» » У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

У Першотравневому привітали людей поважного віку (фото)

  Традиція вітати людей поважного віку з круглою датою, або річницею спільного життя, що започаткована депутатською групою "Команди розвитку" та благодійним фондом імені Олексія Ставніцера, триває. Цього разу вітали справжніх героїв праці, а перш за все, щирих людей у селі Першотравневе.
  Мешканці Першотравневого, Фішич Любові Степанівні, виповнилося 84 роки. Гостей вона зустріла дуже бадьоро. З подарунками завітали Олександра Бондарчук та Алла Шаповал.У Першотравневому привітали людей поважного віку.

Ми Вас вітаємо, бажаємо міцного здоров’я. Що б ми ще довго до Вас приїжджали, щоб Ви нас радували своїм досвідом, - Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.
Вітаємо Вас з цим днем. Бажаємо, щоб про Вас завжди пам’ятали - що в нас є такі люди. Щоб про Вас піклувалися. Ми ніколи Вас не залишимо без уваги. Бажаємо, щоб частіше Вам допомагали у цей важкий час, - Алла Шаповал, депутат Визирської сільради.

  Любов Степанівна каже, що секрет її довголіття - це завзята праця.Любов Фішич, жителька Першотравневого.

Я народилася в родині, де було четверо дітей, батько загинув. 47-мий рік - голодомор. Ми чого тільки не пережили. Шість років я працювала в шахті, шість років на ливарному заводі. В мене весь трудовий стаж тяжкий, - Любов Фішич, жителька Першотравневого.

  Доля Любові Степанівни завжди складалася з викликів та випробувань. Свого часу жінка втратила одного з синів. Проте вона не опускає руки. Її чоловік впевнений, що складова міцних відносин - це здатність чути одне одного.У Першотравневому привітали людей поважного віку.Валентин Антонович, чоловік Любові Степанівни.

Розуміти потрібно один одного, в чомусь поступатися, - Валентин Антонович, чоловік Любові Степанівни.

У Першотравневому привітали людей поважного віку.У Першотравневому привітали людей поважного віку.  Після привітання Любові Степанівни вирушили до іншої героїні, яка теж мешкає у Першотравневому. Зінаїда Данилівна відзначила 80 років з Дня народження і теж отримала подарунки.У Першотравневому привітали людей поважного віку.

Від всієї душі бажаємо міцного здоров’я, щоб Ви ще довго радували нас. І від "Команди розвитку", від Олега Джумберовича Кутателадзе, від Вашого депутату, від мене особисто, - Алла Шаповал, депутат Визирської сільради.

  Зінаїда Данилівна поділилась спогадами - де тільки вона не працювала.У Першотравневому привітали людей поважного віку.Зінаїда Гайліна, жителька Першотравневого.

Будувала заводи, фабрики, електростанцію "Южно-українську", потім будувала зупинки, мости, працювала в "Облшляхбуд", - Зінаїда Гайліна, жителька Першотравневого.

У Першотравневому привітали людей поважного віку.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.  Найдорожче у людини поважного віку - це спогади про молодість. Зінаїда Данилівна показала фотокартки минулих років та трішечки засумувала, але ненадовго. Побажаємо ж людям поважного віку сил та подальшого натхнення.Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.

Першого жовтня відзначається День людей поважного віку. У нас таких людей дуже багато. Ми вітаємо тих, кому виповнилося 80 і більше років. В цьому році ми привітали 135 осіб. Дякуючи Богу, вони живі, здорові. Їм дуже до вподоби, що ми приїжджаємо і вітаємо їх, - Олександра Бондарчук, голова Першотравневої ветеранської організації.

  Люди, які чесно прожили своє життя, багато працювали, щиро спілкувалися та дружили з односельцями, зараз у поважному віці дуже радіють кожному, навіть, маленькому прояву уваги з боку молодого покоління - впевнена Алла Шаповал, каже, що її дуже вражають очі кожної жінки та чоловіка, до яких приходить з подарунками. Славна традиція привітання людей поважного віку вже у Визирській ОТГ продовжиться й надалі, можливо, з залученням ще більшої кількості місцевих підприємств.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Сподіваюсь, ми будемо брати участь у такій традиції разом з громадою. Найближчим часом обговоримо питання з підприємцями, щоб вони теж підключалися. Адже підтримувати людей поважного віку - це дуже важливо. І важливо, щоб молоде покоління бачило ці прояви поваги, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.
Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP