Показати меню
» » Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

  - Які у Вас були аргументи, коли ви вирішили приєднатися до "Команди розвитку"?

Це мета мого життя - допомагати людям. Я дуже люблю Першотравневе, хоча сама народилася в Доброславі. Я проживала там до закінчення школи. Потім вчилася в Білгород-Дністровському училищі. А потім, по направленню, приїхала в Першотравневе. Коли я ще навчалася і жила у Доброславі, в мене завжди були такі добрі заздрощі до людей, які жили в Першотравневому. Воно завжди розвивалося, тут був дуже гарний Будинок культури, торговий центр, проводилися різноманітні конкурси, спортивні змагання, дискотеки. Це був центр життя в нашому районі! Ми завжди, як молодь, сюди приїжджали. Сьогодні я хочу, щоб все це було відроджено. Щоб в Першотравневому люди жили повним життям і не їхали звідси, щоб цей населений пункт процвітав і ставав навіть красивіше і комфортніше, ніж він був у той період, коли працювала птахофабрика. Тому моя мета - зробити разом з "Командою розвитку" Першотравневе зразковим населеним пунктом.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Хто ще відчує поліпшення і динаміку розвитку?

Такими розвинутими стануть і інші населенні пункти, які входять до нашої об’єднаної громади. Немає різниці скільки в населеному пункті людей проживає, 100, 500 чи 5000 людей. Села повинні бути гарними та комфортними, щоб в них розвивалась інфраструктура і щоб люди там залишалися. Я дуже хочу, щоб люди, які там проживають, пишалися і говорили: "А моє село - найкраще, і я його ніколи не покину!".

  - Яка вона, "Команда розвитку"?

До "Команди розвитку" входять люди, об’єднані однією метою. Вони прагнуть розвитку інфраструктури населених пунктів, бажають зробити так, щоб людям жилося краще, щоб добробут людей зростав. На сьогодні "Команда розвитку" активно допомагає малозабезпеченим родинам, ветеранам війни, інвалідам. Така робота системно ведеться на протязі останніх трьох років. Плани у нас дуже великі. Якщо ми будемо мати одну мету, один напрямок, то ми ці плани виконаємо. А для цього тут у команді люди великого професіоналізму. По-друге, різного віку - і молоді й досить досвідчені. Всі мають одну мету - зробити кращим життя та розвинути інфраструктуру нашої об’єднаної територіальної громади.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Яке майбутнє чекає громаду, які перспективи?

Кошти які будуть надходити у бюджет громади, не будуть розподілятися рішенням однієї людини. В цьому рішенні будуть брати участь всі члени команди й тільки чесно, щоб ніхто не "тягнув ковдру на себе". Ми маємо зробити так щоб було достатньо було коштів для розвитку Любополю, Визирки, Першотравневого, Нової Вільшанки, Міщанки, Порта і Зорі. Усі вони входять до нашої громади й немає різниці скільки там проживає мешканців. Кожна людина повинна відчути, що в громаді стало краще. І ми це зробимо!

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - У Вас багатий досвід роботи в школі - а це завжди великий колектив. Як зробити так, щоб колектив став однодумцями?

Для цього треба чути кожного члена колективу, тому що у кожного є своя думка. Якщо є якісь ідеї, які варто підтримувати та просувати, треба до них прислухатися і приймати рішення разом. Ми не маємо права бути, як лебідь, рак і щука. Нам потрібно бути в одній упряжці, вирішувати все разом і прислухатися один до одного. Ми повинні вирішувати проблеми всіх сіл, яки входять в громаду.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Після виборів у громаду - які першочергові кроки потрібно робити?

Наша команда активно працює з населенням. Кожний із членів команди знає чого потребує те, чи інше село. Тому потрібно скласти план розвитку по пріоритетності розв'язання тих проблем, які є вже зараз. Так поступово і будемо рухатися вперед. Цей період буде важкий тому, що ми повинні людям показати, що ми прийшли для розвитку та для поліпшення умов життя громади. Люди відчують, що тут працює команда однодумців, які роблять все для людей. Адже ми проживаємо тут, тут живуть наші діти й онуки. Нам потрібно змінити багато, щоб всі вони пишалися нашою командою за результатами!
Друк
Схожі новини:
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
Володимир Зеленський призначив в. о. голови Одеської обладміністрації (фото)14:19
15 чер
TOP