» » Алла Шаповал: "Ніхто і не казав, що буде легко"

Алла Шаповал: "Ніхто і не казав, що буде легко"

Алла Шаповал: "Ніхто і не казав, що буде легко"

  Ніхто і не казав, що буде легко, зізнається депутатка Визирської сільради Алла Шаповал. Вона представник жителів вулиць 13-го виборчого округу у селі Першотравневе. А раніше, до приєднання Першотравневої сільради до Визирської громади, вона була депутатом місцевої сільради.

Алла Шаповал, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

Зараз свої повноваження реалізовувати набагато легше. Можна так сказати, що тільки зараз ми й почали реалізовувати свої повноваження. У минулому ми нічого не могли зробити, тому що в бюджеті не було коштів. Зараз ми можемо багато, і перший час навіть здавалося нереальним те, що можна зробити на своїх вулицях, - Алла Шаповал, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

  Завдяки об'єднанню, життя людей на її окрузі стало кращим. Перше з нереального раніше, що вийшло здійснити зараз: асфальтування міжквартальних проїздів до будинків 1, 3, 5 по вулиці Шевченка. Також вдалося оновити дорожнє покриття між вулицями Шевченка та Мічуріна.

Це між двома округами, моїм та вулицею Мічуріна. Тут під'їзні доріжки були зроблені більш як 40 років тому, коли будувалися будинки та птахофабрика ще працювала. Доріжки давно розбилися, й були величезні ями. Тому такий ремонт вкрай потрібен для людей, які тут проживають, - Алла Шаповал, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

  Важливою подією для всього села й особливо для жителів вулиці Шевченка стало будівництво тут тротуарної доріжки. Перед тим, як її робити, Алла Шаповал провела опитування. Ходила практично у кожен будинок, кожну квартиру, й 99,9% людей були "за" її будівництво. Тому немає жодних сумнівів, що для безпеки пішоходів вона потрібна на магістральній вулиці. Такі пішохідні доріжки в селі Визирка побудовані на багатьох вулицях, що зробило центральну садибу охайнішою. Для визирчан пересування селом безсумнівно стало зручним та безпечним. Тепер пишаються своїм доброустроєм і жителі вулиці Шевченка у Першотравневому.

Вікторія Гладченко, жителька вулиці Шевченка.

Зміни на краще. Освітлення додано на вулиці, пішохідна доріжка. Є значні поліпшення. Я думаю у Визирській громаді нам буде набагато краще, - Вікторія Гладченко, жителька вулиці Шевченка.

Ельвіра Донцова, жителька Першотравневого.

У нас гарніше стає з кожним днем, роблять дороги, ремонтують Будинок культури та скрізь, де я в селі не буваю, зміни на краще, - Ельвіра Донцова, жителька Першотравневого.

Мені пощастило з моєю вулицею Шевченка, але у мене є ще вулиця Комарова, де зробили освітлення, тепер потрібно зробити дорогу. І ще один багатоквартирний будинок поки залишається без асфальтування. Там люди похилого віку проживають, три інваліди, так що цю роботу потрібно проводити найближчим часом, - Алла Шаповал, представниця депутатської групи "Команда розвитку" Визирської сільради.

  Ще одне нововведення, до якого поки не звикли деякі жителі Першотравневого - сміттєві баки, цивілізований спосіб утилізації ТПВ для безпечного спільного проживання людей на одній території.

Навіщо потрібно було спалювати ті баки, навіть ту невелику кількість, що в нас була. Навіщо їх спалювали, я не знаю. Зараз баки додали та подивіться, вивозять сміття в середу, сьогодні вівторок, біля баків чисто, немає навіть папірців. Деякі люди просять поставити огорожі біля баків, але давайте спочатку навчимося ними користуватися, навчимося їх берегти, а потім будемо рухатися далі", - Алла Шаповал, представник депутатської групи "Команди розвитку" Визирської сільради.

  Спілкуватися на окрузі з людьми, коли бачиш плоди роботи місцевої влади, частиною якої ти є, приємно, визнає вона. Поінформованість депутата допомагала з'ясувати, хто з жителів її округу потребував продуктової допомоги, яку систематично надавала "Команда розвитку" жителям громади з групи ризику під час карантину.

  Однак проблеми на окрузі є, отож Алла Шаповал і не знижує градус своєї уваги щодо розв'язання цих питань. Вона впевнена, плідна робота там, де є повага та увага до проблем, які потребують вирішення. Тому депутати завжди підтримують більшістю голосів і благоустрій маленьких сіл громади. Цікаво, що з кожною сесією звичний поділ на свою та сусідню колишні сільради поступово відходить. Тепер всі 11 сіл - єдина громада, в якій всі свої.

Авторка: Катерина Гончар.

Друк
Схожі новини:
Навчальні заклади Визирської ОТГ успішно пройшли ліцензування16:00
14 лип
Голос Визирської ОТГ: що кажуть люди (фото)15:00
14 лип
Мешканці Лиманщини влаштували протест проти приєднання їх територій до Березівки (фото)14:35
14 лип
У Доброславській селищній раді планується відключення електропостачання та води13:57
14 лип
Оплата праці та соціально-трудові відносини в Одесі за останні пів року13:00
14 лип
У селищі Чорноморське створять «Школу мистецтв» (фото)12:30
14 лип
Боротьба з амброзією в Красносільській ОТГ. Чи є загроза здоров'ю вашій худобі? (фото)12:00
14 лип
Співробітники ТІС самостійно запустили в роботу кран Nelcon (фото)11:00
14 лип
У Олександрівці перенесли автобусну зупинку10:00
14 лип
У Красносілці стартує конкурс ескізних проєктів в'їзних знаків15:00
13 лип
Рятівники Лиманщини провели профілактичний рейд з метою запобігання виникнення пожеж (фото)14:30
13 лип
Мітинг під Одеською ОДА: жителі Лиманщини проти приєднання до Березівки (фото)14:22
13 лип
Рівні умови для підприємств, незалежно від форми власності, забезпечать сталий економічний розвиток України (фото)13:44
13 лип
Маленькі крижанівці посіли друге місце на «Кубку портів Чорного моря 2020» (фото)13:00
13 лип
У Чорноморському відкрили конкурс на посаду директора «Школи мистецтв»12:00
13 лип
Визирка: важливість Центру надання соціальних послуг (фото)11:00
13 лип
Крижанівка: припинення газопостачання10:00
13 лип
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
TOP