» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади (фото)

  Один з найбільших закладів освіти Лиманського району досягає великих успіхів та прагне стати одним з найкращих в Україні. Визирська об’єднана громада планує реалізовувати низку важливих проєктів задля забезпечення жителів району повноцінною освітою.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, зам. директора Першотравневого НВК ЗОШ I-III ступенів.

Треба зазначити те, що Першотравневий НВК завжди був попереду. Ми раді, що не втрачаємо цих позицій. Ми хочемо бути не серед перших, а першими. Ми хочемо досягти вершин, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.

До нашого навчального закладу приїжджають діти не лише з нашої громади: їдуть зі Степанівки, Кінного, Нової Вільшанки та Міщанки. А ще з Іваново й Доброслава, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олександр Строгуш, водій шкільного автобуса Першотравневого НВК ЗОШ I-III ступенів.

Це один з найбільших закладів у Лиманському районі й опорна школа в громаді. Тут працюють висококваліфіковані педагоги. Кожного ранку ми доставляємо дітей сюди, а після уроків - додому. Я везу дітей зі Степанівки, Кінного, Міщанки. А мій напарник - з Зорі Труда, та Нової Вільшанки, - Олександр Строгуш, водій шкільного автобуса Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Не дивно, що більшість мешканців прилеглих сіл обирають саме цей освітній заклад - випускники школи довели високий рівень знань у порівнянні зі школами всієї України. Проте головна мета не просто дати знання учню, але й зростити найкращі людські якості.Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК ЗОШ I-III ступенів.

В нас вчиться дуже багато дітей зі всього Лиманського району тому, що всі спираються зараз на отримання знань. А ми займаємо дуже добре місце у таблиці згідно з результатами ЗНО по всій країні, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.

Ми повинні випустити не просто людину з високим балом в атестаті. Ми повинні ще виховати високоморальну людину, гідного патріота, готового будувати свою країну, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Попереду багато планів з розвитку Першотравневого НВК: вивести кращий освітній заклад громади на регіональний рівень, впровадження професійно-технічної освіти на базі закладу.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Перед нами стоять сучасні виклики. Необхідно в короткий термін поставити освіту "на рейки" та зробити її кращою не тільки в громаді, а й у регіоні. Тут будуть створюватись освітні програми. Наприклад - "Програма розвитку освіти Визирської ОТГ", в який передбачено покращення матеріально-технічної бази, з розрахунку на розвиток професійно-технічної освіти. У нас є такі можливості, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У нас є унікальна можливість і школа, яку побудовано ще при Олександрі Янчевому в Першотравневому. Необхідно використовувати її можливості не тільки як базової школи. Ми очікували завершення процесу формування громади й тепер відобразимо наші наміри в соціально-економічному сенсі. Наше підприємство "ТІС" стане ініціатором впровадження професійно-технічної освіти на базі цього опорного закладу. Ми отримаємо ліцензії Міністерства освіти та науки України. Але спочатку ми пропишемо план соціально-економічного розвитку. Я бачу велике майбутнє за такою всебічно розвиненою громадою, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Навчальний заклад вже оснащений мініфутбольним полем, проте попереду - досягнення нових спортивних вершин.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади.

Територія у нас дуже велика - 3,6 гектара. Ми вже маємо мініфутбольне поле і дуже вдячні за нього районній та обласній раді. Але цього замало. У нас є інші види спорту, які повинні розвиватись. Це теніс, волейбол та легка атлетика. Тому ми будемо розвивати нашу територію і я впевнена, що найближчим часом наш НВК стане кращим не лише в Одеському регіоні, а й взагалі в Україні, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".
Друк
Схожі новини:
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
TOP