» » Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

  Святкування 75 річниці з дня народження та презентація нової збірки віршів під назвою "У краплі любові", а ще гаряче бажання зустрітися з колегами, друзями та близькими людьми стали приводом для яскравої події, що відбулася у Золотій залі Одеського літературного музею.Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь була щаслива, як ніколи й з приємним хвилюванням зустрічала гостей. Спочатку поділилася дитячими спогадами - пам’ятає, як батько повернувся з війни, як несолодко жилося у дитинстві. Про свої перші вірші. Один за одним до мікрофона виходили ті, хто в захваті від творчості Надії Михайлівни.Афанасій Гайдаржи, головний редактор газети "Слава хлібороба".

Коли читаєш вірші саме українською мовою, то відчуваєш її особливу красу. Мабуть, тому ті, хто творять цією мовою - дійсно найталановитіші люди, серед них і Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь. Ми друкували декілька разів її твори та продовжимо надалі, - Афанасій Гайдаржі, головний редактор газети "Слава хлібороба".

  Цінують творчість Надії Михайлівни й колеги "по цеху".Василь Бабич, поет та письменник (с. Сичавка).

Ми - учасники літературного клубу "Джерело" при Сичавському будинку культури. Там Надія Михайлівна вже понад трьох років. Вона - натхненниця наша. Познайомилися ми випадково, коли я писав про видатних людей, і поїхав до Любопілю, - Василь Бабич, поет та письменник (с. Сичавка).

  Багато віршів Надії Михайлівни покладені на музику. Чудові романси з її текстами лунали й на творчій зустрічі поетеси у виконанні дуету "Доля".Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  Наталія Моісеєва знайома з творчістю Надії Мовчан-Карпусь понад 20 років.Наталія Моісеєва, заслужена артистка естрадного мистецтва України.

Я читаю вже понад 20 років ці вірші й насолоджуюсь, - Наталія Моісеєва, заслужена артистка естрадного мистецтва України.

  Привітати поетесу приїхала і Яна Куліченко.Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Творчість Надії Михайлівни вивчається за навчальною програмою з літератури рідного краю, тому знайомі й вчителі, й учні наші з її творчістю. Багато її збірників присвячені дитячій літературі. Також багато віршів присвячено рідному краю, тій природі, пейзажам, що вчать нас любити рідний край, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  Депутати від "Команди розвитку" з села Любопіль дуже горді за свою односелицю і приїхали побажати їй всього найкращого.Тамара Ковтун, депутат Визирської сільської ради.

Ми привезли подих землі, флюїди степу Лиманщини, де живе зараз Надія Михайлівна. Ми горді, що вона в нас така активна, живе поряд з нами, виховує нашу молодь. Зустрічі часто відбуваються в школі й ми щиро її вітаємо з ювілеєм, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільської ради.

Микола Білаш, депутат Визирської сільської ради.

Здоров’я і ще раз - здоров’я. Любові й натхнення. Щоб її книжки та література нас ще радували не один рік, - Микола Білаш, депутат Визирської сільської ради.

  Олександр Рембач теж поділився почуттями з нагоди ювілею Надії Михайлівни, яка до речі, є його сусідкою по вулиці.Олександр Рембач, староста Любопільського старостинського округу.

Дуже чудова людина, як я її називаю "одна з самих проукраїнських письменниць". Вона ще моя сусідка, через дві хати вже понад 30 років живе у селі. Завжди її запрошуємо на наші патріотичні заходи, - Олександр Рембач, староста Любопільського старостинського округу.

  Надія Михайлівна вважає, що саме життєві складнощі роблять людину людиною та дають зрозуміти всю повноту її життя.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця

Я просто зараз переосмислюю своє життя. Та все більше повертаюсь у минуле, в дитинство. Все те болюче, що пережилося, і радісне, воно знов підіймається, доповнюється новим. І знову натхнення і натхнення, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

  Пам’ятає наша героїня й перший свій віршик.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

Каже мені киця Мурка: "Ти, Надійка, замазурка. Хочеться поплавать дуже, бо тому я тут в калюжі", - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

  Тираж збірки віршів Надії Мовчан-Карпусь "У краплі любові" складає 500 примірників. Це стало можливим завдяки допомозі небайдужих людей, меценатів.Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".

Завдячую дуже спонсорам - Кутателадзе Олегу Джумберовичу, Кутателадзе Віталію Олеговичу, які зрозуміли мене, що це потрібно для життя України, для розвитку культури, для дітей, для шкіл. Пішли на таку поступку та профінансували. Я буду завжди дуже вдячна і відпрацюю це, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  У свою чергу депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе щиро приєднується до привітань на адресу Надії Михайлівни та дуже пишається, що саме на Лиманщині живе така надзвичайна людина, творчість якої відома далеко за межами району. У проєкті також взяв участь благодійний фонд імені Олексія Ставніцера, до якого звернулася поетеса. І ось, книгу надрукували.

Друк
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
Олеся Заїка: поки в інших громадах ЦНАПи тільки формуватимуть, у Визирській ОТГ вже надаються певні процедури (фото)15:00
26 лис
Транспортний вузол ТІС прийняв новий сервіс13:30
26 лис
У «Карамельки» в Крижанівці закінчуються роботи з доброустрою території (фото)12:00
26 лис
Визирська ОТГ — переможець обласного конкурсу з найкращого доброустрою (фото)10:30
26 лис
В Петрівському аграрному коледжі відзначили День гідності та свободи (фото)09:00
26 лис
У Першотравневому ЦНАПі з’явився платіжний термінал17:00
25 лис
СБУ: завдяки співпраці з ТІСом, у 2020 році затримані великі партії наркотиків з Латинської Америки15:22
25 лис
У населених пунктах Визирської ОТГ призначені старости15:09
25 лис
Виплати на поховання та роди, літнім людям та обездоленим дітям розповсюджені на поширену Визирську ОТГ (відео)14:30
25 лис
Валерій Стоілакі: «Ми повинні поважати тих, хто віддав життя за нашу гідність та свободу» (відео)14:17
25 лис
У 2020 році з бюджету Визирської сільради на підтримку медустанов виділено понад 1,5 млн грн (відео)14:04
25 лис
Голова КМУ та представники АМУ обговорили проблему бюджетів12:00
25 лис
З 2022 року навалочні вантажі почнуть переміщати по морю за допомогою крил09:00
25 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
TOP