» » Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові" (фото)

  Святкування 75 річниці з дня народження та презентація нової збірки віршів під назвою "У краплі любові", а ще гаряче бажання зустрітися з колегами, друзями та близькими людьми стали приводом для яскравої події, що відбулася у Золотій залі Одеського літературного музею.Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь була щаслива, як ніколи й з приємним хвилюванням зустрічала гостей. Спочатку поділилася дитячими спогадами - пам’ятає, як батько повернувся з війни, як несолодко жилося у дитинстві. Про свої перші вірші. Один за одним до мікрофона виходили ті, хто в захваті від творчості Надії Михайлівни.Афанасій Гайдаржи, головний редактор газети "Слава хлібороба".

Коли читаєш вірші саме українською мовою, то відчуваєш її особливу красу. Мабуть, тому ті, хто творять цією мовою - дійсно найталановитіші люди, серед них і Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь. Ми друкували декілька разів її твори та продовжимо надалі, - Афанасій Гайдаржі, головний редактор газети "Слава хлібороба".

  Цінують творчість Надії Михайлівни й колеги "по цеху".Василь Бабич, поет та письменник (с. Сичавка).

Ми - учасники літературного клубу "Джерело" при Сичавському будинку культури. Там Надія Михайлівна вже понад трьох років. Вона - натхненниця наша. Познайомилися ми випадково, коли я писав про видатних людей, і поїхав до Любопілю, - Василь Бабич, поет та письменник (с. Сичавка).

  Багато віршів Надії Михайлівни покладені на музику. Чудові романси з її текстами лунали й на творчій зустрічі поетеси у виконанні дуету "Доля".Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  Наталія Моісеєва знайома з творчістю Надії Мовчан-Карпусь понад 20 років.Наталія Моісеєва, заслужена артистка естрадного мистецтва України.

Я читаю вже понад 20 років ці вірші й насолоджуюсь, - Наталія Моісеєва, заслужена артистка естрадного мистецтва України.

  Привітати поетесу приїхала і Яна Куліченко.Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Творчість Надії Михайлівни вивчається за навчальною програмою з літератури рідного краю, тому знайомі й вчителі, й учні наші з її творчістю. Багато її збірників присвячені дитячій літературі. Також багато віршів присвячено рідному краю, тій природі, пейзажам, що вчать нас любити рідний край, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  Депутати від "Команди розвитку" з села Любопіль дуже горді за свою односелицю і приїхали побажати їй всього найкращого.Тамара Ковтун, депутат Визирської сільської ради.

Ми привезли подих землі, флюїди степу Лиманщини, де живе зараз Надія Михайлівна. Ми горді, що вона в нас така активна, живе поряд з нами, виховує нашу молодь. Зустрічі часто відбуваються в школі й ми щиро її вітаємо з ювілеєм, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільської ради.

Микола Білаш, депутат Визирської сільської ради.

Здоров’я і ще раз - здоров’я. Любові й натхнення. Щоб її книжки та література нас ще радували не один рік, - Микола Білаш, депутат Визирської сільської ради.

  Олександр Рембач теж поділився почуттями з нагоди ювілею Надії Михайлівни, яка до речі, є його сусідкою по вулиці.Олександр Рембач, староста Любопільського старостинського округу.

Дуже чудова людина, як я її називаю "одна з самих проукраїнських письменниць". Вона ще моя сусідка, через дві хати вже понад 30 років живе у селі. Завжди її запрошуємо на наші патріотичні заходи, - Олександр Рембач, староста Любопільського старостинського округу.

  Надія Михайлівна вважає, що саме життєві складнощі роблять людину людиною та дають зрозуміти всю повноту її життя.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця

Я просто зараз переосмислюю своє життя. Та все більше повертаюсь у минуле, в дитинство. Все те болюче, що пережилося, і радісне, воно знов підіймається, доповнюється новим. І знову натхнення і натхнення, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

  Пам’ятає наша героїня й перший свій віршик.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

Каже мені киця Мурка: "Ти, Надійка, замазурка. Хочеться поплавать дуже, бо тому я тут в калюжі", - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

  Тираж збірки віршів Надії Мовчан-Карпусь "У краплі любові" складає 500 примірників. Це стало можливим завдяки допомозі небайдужих людей, меценатів.Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".

Завдячую дуже спонсорам - Кутателадзе Олегу Джумберовичу, Кутателадзе Віталію Олеговичу, які зрозуміли мене, що це потрібно для життя України, для розвитку культури, для дітей, для шкіл. Пішли на таку поступку та профінансували. Я буду завжди дуже вдячна і відпрацюю це, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса, письменниця.

Поетеса з Любопіля презентувала збірку віршів "У краплі любові".  У свою чергу депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе щиро приєднується до привітань на адресу Надії Михайлівни та дуже пишається, що саме на Лиманщині живе така надзвичайна людина, творчість якої відома далеко за межами району. У проєкті також взяв участь благодійний фонд імені Олексія Ставніцера, до якого звернулася поетеса. І ось, книгу надрукували.

Друк
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
Станом на 1 березня заборгованість з виплат заробітної плати у Лиманському районі відсутня: Управління статистики12:12
25 тра
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
TOP