Показати меню
» » У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)

  Позачергова 34 сесія Лиманської районної ради VII скликання розпочалася з припинення повноважень та звільнення з посади заступника голови Івана Ососкало. Деякі колеги-депутати навіть запитували, чи не є це кроком назад у кар’єрі заступника голови райради. Працювати для людей та відстоювати їх інтереси на будь-якому рівні - то є поважна місія, так вважає депутат Визирської сільради Іван Ососкало.

Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

Сьогодні тим досвідом, що я здобув, перебуваючи на посаді заступника районної ради, бувши депутатом Лиманської райради, я готовий поділитися з колегами по Визирській сільській раді. Багато з них вперше обрані, це дозволить нам працювати, як єдина злагоджена команда, - Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Усі питання порядку денного були підтримані депутатським корпусом без нарікань. Це результат злагодженої роботи профільних комісій, які напередодні плідно попрацювали, готуючи кожне сесійне рішення. Але низка непорозумінь виникла у депутатів стосовно виділення коштів з державного бюджету для селища Доброслав.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Щоб досягти максимальної прозорості, селищній раді Доброслава була поставлена задача надати вже на наступній сесії райради, яка відбудеться на початку вересня, чіткі письмові пояснення, як ці кошти будуть освоєні. За попередніми даними їхнє призначення - ремонт та будівництво доріг. Про це розповіла Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської районної державної адміністрації.

Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської РДА.

Відповідно до розпорядження Кабміну № 500 від 10 липня поточного року виділено Лиманському району для смт. Доброслав 6 млн. 600 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток територій. Розпорядженням Кабміну розподілу цих коштів не передбачено. Це є прямі міжбюджетні відносини між державним бюджетом і районним бюджетом. Оскільки Доброславська селищна рада сьогодні не є ОТГ і не має прямих міжбюджетних трансфертів між державним бюджетом, тому кошти зайдуть до районного бюджету, - Ольга Задорожна, начальниця фінансового управління Лиманської РДА.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  Доброю новиною для Визирської територіальної громади стали декілька сесійних рішень. По перше, на баланс новоствореної громади було передано заклади освіти, а саме: Першотравневий НВК та дитячий садок, Визирський дитячий садок та школу I-III ступенів. Також на баланс громади передано Любопільську школу. Вже з першого вересня ці заклади будуть у підпорядкуванні Визирської сільської ради.

У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради.  По-друге, зрушено з місця питання завершення будівництва в’їздної дороги до Любополя. Отже, рішенням сесії на її проєктування вже передбачено 450 тисяч гривень. Про це розповів Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради. Наступний крок - пошук можливостей і співфінансування будівництва цієї дороги.

У першу чергу треба зробити проєкт. А вже у 2020 році ці питання треба буде підняти перед Одеською обласною радою та Кабінетом міністрів. Саме ці кошти можуть надійти у Визирську громаду із Фонду регіонального розвитку, - Іван Ососкало, депутат Визирської сільської ради.

  Наприкінці позачергової 34 сесії депутати звернули увагу на незадовільний санітарно-епідеміологічний стан дитячого табору "Медик - 2", що розташований у селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району Одещини. З тим, щоб уникнути епізодів захворюваності серед дітей Лиманського району, які на даний час там відпочивають, було надано доручення районному відділу освіти посилити контроль у комплексі із Державним санітарним наглядом. Задля цього щотижня у таборі буде проводитись моніторинг відповідними фахівцями.

Друк
Схожі новини:
Будні та свята Першотравневого будинку культури (фото)15:30
21 сер
У Доброславі з'явиться новий спортивний майданчик (фото)14:00
21 сер
У Лиманському районі розпочалися тренування органів управління (фото)13:00
21 сер
Маленькі мешканці Визирки відвідали Миколаївський зоопарк (фото)12:00
21 сер
У Коблевому пройшов фестиваль "Color Fest 2019" (фото)11:00
21 сер
У Южному запрацювала інспекція по парковках (фото)10:00
21 сер
Боротьба за повітря триває. Маленький мешканець Першотравневого всіма силами виборює життя (фото)15:12
20 сер
Першотравнева ветеранська організація відзвітувала за виконану роботу (фото)14:04
20 сер
Заради чистого відпочинку. Громадськість прибрала узбережжя Куяльника (фото)13:00
20 сер
Транспортний вузол "ТІС" переживає бум раціоналізаторських пропозицій (фото)12:00
20 сер
Красносільська ОТГ призупиняє видачу ID-паспортів11:40
20 сер
Красносільська громада залишиться без світла11:20
20 сер
Не встиг закласти. У Южному поліція впіймала закладчика (фото)11:00
20 сер
Села Визирської громади об'єднають транспортним сполученням (фото)10:00
20 сер
Лиманський район відзначає Яблучний Спас (фото)15:00
19 сер
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Визирської сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
TOP