» » Відбулася V сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася V сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася V сесія Визирської сільської ради (фото)

  П'ята чергова сесія Визирської сільради відбулася в останній день вересня. На засіданні був присутній депутат районної ради Віталій Кутателадзе. Рішення по 42-м питанням депутати детально розглянули на засіданні постійних комісій, а потім на сесії.Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Розпочалось засідання з інформації, яку донесла присутнім Наталія Сивак. Вона доповіла про стан сплати в бюджет сільради орендної плати за земельні ділянки та повідомила, що впродовж останніх чотирьох років темп зростання цих відрахувань склав 124%.Наталія Сивак, керівник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Визирської сільради.

У 2016 році орендна плата становила 2 млн. 736 тис. гривень, а у 2019 році - 11 млн. 674 тис. гривень, - Наталія Сивак, керівник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Визирської сільради.

  Віталій Кутателадзе вважає це наслідком переоформлення договорів оренди та розвитку порто-промислової зони в цілому.Віталій Кутателадзе, депутат районної ради.

При переоформленні договорів оренди проводиться нова нормативно-грошова оцінка, при якій вже використовується нова вартість. Підприємства стали платити більшу орендну плату, яка надходить до бюджету громади, - Віталій Кутателадзе, депутат районної ради.

  В ході сесії депутати затвердили ряд положень про роботу профільних відділів сільради, заслухали фінансовий звіт КП "Визирське джерело". Проголосували за внесення змін і доповнень в попередні рішення сесій, щодо виконання бюджету Визирської та колишньої Першотравневої сільрад на 2019 рік.Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Рішенням сесії було збільшено бюджет програми "Милосердя в дії".Ольга Батюченко, головний бухгалтер колишньої Першотравневої сільради.

Спочатку було 100 тис. гривень. Ми збільшили до 250 тис. гривень. Якщо буде перевиконання дохідної частини бюджету, ми зможемо внести зміни до бюджету програми "Милосердя в дії", - Ольга Батюченко, член реорганізаційної комісії, головний бухгалтер Першотравневої сільради.

Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Депутати змінили назву визирського дитячого садка "Пролісок", тепер він офіційно буде називатися - заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Пролісок" Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області. В ході сесії було змінено цільове призначення земельних ділянок, які були подаровані засновниками благодійного фонду імені Олексія Ставніцера громаді Визирки для будівництва нового корпусу ясел-садка. Тепер немає юридичних перешкод для зведення соціального об'єкта.Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Земельні питання не викликали особливого резонансу у депутатів, крім одного. Вони відмовились давати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Фещук із земель сільськогосподарського призначення державної власності, які перебувають в запасі на території колишньої Першотравневої сільради.Анастасія Дорошенко, начальник відділу земельних відносин Визирської сільради.

Управлінням Геокадастру в Одеській області було направлено листа щодо прийняття рішення про дозвіл на розробку проєкту. Визирською сільрадою було розглянуто це питання та прийнято рішення відмовити, бо громадянка України, учасниця АТО, не проживає на території Визирської ОТГ. Депутати стурбовані ще й тим, що землі державної власності сільськогосподарського призначення поки не передані до комунальної власності. Разом з тим, головним управлінням Геокадастру продовжується передача земель, а депутати не знають, хто ці громадяни, - Анастасія Дорошенко, начальник відділу земельних відносин Визирської сільради.

  Своє рішення з даного питання прокоментував Дмитро Унгурян.Дмитро Унгурян, депутат Визирської сільради.

Ми не знаємо цю людину. Документів, що підтверджують, що вона учасник АТО, не було - ми це уточнили, - Дмитро Унгурян, депутат Визирської сільради.

  За інформацією Анастасії Дорошенко вже є випадки, коли з боку Визирської сільради було негативне рішення, але пакет документів на землю був виготовлений. Суть проблеми пояснив Віталій Котвицький.Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

Користуються лазівкою в нашому законодавстві, коли йде розрив між повноваженнями Геокадастру та повноваженнями місцевої ради, - Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

  Нагадаємо, на третій позачерговій сесії Визирської сільради депутати прийняли рішення про звернення до Геокадастру з питанням про передачу земель сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність Визирської сільради.

Друк
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP