Архів
Липень 2024 (43)
Червень 2024 (38)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
ЛАН » Головні події дня » Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

  Святкування 75 річниці з дня народження та презентація нової збірки віршів під назвою "У краплі любові", а ще гаряче бажання зустрітися з колегами, друзями та близькими людьми стали приводом для яскравої події, що відбулася у Золотій залі Одеського літературного музею.Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь була щаслива, як ніколи й з приємним хвилюванням зустрічала гостей. Спочатку поділилася дитячими спогадами - пам’ятає, як батько повернувся з війни, як несолодко жилося у дитинстві. Про свої перші вірші. Один за одним до мікрофона виходили ті, хто в захваті від творчості Надії Михайлівни.Афанасій Гайдаржи, головний редактор газети "Слава хлібороба".

Коли читаєш вірші саме українською мовою, то відчуваєш її особливу красу. Мабуть, тому ті, хто творять цією мовою - дійсно найталановитіші люди, серед них і Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь. Ми друкували декілька разів її твори та продовжимо надалі, - Афанасій Гайдаржі, головний редактор газети "Слава хлібороба".

  Цінують творчість Надії Михайлівни й колеги "по цеху".Василь Бабич, поет та письменник (с. Сичавка).

Ми - учасники літературного клубу "Джерело" при Сичавському будинку культури. Там Надія Михайлівна вже понад трьох років. Вона - натхненниця наша. Познайомилися ми випадково, коли я писав про видатних людей, і поїхав до Любопілю, - Василь Бабич, поет та письменник (с. Сичавка).

  Багато віршів Надії Михайлівни покладені на музику. Чудові романси з її текстами лунали й на творчій зустрічі поетеси у виконанні дуету "Доля".Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  Наталія Моісеєва знайома з творчістю Надії Мовчан-Карпусь понад 20 років.Наталія Моісеєва, заслужена артистка естрадного мистецтва України.

Я читаю вже понад 20 років ці вірші й насолоджуюсь, - Наталія Моісеєва, заслужена артистка естрадного мистецтва України.

  Привітати поетесу приїхала і Яна Куліченко.Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Творчість Надії Михайлівни вивчається за навчальною програмою з літератури рідного краю, тому знайомі й вчителі, й учні наші з її творчістю. Багато її збірників присвячені дитячій літературі. Також багато віршів присвячено рідному краю, тій природі, пейзажам, що вчать нас любити рідний край, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  Депутати від "Команди розвитку" з села Любопіль дуже горді за свою односелицю і приїхали побажати їй всього найкращого.Тамара Ковтун, депутат Визирської сільської ради.

Ми привезли подих землі, флюїди степу Лиманщини, де живе зараз Надія Михайлівна. Ми горді, що вона в нас така активна, живе поряд з нами, виховує нашу молодь. Зустрічі часто відбуваються в школі й ми щиро її вітаємо з ювілеєм, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільської ради.

Микола Білаш, депутат Визирської сільської ради.

Здоров’я і ще раз - здоров’я. Любові й натхнення. Щоб її книжки та література нас ще радували не один рік, - Микола Білаш, депутат Визирської сільської ради.

  Олександр Рембач теж поділився почуттями з нагоди ювілею Надії Михайлівни, яка до речі, є його сусідкою по вулиці.Олександр Рембач, староста Любопільського старостинського округу.

Дуже чудова людина, як я її називаю "одна з самих проукраїнських письменниць". Вона ще моя сусідка, через дві хати вже понад 30 років живе у селі. Завжди її запрошуємо на наші патріотичні заходи, - Олександр Рембач, староста Любопільського старостинського округу.

  Надія Михайлівна вважає, що саме життєві складнощі роблять людину людиною та дають зрозуміти всю повноту її життя.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця

Я просто зараз переосмислюю своє життя. Та все більше повертаюсь у минуле, в дитинство. Все те болюче, що пережилося, і радісне, воно знов підіймається, доповнюється новим. І знову натхнення і натхнення, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

  Пам’ятає наша героїня й перший свій віршик.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

Каже мені киця Мурка: "Ти, Надійка, замазурка. Хочеться поплавать дуже, бо тому я тут в калюжі", - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

  Тираж збірки віршів Надії Мовчан-Карпусь "У краплі любові" складає 500 примірників. Це стало можливим завдяки допомозі небайдужих людей, меценатів.Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".

Завдячую дуже спонсорам - Кутателадзе Олегу Джумберовичу, Кутателадзе Віталію Олеговичу, які зрозуміли мене, що це потрібно для життя України, для розвитку культури, для дітей, для шкіл. Пішли на таку поступку та профінансували. Я буду завжди дуже вдячна і відпрацюю це, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  У свою чергу депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе щиро приєднується до привітань на адресу Надії Михайлівни та дуже пишається, що саме на Лиманщині живе така надзвичайна людина, творчість якої відома далеко за межами району. У проєкті також взяв участь благодійний фонд імені Олексія Ставніцера, до якого звернулася поетеса. І ось, книгу надрукували.

Друк
Схожі новини:
Пожежники Визирської громади нагадали про правила пожежної безпеки у літній період (фото)12:00
22 лип
Мешканцям Визирської громади надали поради, як впоратися з літньою спекою (відео)10:00
22 лип
Захищаючи Україну загинув військовий з Калинівки Сергій Мінаєв12:53
21 лип
У Визирській СТГ нагадали про правила пожежної безпеки влітку (відео)12:00
19 лип
У Визирському ЦПМСД надали поради, як поводитися під час літньої спеки (фото)11:20
19 лип
Як працює Визирське відділення Укрпошти під час війни (відео)10:57
19 лип
Комунальники Визирської СТГ отримали новий щепоріз від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (фото)07:01
19 лип
У Визирському відділенні Укрпошти скоротили посаду листоноші (фото)13:00
18 лип
Визирська громада отримала новий щепоріз від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (відео)12:00
18 лип
Військовий з Першотравневого Владислав Тирба повернувся додому з полону11:06
18 лип
Олександр Гринчак назвав Визирську громаду лідером з допомоги захисникам (відео)10:00
18 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Любополя Олексія Подоляна (фото)18:17
17 лип
Василь Хміленко: про життя Першотравневого старостату під час дефіциту електроенергії (відео)10:09
17 лип
Визирська громада виділяє кошти на підтримку військових (фото)08:40
17 лип
ТІС запрошує на роботу фахівців багатьох спеціальностей (відео)14:00
16 лип
Комунальники Визирської громади забезпечують водопостачання під час відключень електроенергії (фото)08:58
16 лип
Засідання сесії Визирської сільради відвідав голова Одеської РВА Олександр Гринчак (відео)08:10
16 лип
Мешканцям Визирської громади нагадали про правила пожежної безпеки15:40
15 лип
На ТІС з’явилися нові відкриті вакансії (фото)11:39
15 лип
Як у Визирській громаді забезпечують водопостачання під час відключень електроенергії (відео)11:11
15 лип
У Визирці відбулося засідання виконкому та сесія сільради (фото)10:00
15 лип
У Визирській громаді провели засідання сесії сільради (фото)15:15
12 лип
У Визирській СТГ школярі склали національний мультипредметний тест (відео)07:51
12 лип
На базі Першотравневого ліцею провели національний мультипредметний тест (фото)11:50
11 лип
Як у Визирській громаді реалізується молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (відео)10:00
11 лип
TOP