Показати меню
» » Поетеса-сучасниця з Любополя готується видати чергову збірку (фото)

Поетеса-сучасниця з Любополя готується видати чергову збірку (фото)

Поетеса-сучасниця з Любополя готується видати чергову збірку (фото)

  Надія Мовчан-Карпусь народилася в родині вчителів словесності. Вони прищепили своїм дітям любов до музики, літератури - творчості в усьому її розмаїтті. Свої перші кроки на ниві поезії маленька Надія зробила досить рано.
Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, мешканка Любополю.

Перший свій вірш я написала ще у четвертому класі. Вірш не один, а декілька, і присвячені вони були мамі, бабусі. Я їх писала і тихенько ховала. Мій батько літератор, і я боялася, що він прочитає і мене дуже розкритикує. А вийшло навпаки. Батько знайшов цей зошит, прочитав і був здивований, взяв і віддав ці вірші у газету "Зірка", надрукували й мені прийшов гонорар - 3 рублі на той час. Я тоді дуже хотіла собі рукавички й не мала за що купити, і я купила зелені рукавички за свої гроші, і мені це дуже сподобалося, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, мешканка Любополя.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Згадуючи свій довгий творчий шлях, Надія Михайлівна жартує, що писати вірші заради грошей так і не навчилася, а ось ховати свою творчість доводиться не від сором'язливості - від того, що друкувати книги для простого вчителя, а тепер пенсіонера, задоволення дуже дороге.
Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.   Не без допомоги добрих людей, все ж таки побачили світ сім її поетичних збірок: "Батькова тополя", "Над річкою-журавкою", "Золотокрилі ранки", "Сонячне коло", "Мелодія осінньої просині". У 2003 році збірка віршів Надії Мовчан-Карпусь "Сонячне коло" зайняла перше місце на обласному літературному конкурсі "Хвилі моря та степу", у номінації "Краща книга для дітей". Сьома книжка Надії Михайлівні - це лірико-епічна поема "Стаю на прю", вийшла у 2008 р. Кажуть, що краще сприймаєш сенс написаного, коли читає свої твори автор. Микита Карпусь, правнук Надії Михайлівни теж непогано розібрався, про що так тонко жартує його прабабуся. Він полюбляє декламувати її вірші та із задоволенням знайомить всіх з її творчістю.
Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.

У мене багато написано для малюків, і для дитячого саду, і для шкільного віку, середнього й меншого. Напевне тому, що я вчитель і мені подобається писати для дітей. Я підходжу до цього з точки зору вчителя. Я знаю, що дітям необхідно. Щоб наші моральні принципи не зникли, необхідно дітей виховувати, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, мешканка Любополя.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Свій восьмий, ювілейний збірник віршів під назвою "У краплі любові", який Надія Мовчан-Карпусь готує до видання, теж присвячує школярам, правда старшокласникам. Третина книги - це її улюблені твори, деякі з них вже опубліковані, але більша частина творів буде надрукована вперше.
Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Допомогу у виданні нового ліричного збірника надасть благодійний фонд імені Олексія Ставніцера. Хоча тут, в основному допомагають людям, що потрапили у біду, сьогодні сучасна українська література вимагає не менше екстреної підтримки.
Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Це важливо для дітей, бо Надія Михайлівна пише багато для них. Ми виховуємо майбутнє громади й хочемо, аби наші діти були культурними, щоб вони розвивали українську мову та були найрозумнішими, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  І діти дійсно тягнуться до прекрасного, як квіти до сонця. Якщо вірші написані щиро, талановито і з любов'ю, діти дуже швидко хочуть наслідувати такої творчості.
Олена Бубнова, директорка Сичавської школи.

Є діти, які цим захопилися і починають самі вірші писати. Я думаю не тільки дитині, але й нам дорослим, коли ти зустрічаєшся з живим автором, це дає такий поштовх до самовдосконалення, саморозвитку, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

Поетеса-сучасниця із Любополя готується видати чергову збірку.  Ліричний збірник творів Надії Мовчан-Карпусь планують видати найближчим часом. Його надішлють до шкільних бібліотек Лиманського району та Визирської ОТГ, щоб з творчістю поетеси-сучасниці змогли ознайомитися якомога більше дітей.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP