» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт" (фото)

  Освітній простір "ПростоСвіт", що створений у Першотравневому НВК став популярним місцем для впровадження новітніх освітянських технологій та підготовки старшокласників до ЗНО. Це місце полюбляють не лише діти, а й дорослі. Для них тут відкрито курси комп’ютерної грамотності.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Перше та не єдине питання, яке зараз стоїть - це підвищення рівня освіти. Це - важливе завдання не лише для нашої Визирської громади, а й взагалі для України. Рівень підвищення освіти можливий тоді, коли в школі буде всім добре і комфортно, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Наш навчальний заклад обирають для навчання тому, що в нас є багато місць для відпочинку, в нас є гуртки, спортивні секції. Ще працює освітній простір, де проводяться заняття з підготовки до ЗНО. Ми також проводимо постійно зустрічі з людьми, які доносять якусь нову корисну інформацію, наприклад, з художниками, істориками. Діти дізнаються багато цікавого там, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Саме прагнення створити максимально комфортний простір знань допомогло дати ім’я новому проєкту.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Першотравневий НВК - це не просто заклад. Це ціла країна, освітній простір, який буде надавати величезний пакет послуг. І саме тут "ПростоСвіт" став цим простором. Ми дуже довго обирали цю назву. Ми дуже хотіли, щоб це було місце, де дітям було б комфортно навчатися. Так і виникла ця назва "ПростоСвіт", - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заступник директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 4: "ПростоСвіт".

Наш освітній простір другий у районі. Є ще аналог у Доброславі. Але за масштабами наш більший та у нас проводиться більше занять, які відвідують більше дітей, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це простір знань, де підвищують рівень освіти не тільки школярі, але й старше покоління.Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Школа може стати осередком громади, тому що сюди ходять не лише навчатися. Сюди можна ходити та спілкуватися. У нас є простір "ПростоСвіт" і вже дорослі люди поважного віку сказали, що хочуть опановувати комп’ютерну грамотність. Ми пишаємося тим, що випустили в червні 2019 року збірку "Комп’ютер для початківців", - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів, викладач курсу комп’ютерної грамотності у "ПростоСвіт".

Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

"ПростоСвіт" - це простір для самореалізації та навчання. Я знаю, що багато моїх однолітків знаходили тут місце для формування своїх творчих навичок, - Катерина Лишенко, випускниця Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Для мене "ПростоСвіт" - це особливий простір. Він дуже мобільний. Я можу бути тут у різних локаціях. Для всіх нас - і учнів, і вчителів - це кімнатка-загадка. Якщо дитина тут побуває хоча б раз, то вона побажає сюди повернутися. Це світ, в якому тобі раді. Але тут є своя дисципліна. Він відрізняється від звичайного світу і це, мабуть, галактика нових можливостей, - Світлана Мураховська, психолог, викладач української мови та літератури Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  "ПростоСвіт" - це не тільки шкільний освітній простір для отримання нових знань та розвитку навичок, але й платформа для формування майбутнього покоління патріотів країни в цілому і громади зокрема.Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Сьогоднішні діти знають, що вони можуть змінити світ на краще. В їх силах нести зміни, вони патріоти. Я в це вірю. Це та молодь, яка може все. Вони не замикаються на межах Першотравневого, або Лиманського району. Вони готові працювати й нести добробут в рідну країну, - Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ця школа буде передаватись на баланс Визирської ОТГ. Ми плануємо реалізовувати тут розвиток професійно-технічної освіти. Це дуже важливо, бо ці сьогоднішні учні стануть завтра зміною дорослому поколінню. Головне, щоб вони несли любов до громади. Треба навчати наших дітей креативності - вона буде нам всім дуже потрібна, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Раніше повідомлялося про інші ініціативи розвитку навчального процесу в Першотравневому, а також про програму "Культура добросусідства".

Друк
Схожі новини:
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
TOP