» » У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

  Позачергова 34 сесія Лиманської районної ради VII скликання розпочалася з припинення повноважень та звільнення з посади заступника голови Івана Ососкало. Деякі колеги-депутати навіть запитували, чи не є це кроком назад у кар’єрі заступника голови райради. Працювати для людей та відстоювати їх інтереси на будь-якому рівні - то є поважна місія, так вважає депутат Визирської сільради Іван Ососкало.

Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

Сьогодні тим досвідом, що я здобув, перебуваючи на посаді заступника районної ради, бувши депутатом Лиманської райради, я готовий поділитися з колегами по Визирській сільській раді. Багато з них вперше обрані, це дозволить нам працювати, як єдина злагоджена команда, - Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Усі питання порядку денного були підтримані депутатським корпусом без нарікань. Це результат злагодженої роботи профільних комісій, які напередодні плідно попрацювали, готуючи кожне сесійне рішення. Але низка непорозумінь виникла у депутатів стосовно виділення коштів з державного бюджету для селища Доброслав.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Щоб досягти максимальної прозорості, селищній раді Доброслава була поставлена задача надати вже на наступній сесії райради, яка відбудеться на початку вересня, чіткі письмові пояснення, як ці кошти будуть освоєні. За попередніми даними їхнє призначення - ремонт та будівництво доріг. Про це розповіла Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської районної державної адміністрації.

Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської РДА.

Відповідно до розпорядження Кабміну № 500 від 10 липня поточного року виділено Лиманському району для смт. Доброслав 6 млн. 600 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток територій. Розпорядженням Кабміну розподілу цих коштів не передбачено. Це є прямі міжбюджетні відносини між державним бюджетом і районним бюджетом. Оскільки Доброславська селищна рада сьогодні не є ОТГ і не має прямих міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом, тому кошти зайдуть до районного бюджету, - Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської РДА.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Доброю новиною для Визирської територіальної громади стали декілька сесійних рішень. По перше, на баланс новоствореної громади було передано заклади освіти, а саме: Першотравневий НВК та дитячий садок, Визирський дитячий садок та школу I-III ступенів. Також на баланс громади передано Любопільську школу. Вже з першого вересня ці заклади будуть у підпорядкуванні Визирської сільської ради.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  По-друге, зрушено з місця питання завершення будівництва в’їздної дороги до Любополя. Отже, рішенням сесії на її проєктування вже передбачено 450 тисяч гривень. Про це розповів Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради. Наступний крок - пошук можливостей і співфінансування будівництва цієї дороги.

У першу чергу треба зробити проєкт. А вже у 2020 році ці питання треба буде підняти перед Одеською обласною радою та Кабінетом міністрів. Саме ці кошти можуть надійти у Визирську громаду із Фонду регіонального розвитку, - Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

  Наприкінці позачергової 34 сесії депутати звернули увагу на незадовільний санітарно-епідеміологічний стан дитячого табору "Медик - 2", що розташований у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району Одещини. З тим, щоб уникнути епізодів захворюваності серед дітей Лиманського району, які на даний час там відпочивають, було надано доручення районному відділу освіти посилити контроль у комплексі із Державним санітарним наглядом. Задля цього щотижня у таборі буде проводитись моніторинг відповідними фахівцями.

Друк
Схожі новини:
У Фонтанську школу завітала відома українська поетеса Надія Мовчан-Карпусь (фото)13:07
22 лют
У Визирці ведеться доброустрій території біля нової амбулаторії (фото)12:00
22 лют
В’ячеслав Негода: "Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще" (фото)10:00
22 лют
У Першотравневому НВК обговорювали профілактичні заходи для мінімізації захворюваності учнів у Визирській ОТГ на грип (фото)18:28
21 лют
Лиманська філія ОЦЗ закликає голосувати за учасників конкурсу "Професії моєї громади" (фото)15:00
21 лют
TIS Container Trains за рік наростив обсяги перевезень більше ніж удвічі (фото)14:30
21 лют
У Южному вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)14:02
21 лют
Мінрегіон запропонував обговорення Концепції щодо побутових відходів (фото)12:00
21 лют
Тилігульський ландшафтний парк приймає фототуристів (фото)11:00
21 лют
Коблівський сільський голова відзвітував про роботу 2019 року (фото)10:00
21 лют
Доброславські депутати на сесії розглянули 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
TOP