» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

  Викладацький колектив Першотравневого НВК складається з людей, що щиро люблять свою роботу: у кожного викладача свій індивідуальний погляд і багато ідей та ініціатив щодо удосконалення навчального процесу.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Нам дуже пощастило з педагогічним колективом. Ми цінуємо кожного працівника, тому що у кожного є якась родзинка та якась методика викладання. Всі вони знають, як виховувати та як навчати, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Тетяна Зволинська була ініціатором участі Першотравневого НВК у всеукраїнському проєкті "Розумники", щоб довести, що за 4 роки завдяки цій програмі у дітей буде набагато більше успіхів.Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

У нас працює Тетяна Василівна. Вона вже другий рік займається класом "розумників". Цю методику вона привезла з Києва. Кожен її урок - це просто казка, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Прийшла я у Першотравневий НВК 9 років тому, зовсім випадково. Спробувала викладати, потім мені дали клас, і викладання мене захопило. Аналізуючи себе, можу сказати, що все роблю з любов’ю, з захопленням. Вчитель може захопити та мотивувати дітей лише тоді, коли він сам впевнений, коли він із задоволенням і щастям робить свою роботу. Діти бачать це, вони в це вірять і з радістю йдуть до школи, - Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

  Навчаючи дітей дуже важливо приділити увагу і тому, щоб передати досвід майбутнім колегам-викладачам.Анастасія Небога, практикант Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Я навчаюсь у Південноукраїнському національному педагогічному університеті на факультеті початкового навчання. Застосування цифрових технологій для першачків - це новий досвід і для дітей, і для вчителів. Дуже допомагають технології, особливо - інтерактивна дошка. Учням це дуже цікаво та дозволяє краще засвоювати матеріал, - Анастасія Небога, практикант Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Процес розвитку навичок і знань учня намагаються зробити цікавим, в першу чергу, для дитини, щоб навчання було з задоволенням. Дитина, з її потребами та інтересами, наразі - центр навчального процесу, а втілити такі ідеї допомагають такі методики, як НУШ та проєкт "Розумники".Тетяна Карнаушенко, депутат Визирської сільради, заст. директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

На сьогодні дуже багато уваги приділяється математиці, тому що ми бачимо, що це важливо. Дітям сьогодні додали у НУШ години з математики. В цілому, сучасна українська школа сьогодні направлена на дитину - на цікаві ігрові моменти, на безпечне середовище та розвиток особистості. Ми маємо сьогодні випустити дорослу людину, яка зможе креативно вирішувати всі завдання, які будуть перед нею стояти. Це школа, яка має готувати дітей до життя, - Тетяна Карнаушенко, депутат Визирської сільради, заст. директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.

Завдяки проєкту "Розумники" ми беремо участь у всеукраїнському експерименті, щоб довести, що за 4 роки по цій програмі у дітей буде набагато більше успіхів. Унікальність методики у її сучасності. Діти працюють на планшетах, а вдома - на смартфонах. Розвивається логіка, увага, пам'ять. Це в ногу із часом і це запорука успіху. Тому що дитина з перших днів любить школу. Дуже добре, що НУШ несе таку мету, коли в центрі стає дитина з її хобі, інтересами та бажаннями. І коли дитина це відчуває, то і школа стає для неї цікавішою, - Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.

У нас багато вчителів, які працюють і використовують різні методики. Наше бачення - дитина повинна використовувати отримані знання у житті. Я хочу побажати всьому педагогічному колективу використовувати більше новацій, зацікавлювати більше дітей і батьків до навчального процесу. Коли ми будемо працювати всі разом, то ми отримаємо такого випускника, про якого мріють і батьки, і вчителі. А діти будуть нам за це вдячні, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Читайте також про інші досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. 

Друк
Схожі новини:
Соціологи оцінили електоральну поведінку виборців 25 жовтня (фото)16:49
26 жов
У Визирській громаді обрали сільського голову (інфографіка)16:26
26 жов
Відбулась 46-а позачергова сесія Лиманської районної ради (фото)12:00
26 жов
Ветерани згадують, як будувався ТІС10:30
26 жов
Голова Лиманської РДА відзвітував про роботу за чотири роки (відео)09:00
26 жов
В Красносільській ОТГ дільниці закінчили приймати виборців: явка 38% (фото)21:11
25 жов
Ділянки закриті, явка понад 50%. У Визирській ОТГ розпочався підрахунок голосів (фото)20:50
25 жов
В Красносільській ОТГ завершуються місцеві вибори19:25
25 жов
У Визирській громаді вибори добігають кінця: явка близько 45% (фото)19:15
25 жов
У Крижанівці тривають місцеві вибори (фото)17:48
25 жов
У Визирській громаді місцеві вибори у розпалі (фото)14:55
25 жов
Їдальня ТІС для кухаря — робота, хобі та задоволення14:00
25 жов
В Красносільській ОТГ продовжується виборчий процес (фоторепортаж)13:54
25 жов
У Крижанівці на виборчій дільниці черга (фотофакт)11:35
25 жов
В Красносільській ОТГ стартували місцеві вибори (фото)11:04
25 жов
У Визирській ОТГ почалися місцеві вибори (фоторепортаж)09:43
25 жов
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
Київську у Першотравневому заасфальтують найближчим часом (фото)12:00
23 жов
Вулиці Мічуріна та Київська у селі Першотравневе будуть з асфальтованою дорогою (відео)11:00
23 жов
TOP