» » Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

  У Визирську загальноосвітню школу Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь приїхала не одна. Разом з поетесою був її чоловік Анатолій Дмитрович, якому колись освідчувалась у коханні за допомогою віршів. Також у класі були присутні голова Визирської ОТГ Валерій Стоілакі, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради Валентина Харламбова, ті, хто допоміг, аби книга віршів "У краплі любові" побачила світ, зокрема депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе. Всі присутні разом із майстринею слова Надію Михайлівною Мовчан-Карпусь поринули у великий океан любові до природи, рідної землі, батьківської хати, коханої людини.Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові".  У Надії Михайлівни, до речі, багато віршів, що покладені на музику. В майбутньому мріє видати також збірник пісень.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса та письменниця.

Я хочу, щоб ви вчилися бачити красиве. Хто такі поети? Це звичайні люди. Я впевнена, що серед вас є ті, хто пише. Талант в собі треба віднайти. Те, що я люблю найбільше робити. Обов'язково його розвивати. Бо талант - це дуже мало, мабуть, 40%, далі треба трудитися, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса та письменниця.

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові".  Надія Михайлівна зізналася, що досі навчається, багато читає - в неї велика бібліотека. Радить учням теж завжди пізнавати щось нове та самовдосконалюватись. Продовжилась зустріч питаннями, які ставили поетесі юні слухачі. Стосувались вони дитинства, видань та навіть першого гонорару. Письменниця відповідала із задоволенням. Діти були у захваті.Світлана, навчається у Визирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Мені дуже сподобалося. Наскільки міцне мислення цієї жінки про Україну, наскільки вона сильно проявляє любов до свого чоловіка у цих віршах, до своєї країни, свого рідного села, - Світлана, навчається у Визирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Яна Куліченко вважає, що така зустріч з талановитою поетесою для дітей є дуже корисною.Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Їх вразило те, що можна побачити особисто геніальну та талановиту людину, про яку ми розповідаємо на уроках. Але говорити - це одне, зовсім інше - побачити, познайомитися, почути голос, вірші, які вона пише і читає сама. Тому така зустріч є дуже важливою для наших дітей, - Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Приємно вражена зустріччю була й Валентина Харламбова.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Чарівні рядки про кохання, про природу, рідні місця, де народилася та проживала, надзвичайно чуттєві рядки про дитинство. Це дуже є знаковим, тому що аудиторія - діти. Сприймається легко, пісенно, звучно - рядки, що дуже легко запам’ятовуються, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Поділився враженнями від зустрічі й Валерій Стоілакі.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Вона багато пише про дітей, про природу, про любов. Тому що любов у наш час дуже важлива. Щоб люди розуміли: врятує все лише любов, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Віталій Кутателадзе впевнений, що подібні заходи повинні відбуватися якомога частіше. На фоні впливу негативної інформації сучасного світу вкрай важливо чути таланти рідної землі.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Ті таланти, які народилися на нашій землі, не забуваються - вони реалізуються у формі книги, таких от презентацій. Діти могли почути безпосередньо від автора твори, які висловлюють любов до Батьківщини, природи, оточення, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Збірку віршів "У краплі любові" Надії Михайлівні Мовчан-Карпусь допомогли видати меценати та небайдужі до розвитку культури люди. Книгу надруковано за підтримки Олега Кутателадзе, депутата Одеської обласної ради, Віталія Кутателадзе, депутата Лиманської районної ради, а також за підтримки благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Тираж книги - 500 примірників. До неї увійшли близько 800 віршів.
  Раніше повідомлялось, що Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК, де познайомила присутніх зі збіркою віршів "У краплі любові", презентація якої відбулась у жовтні цього року.

Друк
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
Київську у Першотравневому заасфальтують найближчим часом (фото)12:00
23 жов
Вулиці Мічуріна та Київська у селі Першотравневе будуть з асфальтованою дорогою (відео)11:00
23 жов
У Першотравневому скоро заасфальтують ще дві вулиці (фото)10:30
23 жов
Олег Кутателадзе: «На місцях кандидата обирають громади, люди, які його знають і довіряють» (відео)10:00
23 жов
Визирська сільрада та Доброславська селищна рада вирішили об'єднатися задля розвитку своїх громад (відео)09:27
23 жов
РЛП «Тилігульський» в очікуванні наступного сезону (фоторепортаж)09:00
23 жов
Олег Кутателадзе: надалі Сичавка зможе активно розвиватися (відео)18:25
22 жов
У Першотравневому на вул. Центральній побудували дитячий майданчик (фото)17:00
22 жов
Олег Кутателадзе: «Сьогодні на ТІС найбільша припортова залізнича станція»16:28
22 жов
Як в ТІС автомобілі розформовують15:00
22 жов
В селі Кінне встановили нову гойдалку для самих маленьких місцевих жителів (відео)14:00
22 жов
Дві місцевих ради — Визирська та Доброславська — підписали меморандум (фото)13:30
22 жов
У селі Кордон останнім часом з’явилося декілька нових об’єктів (відео)12:30
22 жов
У Кінному Визирської громади привітали з 96-річчям Анатолія Березовського (фото)12:24
22 жов
Українсько-німецький проєкт NEXUS охоплює й Тилігул (фото)12:20
22 жов
У Визирці та Порту стає ще світліше (фото)12:11
22 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село, та мені не байдуже його майбутнє» (відео)11:30
22 жов
У Визирській ОТГ відбувся конкурс «Міні-міс і Міні-містер Зоря Труда 2020» (відео)10:31
22 жов
TOP