» » Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям"

  - Які у Вас були аргументи, коли ви вирішили приєднатися до "Команди розвитку"?

Це мета мого життя - допомагати людям. Я дуже люблю Першотравневе, хоча сама народилася в Доброславі. Я проживала там до закінчення школи. Потім вчилася в Білгород-Дністровському училищі. А потім, по направленню, приїхала в Першотравневе. Коли я ще навчалася і жила у Доброславі, в мене завжди були такі добрі заздрощі до людей, які жили в Першотравневому. Воно завжди розвивалося, тут був дуже гарний Будинок культури, торговий центр, проводилися різноманітні конкурси, спортивні змагання, дискотеки. Це був центр життя в нашому районі! Ми завжди, як молодь, сюди приїжджали. Сьогодні я хочу, щоб все це було відроджено. Щоб в Першотравневому люди жили повним життям і не їхали звідси, щоб цей населений пункт процвітав і ставав навіть красивіше і комфортніше, ніж він був у той період, коли працювала птахофабрика. Тому моя мета - зробити разом з "Командою розвитку" Першотравневе зразковим населеним пунктом.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Хто ще відчує поліпшення і динаміку розвитку?

Такими розвинутими стануть і інші населенні пункти, які входять до нашої об’єднаної громади. Немає різниці скільки в населеному пункті людей проживає, 100, 500 чи 5000 людей. Села повинні бути гарними та комфортними, щоб в них розвивалась інфраструктура і щоб люди там залишалися. Я дуже хочу, щоб люди, які там проживають, пишалися і говорили: "А моє село - найкраще, і я його ніколи не покину!".

  - Яка вона, "Команда розвитку"?

До "Команди розвитку" входять люди, об’єднані однією метою. Вони прагнуть розвитку інфраструктури населених пунктів, бажають зробити так, щоб людям жилося краще, щоб добробут людей зростав. На сьогодні "Команда розвитку" активно допомагає малозабезпеченим родинам, ветеранам війни, інвалідам. Така робота системно ведеться на протязі останніх трьох років. Плани у нас дуже великі. Якщо ми будемо мати одну мету, один напрямок, то ми ці плани виконаємо. А для цього тут у команді люди великого професіоналізму. По-друге, різного віку - і молоді й досить досвідчені. Всі мають одну мету - зробити кращим життя та розвинути інфраструктуру нашої об’єднаної територіальної громади.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Яке майбутнє чекає громаду, які перспективи?

Кошти які будуть надходити у бюджет громади, не будуть розподілятися рішенням однієї людини. В цьому рішенні будуть брати участь всі члени команди й тільки чесно, щоб ніхто не "тягнув ковдру на себе". Ми маємо зробити так щоб було достатньо було коштів для розвитку Любополю, Визирки, Першотравневого, Нової Вільшанки, Міщанки, Порта і Зорі. Усі вони входять до нашої громади й немає різниці скільки там проживає мешканців. Кожна людина повинна відчути, що в громаді стало краще. І ми це зробимо!

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - У Вас багатий досвід роботи в школі - а це завжди великий колектив. Як зробити так, щоб колектив став однодумцями?

Для цього треба чути кожного члена колективу, тому що у кожного є своя думка. Якщо є якісь ідеї, які варто підтримувати та просувати, треба до них прислухатися і приймати рішення разом. Ми не маємо права бути, як лебідь, рак і щука. Нам потрібно бути в одній упряжці, вирішувати все разом і прислухатися один до одного. Ми повинні вирішувати проблеми всіх сіл, яки входять в громаду.

Тетяна Казак: "Мета мого життя - допомагати людям".   - Після виборів у громаду - які першочергові кроки потрібно робити?

Наша команда активно працює з населенням. Кожний із членів команди знає чого потребує те, чи інше село. Тому потрібно скласти план розвитку по пріоритетності розв'язання тих проблем, які є вже зараз. Так поступово і будемо рухатися вперед. Цей період буде важкий тому, що ми повинні людям показати, що ми прийшли для розвитку та для поліпшення умов життя громади. Люди відчують, що тут працює команда однодумців, які роблять все для людей. Адже ми проживаємо тут, тут живуть наші діти й онуки. Нам потрібно змінити багато, щоб всі вони пишалися нашою командою за результатами!
Друк
Схожі новини:
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)13:00
05 гру
"Професії моєї громади": стартував районний фотоконкурс12:00
05 гру
Центральна районна лікарня провела зустріч з Національною службою здоров’я (фото)11:00
05 гру
Лиманський підрозділ енергопостачальної компанії змінив адресу10:00
05 гру
Лиманський центр соціальних служб провів інтерактивний урок для школярів з Доброслава (фото)16:00
04 гру
Южненці проігнорували вакцинацію проти дифтерії15:00
04 гру
У Доброславі пройшла 37-а чергова сесія Лиманської районної ради (фото)14:00
04 гру
TOP