» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

  Викладацький колектив Першотравневого НВК складається з людей, що щиро люблять свою роботу: у кожного викладача свій індивідуальний погляд і багато ідей та ініціатив щодо удосконалення навчального процесу.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Нам дуже пощастило з педагогічним колективом. Ми цінуємо кожного працівника, тому що у кожного є якась родзинка та якась методика викладання. Всі вони знають, як виховувати та як навчати, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Тетяна Зволинська була ініціатором участі Першотравневого НВК у всеукраїнському проєкті "Розумники", щоб довести, що за 4 роки завдяки цій програмі у дітей буде набагато більше успіхів.Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

У нас працює Тетяна Василівна. Вона вже другий рік займається класом "розумників". Цю методику вона привезла з Києва. Кожен її урок - це просто казка, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Прийшла я у Першотравневий НВК 9 років тому, зовсім випадково. Спробувала викладати, потім мені дали клас, і викладання мене захопило. Аналізуючи себе, можу сказати, що все роблю з любов’ю, з захопленням. Вчитель може захопити та мотивувати дітей лише тоді, коли він сам впевнений, коли він із задоволенням і щастям робить свою роботу. Діти бачать це, вони в це вірять і з радістю йдуть до школи, - Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

  Навчаючи дітей дуже важливо приділити увагу і тому, щоб передати досвід майбутнім колегам-викладачам.Анастасія Небога, практикант Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Я навчаюсь у Південноукраїнському національному педагогічному університеті на факультеті початкового навчання. Застосування цифрових технологій для першачків - це новий досвід і для дітей, і для вчителів. Дуже допомагають технології, особливо - інтерактивна дошка. Учням це дуже цікаво та дозволяє краще засвоювати матеріал, - Анастасія Небога, практикант Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Процес розвитку навичок і знань учня намагаються зробити цікавим, в першу чергу, для дитини, щоб навчання було з задоволенням. Дитина, з її потребами та інтересами, наразі - центр навчального процесу, а втілити такі ідеї допомагають такі методики, як НУШ та проєкт "Розумники".Тетяна Карнаушенко, депутат Визирської сільради, заст. директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

На сьогодні дуже багато уваги приділяється математиці, тому що ми бачимо, що це важливо. Дітям сьогодні додали у НУШ години з математики. В цілому, сучасна українська школа сьогодні направлена на дитину - на цікаві ігрові моменти, на безпечне середовище та розвиток особистості. Ми маємо сьогодні випустити дорослу людину, яка зможе креативно вирішувати всі завдання, які будуть перед нею стояти. Це школа, яка має готувати дітей до життя, - Тетяна Карнаушенко, депутат Визирської сільради, заст. директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.

Завдяки проєкту "Розумники" ми беремо участь у всеукраїнському експерименті, щоб довести, що за 4 роки по цій програмі у дітей буде набагато більше успіхів. Унікальність методики у її сучасності. Діти працюють на планшетах, а вдома - на смартфонах. Розвивається логіка, увага, пам'ять. Це в ногу із часом і це запорука успіху. Тому що дитина з перших днів любить школу. Дуже добре, що НУШ несе таку мету, коли в центрі стає дитина з її хобі, інтересами та бажаннями. І коли дитина це відчуває, то і школа стає для неї цікавішою, - Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.

У нас багато вчителів, які працюють і використовують різні методики. Наше бачення - дитина повинна використовувати отримані знання у житті. Я хочу побажати всьому педагогічному колективу використовувати більше новацій, зацікавлювати більше дітей і батьків до навчального процесу. Коли ми будемо працювати всі разом, то ми отримаємо такого випускника, про якого мріють і батьки, і вчителі. А діти будуть нам за це вдячні, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Читайте також про інші досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. 

Друк
Схожі новини:
Оксана Помінчук: "Визирська громада активно розвивається. Культура у нас на високому рівні"15:00
11 гру
На Одеському припортовому заводі здійснюють перевантаження аміаку на експорт (фото)14:03
11 гру
Завершився конкурс "Професії моєї громади": оголошено переможців13:00
11 гру
Порт-рекордсмен "ТІС" висунули на номінацію "Лідер морегосподарської галузі" (фото, відео)12:00
11 гру
У Визирській об’єднаній громаді відсвяткували День місцевого самоврядування (фото)11:00
11 гру
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
TOP