Показати меню
» » Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю (фото)

Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю (фото)

Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю (фото)

  Ніна Андріївна Стоілакіна - відома особистість у Першотравневому. Знають її, як порядну людину, котра завжди чуйна та привітна. З першого погляду все відразу стає зрозумілим: ця жінка на зло не здатна.
Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.  Народилася Ніна Андріївна у селі Балайчук Березівського району. Працювала кухаркою. У рідному селі зустріла свою долю - Івана Дмитровича Стоілакіна. У 1952 році одружилися. Змінили не одне місце проживання. Народили діточок. Роками пізніше вже у селі Раухівка побудували свою першу домівку.
Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.  Івана Дмитровича у 1973 році відправили до Першотравневого. Так почалася нова історія сім'ї Стоілакіних. Спочатку жили у двоповерхових будинках в центрі села. Там квартири надавали для тимчасового проживання тим, хто розбудовував населений пункт та працював на місцевих підприємствах. Але, через декілька років вирішили: потрібно зводити свій дім.
Ніна Стоілакіна, мешканка Першотравневого.

Ми побудували цей дім. Бо вже хотілося щось своє. Продали будинок у Раухівці. Будувалися, правда, 5 років. Ми працювали з Іваном Дмитровичем. Я у торгівлі, а він спочатку бухгалтером на Комінтернівській птахофабриці, а потім у ПМК- Ніна Стоілакіна, мешканка Першотравневого.

Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.  Іван Дмитрович, до речі, видатна постать у Першотравневому. Він - ветеран Другої Світової. Для того, аби потрапити на фронт та боронити свою землю, йому довелося змінити прізвище, бо греків тоді не брали. Так Іван Стоілакі став Стоілакіним, який пройшов Україну, Румунію та Болгарію у складі 3-го Українського фронту. А у Болгарії ледь не оженився. Але долі видніше, як наше життя складати. Свою половинку він знайшов тут, на Україні. Діти подружжя Стоілакіних зі сльозами на очах згадують щасливі дні, бо батька, на жаль, вже немає…
Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.Людмила Мельникова, донька Ніни Андріївни.

Я не пам'ятаю, щоб вони сварилися. Тато до останніх днів виходив ось на подвір'я та на вулицю, ходив багато. Казав, що у русі - життя. Батьки нас ростили за принципом того, що багатство не у грошах, а у духовних цінностях, - Людмила Мельникова, донька Ніни Андріївни.

Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.

  Не дивлячись на всі круті поворити у житті, Ніна Андріївна сповнена оптимізму. Зараз вона малює. Каже, хоч і по дитячому, не професіонально, але знаходить у цьому свою відраду.
Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.

Ось мої малюнки. Буває, встану вночі, сяду і малюю. Як щось придумаю, так і виводжу на папері. Я донці сказала якось, щоб придбала мені альбом і олівці. Тепер в мене ціла колекція фломастерів. Часто я малюю квіти, будинки та людей. Це заспокоює, - Ніна Стоілакіна, мешканка Першотравневого.

Гортаючи сторінки життя. Мешканка Першотравневого розповіла про свою незвичайну долю.  Подружжя Стоілакіних у Першотравневому знає, напевно, кожен другий.
Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації Першотравневого.

Їх Бог звів. Іван Дмитрович для мене був, як батько. Завжди такий уважний, розумні поради давав. А Ніна Андріївна завжди відносилася з любов'ю до людей. Гості для неї - як рідні. Ніколи не відпустить просто так, без філіжанки кави або чаю, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації Першотравневого.

Ніна Стоілакіна, мешканка Першотравневого.  Наприкінці липня Ніна Андріївна відзначила 86 день народження. У такому поважному віці вона - зразок для наслідування. Бо таку щирість, на жаль, не так часто зустрінеш.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP