Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

  Освітній простір "ПростоСвіт", що створений у Першотравневому НВК став популярним місцем для впровадження новітніх освітянських технологій та підготовки старшокласників до ЗНО. Це місце полюбляють не лише діти, а й дорослі. Для них тут відкрито курси комп’ютерної грамотності.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Перше та не єдине питання, яке зараз стоїть - це підвищення рівня освіти. Це - важливе завдання не лише для нашої Визирської громади, а й взагалі для України. Рівень підвищення освіти можливий тоді, коли в школі буде всім добре і комфортно, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Наш навчальний заклад обирають для навчання тому, що в нас є багато місць для відпочинку, в нас є гуртки, спортивні секції. Ще працює освітній простір, де проводяться заняття з підготовки до ЗНО. Ми також проводимо постійно зустрічі з людьми, які доносять якусь нову корисну інформацію, наприклад, з художниками, істориками. Діти дізнаються багато цікавого там, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Саме прагнення створити максимально комфортний простір знань допомогло дати ім’я новому проєкту.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Першотравневий НВК - це не просто заклад. Це ціла країна, освітній простір, який буде надавати величезний пакет послуг. І саме тут "ПростоСвіт" став цим простором. Ми дуже довго обирали цю назву. Ми дуже хотіли, щоб це було місце, де дітям було б комфортно навчатися. Так і виникла ця назва "ПростоСвіт", - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Наш освітній простір другий у районі. Є ще аналог у Доброславі. Але за масштабами наш більший та у нас проводиться більше занять, які відвідують більше дітей, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це простір знань, де підвищують рівень освіти не тільки школярі, але й старше покоління.Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Школа може стати осередком громади, тому що сюди ходять не лише навчатися. Сюди можна ходити та спілкуватися. У нас є простір "ПростоСвіт" і вже дорослі люди поважного віку сказали, що хочуть опановувати комп’ютерну грамотність. Ми пишаємося тим, що випустили в червні 2019 року збірку "Комп’ютер для початківців", - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"ПростоСвіт" - це простір для самореалізації та навчання. Я знаю, що багато моїх однолітків знаходили тут місце для формування своїх творчих навичок, - Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Для мене "ПростоСвіт" - це особливий простір. Він дуже мобільний. Я можу бути тут у різних локаціях. Для всіх нас - і учнів, і вчителів - це кімнатка-загадка. Якщо дитина тут побуває хоча б раз, то вона побажає сюди повернутися. Це світ, в якому тобі раді. Але тут є своя дисципліна. Він відрізняється від звичайного світу і це, мабуть, галактика нових можливостей, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це не тільки шкільний освітній простір для отримання нових знань та розвитку навичок, але й платформа для формування майбутнього покоління патріотів країни в цілому і громади зокрема.Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Сьогоднішні діти знають, що вони можуть змінити світ на краще. В їх силах нести зміни, вони патріоти. Я в це вірю. Це та молодь, яка може все. Вони не замикаються на межах Першотравневого, або Лиманського району. Вони готові працювати й нести добробут в рідну країну, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ця школа буде передаватись на баланс Визирської ОТГ. Ми плануємо реалізовувати тут розвиток професійно-технічної освіти. Це дуже важливо, бо ці сьогоднішні учні стануть завтра зміною дорослому поколінню. Головне, щоб вони несли любов до громади. Треба навчати наших дітей креативності - вона буде нам всім дуже потрібна, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Раніше повідомлялося про інші ініціативи розвитку навчального процесу в Першотравневому, а також про програму "Культура добросусідства".

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP