Показати меню
» » У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія (фото)

  Згідно з законом сесію відкрила голова сільської виборчої комісії. Було оголошено два питання, щодо остаточних результатів виборів: кого обрали головою громади та кого було обрано до складу депутатського корпусу. Після цього Ніна Велика поздоровила обраного сільського голову Валерія Стоілакі.

У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.  Далі Валерій Стоілакі зачитав присягу посадової особи місцевого самоврядування та надав слово вже ексочільнику Визирки Олександру Токменінову.

У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.

Я радий, що стільки років головував. За цей час було зроблено чимало у нашому селі. Тепер ми громада і я впевнений, що спільними зусиллями буде ще більше корисного зроблено. Я вдячний всім, з ким працював і ще більш приємно, що зараз немає ніяких розподілів. Всі депутати будуть працювати на благо об'єднаної громади, - Олександр Токменінов, ексочільник Визирки.

У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.  Після цього сільський голова Валерій Стоілакі розпочав робочу частину сесії. Так, першочергово, було обрано першого заступника сільського голови Визирської сільради. Одноголосно депутати підтримали кандидатуру Олександра Токменінова. Наразі він вже має плани на найближчий час.  

Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови Визирської сільської ради.

Перш за все - будемо проводити інвентаризацію. Потрібно вивчити стан всіх об'єктів. Часу мало, близько місяця. А нам потрібно ознайомитися зі станом газо, водо та енергопостачання, соціальних об'єктів, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.  В рамках організаційної сесії було схвалено ряд рішень, які стосуються подальшої роботи громади. Так, утворили профільні комісії, дали старт реорганізації двох сільрад, Першотравневої та Любопільської, та створили два старостинські округи.

Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільської ради. 

Я коли готувався до сесії, то хвилювався. Але сесія пройшла добре, все вирішили позитивно. І якщо і надалі будуть так сесії наші проходити, то ми зможемо вирішити не одне питання у нашій громаді, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільської ради.

У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.У Визирській громаді відбулася перша організаційна сесія.  На сесію були запрошені представники ЗМІ, громадськість та депутати різних рівнів. Наприкінці засідання слово мав депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе. Він привітав присутніх з майже остаточним завершенням виборів (бо 21 липня у Любополі буде переголосування по одному з округів) та нагадав про те, що основним ресурсом громади є земля. Згідно з рішенням Кабміну, Держгеокадастр повинен провести інвентаризацію земель та віддати її у комунальну власність громади.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ті ділянки, які йдуть на аукціони, повинні відійти громаді. Нові земельні ділянки віддати громадам, врахувавши їхню думку. І взагалі, всі ділянки віддати громадам. Бо це їхня земля. Якщо віддали владу на місця, то потрібно і повноваження віддати. А земля - важливий елемент наповнення бюджету громади. Сесія Визирської сільради повинна вирішити стосовно звернення до Держгеокадастру для передачі у комунальну власність земель громади, аби вона сама ними розпоряджалася. Користуючись нагодою, я хочу привітати Визирську громаду з тим, що історична подія відбулася. Голову обрано, депутатський корпус також. Тепер можна повноцінно працювати, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Ще одне питання, яке ніяк не можна було оминути - бюджет. Наразі відомо, що казна громади буде створюватися лише наприкінці цього року і повноцінно користуватися коштами ОТГ зможе з 1 січня 2020 року. Наразі є бюджети трьох сіл. Лиманська райрада свого часу відмовила Визирській громаді у виділенні коштів на розвиток інфраструктури, мотивуючи це тим, що "вона ще собі заробить". Але, коли "відпускають у вільне плавання", завжди щось дають з собою для старту. Район цього не зробив. Таким чином, переконаний депутат Лиманської райради Віталій Кутателадзе, який був ініціатором виділення коштів для ОТГ, сесія може прийняти рішення і звернутися вже як повноцінна громада до райради та запросити виділити їй законом передбачені кошти.

Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Необхідно виконати перерозподіл коштів. Районна рада розуміє, що кошти були згенеровані на території Визирської ОТГ і частину тепер потрібно повернути назад для того, аби громада могла розвиватися. Я вважаю, що це справедливе рішення. Якщо районна влада перегляне своє рішення, особливо ті депутати, які були "проти" того, аби кошти були виділені на Визирську громаду, то тут буде з чого починати роботу ОТГ. В майбутньому, я сподіваюся, браку коштів у бюджеті Визирської громади не буде, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
Схожі новини:
Будні та свята Першотравневого будинку культури (фото)15:30
21 сер
У Доброславі з'явиться новий спортивний майданчик (фото)14:00
21 сер
У Лиманському районі розпочалися тренування органів управління (фото)13:00
21 сер
Маленькі мешканці Визирки відвідали Миколаївський зоопарк (фото)12:00
21 сер
У Коблевому пройшов фестиваль "Color Fest 2019" (фото)11:00
21 сер
У Южному запрацювала інспекція по парковках (фото)10:00
21 сер
Боротьба за повітря триває. Маленький мешканець Першотравневого всіма силами виборює життя (фото)15:12
20 сер
Першотравнева ветеранська організація відзвітувала за виконану роботу (фото)14:04
20 сер
Заради чистого відпочинку. Громадськість прибрала узбережжя Куяльника (фото)13:00
20 сер
Транспортний вузол "ТІС" переживає бум раціоналізаторських пропозицій (фото)12:00
20 сер
Красносільська ОТГ призупиняє видачу ID-паспортів11:40
20 сер
Красносільська громада залишиться без світла11:20
20 сер
Не встиг закласти. У Южному поліція впіймала закладчика (фото)11:00
20 сер
Села Визирської громади об'єднають транспортним сполученням (фото)10:00
20 сер
Лиманський район відзначає Яблучний Спас (фото)15:00
19 сер
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Визирської сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
TOP