Показати меню
» » Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

  - Які у Вас були аргументи, коли ви вирішили приєднатися до "Команди розвитку"?

Це мета мого життя - допомагати людям. Я дуже люблю Першотравневе, хоча сама народилася в Доброславі. Я проживала там до закінчення школи. Потім вчилася в Білгород-Дністровському училищі. А потім, по направленню, приїхала в Першотравневе. Коли я ще навчалася і жила у Доброславі, в мене завжди були такі добрі заздрощі до людей, які жили в Першотравневому. Воно завжди розвивалося, тут був дуже гарний Будинок культури, торговий центр, проводилися різноманітні конкурси, спортивні змагання, дискотеки. Це був центр життя в нашому районі! Ми завжди, як молодь, сюди приїжджали. Сьогодні я хочу, щоб все це було відроджено. Щоб в Першотравневому люди жили повним життям і не їхали звідси, щоб цей населений пункт процвітав і ставав навіть красивіше і комфортніше, ніж він був у той період, коли працювала птахофабрика. Тому моя мета - зробити разом з "Командою розвитку" Першотравневе зразковим населеним пунктом.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Хто ще відчує поліпшення і динаміку розвитку?

Такими розвинутими стануть і інші населенні пункти, які входять до нашої об’єднаної громади. Немає різниці скільки в населеному пункті людей проживає, 100, 500 чи 5000 людей. Села повинні бути гарними та комфортними, щоб в них розвивалась інфраструктура і щоб люди там залишалися. Я дуже хочу, щоб люди, які там проживають, пишалися і говорили: "А моє село - найкраще, і я його ніколи не покину!".

  - Яка вона, "Команда розвитку"?

До "Команди розвитку" входять люди, об’єднані однією метою. Вони прагнуть розвитку інфраструктури населених пунктів, бажають зробити так, щоб людям жилося краще, щоб добробут людей зростав. На сьогодні "Команда розвитку" активно допомагає малозабезпеченим родинам, ветеранам війни, інвалідам. Така робота системно ведеться на протязі останніх трьох років. Плани у нас дуже великі. Якщо ми будемо мати одну мету, один напрямок, то ми ці плани виконаємо. А для цього тут у команді люди великого професіоналізму. По-друге, різного віку - і молоді й досить досвідчені. Всі мають одну мету - зробити кращим життя та розвинути інфраструктуру нашої об’єднаної територіальної громади.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Яке майбутнє чекає громаду, які перспективи?

Кошти які будуть надходити у бюджет громади, не будуть розподілятися рішенням однієї людини. В цьому рішенні будуть брати участь всі члени команди й тільки чесно, щоб ніхто не "тягнув ковдру на себе". Ми маємо зробити так щоб було достатньо було коштів для розвитку Любополю, Визирки, Першотравневого, Нової Вільшанки, Міщанки, Порта і Зорі. Усі вони входять до нашої громади й немає різниці скільки там проживає мешканців. Кожна людина повинна відчути, що в громаді стало краще. І ми це зробимо!

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - У Вас багатий досвід роботи в школі - а це завжди великий колектив. Як зробити так, щоб колектив став однодумцями?

Для цього треба чути кожного члена колективу, тому що у кожного є своя думка. Якщо є якісь ідеї, які варто підтримувати та просувати, треба до них прислухатися і приймати рішення разом. Ми не маємо права бути, як лебідь, рак і щука. Нам потрібно бути в одній упряжці, вирішувати все разом і прислухатися один до одного. Ми повинні вирішувати проблеми всіх сіл, яки входять в громаду.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Після виборів у громаду - які першочергові кроки потрібно робити?

Наша команда активно працює з населенням. Кожний із членів команди знає чого потребує те, чи інше село. Тому потрібно скласти план розвитку по пріоритетності розв'язання тих проблем, які є вже зараз. Так поступово і будемо рухатися вперед. Цей період буде важкий тому, що ми повинні людям показати, що ми прийшли для розвитку та для поліпшення умов життя громади. Люди відчують, що тут працює команда однодумців, які роблять все для людей. Адже ми проживаємо тут, тут живуть наші діти й онуки. Нам потрібно змінити багато, щоб всі вони пишалися нашою командою за результатами!
Друк
Схожі новини:
Лиманський район відзначає Яблучний Спас (фото)15:00
19 сер
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Першотравневої сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
TOP