» » У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

  Традиція вітати людей поважного віку з круглою датою, або річницею спільного життя, що започаткована депутатською групою "Команди розвитку" та благодійним фондом імені Олексія Ставніцера, триває. Цього разу вітали справжніх героїв праці, а перш за все, щирих людей у селі Першотравневе.
  Мешканці Першотравневого, Фішич Любові Степанівні, виповнилося 84 роки. Гостей вона зустріла дуже бадьоро. З подарунками завітали Олександра Бондарчук та Алла Шаповал.У Першотравневому привітали людей поважного віку.

Ми Вас вітаємо, бажаємо міцного здоров’я. Що б ми ще довго до Вас приїжджали, щоб Ви нас радували своїм досвідом, - Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.
Вітаємо Вас з цим днем. Бажаємо, щоб про Вас завжди пам’ятали - що в нас є такі люди. Щоб про Вас піклувалися. Ми ніколи Вас не залишимо без уваги. Бажаємо, щоб частіше Вам допомагали у цей важкий час, - Алла Шаповал, депутат Визирської сільради.

  Любов Степанівна каже, що секрет її довголіття - це завзята праця.Любов Фішич, жителька Першотравневого.

Я народилася в родині, де було четверо дітей, батько загинув. 47-мий рік - голодомор. Ми чого тільки не пережили. Шість років я працювала в шахті, шість років на ливарному заводі. В мене весь трудовий стаж тяжкий, - Любов Фішич, жителька Першотравневого.

  Доля Любові Степанівни завжди складалася з викликів та випробувань. Свого часу жінка втратила одного з синів. Проте вона не опускає руки. Її чоловік впевнений, що складова міцних відносин - це здатність чути одне одного.У Першотравневому привітали людей поважного віку.Валентин Антонович, чоловік Любові Степанівни.

Розуміти потрібно один одного, в чомусь поступатися, - Валентин Антонович, чоловік Любові Степанівни.

У Першотравневому привітали людей поважного віку.У Першотравневому привітали людей поважного віку.  Після привітання Любові Степанівни вирушили до іншої героїні, яка теж мешкає у Першотравневому. Зінаїда Данилівна відзначила 80 років з Дня народження і теж отримала подарунки.У Першотравневому привітали людей поважного віку.

Від всієї душі бажаємо міцного здоров’я, щоб Ви ще довго радували нас. І від "Команди розвитку", від Олега Джумберовича Кутателадзе, від Вашого депутату, від мене особисто, - Алла Шаповал, депутат Визирської сільради.

  Зінаїда Данилівна поділилась спогадами - де тільки вона не працювала.У Першотравневому привітали людей поважного віку.Зінаїда Гайліна, жителька Першотравневого.

Будувала заводи, фабрики, електростанцію "Южно-українську", потім будувала зупинки, мости, працювала в "Облшляхбуд", - Зінаїда Гайліна, жителька Першотравневого.

У Першотравневому привітали людей поважного віку.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  Найдорожче у людини поважного віку - це спогади про молодість. Зінаїда Данилівна показала фотокартки минулих років та трішечки засумувала, але ненадовго. Побажаємо ж людям поважного віку сил та подальшого натхнення.Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.

Першого жовтня відзначається День людей поважного віку. У нас таких людей дуже багато. Ми вітаємо тих, кому виповнилося 80 і більше років. В цьому році ми привітали 135 осіб. Дякуючи Богу, вони живі, здорові. Їм дуже до вподоби, що ми приїжджаємо і вітаємо їх, - Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.

  Люди, які чесно прожили своє життя, багато працювали, щиро спілкувалися та дружили з односельцями, зараз у поважному віці дуже радіють кожному, навіть, маленькому прояву уваги з боку молодого покоління - впевнена Алла Шаповал, каже, що її дуже вражають очі кожної жінки та чоловіка, до яких приходить з подарунками. Славна традиція привітання людей поважного віку вже у Визирській ОТГ продовжиться й надалі, можливо, з залученням ще більшої кількості місцевих підприємств.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Сподіваюсь, ми будемо брати участь у такій традиції разом з громадою. Найближчим часом обговоримо питання з підприємцями, щоб вони теж підключалися. Адже підтримувати людей поважного віку - це дуже важливо. І важливо, щоб молоде покоління бачило ці прояви поваги, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.
Друк
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP