» » Відбулася V сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася V сесія Визирської сільської ради (фото)

Відбулася V сесія Визирської сільської ради (фото)

  П'ята чергова сесія Визирської сільради відбулася в останній день вересня. На засіданні був присутній депутат районної ради Віталій Кутателадзе. Рішення по 42-м питанням депутати детально розглянули на засіданні постійних комісій, а потім на сесії.Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Розпочалось засідання з інформації, яку донесла присутнім Наталія Сивак. Вона доповіла про стан сплати в бюджет сільради орендної плати за земельні ділянки та повідомила, що впродовж останніх чотирьох років темп зростання цих відрахувань склав 124%.Наталія Сивак, керівник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Визирської сільради.

У 2016 році орендна плата становила 2 млн. 736 тис. гривень, а у 2019 році - 11 млн. 674 тис. гривень, - Наталія Сивак, керівник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Визирської сільради.

  Віталій Кутателадзе вважає це наслідком переоформлення договорів оренди та розвитку порто-промислової зони в цілому.Віталій Кутателадзе, депутат районної ради.

При переоформленні договорів оренди проводиться нова нормативно-грошова оцінка, при якій вже використовується нова вартість. Підприємства стали платити більшу орендну плату, яка надходить до бюджету громади, - Віталій Кутателадзе, депутат районної ради.

  В ході сесії депутати затвердили ряд положень про роботу профільних відділів сільради, заслухали фінансовий звіт КП "Визирське джерело". Проголосували за внесення змін і доповнень в попередні рішення сесій, щодо виконання бюджету Визирської та колишньої Першотравневої сільрад на 2019 рік.Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Рішенням сесії було збільшено бюджет програми "Милосердя в дії".Ольга Батюченко, головний бухгалтер колишньої Першотравневої сільради.

Спочатку було 100 тис. гривень. Ми збільшили до 250 тис. гривень. Якщо буде перевиконання дохідної частини бюджету, ми зможемо внести зміни до бюджету програми "Милосердя в дії", - Ольга Батюченко, член реорганізаційної комісії, головний бухгалтер Першотравневої сільради.

Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Депутати змінили назву визирського дитячого садка "Пролісок", тепер він офіційно буде називатися - заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Пролісок" Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області. В ході сесії було змінено цільове призначення земельних ділянок, які були подаровані засновниками благодійного фонду імені Олексія Ставніцера громаді Визирки для будівництва нового корпусу ясел-садка. Тепер немає юридичних перешкод для зведення соціального об'єкта.Відбулася V сесія Визирської сільської ради.  Земельні питання не викликали особливого резонансу у депутатів, крім одного. Вони відмовились давати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Фещук із земель сільськогосподарського призначення державної власності, які перебувають в запасі на території колишньої Першотравневої сільради.Анастасія Дорошенко, начальник відділу земельних відносин Визирської сільради.

Управлінням Геокадастру в Одеській області було направлено листа щодо прийняття рішення про дозвіл на розробку проєкту. Визирською сільрадою було розглянуто це питання та прийнято рішення відмовити, бо громадянка України, учасниця АТО, не проживає на території Визирської ОТГ. Депутати стурбовані ще й тим, що землі державної власності сільськогосподарського призначення поки не передані до комунальної власності. Разом з тим, головним управлінням Геокадастру продовжується передача земель, а депутати не знають, хто ці громадяни, - Анастасія Дорошенко, начальник відділу земельних відносин Визирської сільради.

  Своє рішення з даного питання прокоментував Дмитро Унгурян.Дмитро Унгурян, депутат Визирської сільради.

Ми не знаємо цю людину. Документів, що підтверджують, що вона учасник АТО, не було - ми це уточнили, - Дмитро Унгурян, депутат Визирської сільради.

  За інформацією Анастасії Дорошенко вже є випадки, коли з боку Визирської сільради було негативне рішення, але пакет документів на землю був виготовлений. Суть проблеми пояснив Віталій Котвицький.Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

Користуються лазівкою в нашому законодавстві, коли йде розрив між повноваженнями Геокадастру та повноваженнями місцевої ради, - Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

  Нагадаємо, на третій позачерговій сесії Визирської сільради депутати прийняли рішення про звернення до Геокадастру з питанням про передачу земель сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність Визирської сільради.

Друк
Визирська сільрада опридлюднила списки кандидатів в депутати та на посаду голови (фото)18:36
26 вер
Олег Кутателадзе: «Я буду і далі відстоювати інтереси сичавців»17:43
26 вер
ТІС: авто за тиждень потрапляє з контейнеровоза на дороги України (відео)17:13
26 вер
Юрій Никифоров: нагальною проблемою для Ранжевого залишається реконструкція електромереж15:29
26 вер
У Першотравневому створюється велика ігрова та спортивна зони (фото)14:49
25 вер
У с. Кінне за участі «Команди розвитку» відбулася толока (відео)14:30
25 вер
ЦВК затвердила форми та колір виборчих бюлетенів з місцевих виборів14:00
25 вер
Зовсім скоро нова Визирська амбулаторія відкриє свої двері (відео)13:30
25 вер
ТІС створили альпініст і юрист13:15
25 вер
В селах Визирської ОТГ пошкоджене дорожнє покриття стане кращим (відео)12:13
25 вер
У Кінному про «Команду розвитку» знають не з чуток, а за реальними справами (фото)12:05
25 вер
Нова визирська амбулаторія чекає на відкриття (фото)11:13
25 вер
КМУ затвердив нові бланки документів для керування автотранспортом10:00
25 вер
У Доброславі відбулася районна спартакіада школярів 2020-2021 (фото)14:00
24 вер
ТІСбургер — нова пропозіція у «БуфеТІС» (відео)13:30
24 вер
В Курісово школа та коледж приєдналися до акції «Чисті береги-2020» (фотофакт)13:01
24 вер
ТІС про найбільший контейнеровоз у світі «MSC Gulsun»12:33
24 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ (відео)12:30
24 вер
Богомоли на Тилігульському лимані — важлива ланка в ланцюзі біорізноманіття11:15
24 вер
Кордон, Калинівка та Дмитрівка приєдналися до обговорення Стратегії розвитку Визирської ОТГ (відео)10:27
24 вер
САД в Одеській області презентувала 2 варіанти транспортної розв’язки «Два стовпи» (фото)10:22
24 вер
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
TOP