьох сільрад, тоді так, - Олександр Рембач, очільник Любополю.

  Олександр Рембач визнав, що швидких змін в цьому році чекати не варто, тому що бюджет на цей рік вже сформовано районною владою.

Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ.  На вулиці Шкільній розташована місцева школа і більшість працівників цього навчального закладу проживають неподалік. Тому жителям вулиці важливо знати, які перспективи очікують школу в найближчому майбутньому. Член "Команди розвитку" Тамара Ковтун розповіла, що депутати завжди опікувалися проблемами місцевого навчального закладу, будуть це продовжувати й надалі.

Тамара Ковтун

Ми в минулому році збирали з миру по нитці, починаючи від ремонту, завершуючи меблями, обладнанням першого класу тому що реформа вимагає іншого підходу і ми це зробили. Так, це тривало довго, але наші першокласники навчаються в нормальних умовах. Зараз беремо наступний клас, щоб і перший клас пішов в гідні умови, - Тамара Ковтун, член "Команди розвитку".

  Мешканці Любополю не приховують, знаходження в громаді під назвою "Лиманський район", не принесло їм особливого комфорту за всі роки незалежності України.

Вікторія, мешканка Любополю.

Нам більше немає на що сподіватися, як не на громаду. В районі ми вже пожили та бачимо, що результат геть не радує. Сподіваємося на позитивні зміни тепер, - Вікторія, мешканка Любополю.

Любов, мешканка Любополю.

Тепер будемо сподіватися, що нам буде комфортніше, що зроблять красу і ми поживемо, як люди, - Любов, мешканка Любополю.

Любов, мешканка Любополю.

У нас 1000 мешканців, у Визирці 1600, у Першотравневому - 6000. Я вважаю, що не за кількістю мешканців будуть наші прибутки, а за принципом, хто чого потребує, - Любов, мешканка Любополю.

  Так само мешканці Любополя впевнені, що самі по собі депутати нічого зробити не зможуть. Буде результат, якщо буде командна робота в сільраді, взаєморозуміння та підтримка кожного.

Друк
У порту "Південний" перевалили 268,7 тис. тонн вантажів за добу12:00
21 вер
Паліативна допомога: у Красносільській ОТГ пройшла зустріч із представниками ГО "Елеос" (фото)11:00
21 вер
"Маршрут громади" продовжує свою роботу (фото)10:00
21 вер
Життєвий шлях та вершини Олексія Ставніцера (фото)16:00
20 вер
Цієї суботи Сичавка святкуватиме День села15:00
20 вер
Для учнів Доброславської школи провели захід з профорієнтації14:00
20 вер
"Команда розвитку" приїхала до Першотравневого, аби привітати із золотим весіллям подружжя13:00
20 вер
У Сичавській сільраді роблять ремонт (фото)12:00
20 вер
Відбувся Чемпіонат Одеської області з боксу серед юніорів та школярів10:00
20 вер
У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)08:00
20 вер
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
TOP