» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

  Освітній простір "ПростоСвіт", що створений у Першотравневому НВК став популярним місцем для впровадження новітніх освітянських технологій та підготовки старшокласників до ЗНО. Це місце полюбляють не лише діти, а й дорослі. Для них тут відкрито курси комп’ютерної грамотності.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Перше та не єдине питання, яке зараз стоїть - це підвищення рівня освіти. Це - важливе завдання не лише для нашої Визирської громади, а й взагалі для України. Рівень підвищення освіти можливий тоді, коли в школі буде всім добре і комфортно, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Наш навчальний заклад обирають для навчання тому, що в нас є багато місць для відпочинку, в нас є гуртки, спортивні секції. Ще працює освітній простір, де проводяться заняття з підготовки до ЗНО. Ми також проводимо постійно зустрічі з людьми, які доносять якусь нову корисну інформацію, наприклад, з художниками, істориками. Діти дізнаються багато цікавого там, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Саме прагнення створити максимально комфортний простір знань допомогло дати ім’я новому проєкту.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Першотравневий НВК - це не просто заклад. Це ціла країна, освітній простір, який буде надавати величезний пакет послуг. І саме тут "ПростоСвіт" став цим простором. Ми дуже довго обирали цю назву. Ми дуже хотіли, щоб це було місце, де дітям було б комфортно навчатися. Так і виникла ця назва "ПростоСвіт", - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Наш освітній простір другий у районі. Є ще аналог у Доброславі. Але за масштабами наш більший та у нас проводиться більше занять, які відвідують більше дітей, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це простір знань, де підвищують рівень освіти не тільки школярі, але й старше покоління.Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Школа може стати осередком громади, тому що сюди ходять не лише навчатися. Сюди можна ходити та спілкуватися. У нас є простір "ПростоСвіт" і вже дорослі люди поважного віку сказали, що хочуть опановувати комп’ютерну грамотність. Ми пишаємося тим, що випустили в червні 2019 року збірку "Комп’ютер для початківців", - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"ПростоСвіт" - це простір для самореалізації та навчання. Я знаю, що багато моїх однолітків знаходили тут місце для формування своїх творчих навичок, - Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Для мене "ПростоСвіт" - це особливий простір. Він дуже мобільний. Я можу бути тут у різних локаціях. Для всіх нас - і учнів, і вчителів - це кімнатка-загадка. Якщо дитина тут побуває хоча б раз, то вона побажає сюди повернутися. Це світ, в якому тобі раді. Але тут є своя дисципліна. Він відрізняється від звичайного світу і це, мабуть, галактика нових можливостей, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це не тільки шкільний освітній простір для отримання нових знань та розвитку навичок, але й платформа для формування майбутнього покоління патріотів країни в цілому і громади зокрема.Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Сьогоднішні діти знають, що вони можуть змінити світ на краще. В їх силах нести зміни, вони патріоти. Я в це вірю. Це та молодь, яка може все. Вони не замикаються на межах Першотравневого, або Лиманського району. Вони готові працювати й нести добробут в рідну країну, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ця школа буде передаватись на баланс Визирської ОТГ. Ми плануємо реалізовувати тут розвиток професійно-технічної освіти. Це дуже важливо, бо ці сьогоднішні учні стануть завтра зміною дорослому поколінню. Головне, щоб вони несли любов до громади. Треба навчати наших дітей креативності - вона буде нам всім дуже потрібна, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Раніше повідомлялося про інші ініціативи розвитку навчального процесу в Першотравневому, а також про програму "Культура добросусідства".

Друк
Схожі новини:
Кандидатуру голови Лиманського району переглянуть14:30
15 лис
Одеська обласна рада нагородила медаллю ветерана з Кінного (фото)13:57
15 лис
ЦВК здатна самостійно розв'язати проблему з виборами в ОТГ, що відбудуться у грудні13:00
15 лис
У Южному побудують гуртожиток: розпочато створення проєкту12:30
15 лис
На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл (фото)12:00
15 лис
Що буде з медициною, якщо Сичавка вирішить приєднатися до Визирської ОТГ (фото)11:00
15 лис
Голова міста Южне провів екскурсію в міській раді для школярів (фото)10:00
15 лис
Валентина Харламбова: "Попереду багато роботи, і успіх залежить від зусиль команди"15:00
14 лис
В Адміністрації морських портів України обговорили результати роботи за 10 місяців (фото)14:00
14 лис
Стало відомо, коли відбудеться перепис населення України13:30
14 лис
Влада Южного звернулась до уряду, щоб скасувати постанову, яка загрожує теплопостачанню міста13:10
14 лис
Роботи з реконструкції проспекту Миру виконані вже на 65% (фото)12:30
14 лис
У Визирській сільраді планують залучати гранти задля розвитку громади (фото)12:10
14 лис
Любопіль приєднався до озеленення (фото)11:44
14 лис
У Визирській громаді планують розвивати інклюзивну освіту (фото)11:00
14 лис
Ініціативні жителі Олександрівки привели до ладу територію біля школи (фото)10:00
14 лис
У місті Южне з'явиться торгово-розважальний центр у 2020 році (фото)15:00
13 лис
В селі Першотравневе провели озеленення (фото)14:30
13 лис
Любопільський будинок культури розвиває таланти у гуртках танцю й співу (фото)14:02
13 лис
Склад майбутньої Фонтанської ОТГ змінився13:30
13 лис
У Коблівській ОТГ розробили проєкт програми розвитку дорожньої інфраструктури громади13:00
13 лис
Список нових голів райдержадміністрацій Одеської області буде скоректований12:30
13 лис
У Сичавській школі старшокласники написали радіодиктант національної єдності (фото)12:00
13 лис
Надання адміністративних послуг на рівні громад в умовах децентралізації - необхідність11:00
13 лис
У Визирській ОТГ озеленюють територію (фото)10:00
13 лис
TOP