» » Поетеса-сучасниця з Любополя готується видати чергову збірку (фото)

Поетеса-сучасниця з Любополя готується видати чергову збірку (фото)

Поетеса-сучасниця з Любополя готується видати чергову збірку (фото)

  Надія Мовчан-Карпусь народилася в родині вчителів словесності. Вони прищепили своїм дітям любов до музики, літератури - творчості в усьому її розмаїтті. Свої перші кроки на ниві поезії маленька Надія зробила досить рано.
Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, мешканка Любополю.

Перший свій вірш я написала ще у четвертому класі. Вірш не один, а декілька, і присвячені вони були мамі, бабусі. Я їх писала і тихенько ховала. Мій батько літератор, і я боялася, що він прочитає і мене дуже розкритикує. А вийшло навпаки. Батько знайшов цей зошит, прочитав і був здивований, взяв і віддав ці вірші у газету "Зірка", надрукували й мені прийшов гонорар - 3 рублі на той час. Я тоді дуже хотіла собі рукавички й не мала за що купити, і я купила зелені рукавички за свої гроші, і мені це дуже сподобалося, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, мешканка Любополя.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Згадуючи свій довгий творчий шлях, Надія Михайлівна жартує, що писати вірші заради грошей так і не навчилася, а ось ховати свою творчість доводиться не від сором'язливості - від того, що друкувати книги для простого вчителя, а тепер пенсіонера, задоволення дуже дороге.
Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.   Не без допомоги добрих людей, все ж таки побачили світ сім її поетичних збірок: "Батькова тополя", "Над річкою-журавкою", "Золотокрилі ранки", "Сонячне коло", "Мелодія осінньої просині". У 2003 році збірка віршів Надії Мовчан-Карпусь "Сонячне коло" зайняла перше місце на обласному літературному конкурсі "Хвилі моря та степу", у номінації "Краща книга для дітей". Сьома книжка Надії Михайлівні - це лірико-епічна поема "Стаю на прю", вийшла у 2008 р. Кажуть, що краще сприймаєш сенс написаного, коли читає свої твори автор. Микита Карпусь, правнук Надії Михайлівни теж непогано розібрався, про що так тонко жартує його прабабуся. Він полюбляє декламувати її вірші та із задоволенням знайомить всіх з її творчістю.
Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.

У мене багато написано для малюків, і для дитячого саду, і для шкільного віку, середнього й меншого. Напевне тому, що я вчитель і мені подобається писати для дітей. Я підходжу до цього з точки зору вчителя. Я знаю, що дітям необхідно. Щоб наші моральні принципи не зникли, необхідно дітей виховувати, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, мешканка Любополя.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Свій восьмий, ювілейний збірник віршів під назвою "У краплі любові", який Надія Мовчан-Карпусь готує до видання, теж присвячує школярам, правда старшокласникам. Третина книги - це її улюблені твори, деякі з них вже опубліковані, але більша частина творів буде надрукована вперше.
Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Допомогу у виданні нового ліричного збірника надасть благодійний фонд імені Олексія Ставніцера. Хоча тут, в основному допомагають людям, що потрапили у біду, сьогодні сучасна українська література вимагає не менше екстреної підтримки.
Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Це важливо для дітей, бо Надія Михайлівна пише багато для них. Ми виховуємо майбутнє громади й хочемо, аби наші діти були культурними, щоб вони розвивали українську мову та були найрозумнішими, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  І діти дійсно тягнуться до прекрасного, як квіти до сонця. Якщо вірші написані щиро, талановито і з любов'ю, діти дуже швидко хочуть наслідувати такої творчості.
Олена Бубнова, директорка Сичавської школи.

Є діти, які цим захопилися і починають самі вірші писати. Я думаю не тільки дитині, але й нам дорослим, коли ти зустрічаєшся з живим автором, це дає такий поштовх до самовдосконалення, саморозвитку, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Ліричний збірник творів Надії Мовчан-Карпусь планують видати найближчим часом. Його надішлють до шкільних бібліотек Лиманського району та Визирської ОТГ, щоб з творчістю поетеси-сучасниці змогли ознайомитися якомога більше дітей.

Друк
За 2019 рік доходи Лиманської РДА зросли на 180 млн грн (фото)13:31
27 лют
Ураган "Юлія" не оминула устричну ферму на березі Тилігульського лиману (відео)12:00
27 лют
У Визирській громаді за підтримки "Команди розвитку" відзначать Масляну (фото)11:00
27 лют
Школа в Новофедорівці має великі плани на майбутнє (фото)10:00
27 лют
У Визирській громаді працюють над усуненням наслідків після урагану (фото)16:25
26 лют
У Лиманському районі визначили переможців конкурсу "Професії моєї громади" (фото)14:00
26 лют
Лиманський район: Шомполи пережили негоду без тяжкої шкоди (фото)13:00
26 лют
Микола Палтишев: "У Визирці діють дуже розумно"12:00
26 лют
Лиманська райрада оприлюднила передбачувані тарифи на медпослуги в лікарні11:00
26 лют
Екоферма з Визирської ОТГ потрапила у додаток "Odessa Region Guide" (фото)10:00
26 лют
У Лиманському районі локалізують наслідки негоди (фото)18:44
25 лют
У Крижанівці та Лісках перевірили всі відкриті об’єкти на предмет безпеки (фото)17:46
25 лют
"Юлія" завдала Одеському регіону вагомої шкоди (фото, відео)17:34
25 лют
Учні Рибаківської школи готуються до обласного конкурсу (фото)13:00
25 лют
Денис Шмигаль: "Місцеві вибори-2020 мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі"12:00
25 лют
Діти-пільговики з Красносільської ОТГ відправилися на оздоровлення в "Молоду гвардію" та "Артек" (фото)11:00
25 лют
Микола Палтишев: "Виховання технічної інтелігенції - це школа - ПТУ - інститут"10:00
25 лют
Де в ОТГ немає світла? Оперативна інформація по Визирській громаді21:24
24 лют
Через погоду з Доброслава на Одесу не ходять маршрутки21:18
24 лют
У Визирській ОТГ оцінюють збитки шквального вітру (фото, відео)21:06
24 лют
У Южному в АШГ відбувся урок медіаграмотності (фото)15:16
24 лют
З початку року учні Фонтанського НВК користуються новим шкільним автобусом (фото)14:41
24 лют
У Визирці вітер підірвав дах Будинку культури13:43
24 лют
Вчителі Першотравневого НВК навчаються коучингу з профорієнтації в Одесі (фото)13:00
24 лют
Депутати Коблівської ОТГ затвердили Програму роботи ЦНАП на 2020-2023 рр. (фото)12:00
24 лют
TOP