» » У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

  Позачергова 34 сесія Лиманської районної ради VII скликання розпочалася з припинення повноважень та звільнення з посади заступника голови Івана Ососкало. Деякі колеги-депутати навіть запитували, чи не є це кроком назад у кар’єрі заступника голови райради. Працювати для людей та відстоювати їх інтереси на будь-якому рівні - то є поважна місія, так вважає депутат Визирської сільради Іван Ососкало.

Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

Сьогодні тим досвідом, що я здобув, перебуваючи на посаді заступника районної ради, бувши депутатом Лиманської райради, я готовий поділитися з колегами по Визирській сільській раді. Багато з них вперше обрані, це дозволить нам працювати, як єдина злагоджена команда, - Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Усі питання порядку денного були підтримані депутатським корпусом без нарікань. Це результат злагодженої роботи профільних комісій, які напередодні плідно попрацювали, готуючи кожне сесійне рішення. Але низка непорозумінь виникла у депутатів стосовно виділення коштів з державного бюджету для селища Доброслав.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Щоб досягти максимальної прозорості, селищній раді Доброслава була поставлена задача надати вже на наступній сесії райради, яка відбудеться на початку вересня, чіткі письмові пояснення, як ці кошти будуть освоєні. За попередніми даними їхнє призначення - ремонт та будівництво доріг. Про це розповіла Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської районної державної адміністрації.

Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської РДА.

Відповідно до розпорядження Кабміну № 500 від 10 липня поточного року виділено Лиманському району для смт. Доброслав 6 млн. 600 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток територій. Розпорядженням Кабміну розподілу цих коштів не передбачено. Це є прямі міжбюджетні відносини між державним бюджетом і районним бюджетом. Оскільки Доброславська селищна рада сьогодні не є ОТГ і не має прямих міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом, тому кошти зайдуть до районного бюджету, - Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської РДА.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Доброю новиною для Визирської територіальної громади стали декілька сесійних рішень. По перше, на баланс новоствореної громади було передано заклади освіти, а саме: Першотравневий НВК та дитячий садок, Визирський дитячий садок та школу I-III ступенів. Також на баланс громади передано Любопільську школу. Вже з першого вересня ці заклади будуть у підпорядкуванні Визирської сільської ради.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  По-друге, зрушено з місця питання завершення будівництва в’їздної дороги до Любополя. Отже, рішенням сесії на її проєктування вже передбачено 450 тисяч гривень. Про це розповів Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради. Наступний крок - пошук можливостей і співфінансування будівництва цієї дороги.

У першу чергу треба зробити проєкт. А вже у 2020 році ці питання треба буде підняти перед Одеською обласною радою та Кабінетом міністрів. Саме ці кошти можуть надійти у Визирську громаду із Фонду регіонального розвитку, - Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

  Наприкінці позачергової 34 сесії депутати звернули увагу на незадовільний санітарно-епідеміологічний стан дитячого табору "Медик - 2", що розташований у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району Одещини. З тим, щоб уникнути епізодів захворюваності серед дітей Лиманського району, які на даний час там відпочивають, було надано доручення районному відділу освіти посилити контроль у комплексі із Державним санітарним наглядом. Задля цього щотижня у таборі буде проводитись моніторинг відповідними фахівцями.

Друк
Схожі новини:
Лиманщина відсвяткувала День захисника України посвятою першачків до козачат (фото)15:35
14 жов
У Лиманському районі відбувся фінальний етап мотоперегонів "Hard Enduro Series of Ukraine" (фото)14:41
14 жов
У Доброславі урочисто відкриють новий сквер і пам'ятник14:00
14 жов
"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)13:26
14 жов
У селі Красносілка відсвяткували створення військової частини (фото)12:00
14 жов
У Першотравневому оновлюють та реконструюють центр села (фото)11:00
14 жов
Курорт на Тилігульському лимані: які перешкоди стоять перед Кордонською сільрадою (фото)10:00
14 жов
Лиманська райдержадміністрація взяла участь у заходах, присвячених боротьбі з високопатогенним грипом птиці (фото)12:00
12 жов
У Сичавці мешканці поважного віку надали соціальну допомогу (фото)11:00
12 жов
У Першотравневому подбали про тепло в будівлі дитячого садочка (фото)10:00
12 жов
Лиманський РЕМ повідомляє про планове відключення електроенергії15:30
11 жов
Президент України представив в Одесі нового губернатора14:48
11 жов
У Кремидівському та Новобілярському навчальних закладах будуть нові директори14:18
11 жов
У Доброславській школі пройшли змагання з настільного тенісу (фото)14:00
11 жов
У Южному триває будівництво реабілітаційного центру (фото)13:00
11 жов
Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час12:00
11 жов
Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)11:00
11 жов
Визирська сільрада створила комісію задля розвитку тваринництва громади (фото)10:00
11 жов
Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)15:31
10 жов
Цієї суботи у Коблевому відбудуться довгоочікувані мотоперегони IRONmaracas14:00
10 жов
Є така професія - змінний заступник начальника складу13:29
10 жов
Володимир Новацький: "Моя мрія - європейське місто, яким пишаються його мешканці"12:32
10 жов
Почалося відновлення унікальної екосистеми Тилігульського лиману (фото)11:00
10 жов
Доброслав готується до святкування Дня захисника України10:00
10 жов
3D-принтери: відбиток майбутнього в "ТІС" (фото)15:00
09 жов
TOP