» » Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові" (фото)

  У Визирську загальноосвітню школу Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь приїхала не одна. Разом з поетесою був її чоловік Анатолій Дмитрович, якому колись освідчувалась у коханні за допомогою віршів. Також у класі були присутні голова Визирської ОТГ Валерій Стоілакі, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради Валентина Харламбова, ті, хто допоміг, аби книга віршів "У краплі любові" побачила світ, зокрема депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе. Всі присутні разом із майстринею слова Надію Михайлівною Мовчан-Карпусь поринули у великий океан любові до природи, рідної землі, батьківської хати, коханої людини.Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові".  У Надії Михайлівни, до речі, багато віршів, що покладені на музику. В майбутньому мріє видати також збірник пісень.Надія Мовчан-Карпусь, поетеса та письменниця.

Я хочу, щоб ви вчилися бачити красиве. Хто такі поети? Це звичайні люди. Я впевнена, що серед вас є ті, хто пише. Талант в собі треба віднайти. Те, що я люблю найбільше робити. Обов'язково його розвивати. Бо талант - це дуже мало, мабуть, 40%, далі треба трудитися, - Надія Мовчан-Карпусь, поетеса та письменниця.

Надія Михайлівна Мовчан-Карпусь представила учням Визирської школи свою книгу "У краплі любові".  Надія Михайлівна зізналася, що досі навчається, багато читає - в неї велика бібліотека. Радить учням теж завжди пізнавати щось нове та самовдосконалюватись. Продовжилась зустріч питаннями, які ставили поетесі юні слухачі. Стосувались вони дитинства, видань та навіть першого гонорару. Письменниця відповідала із задоволенням. Діти були у захваті.Світлана, навчається у Визирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Мені дуже сподобалося. Наскільки міцне мислення цієї жінки про Україну, наскільки вона сильно проявляє любов до свого чоловіка у цих віршах, до своєї країни, свого рідного села, - Світлана, навчається у Визирській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Яна Куліченко вважає, що така зустріч з талановитою поетесою для дітей є дуже корисною.Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Їх вразило те, що можна побачити особисто геніальну та талановиту людину, про яку ми розповідаємо на уроках. Але говорити - це одне, зовсім інше - побачити, познайомитися, почути голос, вірші, які вона пише і читає сама. Тому така зустріч є дуже важливою для наших дітей, - Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Приємно вражена зустріччю була й Валентина Харламбова.Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

Чарівні рядки про кохання, про природу, рідні місця, де народилася та проживала, надзвичайно чуттєві рядки про дитинство. Це дуже є знаковим, тому що аудиторія - діти. Сприймається легко, пісенно, звучно - рядки, що дуже легко запам’ятовуються, - Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільради.

  Поділився враженнями від зустрічі й Валерій Стоілакі.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Вона багато пише про дітей, про природу, про любов. Тому що любов у наш час дуже важлива. Щоб люди розуміли: врятує все лише любов, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Віталій Кутателадзе впевнений, що подібні заходи повинні відбуватися якомога частіше. На фоні впливу негативної інформації сучасного світу вкрай важливо чути таланти рідної землі.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Ті таланти, які народилися на нашій землі, не забуваються - вони реалізуються у формі книги, таких от презентацій. Діти могли почути безпосередньо від автора твори, які висловлюють любов до Батьківщини, природи, оточення, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

  Збірку віршів "У краплі любові" Надії Михайлівні Мовчан-Карпусь допомогли видати меценати та небайдужі до розвитку культури люди. Книгу надруковано за підтримки Олега Кутателадзе, депутата Одеської обласної ради, Віталія Кутателадзе, депутата Лиманської районної ради, а також за підтримки благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Тираж книги - 500 примірників. До неї увійшли близько 800 віршів.
  Раніше повідомлялось, що Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК, де познайомила присутніх зі збіркою віршів "У краплі любові", презентація якої відбулась у жовтні цього року.

Друк
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
TOP