» » Валерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України"

Валерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України"

Валерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України"

  - Валерію Володимировичу, скільки часу необхідно, щоб вирішити адміністративні та організаційні питання?

Спочатку необхідно провести інвентаризацію, прийняти на баланс громади установи, які зараз працюють на нашій території. Необхідно проінспектувати житловий фонд, комунальні інженерні мережі, дороги, школи, дитячі садки та будинки культури. Це серйозний обсяг роботи, на здійснення якого буде потрібен певний час.

Валерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України".  - Чий досвід буде використано в цій роботі?

Тут важливий досвід грамотних та ефективних керівників, які мають необхідний досвід. Таким я вважаю Івана Андрійовича Ососкало, який працює заступником голови Лиманської районної ради. Він досвідчений керівник, який завжди підкаже де, що і як потрібно правильно зробити. Олександр Павлович Токменінов, теж дуже ефективний керівник, який не перший рік працює в громаді й всі бачать значні результати його роботи. Я вважаю, що в нас сформується така команда керівників, з якими завжди можна буде визначитися у будь-яких найскладніших питаннях.

Володимир ТатаревськийСвітлана ДідоводюкВалерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України".  - Як ви оцінюєте потенціал новообраного депутатського корпусу?

Мені імпонує системний підхід багатьох з наших депутатів до розв'язання різних проблем. Олег Сологуб, Едуард Хижняк, Віталій Котвицький, Юрій Нікіфоров, Володимир Татаревський, Євген Пожар, Микола Білаш - це дуже грамотні та відповідальні люди, які достеменно розбираються у багатьох питаннях життєзабезпечення сіл нашої громади. Я бачу, що наші депутати Олег Сологуб і Віталій Котвицький, наприклад, добре розуміються і в соціально-економічних питаннях. Вони можуть бути в цьому напрямку дуже корисними нам консультантами. Наші депутати пройшли такий трудовий шлях у своєму житті і професійній діяльності, що можуть ефективно допомагати людям, своїм досвідом та кваліфікацією. Думку сільської молоді теж необхідно враховувати. ЇЇ представники є у нашій команді: Сергій Булишкін, Юлія Лосева, Євгенія Драгунова та інші. Вони привнесуть свою потужну енергію у роботу ради. Вважаю наш депутатський корпус зможе стати взірцем, на який незабаром почнуть рівнятися народні обранці у інших громадах. Жителі сіл постійно звертаються до представників місцевої влади з різними питаннями, потребами та пропозиціями, разом ми зможемо приділяти достатньо уваги і часу для їх вирішення. Наприклад, обрана депутатом Світлана Дідоводюк має великий досвід у такій важливій роботі з людьми, що потребують особливої уваги та підтримки.

Валерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України".Тетяна Казак  - Є фахівці, чий досвід може стати у нагоді в Вашій роботі серед депутатів обраних на теренах Першотравневої сільради?

Безумовно. У нас обрані дуже відповідальні депутати, такі як Євген Бабалик, Василь Хміленко, Тетяна Казак, Наталя Кириченко, Тетяна Карнаушенко, Алла Шаповал та інші, які не словом, а ділом вже багато років доводять свою ефективність. Дуже важливо, щоб була забезпечена єдність депутатського корпусу. І в першу чергу - у питаннях відповідальності перед людьми, які нас обрали. Нам всім потрібно знайти спільний знаменник в роботі, де перший пріоритет – розвиток соціально-економічної інфраструктури усіх населених пунктів Визирської громади.

Валерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України".  - Як найбільш раціонально побудувати роботу депутатського корпусу?

Ми всі прийшли працювати для того, щоб села громади процвітали. Якщо керуватися цим завданням, то розбіжностей серед депутатського корпусу не повинно виникати. Необхідно збиратися і вирішувати всі питання спільно, опрацьовуючи їх напередодні в пошуках найбільш ефективних рішень для всіх сіл, шкіл, дитячих садків, будинків культури, медичних установ та комунальних підприємств. Важливо скласти програму дій, а потім системно проходити всі заплановані нами кроки. До такого взаєморозуміння приходять спільно за робочим столом, визначаючи пріоритети, завдання та терміни їх виконання. Тільки спільними зусиллями можна прийти до грамотних і ефективних потрібних для громади рішень.

Валерій Стоілакі: "Наша мета - стати найкращою громадою України".  - Якщо мета - поліпшення якості життя в населених пунктах громади, то робота нового депутатського корпусу просто не може не бути конструктивною?

Необхідно взаєморозуміння і єдність при прийнятті рішень в сільській раді. Я переконаний, що у нас все вийде. Хочу висловити подяку нашій "Команді розвитку", яка отримала величезний кредит довіри у жителів громади - понад 70 відсотків голосів виборців. Я є її членом, ми вже багато чого доброго зробили та налаштовані зробити значно більше для жителів нашої громади. Це правильний напрямок. Місцеві жителі відчують нашу підтримку в багатьох питаннях. Ми будемо працювати, щоб від нашої праці була користь для населення Визирської громади у всіх її населених пунктах.

Наша мета - стати найкращою громадою України та ми разом починаємо цей нелегкий, але важливий шлях.

Друк
Схожі новини:
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
TOP