Архів
Червень 2024 (30)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
ЛАН » Головні події дня » Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади"

Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади"

Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади"

  Олександре Володимировичу, після виборів 30 червня організаційно доведеться формувати громаду, усі виконавчі органи. Наскільки це буде складний процес?

Для цього потрібна надійна команда. Ми ж розуміємо так, що після того як пройдуть вибори, як буде сформований депутатський корпус після того треба швидко провести всі установчі сесії, на яких важливо розібратися зі штатним розкладом, із бюджетом, з утриманням сільських Будинків культури, із перспективою школи та дитячих садків. І якщо це буде командно і злагоджено, то процес піде швидко. Виникає питання - хто зараз балотується? Я чув, що по Першотравневій сільській раді балотуються зовсім не жителі того населеного пункту. А я вважаю, що депутат повинен бути місцевим. Щоб він разом із сусідами їздив і по тій ямі, і щоб не було в нього світла, як і в тих сусідів. Відчувати всі проблеми на собі - це найкращий стимул в роботі! І якщо там вода неякісна, яку п’ють сусіди - нехай він вирішує ці питання. Чужаки - вони через телефон, наскоком. А депутат повинний жити ось тут, через дорогу. Якщо замело взимку, депутат повинен порушувати питання відразу в ту хвилину. І так і усіх питаннях: із дорогою, чи зі сміттям, чи з електроенергією.

Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади".  - А якщо чужак, який був проти цієї громади та судився?

Пройшовши масу судів, де чужаки були ініціаторами всіх антиоб'єднань, можу сказати, що вони від самого початку були проти об’єднання. Скільки у засобах масової інформації, на телебаченні, у газетах це все обговорювалося, дійшли до Києва, ще Страсбург залишився. Пройшовши всі суди, сьогодні вони заявляють, що хочуть бути членами депутатського корпусу об’єднаної громади! А чому? Зачекайте, якщо ви проти - так ви проти! Знайдіть якусь альтернативу! Я розумію, що бюджет очікується не малий, то напевно хлопці просто хочуть взяти участь у діленні чийогось добра, скажемо так.

Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади".Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади".  - Які загрози існують?

Я вважаю, що найбільша загроза, якщо не буде створена команда. Я впевнений, що кошти повинні розподілятися по розуму, по мірі надходження проблеми. Якщо є команда однодумців, які "хворіють" питаннями громади, то можна в цьому році чимось поступитися заради чогось іншого, більш важливого. Необхідно все чітко планувати - визначити фронт робіт у 2020 та у 2021 році. А до іншої проблеми прийдемо у 22 році та вирішимо її за два дні! Але якщо будуть інші люди, які відстоюють чиїсь інтереси, однодумності й злагодженості, на жаль, досягти буде складно.

Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади".  - Коли, на Ваш погляд, мешканці відчують те, що вони об’єдналися в успішну громаду?

Зрозуміло, що у 2019 після виборів будуть формуватися усі органи управління об’єднаною громадою. Визначать штат і багато організаційної праці буде відбуватися. А у людини повинна бути дорога, дитячий садок, світло і газ. Так задля цього, ми повинні чітко спланувати все із депутатами, штатом та бюджетом. Проблеми ми всі знаємо, тому розуміння є як рухатись з якими пріоритетами.

Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади".Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади".Олександр Рембач: "Ми впевнені у перемозі однодумців та реальних представників інтересів громади".  - Ваші побажання напередодні виборів?

Побажання одне - обрати гідних людей, сформувати авангард депутатів, які будуть представляти реальні інтереси виборчих округів. Чітко робили те, що запланували. Ось є "Команда розвитку" її члени реально працюють. В Любополі робляться дитячі майданчики, огородили та убезпечили трансформатор. Ведеться культурне життя та відбуваються різноманітні концерти. Крім заходів на 9 Травня завдяки "Команді розвитку", були виділені кошти на закупку в аптеку медичних препаратів. Сьогодні ми обговорюємо питання наведення санітарного порядку на сміттєзвалищі. Зараз виникає питання з приводу школи та підготовки на наступний навчальний рік. Була надана дуже серйозна допомога на ремонт пошти - "Команда розвитку" брала участь спільно з іншими спонсорами. На сьогодні йде нормальна співпраця. Ми впевнені у перемозі однодумців, реальних представників інтересів громади на виборах. Ми розуміємо, що поступово єдиною командою, ми вирішимо всі питання, які є у громаді, вже у перші роки.
Друк
Схожі новини:
У Визирській громаді застосовуються графіки відключення електроенергії (фото)10:04
19 чер
У Визирській громаді провели Свято дитинства (фото)13:00
18 чер
У дитсадку «Сонечко» в Першотравневому підвищують рівень безпеки дітей (фото)12:00
18 чер
В закладах освіти Визирської СТГ пройшли випускні вечори (фото)10:47
18 чер
У Визирській СТГ скоротили споживання електроенергії (відео)08:46
18 чер
21 червня у Калинівці заплановано відключення електропостачання13:13
17 чер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» проклали доріжку до укриття (відео)10:37
17 чер
У Визирській громаді заощаджують електроенергію (фото)08:52
17 чер
У селах Визирської СТГ 17 червня заплановано відключення електропостачання16:22
14 чер
Валентина Харламбова: про реформу закладів освіти у Визирській громаді (відео)12:20
14 чер
У Визирському ЗДО «Пролісок» підбили підсумки двадцятирічної роботи (відео)09:48
14 чер
Визирський дитсадок «Пролісок» відзначив 20-річчя (фото)10:10
13 чер
Мешканці Визирської громади передають комунальникам саджанці рослин для благоустрою (фото)10:52
11 чер
Для комунальників Визирської СТГ закупили літній спецодяг (відео)09:25
11 чер
На 13 та 14 червня у двох селах Визирської СТГ заплановані відключення електропостачання15:34
10 чер
У Визирському ЦНАПі відбудеться прийом громадян з пенсійних питань15:15
10 чер
Мешканець Кінного передає саджанці рослин комунальникам Визирської СТГ (відео)12:00
10 чер
Комунальники Визирської громади отримали нову літню форму (фото)10:00
10 чер
У Визирці відбулося засідання позачергової сесії (фото)16:58
07 чер
У Першотравневому ліцеї прозвітували про реалізацію Стратегії розвитку закладу за 2023/2024 навчальний рік (фото)08:18
07 чер
У Визирській громаді провели акцію «Голоси дітей» (фото)18:11
05 чер
На базі Першотравневого ліцею почав роботу літній табір «Веселка»17:29
05 чер
Визирська громада презентувала своє бачення територіального розвитку (фото)16:50
05 чер
Учні Визирського та Першотравневого ліцеїв відвідали засідання виконкому Визирської сільради (відео)08:23
05 чер
Захищаючи Батьківщину загинув мешканець Визирки Іван Лущик17:44
04 чер
TOP