» » У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

  Традиція вітати людей поважного віку з круглою датою, або річницею спільного життя, що започаткована депутатською групою "Команди розвитку" та благодійним фондом імені Олексія Ставніцера, триває. Цього разу вітали справжніх героїв праці, а перш за все, щирих людей у селі Першотравневе.
  Мешканці Першотравневого, Фішич Любові Степанівні, виповнилося 84 роки. Гостей вона зустріла дуже бадьоро. З подарунками завітали Олександра Бондарчук та Алла Шаповал.У Першотравневому привітали людей поважного віку.

Ми Вас вітаємо, бажаємо міцного здоров’я. Що б ми ще довго до Вас приїжджали, щоб Ви нас радували своїм досвідом, - Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.
Вітаємо Вас з цим днем. Бажаємо, щоб про Вас завжди пам’ятали - що в нас є такі люди. Щоб про Вас піклувалися. Ми ніколи Вас не залишимо без уваги. Бажаємо, щоб частіше Вам допомагали у цей важкий час, - Алла Шаповал, депутат Визирської сільради.

  Любов Степанівна каже, що секрет її довголіття - це завзята праця.Любов Фішич, жителька Першотравневого.

Я народилася в родині, де було четверо дітей, батько загинув. 47-мий рік - голодомор. Ми чого тільки не пережили. Шість років я працювала в шахті, шість років на ливарному заводі. В мене весь трудовий стаж тяжкий, - Любов Фішич, жителька Першотравневого.

  Доля Любові Степанівни завжди складалася з викликів та випробувань. Свого часу жінка втратила одного з синів. Проте вона не опускає руки. Її чоловік впевнений, що складова міцних відносин - це здатність чути одне одного.У Першотравневому привітали людей поважного віку.Валентин Антонович, чоловік Любові Степанівни.

Розуміти потрібно один одного, в чомусь поступатися, - Валентин Антонович, чоловік Любові Степанівни.

У Першотравневому привітали людей поважного віку.У Першотравневому привітали людей поважного віку.  Після привітання Любові Степанівни вирушили до іншої героїні, яка теж мешкає у Першотравневому. Зінаїда Данилівна відзначила 80 років з Дня народження і теж отримала подарунки.У Першотравневому привітали людей поважного віку.

Від всієї душі бажаємо міцного здоров’я, щоб Ви ще довго радували нас. І від "Команди розвитку", від Олега Джумберовича Кутателадзе, від Вашого депутату, від мене особисто, - Алла Шаповал, депутат Визирської сільради.

  Зінаїда Данилівна поділилась спогадами - де тільки вона не працювала.У Першотравневому привітали людей поважного віку.Зінаїда Гайліна, жителька Першотравневого.

Будувала заводи, фабрики, електростанцію "Южно-українську", потім будувала зупинки, мости, працювала в "Облшляхбуд", - Зінаїда Гайліна, жителька Першотравневого.

У Першотравневому привітали людей поважного віку.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  Найдорожче у людини поважного віку - це спогади про молодість. Зінаїда Данилівна показала фотокартки минулих років та трішечки засумувала, але ненадовго. Побажаємо ж людям поважного віку сил та подальшого натхнення.Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.

Першого жовтня відзначається День людей поважного віку. У нас таких людей дуже багато. Ми вітаємо тих, кому виповнилося 80 і більше років. В цьому році ми привітали 135 осіб. Дякуючи Богу, вони живі, здорові. Їм дуже до вподоби, що ми приїжджаємо і вітаємо їх, - Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.

  Люди, які чесно прожили своє життя, багато працювали, щиро спілкувалися та дружили з односельцями, зараз у поважному віці дуже радіють кожному, навіть, маленькому прояву уваги з боку молодого покоління - впевнена Алла Шаповал, каже, що її дуже вражають очі кожної жінки та чоловіка, до яких приходить з подарунками. Славна традиція привітання людей поважного віку вже у Визирській ОТГ продовжиться й надалі, можливо, з залученням ще більшої кількості місцевих підприємств.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Сподіваюсь, ми будемо брати участь у такій традиції разом з громадою. Найближчим часом обговоримо питання з підприємцями, щоб вони теж підключалися. Адже підтримувати людей поважного віку - це дуже важливо. І важливо, щоб молоде покоління бачило ці прояви поваги, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.
Друк
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)13:00
05 гру
"Професії моєї громади": стартував районний фотоконкурс12:00
05 гру
Центральна районна лікарня провела зустріч з Національною службою здоров’я (фото)11:00
05 гру
Лиманський підрозділ енергопостачальної компанії змінив адресу10:00
05 гру
Лиманський центр соціальних служб провів інтерактивний урок для школярів з Доброслава (фото)16:00
04 гру
Южненці проігнорували вакцинацію проти дифтерії15:00
04 гру
У Доброславі пройшла 37-а чергова сесія Лиманської районної ради (фото)14:00
04 гру
TOP