» » Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

  У Визирську загальноосвітню школу Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь приїхала не одна. Разом з поетесою був її чоловік Анатолій Дмитрович, якому колись освідчувалась у коханні за допомогою віршів. Також у класі були присутні голова Визирської ОТГ Валерій Стоілакі, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради Валентина Харламбова, ті, хто допоміг, аби книга віршів "У краплі любові" побачила світ, зокрема депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе. Всі присутні разом із майстринею слова Надію Михайлівною Мовчан-Карпусь поринули у великий океан любові до природи, рідної землі, батьківської хати, коханої людини.Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові".  У Надії Михайлівни, до речі, багато віршів, що покладені на музику. В майбутньому мріє видати також збірник пісень.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса та письменниця.

Я хочу, щоб ви вчилися бачити красиве. Хто такі поети? Це звичайні люди. Я впевнена, що серед вас є ті, хто пише. Талант в собі треба віднайти. Те, що я люблю найбільше робити. Обов'язково його розвивати. Бо талант - це дуже мало, мабуть, 40%, далі треба трудитися, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса та письменниця.

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові".  Надія Михайлівна зізналася, що досі навчається, багато читає - в неї велика бібліотека. Радить учням теж завжди пізнавати щось нове та самовдосконалюватись. Продовжилась зустріч питаннями, які ставили поетесі юні слухачі. Стосувались вони дитинства, видань та навіть першого гонорару. Письменниця відповідала із задоволенням. Діти були у захваті.Світлана, навчається у Визирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Мені дуже сподобалося. Наскільки міцне мислення цієї жінки про Україну, наскільки вона сильно проявляє любов до свого чоловіка у цих віршах, до своєї країни, свого рідного села, - Світлана, навчається у Визирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Яна Куліченко вважає, що така зустріч з талановитою поетесою для дітей є дуже корисною.Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Їх вразило те, що можна побачити особисто геніальну та талановиту людину, про яку ми розповідаємо на уроках. Але говорити - це одне, зовсім інше - побачити, познайомитися, почути голос, вірші, які вона пише і читає сама. Тому така зустріч є дуже важливою для наших дітей, - Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Приємно вражена зустріччю була й Валентина Харламбова.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Чарівні рядки про кохання, про природу, рідні місця, де народилася та проживала, надзвичайно чуттєві рядки про дитинство. Це дуже є знаковим, тому що аудиторія - діти. Сприймається легко, пісенно, звучно - рядки, що дуже легко запам’ятовуються, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Поділився враженнями від зустрічі й Валерій Стоілакі.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Вона багато пише про дітей, про природу, про любов. Тому що любов у наш час дуже важлива. Щоб люди розуміли: врятує все лише любов, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Віталій Кутателадзе впевнений, що подібні заходи повинні відбуватися якомога частіше. На фоні впливу негативної інформації сучасного світу вкрай важливо чути таланти рідної землі.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Ті таланти, які народилися на нашій землі, не забуваються - вони реалізуються у формі книги, таких от презентацій. Діти могли почути безпосередньо від автора твори, які висловлюють любов до Батьківщини, природи, оточення, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Збірку віршів "У краплі любові" Надії Михайлівні Мовчан-Карпусь допомогли видати меценати та небайдужі до розвитку культури люди. Книгу надруковано за підтримки Олега Кутателадзе, депутата Одеської обласної ради, Віталія Кутателадзе, депутата Лиманської районної ради, а також за підтримки благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Тираж книги - 500 примірників. До неї увійшли близько 800 віршів.
  Раніше повідомлялось, що Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК, де познайомила присутніх зі збіркою віршів "У краплі любові", презентація якої відбулась у жовтні цього року.

Друк
У Красносілці стартує конкурс ескізних проєктів в'їзних знаків15:00
13 лип
Рятівники Лиманщини провели профілактичний рейд з метою запобігання виникнення пожеж (фото)14:30
13 лип
Мітинг під Одеською ОДА: жителі Лиманщини проти приєднання до Березівки (фото)14:22
13 лип
Рівні умови для підприємств, незалежно від форми власності, забезпечать сталий економічний розвиток України (фото)13:44
13 лип
Маленькі крижанівці посіли друге місце на «Кубку портів Чорного моря 2020» (фото)13:00
13 лип
У Чорноморському відкрили конкурс на посаду директора «Школи мистецтв»12:00
13 лип
Визирка: важливість Центру надання соціальних послуг (фото)11:00
13 лип
Крижанівка: припинення газопостачання10:00
13 лип
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
TOP