» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади (фото)

  Один з найбільших закладів освіти Лиманського району досягає великих успіхів та прагне стати одним з найкращих в Україні. Визирська об’єднана громада планує реалізовувати низку важливих проєктів задля забезпечення жителів району повноцінною освітою.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, зам. директора Першотравневого НВК ЗОШ I-III ступенів.

Треба зазначити те, що Першотравневий НВК завжди був попереду. Ми раді, що не втрачаємо цих позицій. Ми хочемо бути не серед перших, а першими. Ми хочемо досягти вершин, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.

До нашого навчального закладу приїжджають діти не лише з нашої громади: їдуть зі Степанівки, Кінного, Нової Вільшанки та Міщанки. А ще з Іваново й Доброслава, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олександр Строгуш, водій шкільного автобуса Першотравневого НВК ЗОШ I-III ступенів.

Це один з найбільших закладів у Лиманському районі й опорна школа в громаді. Тут працюють висококваліфіковані педагоги. Кожного ранку ми доставляємо дітей сюди, а після уроків - додому. Я везу дітей зі Степанівки, Кінного, Міщанки. А мій напарник - з Зорі Труда, та Нової Вільшанки, - Олександр Строгуш, водій шкільного автобуса Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Не дивно, що більшість мешканців прилеглих сіл обирають саме цей освітній заклад - випускники школи довели високий рівень знань у порівнянні зі школами всієї України. Проте головна мета не просто дати знання учню, але й зростити найкращі людські якості.Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК ЗОШ I-III ступенів.

В нас вчиться дуже багато дітей зі всього Лиманського району тому, що всі спираються зараз на отримання знань. А ми займаємо дуже добре місце у таблиці згідно з результатами ЗНО по всій країні, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.

Ми повинні випустити не просто людину з високим балом в атестаті. Ми повинні ще виховати високоморальну людину, гідного патріота, готового будувати свою країну, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Попереду багато планів з розвитку Першотравневого НВК: вивести кращий освітній заклад громади на регіональний рівень, впровадження професійно-технічної освіти на базі закладу.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Перед нами стоять сучасні виклики. Необхідно в короткий термін поставити освіту "на рейки" та зробити її кращою не тільки в громаді, а й у регіоні. Тут будуть створюватись освітні програми. Наприклад - "Програма розвитку освіти Визирської ОТГ", в який передбачено покращення матеріально-технічної бази, з розрахунку на розвиток професійно-технічної освіти. У нас є такі можливості, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У нас є унікальна можливість і школа, яку побудовано ще при Олександрі Янчевому в Першотравневому. Необхідно використовувати її можливості не тільки як базової школи. Ми очікували завершення процесу формування громади й тепер відобразимо наші наміри в соціально-економічному сенсі. Наше підприємство "ТІС" стане ініціатором впровадження професійно-технічної освіти на базі цього опорного закладу. Ми отримаємо ліцензії Міністерства освіти та науки України. Але спочатку ми пропишемо план соціально-економічного розвитку. Я бачу велике майбутнє за такою всебічно розвиненою громадою, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Навчальний заклад вже оснащений мініфутбольним полем, проте попереду - досягнення нових спортивних вершин.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.

Територія у нас дуже велика - 3,6 гектара. Ми вже маємо мініфутбольне поле і дуже вдячні за нього районній та обласній раді. Але цього замало. У нас є інші види спорту, які повинні розвиватись. Це теніс, волейбол та легка атлетика. Тому ми будемо розвивати нашу територію і я впевнена, що найближчим часом наш НВК стане кращим не лише в Одеському регіоні, а й взагалі в Україні, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".
Друк
Схожі новини:
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP