» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

  Освітній простір "ПростоСвіт", що створений у Першотравневому НВК став популярним місцем для впровадження новітніх освітянських технологій та підготовки старшокласників до ЗНО. Це місце полюбляють не лише діти, а й дорослі. Для них тут відкрито курси комп’ютерної грамотності.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Перше та не єдине питання, яке зараз стоїть - це підвищення рівня освіти. Це - важливе завдання не лише для нашої Визирської громади, а й взагалі для України. Рівень підвищення освіти можливий тоді, коли в школі буде всім добре і комфортно, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Наш навчальний заклад обирають для навчання тому, що в нас є багато місць для відпочинку, в нас є гуртки, спортивні секції. Ще працює освітній простір, де проводяться заняття з підготовки до ЗНО. Ми також проводимо постійно зустрічі з людьми, які доносять якусь нову корисну інформацію, наприклад, з художниками, істориками. Діти дізнаються багато цікавого там, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Саме прагнення створити максимально комфортний простір знань допомогло дати ім’я новому проєкту.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Першотравневий НВК - це не просто заклад. Це ціла країна, освітній простір, який буде надавати величезний пакет послуг. І саме тут "ПростоСвіт" став цим простором. Ми дуже довго обирали цю назву. Ми дуже хотіли, щоб це було місце, де дітям було б комфортно навчатися. Так і виникла ця назва "ПростоСвіт", - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Наш освітній простір другий у районі. Є ще аналог у Доброславі. Але за масштабами наш більший та у нас проводиться більше занять, які відвідують більше дітей, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це простір знань, де підвищують рівень освіти не тільки школярі, але й старше покоління.Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Школа може стати осередком громади, тому що сюди ходять не лише навчатися. Сюди можна ходити та спілкуватися. У нас є простір "ПростоСвіт" і вже дорослі люди поважного віку сказали, що хочуть опановувати комп’ютерну грамотність. Ми пишаємося тим, що випустили в червні 2019 року збірку "Комп’ютер для початківців", - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"ПростоСвіт" - це простір для самореалізації та навчання. Я знаю, що багато моїх однолітків знаходили тут місце для формування своїх творчих навичок, - Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Для мене "ПростоСвіт" - це особливий простір. Він дуже мобільний. Я можу бути тут у різних локаціях. Для всіх нас - і учнів, і вчителів - це кімнатка-загадка. Якщо дитина тут побуває хоча б раз, то вона побажає сюди повернутися. Це світ, в якому тобі раді. Але тут є своя дисципліна. Він відрізняється від звичайного світу і це, мабуть, галактика нових можливостей, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це не тільки шкільний освітній простір для отримання нових знань та розвитку навичок, але й платформа для формування майбутнього покоління патріотів країни в цілому і громади зокрема.Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Сьогоднішні діти знають, що вони можуть змінити світ на краще. В їх силах нести зміни, вони патріоти. Я в це вірю. Це та молодь, яка може все. Вони не замикаються на межах Першотравневого, або Лиманського району. Вони готові працювати й нести добробут в рідну країну, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ця школа буде передаватись на баланс Визирської ОТГ. Ми плануємо реалізовувати тут розвиток професійно-технічної освіти. Це дуже важливо, бо ці сьогоднішні учні стануть завтра зміною дорослому поколінню. Головне, щоб вони несли любов до громади. Треба навчати наших дітей креативності - вона буде нам всім дуже потрібна, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Раніше повідомлялося про інші ініціативи розвитку навчального процесу в Першотравневому, а також про програму "Культура добросусідства".

Друк
Схожі новини:
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
Олеся Заїка: поки в інших громадах ЦНАПи тільки формуватимуть, у Визирській ОТГ вже надаються певні процедури (фото)15:00
26 лис
Транспортний вузол ТІС прийняв новий сервіс13:30
26 лис
У «Карамельки» в Крижанівці закінчуються роботи з доброустрою території (фото)12:00
26 лис
Визирська ОТГ — переможець обласного конкурсу з найкращого доброустрою (фото)10:30
26 лис
В Петрівському аграрному коледжі відзначили День гідності та свободи (фото)09:00
26 лис
У Першотравневому ЦНАПі з’явився платіжний термінал17:00
25 лис
СБУ: завдяки співпраці з ТІСом, у 2020 році затримані великі партії наркотиків з Латинської Америки15:22
25 лис
У населених пунктах Визирської ОТГ призначені старости15:09
25 лис
Виплати на поховання та роди, літнім людям та обездоленим дітям розповсюджені на поширену Визирську ОТГ (відео)14:30
25 лис
TOP