» » Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2 (фото)

  Викладацький колектив Першотравневого НВК складається з людей, що щиро люблять свою роботу: у кожного викладача свій індивідуальний погляд і багато ідей та ініціатив щодо удосконалення навчального процесу.Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Нам дуже пощастило з педагогічним колективом. Ми цінуємо кожного працівника, тому що у кожного є якась родзинка та якась методика викладання. Всі вони знають, як виховувати та як навчати, - Наталія Кириченко, депутат Визирської сільради, заст. директора Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Тетяна Зволинська була ініціатором участі Першотравневого НВК у всеукраїнському проєкті "Розумники", щоб довести, що за 4 роки завдяки цій програмі у дітей буде набагато більше успіхів.Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

У нас працює Тетяна Василівна. Вона вже другий рік займається класом "розумників". Цю методику вона привезла з Києва. Кожен її урок - це просто казка, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Прийшла я у Першотравневий НВК 9 років тому, зовсім випадково. Спробувала викладати, потім мені дали клас, і викладання мене захопило. Аналізуючи себе, можу сказати, що все роблю з любов’ю, з захопленням. Вчитель може захопити та мотивувати дітей лише тоді, коли він сам впевнений, коли він із задоволенням і щастям робить свою роботу. Діти бачать це, вони в це вірять і з радістю йдуть до школи, - Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

  Навчаючи дітей дуже важливо приділити увагу і тому, щоб передати досвід майбутнім колегам-викладачам.Анастасія Небога, практикант Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

Я навчаюсь у Південноукраїнському національному педагогічному університеті на факультеті початкового навчання. Застосування цифрових технологій для першачків - це новий досвід і для дітей, і для вчителів. Дуже допомагають технології, особливо - інтерактивна дошка. Учням це дуже цікаво та дозволяє краще засвоювати матеріал, - Анастасія Небога, практикант Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Процес розвитку навичок і знань учня намагаються зробити цікавим, в першу чергу, для дитини, щоб навчання було з задоволенням. Дитина, з її потребами та інтересами, наразі - центр навчального процесу, а втілити такі ідеї допомагають такі методики, як НУШ та проєкт "Розумники".Тетяна Карнаушенко, депутат Визирської сільради, заст. директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцей".

На сьогодні дуже багато уваги приділяється математиці, тому що ми бачимо, що це важливо. Дітям сьогодні додали у НУШ години з математики. В цілому, сучасна українська школа сьогодні направлена на дитину - на цікаві ігрові моменти, на безпечне середовище та розвиток особистості. Ми маємо сьогодні випустити дорослу людину, яка зможе креативно вирішувати всі завдання, які будуть перед нею стояти. Це школа, яка має готувати дітей до життя, - Тетяна Карнаушенко, депутат Визирської сільради, заст. директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.

Завдяки проєкту "Розумники" ми беремо участь у всеукраїнському експерименті, щоб довести, що за 4 роки по цій програмі у дітей буде набагато більше успіхів. Унікальність методики у її сучасності. Діти працюють на планшетах, а вдома - на смартфонах. Розвивається логіка, увага, пам'ять. Це в ногу із часом і це запорука успіху. Тому що дитина з перших днів любить школу. Дуже добре, що НУШ несе таку мету, коли в центрі стає дитина з її хобі, інтересами та бажаннями. І коли дитина це відчуває, то і школа стає для неї цікавішою, - Тетяна Зволинська, вчитель початкових класів Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

Досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. Частина 2.

У нас багато вчителів, які працюють і використовують різні методики. Наше бачення - дитина повинна використовувати отримані знання у житті. Я хочу побажати всьому педагогічному колективу використовувати більше новацій, зацікавлювати більше дітей і батьків до навчального процесу. Коли ми будемо працювати всі разом, то ми отримаємо такого випускника, про якого мріють і батьки, і вчителі. А діти будуть нам за це вдячні, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  Читайте також про інші досягнення Першотравневого НВК - освітнього центру громади. 

Друк
Схожі новини:
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
Лиманська райрада провела термінову позачергову сесію (фото)14:06
08 лип
Рятувальники провели рейд берегом Тилігулу (фото)13:35
08 лип
У Визирському дитсадку до адаптивного карантину знайшли креативний підхід (фото)12:00
08 лип
На ТІСі планується використання альтернативної енергії11:00
08 лип
Маєток Курісів відобразить історію нашого краю з античних часів10:00
08 лип
У Першотравневому ліцеї проводиться ЗНО з англійської14:55
07 лип
У Визирській ОТГ на боротьбу з амброзією виділено 50 тис. грн (фото)14:00
07 лип
Зеленський ознайомився з роботою найбільшого транспортного вузла країни ТІС (фото)13:00
07 лип
У Сичавці на президента чекав пікет. Але він його не побачив (фото)12:00
07 лип
Президент порадів разом з Южним відкриттю стадіону (фото)11:00
07 лип
Завершується зведення нової огорожі Любопільскої школи (фото)10:00
07 лип
TOP